بهترین سایت های وردپرسی دنیا + آشنایی با ۹ مورد از شاهکارهای ساخت سایت با WordPress

بهترین سایت های وردپرسی دنیا + آشنایی با ۹ مورد از شاهکارهای ساخت سایت با WordPress

بدون شک سیستم مدیریت محتوای وردپرس را باید یکی از قویترین cms‌های حال حاظر دنیا محسوب کرد که بسیاری از وب‌سایت‌های فروشگاهی، شخصی، شرکتی، سازمانی، دولتی و خیلی از کسب کارهای دیگر با وردپرس راه‌اندازی شده‌اند. وردپرس در (27 می سال 2003) معرفی شده است و با توجه به اینکه حدود 19 سال از فعالیت آن می‌گذرد، روزبه روز به محبوبیتش اضافه می‌شود و سایت‌های زیادی با WordPress ساخته می‌شوند. ما در این مقاله قصد داریم به برسی معروف بهترین سایت های وردپرسی دنیا بپردازیم تا شما با این وب‌سایت‌ها بیشتر آشنا شوید.

معرفی بهترین سایت های وردپرسی دنیا

حالا نوبت این است تا شما را با بهترین سایت های وردپرسی دنیا آشنا سازیم:

۱_ استفاده از وردپرس در بلاگ c_panel

سی‌پنل را باید یکی از معروف‌ترین کنترل پنل‌هایی دانست که برای مدیرت کردن هاست در اختیار افراد قرار می‌گیرد، این کنترل پنل با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس اقدام به ساخت یک وبلاگ با طراحی طیبا کرده است و برای به ساختن وبلاک در c_ panel از وردپرس استفاده شده است.

۲_ استفاده از وردپرس در سایت Sony Music

Sony Music یکی از بهترین سایت‌های وردپرسی دنیا است که دارای توانمندی بالای در حوزه موسیقی می‌باشد، تمامی افرادی که به موسیقی علاقه‌مند هستند با این سایت آشنایی دارند. بسیاری از غول‌های موسیقی دنیا با استفاده از سونی موزیک توانسته‌اند خودشان را پیدا کرده و از طریق این وب‌سایت معتبر اعتباری برای خود دستو پا کنند.

Sony Music یک وب‌سایت وردپرسی است که توانسته با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا به بزرگترین غول موسیقی دنیا تبدیل شود. (SonyMusic ،W3 Total Cache ، Jetpack و Yoast) جزوء افرونه‌ها و تم‌های سفارشی هستند که در وب‌سایت سونی موزیک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۳_ استفاده از وردپرس در The Official Star Wars Blog

یکی دیگر از بهترین سایت های وردپرسی دنیا که از WordPress برای ساخت سایت استفاده کرده است، وب‌سایت محبوب و معروف جنگ ستارگان می‌باشد که در سرتاسر دنیا میلیون‌ها کاربر دوستار آن هستند، با توجه به این موضوع می‌توان پی برد که سیستم مدیریت محتوای وردپرس از کیفیت بالایی برخوردار است. افزونه‌های وردپرسی که در سایت جنگ ستارگان مورد استفاد ه قرار گرفته است شامل WP jQuery Lightbox ،Panopress ،The Star Wars custom them Disney doublecli plugin W3 Total Cache،WordPress SEO می‌باشند.

۴_ استفاده از وردپرس در وب‌سایت The New York Times

نیویورک یکی از شهرهای امریکا است که به واسطه‌ی معروف بودن و اتفاقات زیادی در این شهر به وقوع می‌پیوندد، به عبارتی شهر نیورک نبض جهان را در دست دارد. وب‌سایت The New York Times یکی از بهترین و شناخته‌ترین رسانه‌های خبری در سرتاسر دنیا است که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای مخابره کردن اخبار سیاسی، ورزشی، اجتماعی و خیلی خبرهای دیگر از استفاده می‌کند و جزوء بهترین سایت های وردپرسی دنیا به شمار می‌رود. یک سری افزونه در سایت نیویورگ تایم مورد استفاده قرار می‌گیرد که عبارتند از WordPress SEO by Yoast ،Contact Form 7،Akismet ،WordPress Importer plugins.

