طراحی سایت آسانسور | به راحتی فروشتو از پایین به بالا بکش…!

طراحی سایت آسانسور | به راحتی فروشتو از پایین به بالا بکش…!

تمامی شرکت‌ها و نمایندگی‌هایی که در فروش و تولید بالابر فعالیت دارند این فرصت را دارند تا با طراحی سایت آسانسور به صورت آنلاین و از طریق اینترنت اقدام به فروش و بازاریابی محصولات کنند. با توجه به جایگاه امروزه آسانسور، دیگر نمی‌توان از آن به عنوان یک وسیله ی نقلیه عمودی نام برد و نقش اساسی را در زندگی افراد ایجاد کرده است.

امروزه جمعیت جهان با افزایش چشمگیری مواجعه شده است و شهرهای زیادی در سرتاسر دنیا به وجود آمده‌اند که سبب شده است تا برج‌ها و آسمان خراش‌هایی بلند و عظیمی نیز به وجود بیایند تا انسان‌ها بتوانند در آنها به زندگی و تجارت بپردازند، آسانسور را باید یک تکنولوژی پیشرفته در جابه جایی کالا و افراد در این برج ها دانست.

وب‌سایت آسانسور

آسانسور به وسیله‌ای گفته می‌شود که انسان یا کالا مورد نظر را از یک طبقه در ساختمان به طبقه دیگر منتقل می‌کند. در واقع آسانسور به اتاقک فلزی گفته می‌شود است که دارای تجهیزات متفاوتی بوده و برای انتقال افراد و وسایل از یک طبقه به طبقه دیگراز آن استفاده می‌شود.

به طور کلی تمامی دستگاها مانند پله برقی، نفر بر، لیفتراک دستی و غیره را می‌توان از خانواده آسانسور دانست و این وسایل همگی داری عملکرد مشابه هستند.

با توجه به اینکه شرکت‌های زیادی در حوزه آسانسور فعالیت دارند بازار رقابتی که به صورت سنتی در میان آنها وجود دارد کم کم مشتریان خودش را از دست خواهد زیرا افراد امروزتمایل دارند تا از طریق اینترنت کارهای خودشان را انجام دهند و از کسب کارهایی استقبال می‌کنند که به صورت آنلاین و اینترنتی محصولات و خدمات خود را ارائه دهند.

راه‌اندازی وب‌سایت آسانسور

اگر شما داری یک شرکت تولید آسانسور و بالا بر هستید و یا خدمات نصب و راه‌اندازی آسانسور را انجام می‌دهید و توسط روش‌های سنتی و قدیمی مشتریان خود را پیدا می‌کنید، این موضوع سبب می‌شود تا نتوانید فروش بالا و خدمات زیادی را به افراد ارائه دهید زیرا بازار فروش شما محدود است و افراد برای اینکه بتوانند از شما خدماتی دریافت کنند باید به صورت حضوری به سراغ شما آمده که این خود گاهی اوقات باعث پشیمان شدن مشتری می‌شود.

راه‌اندازی وب‌سایت آسانسور

زمانی که شما اقدام به طراحی وب‌سایت آسانسور می‌کنید، بازار بزرگ و نامحدودی را برای فروش و بازاریابی در اختیار خواهید داشت و با محصولات و خدماتی که در وب‌سایت آسانسور قرار می‌دهید، می‌توانید از تمامی نقاط کاربران را جذب کنید تا از وب‌سایت شما بازدید کنند.

تمامی کسانی که در حوزه آسانسور فعالیت دارند مانند تعمیر کار آسانسور، فروشگاه آسانسور، تولید کننده آسانسور و غیره…این امکان را دارند تا برای تجارت و کسب کارشان اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت آسانسور کنند تا شاهد فروش و ارائه خدمات چند برابری نسبت به شیوه و روش قدیمی و سنتی بازاریابی و فروش باشند.

وب‌سایت آسانسور چه صفحاتی دارد

صفحات طراحی سایت آسانسور
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات و بلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات
 • صفحه خدمات نهایی

طراحی سایت آسانسور باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد

ویژگی طراحی سایت آسانسور

در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های وب‌سایت آسانسور اشاره می‌کنیم:

1- سرعت لود بالا

زمانی که اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت آسانسور کردید، به این نکته توجه داشته باشید که باید سرعت لود محتوا در وب‌سایت آسانسور بالا باشد تا کاربران در زمان ورود به سایت با مشکل مواجعه نشوند و بتوانند به راحتی به تمامی صفحات وبخش های مختلف وب‌سایت دسترسی داشته و در کمترین زمان نیازهای خودشان را برطرف سازند.

