طراحی سایت آموزشگاه رانندگی | دست فرمون فرمول یکی…!

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی | دست فرمون فرمول یکی…!

کسانی که در زمینه آموزش رانندگی فعالیت دارند با طراحی سایت آموزشگاه رانندگی می‌توانند به قشر زیادی از افراد و هنر‌جویان خدمات رسانی کنند. خودرو را می‌توان از وسیله‌های محبوب و مفیدی دانست که تمامی افراد تمایل دارند تا یک نوع مناسب و ایمن آن را در اختیادر داشته باشند و از سوار شدن آن لذت ببرند.

اما سوار شدن خودرو اصول و قواعدی دارد که از قبل از سوار شدن باید این اصول و قواعد را اجرا کنیم تا قادر باشیم خودرو را به حرکت درآوریم، تمامی این کارها را زمانی می‌توانیم انجام دهیم که گواهی‌نامه‌ رانندگی مختص به آن خودرو را در اختیار داشته باشیم.

وب‌سایت آموزشگاه رانندگی

گواهی‌نامه رانندگی

گواهی‌نامه رانندگی به گواهی گفته می‌شود، که شما با اخذ کردن آن می‌توانید با توجه به نوع آن خودرو مورد نظر را هدایت کنید و در واقع مجوز سوار شدن خودرو را دارید.

اما باید توجه داشته باشید که به محض گرفتن گواهی‌نامه رانندگی شما مجوز تردد را نخواهید داشت و باید با توجه به تاریخ درج شده بر روی گواهی‌نامه، مدت زمانی از تاریخ دریافت گواهی‌نامه شما بگذرد تا شما مجاز باشید خودرو مد نظر را هدایت کنید.

گواهی‌نامه رانندگی را باید از آموزشگاه رانندگی دریافت کرد و شما می‌توانید با ثبت نام و انجام فعالیت‌های لازمی که در آموزشگاه رانندگی برای شما در نظر گرفته شده، گواهی‌نامه رانندگی خود را دریافت کنید.

امروز با توجه به پیشرفت‌های زیادی که در تکنولوژی شاهد هستیم “اینترنت” نیز از این مهم بی نصیب نمانده است و توانسته قدم‌های زیادی را در زمینه وب برای همگان به ارمغان بیاورد، به طوری که امروزه افراد برای انجام دادن ساده‌ترین کارها نیز از اینترنت استفاده می‌کنند و دوست دارند در کمترین زمان کارها را از طریق اینترنت با کیفیت بالایی انجام دهند.

به همین منظور موسسات و مراکزی که خدمات آموزش رانندگی و گواهینامه را به افراد ارائه می‌دهند، وقتی که اقدام به طراحی سایت کنند قدم بزرگی را در جهت بالا بردن کیفیت یادگیری تکنیک‌های رانندگی در افراد متقاضی خواهند برداشت.

استفاده از وب‌سایت آموزشگاه رانندگی

آموزشگاه‌های رانندگی زمانی که دارای یک وب‌سایت باشند، می‌توانند درصد مراجعه کننده خود را بالا ببرند و افراد زیادی را از طریق اینترنت به وب‌سایت آموزشگاه رانندگی دعوت کنند تا از خدمات سایت رانندگی استفاده کنند.

زمانی که آموزشگاه رانندگی اقدام به طراحی سایت آموزشگاه رانندگی برای ارائه خدمات به کاربران و مخاطبان کند، به واسطه اینکه سایت در اینترنت به کاربران نمایش داده می‌شود افراد زیادی به وب‌سایت آموزشگاه رانندگی مراجعه خواهند کرد و شما شاهد ترافیک بالایی خواهید بود که سبب خواهد شد موتورهای جستجوی گوگل به سایت شما توجه کرده و رتبه و جایگاه شما در نتایج جستجوی گوگل بالا رود و در نتایج جستجوی در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

کاربران و متقاضیان نیز زمانی که آموزشگاه رانندگی شما دارای یک وب‌سایت باشد می‌توانند از خدماتی که در سایت قرار دارد استفاده کنند و تمامی کارهایی را که مربوط به ثبت نام، واریز شهریه، اطلاع از برگزاری کلاس‌های آموزشی و غیره می‌باشد را با استفاده از سایت آموزشگاه رانندگی انجام دهند و در زمان و هزینه آنها صرفه‌جویی خواهد شد.

 استفاده از طراحی سایت آموزشگاه رانندگی

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

 وب‌سایت‌های آموزشگاه‌های رانندگی باید یک سری ویژگی را در خود رعایت کنند تا بتوانند درصد زیادی از کاربران را جذب کنند، این ویژگی‌ها شامل:

1- سئو و بهینه‌سازی در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی

با رعایت کردن اصول سئو در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی، می‌توانید توجه موتورهای جستجوی گوگل را به وب‌سایت خود جلب کنید و صفحات سایت شما در نتایج جستجوی بالای گوگل، به کاربران نمایش داده خواهد شد.

برای اینکه بتوانید سئو سایت قوی داشته باشید باید یک سری موارد را مانند خریدن دامنه و هاست مورد نظر، قرار دادن محتواهای مفید و با ارزش در وب‌سایت آموزشگاه رانندگی را رعایت کنید تا سئو و رتبه بالایی را به دست آورید.

2- بالا بودن سرعت لود و بارگزاری

از مهم‌ترین نکاتی را که باید در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی به آن توجه داشته باشید، بالا بودن سرعت بارگزاری و لود محتوا در وب‌سایت است.

زمانی که کاربران و مخاطبان به وب‌سایت شما سر می‌زنند، دوس دارند که تمامی محتواها و مطالبی را که نیاز دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل و با کیفیت بالایی کارهای مربوط به گواهی‌نامه خودشان را در سایت آموزشگاه رانندگی انجام دهند.

