طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر یک فرصت ایدال است برای تمامی آموزشگاه‌ها و مؤسساتی که در زمینه آموزش علوم رایانه مشغول به فعالیت هستند تا از این طریق کاربران زیادی را به صورت آنلاین جذب کنند، ساخت سایت آموزشگاه کامپیوتر مخاطبان زیادی را از فضای مجازی به وب‌سایت شما سوق می‌دهد و باعث می‌شود مرکز آموزشی شما هنرجویان زیادی را جذب کند.

با پیشرفت‌های زیادی که در صنعت کامپیوتر رخ داده است، طرفداران زیادی به این شاخه از علوم روی آورد‌ه‌اند که این موضوع باعث شده تا روز‌به‌روز بر تعداد کسانی که وارد این حوزه می‌شوند افزوده شود. به همین منظور طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر برای تمامی فعالان علوم رایانه‌ای از اهمیت زیادی برخوردار است.

امروزه اکثریت افراد برای انجام دادن کارهای شخصی خودشان نیاز دارند تا از یک کامپیوتر استفاده کنند و توسط آن می‌توانند اطلاعات و داده‌های مورد نیاز را ذخیره و پردازش کنند. داشتن سواد رایانه‌ای تخصصی است که اگر به آن آشنایی نداشته باشیم در امور خود به مشکل برمی‌خوریم و نمی‌توانیم کارهای روزمره خودمان را به درستی انجام دهیم.

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

برای آن دسته از افرادی که به کامپیوتر آشنایی زیادی ندارند آموزشگاه‌های کامپیوتر راه‌اندازی شد تا با شرکت در دورهایی آموزشی بتوانند سطح سواد کامپیوتری خود را بالا برده و کارهایشان را بهتر پیش ببرند. موسسات و مراکزی که در حوزه‌ی آموزش کامپیوتر تخصص دارند، می‌توانند با طراحی سایت کاربران زیادی را جذب کرده و درآمد خودشان را تا حد چشمگیری بالا ببرند.

قیمت طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

به صورت تقریبی قیمت طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر در مجموعه سایت با سئو، بین ۷ الی ۱۳ میلیون تومان است که با توجه به قابلیت و امکاناتی که کارفرمایان عزیز نیاز دارند، تعیین می‌گردد. توجه داشته باشید که اگر شما به دنبال امکانات خاصی در وب‌سایت آموزشگاه رایانه هستید، امکان دارد که قیمت ساخت سایت با نوسان همراه شود. ما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای طراحی و راه‌اندازی این وب‌سایت استفاده می‌کنیم تا تمامی امکانات که شما نیاز دارید را در این وب‌سایت پیاده‌سازی کنیم.

اهداف طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

 • تبدیل شدن آموزشگاه کامپیوتر به یک برند خوش‌نام
 • ساخت سایت فروش شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد.
 • طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر باعث ارتباط هدفمند شما با مشتریان می‌شود.
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های آموزشگاه
 • ارائه آموزش‌های غیر‌حضوری در تمامی ساعات شبانه‌روزی

چرا به طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر نیاز دارید؟

حضور در کلاس‌های کامپیوتر معضلاتی را برای افراد به همراه دارد و آنها باید برای شرکت در دوره کامپیوتر به صورت حضوری و مرتب در این کلاس‌ها شرکت کرده و تمامی کارهای مربوط به آموزش را با حضور در آموزشگاه‌ها انجام دهند. از این رو طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر نقش اساسی را در خدمات‌رسانی علمی به افراد ایفا می‌کنند که باعث می‌شود مراکز آموزشی نیز با حجم زیادتری از هنرجو و کارآموز روبرو شوند.

زمانی که یک آموزشگاه کامپیوتر دارای وب‌سایت باشد، می‌تواند تعداد کارآموزهای زیادتری را ثبت‌نام کنند، زیرا بازار اینترنت محدود نیست و شما هیچ محدودیتی را برای جذب افراد ندارید و با تبلیغاتی که در اینترنت انجام می‌دهید، درآمد آموزشگاه رایانه‌ای شما تا چند برابر افزایش می‌یابد.

