طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر | آموزش اصول رایانه ای به صورت 24 ساعته!

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر | آموزش اصول رایانه ای به صورت 24 ساعته!

با پیشرفت‌های زیادی که در صنعت کامپیوتر رخ داده است، طرفداران زیادی به سمت این شاخه از علوم روی آورد‌ه‌اند و این موضوع باعث شده تا روز به روز برتعداد کسانی که وارد این حوزه می‌شوند افزوده شود. به همین منظور طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر برای تمامی فعالان این شاخه از علم از اهمیت زیادی برخوردار است.

امروزه اکثریت افراد برای انجام دادن کارهای شخصی خودشان نیاز دارند تا از یک کامپیوتر استفاده کنند و توسط آن می‌توانند اطلاعات و داده‌های مورد نیاز را ذخیره و پردازش کنند. داشتن سواد رایانه‌ای از کارهایی محسوب می‌شود که اگر به آن آشنایی نداشته باشیم در امور خود به مشکل برمیخوریم و نمیتوانیم کارهایمان را به درستی انجام دهیم.

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

از این رو برای کسانی که به کامپیوتر آشنایی زیادی ندارند آموزشگاه‌های کامپیوتر راه‌اندازی شد تا افراد با شرکت در دورهایی آموزشی بتوانند سطح سواد کامپیوتری خود را بالا برده و کارهایشان را بهتر پیش ببرند. موسسات و مراکزی که در امر آموزش کامپیوتر تخصص دارند این فرصت را دارند تا با طراحی سایت کاربران زیادی را جذب کرده و درآمد خودشان را تا حد چشمگیری بالا ببرند.

چرا طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر لازم است

خود این کلاس‌های کامپیوتر نیز معضلاتی را برای افراد به همراه دارد و میبایست برای شرکت در دوره کامپیوتر به صورت حضوری و مرتب در این کلاس‌ها شرکت کرده و تمامی کارهای مربوط به آموزش را با حضور فیزکی خودشان انجام دهند.

از این رو طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر نقش اساسی را در خدمات رسانی علمی به افراد ایفا می‌کنند و مراکز آموزشی نیز با حجم زیادتری از هنرجو و کارآموز روبرو خواهند شد.

زمانی که یک آموزشگاه کامپیوتر دارای وب‌سایت باشد، میتواند تعداد کارآموزهای زیادتر را ثبت نام کنند، زیرا بازار اینترنت محدود نیست و شما هیچ محدودیتی را برای جذب افراد نخواهید داشت و با تبلیغاتی که در اینترنت انجام می‌دهید امکان تبدیل شدن به یک برند را خواهید داشت و درآمد آموزشگاه رایانه‌ای خود را چند برابر خواهید کرد.

اهمیت وب‌سایت کامپیوتر

از طرفی دیگر کاربران و کار آموزانی که قصد دارند از آموزشگاه کامپیوتر شما استفاده کنند، می‌توانند در کلاس‌های غیر حضوری شرکت کرده و با ثبت نام در وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر از تمامی خدمات مرکز بهرمند شوند، این موضوع هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ زمان برای کارآموزان به صرفه خواهد بود و بازده بهتری برای آنها به دنبال خواهد داشت.

معرفی صفحات طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر چه امکاناتی دارد

در ادامه به برسی امکانات این وب‌سایت می‌پردازیم:

1- امکان ثبت نام برای تمامی افراد

کسانی که علاقه‌مند به یادگیری مفاهیم ساده و پیشرفته رایانه‌ای هستند، می‌توانند برای بهرمند شدن از این علوم وارد وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر شده و با پرکردن فرم ثبت نام خودشان را برای یادگیری در دورهای آموزشی آماده کنند، تمامی این خدمات تنها با چند کلیک امکان پذیر خواهد بود.

امکانات طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

2- امکان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی

افرادی که علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های آموزشی بین المللی و پیشرفته کامپیوتر هستند، می‌توانند تمامی این دورها را در وب‌سايت مرکز رایانه‌ای سپری کنند و در کمترین زمان موفق به اخذ مدرک شوند.

3- ایجاد کردن یک تالار گفتگو در وب‌سایت برای هنرجوها

قرارد دادن یک بخش از طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر برای ایجاد ارتباط بین کارآموز و هنرجوها می‌تواند به تبادل اطلاعات و بالارفتن سطح دانش آنها ختم شود. آنها اگر سوالاتی راجب به کلاس‌های آموزشی داشتند می‌توانند ابهامات خود را در تالار گفتگو وب‌سایت بیان کنند و مربیان در کمترین زمان به این سوالات پاسخ خواهند داد.