وقتی که کاربران ازسرعت انجام دادن کارهایشان در وب‌سایت رضایت داشته باشند؛ سبب می‌شود تا آنها شما را به دوستان و نزدیکانشان نیز معرفی کرده و شما با تعداد زیادی از کاربران و مخاطبان روبرو شوید.

3- گرافیک و زیبایی سایت

اولین چیزی که هر کاربری به محض ورود به یک وب‌سايت به آن توجه می‌کند، رنگ بندی و گرافیک آن سایت است.

وقتی که در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی از رنگ‌های جذاب و زیبایی در گرافیک و چیدمانش استفاده شود، احساس خوبی را در کاربران به وجود خواهد آورد و باعث می‌شود که کاربران و مخاطبان تمامی صفحات و بخش‌های وب‌سایت آموزشگاه رانندگی را به خوبی برسی و مطالعه کنند.

اصول گرافیکی یک وب‌سایت را باید از موارد مهمی محسوب کرد که می‌تواند در جذب کابران و مشتریان تاثیرات زیادی را به همراه داشته باشد، به همین منظور خواندن مطلب مهم‌ترین اصول گرافیکی که در هر سایتی باید رعایت شود خالی از لطف نیست، می‌ توانید با کلیک بر روی لینک زیر از این محتوا بازدید کنید.

«مهمترین اصول طراحی گرافیکی وب‌سایت»

ویژگی وب‌سایت آموزشگاه رانندگی

4- قابلیت ریسپانسیو بودن طراحی سایت آموزشگاه رانندگی

چقدر لذت بخش است، زمانی که ما با یک تلفن همراه یا یک تبلت وارد سایتی می‌شویم و به خوبی می‌توانیم با استفاده از این وسایل دیجیتال کارهای خودمان را در سایت مورد نظر انجام دهیم.

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی اگر به صورت ریسپانسیو باشد، این امکان را به کاربران خواهد داد تا با هر وسیله هوشمند دیجیتالی بتوانند به درستی سایت را در هر ابعادی مشاهده کنند و کارهای مورد نیاز خود را در وب‌‌سایت انجام دهند.

5- کاربری راحت و کاربر پسند

توجه داشته باشید که هیچ شخص دوست ندارد از خدمات یک سایت گمراه کنند و در هم ریخته استفاده کند، پس سایت آموزشگاه رانندگی را باید به صورت ساده و راحتی طراحی راه‌اندازی کرد، هر کاربری باید بتواند از خدمات آن به خوبی و بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کند.

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی چه امکاناتی دارد

1- ثبت نام در سایت

این ویژگی در طراحی سایت سایت آموزشگاه رانندگی به صورت آنلاین انجام می‌گیرد.

2- معرفی کردن آموزشگاه

رزومه و فعالیت های آموزشگاه رانندگی در این بخش از طراحی سایت آموزشگاه رانندگی قرار می‌گیرد.

3- قرارد دادن اخبار و و اطلاعیه‌های

تمامی اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با وب‌سایت آموزشگاه رانندگی، در این بخش قرار می‌گیرد.

4- امکان پرداخت‌های آنلاین شهریه

تمامی شهریه‌ها و دیگر خدمات از طریق درگاه مستقیم بانکی در سایت آموزشگاه رانندگی به این شکل انجام می‌شود.

5- ایجاد کردن بخشی برای تصاویر

بخشی از وب‌سایت برای قرار دادن عکس‌ها و تصاویر مربوط به آموزشگاه رانندگی در نظر گرفته خواهد شد.

6- قرا دادن نظرات

امکان قرار دادن نظرات کاربران در وب‌سایت آموزشگاه رانندگی وجود دارد.

7- دسته بندی مطالب در سایت

خدمات و امکاناتی که در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی قرار دارد باید دسته‌بندی شوند تا کاربران به محض ورود به سایت بتواند به راحتی از این امکانات استفاده کنند؛ مثلا دسته بندی کردن امکاناتی مانند پرداخت کردن شهریه، ساعات و تاریخ برگزاری آزمون‌ها، ساعت شروع به کار آموزشگاه در طول هفته، انتخاب کردن مربیان مد نظر برای آموزش و غیره…

8- امکان ارزیابی مربیان و کارکنان آموزشگاه

این بخش می‌تواند کمک کند تا شما ضعف‌هایی که در سایت آموزش رانندگی وجود دارد را به خوبی پوشش داده و آنها را تقویت کنید.

امکانات طراحی سایت آموزشگاه رانندگی

صفحات وب‌سایت آموزشگاه رانندگی

 • صفحه در باره‌ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات و بلاگ
 • صفحه مقالات و بلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه اصلی طراحی سایت آموزشگاه رانندگی
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه محصولات نهایی

راستی، آیا از نمونه کارهای ما دیدن کرده‌اید؟ برای اینکه با این طرح‌ها بیشتر آشنا شوید، می‌توانید با وارد شدن به صفحه نمونه کارهای سایت با سئو، از طرح‌هایی که برای شرکت‌ها و کسب کار‌های مختلف در نظر گرفته شده بازدید کنید.

سخن پایانی

تمامی آموزشگاه‌های رانندگی، می‌توانند برای بالا بردن ثبت نام متقاضیان خود، اقدام به «طراحی سایت آموزشگاه رانندگی» کنند و در آمد خود را با استفاده از این روش کاربردی چند برابر کنند.

ما در این مقاله به برسی وب‌سایت آموزشگاه رانندگی پرداختیم و شما می‌توانید با استفاده از مطالبی که ما به آنها اشاره کردیم آموزشگاه رانندگی خود را به روز و سودآورتر کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.