اهمیت وب‌سایت کامپیوتر

کاربران و کار‌آموزانی که قصد دارند از آموزش‌های کامپیوتر شما استفاده کنند، می‌توانند در کلاس‌های غیرحضوری شرکت کرده و با ثبت‌نام در وب‌سایت آموزشگاه، از تمامی خدمات مرکز بهره‌مند شوند. این موضوع از لحاظ هزینه و زمان برای کارآموزان به‌صرفه است و بازده بهتری برای آنها به دنبال دارد.

معرفی صفحات طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

امکانات طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

امکانات کاربردی و مهمی در وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر وجود دارد که باعث می‌شود تا کاربران به بهترین شکل نیازهای خود را در این وب‌سایت برطرف سازند. در ادامه به بررسی امکانات این وب‌سایت می‌پردازیم:

امکان ثبت‌نام برای تمامی افراد

کسانی که علاقه‌مند به یادگیری مفاهیم ساده و پیشرفته رایانه‌ای هستند، می‌توانند برای بهر‌ه‌مند شدن از این علوم وارد وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر شده و با پر کردن فرم ثبت‌نام، خودشان را برای یادگیری در دورهای آموزشی آماده کنند، تمامی این خدمات تنها با چند کلیک ساده امکان‌پذیر است.

امکانات طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

امکان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی

افرادی که علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های آموزشی بین‌المللی و پیشرفته کامپیوتر هستند، می‌توانند تمامی این دوره‌ها را در وب‌سايت مرکز رایانه‌ای سپری کنند و در کمترین زمان، موفق به اخذ مدرک شوند.

ایجاد یک تالار گفتگو در وب‌سایت برای هنرجویان

قرار دادن یک بخش از طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر برای ایجاد ارتباط بین کارآموز می‌تواند به تبادل اطلاعات و بالا رفتن سطح دانش آنها ختم شود. آنها اگر سوالاتی راجب به کلاس‌های آموزشی داشته باشند می‌توانند ابهامات خود را در تالار گفتگو وب‌سایت بیان کنند و مربیان در کمترین زمان، به این سوالات پاسخ می‌دهند.

برگزاری کلاس‌های آنلاین آموزش از راه دور

یکی دیگر از مهم‌ترین امکاناتی که در طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر وجود دارد، کلاس‌های آنلاین از راه دور است. افراد زمانی که در منزل هستند می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کرده و در کنار عزیزانشان، این دوره‌ها را سپری کنند.

مشاوره آنلاین به کاربران

برخی افرادی از چگونگی و نوع برگزاری کلاس‌های کامپیوتر اطلاعی ندارند، آنها می‌تواند از مشاوره آنلاین و اینترنتی وب‌سایت آموزشگاه رایانه استفاده کرده و با برقراری ارتباط با مشاورین مرکز، از نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی و سوالات مرتبط دیگر، اطلاعات کسب کنند.

امکانات طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

قرار دادن درگاه مستقیم بانکی

با توجه به اینکه طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر به منظور رفاه حال کاربران و هنرجویان راه‌اندازی می‌شود، باید اکثریت کارهای آنها به صورت غیر‌حضوری و آنلاین انجام شود تا کاربران احساس آرامش داشته باشند. قرار دادن درگاه مستقیم بانکی در وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر باعث می‌شود تا کاربران برای ثبت‌نام و دریافت دیگر خدمات بتوانند به راحتی تراکنش‌های خود را از طریق این درگاه بانکی انجام داده و در وقت خود صرفه‌جویی به عمل آورند.

بخش مقالات

با قرار دادن مقالات آموزشی و علمی مرتبط با علوم کامپیوتر در این بخش، کاربران را برای خواندن این مقالات و مطالب به وب‌سایت جذب می‌کنید. این موضوع باعث می‌‌شود تا ترافیک بالایی به سمت وب‌سایت آموزشگاه روانه شده و سئو سایت شما با تغییرات مثبت و روبه رشدی همراه گردد.