۵_ استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس در وب‌سایت The Rolling Stones

رولینگ استونز یکی از معروف‌ترین برندها در حوزه موسیقی است که تمامی خبرها در مورد موسیسقی‌های راک، بلیت‌ها موسیسقی، تورها، آلبوم‌های جدید و سایر اخبار در این مورد را در اختیار کاربرن قرار می‌دهد. این وب‌سایت معتبر نیز یکی دیگر از سایت‌هایی است که با استفاده از cms وردپرس راه‌اندازی شده است که تمامی علاقه‌مندان به موسیقی امکان استفاده از این وب‌سایت را دارند. پلاگین‌ و تم‌های فارسی که در سایت The Rolling Stones مورد استفاده قرار گرفته است عبارتند از: TinyMCE Advanced ،Advanced Custom Fields ،The WordPress Importer ،Regenerate Thumbnails ،Google Analytics for WordPress.)

۶_ استفاده از وردپرس در وبلاگ رسمی شرکت ماکروسافت

شرکت ماکروسافت برای راه‌اندازی وبلاگ رسمی خودش از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کرده است و این شرکت برای بلاگ‌های مخصوص پرطرفدای که دارد مانند (اسکایپ و ویندوز) از cms وردپرس استفاده کرده است. ماکروسافت یکسر افزنه سفارشی مختص به خود دارد که از آنها برای انجام دادن نیاز خود استفاده می‌کند، اما یک سری از افزونه‌های وردپرسی دیگری که این شرکت از آنها استفاده می‌کند عبارتند از : ElasticPress،WP Multi-Network،WordPress SEO،WP Multi-Network.

۷_ استفاده از وردپرس توسط کمپانی معروف بلک بری

یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کنندگان موبایل و تکنولوژی شرکت بلک‌بری است که به دلیل استفاده کردن از کدگذاری‌های پیچیده از امنیت بالایی در تلفن‌های همراه تولیدی خود معروف شده است. شرکت بلک بری برای ساختن وبلاگش از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کرده است و یکی دیگر از بهترین سایت های وردپرسی دنیا قلمداد می‌شود.

۸_ استفاده از وردپرس توسط شرکت پلی‌استیشن

شاید کمتر کسی تا به حال اسم پلی‌استیشن را نشنیده باشد و می‌توان گفت که این کمپانی معروفترین شرکت در زمینه تولید بازی‌های کامپیوتری است. یکی دیگر از بهترین سایت های وردپرسی دنیا شرکت پلی‌استیشن است که برای راه‌اندازی بخش وبلاگ خودش از cms وردپرس استفاده کرده است، این نشان دهنده ارزش و جایگاهی است که وردپرس در تمامی دنیا به دست آورده است.

۹_ استفاده از وردپرس توسط Katy Perry

یکی دیگر از وب‌سایت‌های وردپرسی که در دنیا محبوبیت زیادی دارد، Katy Perry است. این سایت در مورد کنسرت‌های، موسیسقی‌های جدید، خبرهای جدید موسیقی و بلیت‌های کنسرت اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. وب‌سایت کیتی پری از افزون‌های زیادی استفاده می‌کند که عبارتند از : W3 Total Cache ،Wordfence Security ،Meta Slider ،WP Google Maps ،Custom Fields، افزونه سئو Yoas؛ The Event Calender ،Contact Form 7،nextGEN gallery.

سخن پایانی

وردپرس با توجه به ویژگی‌ها و امکانات زیادی که دارد امروز در میان کاربران از طرفداران زیادی برخوردار است و می‌توان با آن انواع وب‌سایت‌ها را به صورت کاملا حرفه‌ای راه‌اندازی کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.