4- برگزاری کلاس‌های آموزش از راه دور آنلاین

یکی دیگر از مهم‌ترین و بهترین امکاناتی که طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر وجود دارد، کلاسهای آنلاین از راه دور است. افراد می‌تواند زمانی که در منزل هستند در این کلاس‌ها شرکت کرده و در کنار عزیزانشان و در محیط امن منزل این دوره‌ها را سپری کنند.

5- مشاوره به صورت آنلاین برای کاربران

گاهی اوقات افرادی هستند که از چگونگی و نوع برگزاری کلاس‌های کامپیوتر اطلاعی ندارند، این افراد می‌تواند از مشاوه آنلاین و اینترنتی وب سایت آموزشگاه رایانه استفاده کنند و با برقراری ارتباط با مشاورین مرکز از نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی و سوالات مرتبط دیگر اطلاعات کسب کنند.

امکانات طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

6- قرار دادن درگاه مستقیم بانکی

به دلیل اینکه طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر به منظور رفاه حال کاربران و هنرجوها راه‌اندازی می‌شود، باید اکثریت کارهای آن به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام شود تا کاربران آسایش را تجربه کنند.

وجود درگاه مستقیم بانکی در وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر باعث می‌شود تا کاربران برای ثبت نام و خدمات دیگر بتوانند به راحتی تراکنش‌های خود را از طریق این درگاه بانکی انجام دهند و در وقت خود صرفه جویی کنند.

7- بخش مقالات

با قرار دادن مقالات آموزشی و علمی مرتبط با علوم کامپیوتر در این بخش، کاربران را برای خواندن این مقالات و مطالب به وب‌سایت می‌کشانید. این موضوع باعث خواهد شد تا ترافیک بالایی به سمت شما روانه شده و سئو سایت شما با تغییرات مثبت و روبه رشدی همراه شود.

8- قراردادن ویدیو‌های آموزشی در طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

برای جلب کردن نظر کاربران و کارآموزان می‌توانید ویدیوهای آموزشی مفیدی را به صورت مجانی در یک بخش از وب‌سایت قرار دهید که باعث خواهد شد تا اعتماد را در کاربران به وجود آورده و اگر آنها نیاز داشته باشند تا مفاهیم کامپیوتر را به صورت کامل فراگیرند، مرکز شما را به عنوان اولین انتخاب برگزینند.

توجه داشته باشید که محتوای و ویدیوهایی که قرار می‌دهید باید مفید و جذاب باشد، زیرا اگر این محتواها نتواند اعتماد کاربر را جلب کند شما انتخاب اول او نخواهید بود و به وب‌سایت‌های دیگر رقبای شما مراجعه می‌کنند.

9- طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر باید به صورت واکنشگرا طراحی شود

امروز بیشترین آمار ورودی به اینترنت ازطریق گوشی موبایل است، زیرا تمامی افراد دوست دارند تا بیشتر کارهای خودشان را از طریق گوشی هوشمند انجام دهند و گوشی همیشه همراه افراد در هر کجا است.

از این رو واکنشگرا بودن طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر بسیار مهم است و باید به گونه ای راه‌اندازی شود که در تمامی وسایل دیجیتال هوشمند مانند (موبایل، تبلیت و کامپیوتر) به خوبی برای کاربران نمایش داده شود و مخاطبان شما با هر کدام از این وسایل دیجیتالی بتوانند به راحتی در تمامی بخش‌های وب‌سایت به جستجو مطلب یا محتوای مورد نظرشان بپردازند .

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر چه ویژگی‌هایی دارد

ویژگی وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر

1_ صرفه جویی در زمان

2_ آموزش بهتر و مفید تر به دلیل آنلاین بودن

3_ ارائه انبوهی از اطلاعت به کاربران از طریق وب‌سایت آموزشگاه رایانه

4_ در دسترس بودن شبانه روزی

5_ صرفه جویی در هزینه و زمان

سخن پایانی

امروز تمامی افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند، باید به خوبی بتوانند کارهای و نیازهای خودشان را با کامپیوتر انجام دهند. آموزشگاه‌ها و موسسات رایانه که به تدریس مفاهیم این علوم مشغول هستند این امکان را دارند تا با طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر فضای آموزشی خودشان را گسترش داده و افراد زیادی را جهت آموزش مفاهیم کامپیوتر جذب کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.