تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت که افراد با آن روبر هستند

تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت که افراد با آن روبر هستند

در دنیای سایت های زیادی طراحی و راه اندازی میشوند اما به دلیل اینکه تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت وجود دارد برخی از آن ها با شکست مواجعه میشوند، مثلا عهده ای از افراد تصور دارند که باید در تمامی موتورهای جستجویی که در اینترنت وجود دارند عضو شوند و در تمامی این موتورهای جستجو فعالیت داشته باشند در صورتی که شما اگر قرار باشد که به دنبال هر مطلبی در اینترنت باشید میتوانید از طریق موتور جستجوی گوگل آن را به دست آورید و دیگر نیازی به موتور جستجوی دیگری ندارید.

چه وب سایتی

اگر شما سایتی را طراحی کنید که از تمامی پارمترهای لازم مانند سرعت، امنیت، زیبایی و موارد دیگری برخوردار باشد ولی این وب سایت شما از بازدید برخوردار نباشد و در واقع ورودی کاربری نداشته باشد سایت شما هیچ گونه سودی را به شما نمیرساند زیرا مهمترین هدفی که تمامی وب سایت ها دنبال میکنند این است که بتوانند کاربران را به سمت خودشان سوق داده و هر محصول و خدماتی را که دارند به آن ها ارائه دهند.

تعداد زیادی از افراد وجود دارند تا با آگاهی داشتن نسبت به تصورات غلط در مورد ایجاد یک وب سایت توانسته اند کسب کار موفق و پر رونقی را از طریق راه اندازی یک وب سایت در اینترنت به دست آورند و روز به روز به توانایی و موفقیت خوشان بیفزاریند. ما در این مقاله قصد داریم تا تصورات غلطی را در مورد ایجاد وب سایت که ممکن است افراد زیادی با آن مواجعه شوند را برای شما بیان کنیم و در ادامه به آنها میپردازیم.

تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت

1- با ایجاد کردن تنها یک وب سایت شما پولدار خواهید شد

هستند افرادی که آشنایی زیاد با دنیا اینترنت و سایت ندارند وبر این باورند که تنها با راه اندازی یک وب سایت میتوانند درآمد زیادی را کسب کنند ولی باید به این موضوع توجه داشت که راه اندازی یک وب سایت یک مسیر و راهکار است و اگر شما نتوانید در این مسیر برنامه مشخص و ایده ای را دنبال کنید و سایتی راه اندازی کنید که هیچ مزیتی برای شما نداشته باشد راه اندازی وب سایت به هیچ درد شما نمیخورد. شما قبل از اینکه تصوراتی غلطی از پولدار شدن توسط سایت در سر بپرورانید باید یک هدف مشخص را برای کسب کارتان دنبال کنید و از آن طریق کم کم به اهدافی که دارید نزدیک خواهید شد.

2-با راه اندازی یک وب سایت شما قادر به در آمد زایی در اینترنت نخواهید بود

از دیگر تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت این است که عده ای بر این باورند که نمیتوان از طریق وب سایت در اینترنت به درآمد زایی رسید و هر وب سایتی که به درآمد و موفقیت دست پیدا کرده است از سابقه خوب و توان مالی زیادی برخوردرا است که توانسته به این مهم دست یابد، توجه داشته باشید که تمامی کسب کارهای بزرگی که در دنیای اینترنت وجود دارند روزی از یک نقطه صفر شروع کرداند و با تلاش و برنامه ریزی هدفمند امروزه در این جایگاه قرار دارند. شما نیز میتوانید از امروز وب سایتی را برای کسب کارتان راه اندازی کنید و کمکم آن را گسترش دهید.

3- کسب کارهای اینترنتی دارای هیچ گونه هزینه ای نیست

این تصور که راه اندازی سایت و کسب کارهای اینترنتی دارای هیچ گونه هزینه ای نیست کاملا اشتباه است زیرا زمانی که شما قصد دارید تا یک وب سایت را برای کسب کاراتان راه اندازی کنید باید مبلغی را به عنوان هزینه طرای و راه اندازی به برنامه نویس و طراح وب سایت پرداخت کنید، این مبلغ برای دستمز و خرید مواردی مانند دامنه، هاست و افزونه های از شما دریافت خواهد شد.