قرار دادن ویدئو‌های آموزشی در طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

برای جلب اعتماد کاربران و کارآموزان می‌توانید ویدئوهای آموزشی مفیدی را به صورت مجانی در بخشی از وب‌سایت قرار دهید تا اعتماد کاربران به وب‌سایت شما دوچندان شده و اگر آنها نیاز داشته باشند تا مفاهیم کامپیوتر را به صورت کامل فراگیرند، آموزشگاه شما را به عنوان اولین انتخاب برگزینند.

توجه داشته باشید که محتوا و ویدئوهایی که در وب‌سایت قرار می‌دهید باید مفید و جذاب باشد، زیرا اگر این محتواها نتواند اعتماد کاربر را جلب کند، به وب‌سایت‌های دیگر رقبای شما برای برطرف‌سازی نیازشان مراجعه می‌کنند.

طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر باید واکنش‌گرا باشد

امروز بیشترین آمار ورودی به اینترنت از طریق گوشی موبایل است، زیرا تمامی افراد دوست دارند تا بیشتر کارهای خودشان را از طریق گوشی هوشمند انجام دهند، در واقع موبایل همیشه همراه افراد در هر جایی است.

از این رو واکنش‌گرا بودن طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر بسیار مهم است و باید به‌گونه‌ای راه‌اندازی شود که در تمامی وسایل دیجیتال هوشمند نظیر موبایل، تبلت و کامپیوتر به خوبی برای کاربران نمایش داده شود و مخاطبان شما با هر کدام از این وسایل دیجیتالی بتوانند به راحتی در تمامی بخش‌های وب‌سایت به جستجو مطلب یا محتوای مورد نظرشان بپردازند

ویژگی‌های طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

ویژگی وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر
 • صرفه‌جویی در زمان
 • آموزش بهتر و مفید‌تر به دلیل آنلاین بودن
 • ارائه انبوهی از اطلاعت به کاربران از طریق وب‌سایت آموزشگاه رایانه
 • در دسترس بودن شبانه‌روزی
 • صرفه‌جویی در هزینه و زمان

مراحل طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر باید به دقت و مرحله‌به‌مرحله انجام شود و تمامی استانداردهای فنی در آن به خوبی پیاده‌سازی شود تا جایگاه قابل قبولی در اینترنت به دست آورد. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی این فرآیند بپردازیم:

مرحله اول: مشاوره با کارفرما به منظور آشنایی با نیاز و سلیقه وی

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی سایت

مرحله پنجم: در این مرحله کارفرما به همراه تیم فنی اقدام به بازبینی و بررسی کلی وب‌سایت آموزشگاه کامپیوتر می‌کنند.

مرحله ششم: راه‌اندازی وب‌سایت متناسب با خواسته کارفرما

مرحله هفتم: پشتیبانی ۱ ساله از وب‌سایت توسط مجموعه سایت با سئو

ساخت سایت آموزشگاه کامپیوتر چند روز طول می‌کشد؟

اینکه ساخت سایت آموزشگاه کامپیوتر چند روز به طول می‌انجامد، بستگی به امکانات و قابلیت‌هایی دارد که کارفرمایان عزیز در این وب‌سایت نیاز دارند. ساخت سایت اختصاصی با توجه به پیچیدگی‌هایی که دارد به مدت‌زمان بیشتری به نسبت وب‌سایت وردپرسی نیاز دارد؛ اما به صورت کلی ما در یک بازه زمانی ۸ الی ۱۴ روزه وب‌سایت مورد نظر شما را طراحی و راه‌اندازی می‌کنیم.

سخن پایانی

امروز تمامی افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند، باید به خوبی بتوانند کارهای و نیازهای خودشان را با کامپیوتر انجام دهند. آموزشگاه‌ها و موسسات رایانه‌ای که به تدریس مفاهیم علوم فنی مشغول هستند این امکان را دارند تا با طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر فضای آموزشی خودشان را گسترش داده و افراد زیادی را جهت آموزش مفاهیم کامپیوتر جذب کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.