طراحی سایت آشپزی | 8 مورد از امکانات خوشمزه آن!

طراحی سایت آشپزی | 8 مورد از امکانات خوشمزه آن!

غدا را می‌توان یکی از مهم‌ترین نیازهای بشری دانست که یکی از 3 نیاز طبیعی و مهم هر انسانی محسوب می‌شود. در تمامی دوران‌ها انسان نیاز جدی به غذا خوردن داشته است و اگر قصد انجام دادن کاری را داشت باشد باید غذای خوبی را میل کند تا انرژی و توان لازم را برای انجام کار مورد نظر داشته باشد. طراحی سایت آشپزی محیطی است برای عاشقان و علاقه‌مندان به تغذیه و سلامتی، در ادامه به برسی این وب‌سایت می‌پردازیم.

اما نکته مهمی که همیشه از دغدقه‌های انسان بوده است، غذای سالم و مناسبی است که هم بتواند انرژی لازم را برای انجام دادن کارهای روزمره‌ی او تامین کند هم برای سلامتی او مضر و مخرب نباشد. نقش تغذیه مفید و سالم در زندگی ما بسیار مهم است زیرا سبب خواهد شد تا انرژی و مواد لازم به بدن ما برسد و عملکرد مناسبی را از بدنمان شاهد باشیم.

وب‌سایت آشپزی

با تمامی این اوصاف برای شناخت تغذیه و غذای سالم راه حل چیست؟ اگر ما علم و دانش لازم را در زمینه فراهم سازی یک تغذیه وغذای خوب نداشتیم، چگونه باید آن را فراهم سازیم تا نیازهای غذایی خودمان را بتوانیم تهیه کنیم. بهترین راه این است که وارد یک سایت آشپزی شویم و تمامی اطلاعات و دانشی را که برای تهیه و سرو غذا به آن نیاز داریم از طریق این وب‌سایت به دست آوریم.

آموزشگاه‌ها، مراکز آموزشی و تمامی افرادی که در زمینه تبخ غذا مشغول به فعالیت هستند این فرصت را دارند تا با طراحی سایت آشپزی تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین به افراد ارائه دهند و از این طریق بازاریابی و فروش بیشتری را تجربه کنند.

راه‌اندازی وب‌سایت آشپزی

راه‌اندازی وب‌سایت آشپزی

امروزه با وجود اینکه اکثریت مردم برای تمای کارهای روزمره خودشان از اینترنت استفاده می‌کنند، ما نیز باید کسب کار و فعالیت خودمان را اینترنتی کنیم تا بتوانیم خدمات گسترده و بهتری را به افراد ارائه دهیم.

افراد زیادی هستند که در زمینه آشپزی فعالیت دارند و هنوز از روش‌های سنتی برای فروش و بازاریابی استفاده می‌کنند، مثلا شما یک آموزشگاه آشپزی را در نظر بگیرید که تمامی فعالیت‌هایش به صورت قدیمی و سنتی برگزار می‌شود، این آموزشگاه مجبور است تا کارهای زیادی را انجام دهند تا بتواند کلاس‌های خودش را بدون مشکل برگزار کند.

طراحی سایت آشپزی یک ایده نو و کاربردی است که آموزشگاه‌های آشپزی، آشپزهای خصوصی و تمامی کسانی که در حوزه تهیه غذا فعالیت دارند بتوانند از آن برای فروش و بازاریابی محصولات خود استفاده کنند.

وقتی که شما به عنوان مدیر یک مجموعه آموزشی از یک وب‌سایت آشپزی برای خدمات رسانی به کاربران و متقاضیان استفاده می‌کنید این بستر را فراهم ساخته‌اید تا با فعالیت در دنیای گسترده اینترنت به تمامی افرادی که به آموزش آشپزی نیاز دارند خدمات خود را ارائه دهید و مشتریان زیادی را از طریق طراحی سایت آشپزی به دست آورید.