هزینه ای که شما برای راه اندازی وب سایت پرداخت میکنید در مقابل نتایجی که برای شما دارد قابل قیاس نیست و اگر به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده ای سایت خودتان را مدیریت کرده و پیش ببرید در مدت زمان مناسبی به درآمد خوبی دست پیدا خواهید کرد.

4-کم بودن ساعات کاری

از دیگر تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت این است که عده ای بر این باورند که افرادی که دارای یک وب سایت هستند ساعت های کمی را به کار کردن مشغول هستند ولی باید عرض کنیم که این تصور از پایه اشتباه است زیرا تمامی کسب کارهایی اینترنتی با توجه به حوزه فعالیتی که دارند از ساعات کاری متفاوتی نیز برخوردار هستند و باید با توجه به نوع کار، زمان لازم نیز برای آن در نظر گرفته شود. یک وب سایت باید در تمامی ساعات شبانه روز برای کاربران و مخاطبان در دسترس باشد تا افراد در هر زمانی که نیاز داشتند بتوانند به راحتی وارد آن شوند.

5-در وب سایت امکان قرار دادن هر محصول و خدماتی وجود دارد

عده ای بر این باور هستند که با راه اندزی یک سایت این امکان را دارند تا هر محصول و خدماتی را که دوست داشته باشند در آن سایت قرار دهند که این باور نیز از تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت میباشد. توجه داشته باشید زمان که شما یک وب سایت برای کسب کار و تجارتتان راه اندازی میکنید باید متناسب با رشته و فعالیتی که دارید مطالب و محتوا در داخل سایت بگذارید تا به خوبی نیاز کاربران و مخاطبانتان را برطرف سازید، مثلا اینکه شما یک وب سایت مکانیکی داشته باشدید و در این سایت محتواهایی در مورد گلهای زینتی قرار دهید کار کاملا اشتباه و غیره حرفه ای میباشد.

6-نشستن و پول پارو کردن

در دنیای کسب کارهای اینترنتی هم باید حوصله و صبوری به خرج داد و هم باید تلاش و برنامه ریزی کرد و باید بتوانید به خوبی برای وب سایتتان بازاریابی کرده و ترافیک جذب کنید. اینکه شما فکر کنید با راه اندازی یک وب سایت دیگر نیازی به فعالیت نیست و میتوایند پول زیاد را به دست آورید از دیگر تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت میباشد.

7- تمامی وب سایت های اینترنتی فریب کار هستند

از دیگر موارد مهمی که دیگران در مورد وب سایت های اینترنتی تصور دارند این است که این افراد بر این باورند که تمامی سایت های اینترنتی که در دنیای و ب به فعالیت مشغول هستند با کاربران صادق نبوده و به اصطلاح فریب کار میباشند. این طرز فکر نیز از پایه اشتباه است، توجه داشته باشید که در دنیای اینترنت هم به مانند دنیای واقعی کلاه برداری صورت میگیرد و این به معنای این نیست که تمامی وب سایت ها کلاه بردار هستند. پس شما باید قبل از اینکه در یک وب سایت مراحل خرید و تهیه یک محصول را سپری کنید از قابل اعتماد بودن آن مطمئن شوید.

8-الگو بردای کار اشتباهای است

این تصور که بعضی از افراد فکر میکنند که از ایده دیگران استفاه کردن در طراحی سایت کار اشتباهای است را باید یکی دیگر از تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت دانست. کسب کارهای موفقی در اینترنت وجود دارند مانند دیورا، شیپو و غیره که همگی آن ها تقریبا کار یکسانی را انجام میدهند و هیچ مشکلی برای آنها به وجود نیامده است، توجه کنید که سیاست های درآمدزایی در هرکدام از آن ها متفاوت است و این موضوع سبب شده تا بتوانند با موفقیت به کارشان ادامه دهند.

در آخر

تمامی مواردی که ما در این مقاله به آن ها اشاره کردیم را میتواند از مهمترین تصورات غلط در مورد ایجاد وب سایت دانست که افراد زیاد با آن مواجه هستند و باید توجه داشت که اگر یک وبسایت اینترنتی به خوبی پیاده سازی شود و تمامی اصول و قواعد در آن رعایت شود میتواند روند موفقی را روز به روز سپری کرده و به نتایج مطلوب و مناسب دست پیدا کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.