توجه داشته باشید که سرعت لودینگ تاثیرات زیادی بر روی سئو سایت دارد، زیرا کاربران در کمترین زمان ممکن وارد وب‌سایت شما می‌شوند و این موضوع را موتورهای جستجو در زمان برسی طراحی سایت آسانسور به خوبی متوجه خواهند شد.

2- گرافیک و رنگ‌بندی مناسب در طراحی سایت آسانسور

همیشه ما با ورود به یک جای جدید مانند فروشگاه و یا مغازه اولین نگاهمان به زیبایی و چیدمان آنجا معطوف خواهد شد، طراحی سایت آسانسور باید به گونه‌ای انجام شود تا کاربران به محض ورود به وب‌سایت جذب آن شوند و از گرافیک و رنگ‌های استفاده شده در آن لذت برده و احساس خوبی را تجربه کنند. (زمانی که وب‌سایت شما از ظاهر مناسب و کاربر پسندی برخوردار باشد، کاربران اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد).

3- قابلیت ریسپانسیو (واکنشگرا ) بودن در طراحی سایت آسانسور

در دنیای امروزی با توجه به پیشرفت اینترنت، تمامی افراد تمایل دارند تا در کمترین زمان کارهای روزمره و کارهای شخصی خود را از طریق اینترنت انجام دهند و این کار زمانی برای آنها لذت بخشتر می‌شود که این کارها را با تلفن همراه خود انجام دهند.

زمانی که وب‌سایت آسانسور به صورت ریسپانسیو طراحی می‌شود، این امکان را برای کاربران مهیا می‌سازد تا با هر وسیله دیجیتال هوشمندی مانند گوشی همراه، تبلت و کامپیوتر بتوانند به راحتی وب‌سایت را در تمامی ابعاد مشاهد کرده و به تمامی صفحات و بخش‌های آن به راحتی دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت آسانسور داری چه امکاناتی است

امکانات وب‌سایت آسانسور
 1. قرار دادن درگاه مستقیم بانکی برای در طراحی سایت آسانسور
 2. قابلیت دریافت سفارشات آنلاین برای فروش و تعمیرات آسانسور و دیگر وسایل مرتبط
 3. امکان نماش دادن موجودی در انبار
 4. قابلیت مقایسه کردن محصولات در
 5. قرار دادن اطلاعیه ها و اخبار در طراحی سایت آسانسور 
 6. قرار دادن گالری از تصاویر محصولات در یک بخش از وب‌سایت
 7. قابلیت پنل کاربری برای کاربران و مخاطبان که آنها می‌تواند با ورود به این پنل کاربری مراحل عضویت و ثبت نام را در سایت آسانسور انجام دهند.
 8. قرار دادن یک موتور جستجوی قوی دروب‌سایت آسانسور
 9. قابلیت نمایش دادن سوابق خرید کاربر
 10. سیستم چت آنلاین
 11. امکان چند زبانه کردن وب‌سایت

طراحی سایت آسانسور چه مزیت‌هایی به همراه دارد

1- انجام دادن تبلغات به صورت گسترده در تمامی شبکه‌های اجتماعی

2- بالا رفتن فروش به واسطه آنلاین بودن طراحی سایت آسانسور

3- مشاوره تلفنی قبل و بعد از خرید و ارائه خدمات

4- در دسترس بودن به صورت 24 ساعته

مزیت طراحی سایت آسانسور

سخن پایانی

طراحی سایت آسانسورسبب می‌شود تا افرادی که در این حوزه بالابر مشغول به فعالیت هستند بتوانند به صورت آنلاین به افراد متقاضی خدمات ارائه دهند و کاربران زیادی را از این طریق به دست آورند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز محصولات و خدمات آسانسور را به صورت سنتی به مشتریانتان ارائه می‌دهید، با طراحی سایت گوی سبقت را از دیگر رقبای خودتان بربایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.