آموزشگاه و موسسه‌ی آموزشی که کاربران و متقاضیان در آن به یادگیری و آموزش اصول آشپزی و تهیه غذا مشغول هستند اگر اقدام به طرای سایت کند، این امکان را فراهم ساخته تا کاربران کارهای خوشان را از طریق این وب‌سایت انجام دهند، هم در زمان آنها صرفه جویی خواهد شد و هم در هزینه آنها صرفه جویی به عمل خواهد آمد.

طراحی سایت آشپزی دارای چه ویژگی‌هایی است

ویژگی‌های وب‌سایت آشپزی

در ادامه به ویژگی‌های وب‌سایت آشپزی اشاره می‌کنیم:

1- معرفی غذاهای محبوب و چگونگی درست کردن این غذاها

اکثر افراد دوست دارند غذاهای مورد علاقه خود را درست کنند تا در هر زمانی که نیاز داشتند، با درست کردن و خوردن آن لذت بی‌نظیری را تجربه کنند. در یک بخش از طراحی سایت آشپزی می‌توانید روش درست کردن غذاهای مورد علاقه و محبوب را قرار دهید تا کاربران بتوانند با استفاده از این دستور در منزل این غذاها را در کنار خانواده خودشان درست کنند.

وقتی که کاربران و مخاطبان شما دستور پخت تمامی غذاهای مورد علاقه خودشان را در وب‌سایت آشپزی پیدا کنند، هر زمانی که نیاز به یادگیری غذای جدیدی داشتند به این آن مراجعه کنند، این کار باعث می‌شود تا بازدید وب‌سایت شما بالا رود.

2- قرار دادن حساب کاربری برای کاربران در طراحی سایت آشپزی

شما می‌توانید برای هر کدام از کاربران یک پنل کاربری قرار دهید تا آنها بتوانند با ورود و طی کردن مراحل ثبت نام به عضویت وب‌سایت آشپزی درآمده و هر خدماتی را که نیاز داشته باشند بتوانند در کمترین زمان به دست آورند.

دقت داشته باشید که هرچقدر کاربران و مخاطبان شما از شما رضایت داشته باشند، بیشتر به وب‌سایت شما سر خواهند زد که این عامل خود باعث بالا رفتن رنک سئوسایت شما خواهد شد.

ویژگی‌های وب‌سایت آشپزی

3- مشاوره آنلاین در طراحی سایت آشپزی

کاربران می‌تواند قبل از اینکه در وب‌سایت آشپزی شما ثبت نام کنند، از مشاوره رایگان استفاده کنند و شما با مشاوره مناسب و مفید که به آنها می‌دهید کمک خواهید کرد تا بتوانند انتخاب بهتری را داشته باشند.

4- قرار دادن عکس از مجموعه و آموزشگاه در طراحی سایت آشپزی

برای اینکه کاربران و مخاطبان بتوانند درک بهتری از شما و خدماتی که ارائه می‌دهید داشته باشند، می‌توانید عکس‌های با کیفیتی را در وب‌سایت آشپزی خوتان قرار دهید تا به شناخت بهتر کاربران کمک کنید.

طراحی سایت آشپزی چه صفحاتی دارد

صفحات وب‌سایت آشپزی
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

وب‌سایت آشپزی چه امکاناتی دارد

امکانات وب‌سایت آشپزی
 • ورود
 • عضویت
 • پنل کاربری
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چت آنلاین با مدیر و مربیان آشپزی از طریق وب‌سایت
 • درگاه مستقیم بانکی برای تراکنش‌های درون وب‌سایت
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت آشپزی
 • گالری عکس و ویدیو

سخن پایانی

طراحی سایت آشپزی راهکاری مناسب و ارزشمند است برای کسانی که در این حوزه به فعالیت مشغول هستند. شما به عنوان مدیر و مربی آشپزی می‌توانید از این طریق افراد زیادی را به وب‌سایت آشپزی دعوت کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.