طراحی سایت آموزش قرآن

طراحی سایت آموزش قرآن

طراحی سایت آموزش قرآن بهترین راهکار است برای تمامی مراکز و مؤسساتی که در زمینه آموزش و تعلیم قرآن فعالیت دارند تا از طریق این وب‌سایت به بهترین شکل ممکن افراد علاقه‌مند را جذب مرکز خود کنند و با آموزش‌های مورد نظر را به آنها ارائه دهند. با ساخت سایت آموزش قرآنی دست شما برای تبلیغات باز است و بدون اینکه هیچ گونه هزینه اضافه‌ای پرداخت کنید، در فضای گسترده اینترنت، دوره‌‌های آموزشی خودتان را به کاربران زیادی معرفی می‌کنید، این نوع بازاریابی به افزایش درآمد چند برابری شما ختم می‌شود.

قرآن یک پیام روشن برای تمامی انسان‌ها است تا به راستی و رستگاری هدایت شوند. آموزش و فراگیری قرآن از ابتدای پیدایش دین اسلام توسط «پیامبر اکرم (ص)» یکی از مهم‌ترین اهداف برای تعلیم و تربیت مسلمانان بوده است. موسسات و مراکزی که در زمینه تعلیم قرآن فعالیت دارند با طراحی سایت قرآنی، کمک شایانی به یادگیری قرآن کریم توسط افراد جامعه می‌کنند.

وب‌سایت آموزش قرآن

آموزشگاه‌ها و مراکزی هستند که برای آموزش قرآن کریم به متقاضیان، فعالیت‌هایی را در این زمینه انجام می‌دهند و افراد می‌توانند برای تعلیم و فراگیری قرآن به این مراکز مراجعه کنند. امروزه اینترنت نقش به سزایی در زندگی بشری دارد و اغلب کارهایی که افراد انجام می‌دهند از طریق این فضای قدرتمند امکان‌پذیر است، زیرا دسترسی به اینترنت سرعت کارها را بالا می‌برد و امکان در اختیار داشتن بسیاری خدمات از طریق اینترنت وجود دارد.

موسسات و مراکز تعلیم قرآن کریم این فرصت را دارند تا با طراحی سایت افراد زیاد را به سمت خودشان جذب کرده و از این طریق خود را به یک برند آموزشی تبدیل کنند.

قیمت طراحی سایت آموزش قرآن

قیمت طراحی سایت آموزش قرآن ثابت نیست و با توجه به عواملی نظیر امکانات، تیم طراح، سیستم و تکنولوژی، نوع هاست و دامنه متغیر است. به صورت کلی طراحی سایت اختصاصی با توجه به پیچیدگی‌هایش، قیمت بیشتری به نسبت وب‌‌سایت وردپرسی دارد. ما در مجموعه سایت با سئو تمامی مراحل طراحی و راه‌اندازی سایت آموزش قرآن را با تکیه بر متخصصان خود انجام‌ خواهیم داد، به همین دلیل این وب‌سایت را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سفارش طراحی سایت آموزش قرآن

سفارش طراحی سایت آموزش قرآن

طراحی وب‌سایت قرآن با هدف ارائه آموزش قرآن به صورت تلفنی و حضوری انجام شود. برای سفارش طراحی سایت آموزش قرآن با متخصصان مجموعه در ارتباط باشید تا شما را در این فرآیند به صورت کامل راهنمایی کنیم. قبل از سفارش وب‌سایت، ما یک جلسه مشاوره به صورت حضوری با کارفرمایان عزیز برگزار می‌کنیم تا از نزدیک با نیازها و سلیقه شما بیشتر آشنا شویم و بهترین پلن طراحی سایت را برایتان در نظر گیریم.

چرا به طراحی سایت آموزش قرآن نیاز دارید؟

با توجه به اهمیت زیادی که آموزش آنلاین برای افراد دارد، موسسه‌ها و آموزشگاه‌های قرآنی که به صورت سنتی و قدیمی خدمات به کاربران ارائه می‌دهند، باید به این نکته توجه داشته باشند که روش سنتی تبلیغات سبب شده است تا طیف وسیعی از بازار آموزشی را از دست بدهند زیرا تعداد متقاضیان و افرادی که برای آموزش قرآن به صورت حضوری مراجعه می‌کنند بسیار کمتر از متقاضیانی است که در از طریق اینترنت می‌توانید به دست آورد.

طراحی سایت آموزش قرآن بهترین روش تبلیغاتی برای آموزشگاه‌های قرآنی محسوب می‌شود تا از ارائه خدمات به صورت سنتی فاصله بگیرید و به صورت اینترنتی و آنلاین خدمات گسترده ای را به افراد زیادی ارائه دهید. از طرفی دیگر متقاضیانی که قصد استفاده از آموزش‌های قرآنی را دارند، با وارد شدن به وب‌سایت آموزشگاه مورد نظر می‌توانند به عضویت آن درآمده و آموزش خودشان را از این طریق دنبال کنند.

ویژگی‌های طراحی سایت آموزش قرآن

ویژگی طراحی سایت آموزش قرآن

وب‌سایت آموزش قرآن باید به صورت حرفه‌ای و متناسب با استاندارد‌های گوگل طراحی و راه‌اندازی شود تا کاربران در زمان استفاده از آن، احساس خوشایندی را تجربه کنند. در ادامه به ویژگی‌های مهم طراحی سایت آموزش قرآن اشاره می‌کنیم:

امکان معرفی اساتید در طراحی سایت آموزش قرآن

شما می‌توانید اسامی اساتید که در موسسه و آموزشگاه قرآن شما مشغول به تدریس و آموزش به کاربران هستند را در وب‌سایت آموزش قرآن قرار دهید تا کاربران و مخاطبان بتوانند به رزومه و روش آموزش این استادان دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز، استاد مورد نظر را برای یادگیری قرآن کریم انتخاب کنند.

قرار دادن داستان‌ها قرآنی

قصه‌های قرآنی همیشه برای ما از جذابیت بالایی برخوردار هستند و افراد زیای تمایل به شنیدن این داستان‌ها دارند. شما می‌توانید در وب‌سایت آموزش قرآن بخشی را به قصه‌های صوتی قرآنی اختصاص دهید، کاربران با وارد شدن به این بخش می‌توانند قصه مورد نظر خود را انتخاب کنند و آن را گوشش دهند.

قابلیت دانلود تفاسیر قرآن

در طراحی سایت آموزش قرآنی کاربران این امکان را دارند که به بخش دانلود تفاسیر قرآن مراجعه کرده و تفسیر هر سوره‌ای از قرآن را که نیاز دارید، از این بخش دانلود کنند. قبل از دانلود کردن تفسیر قرآن باید مبلغ تعیین شده را بپردازید تا اجازه دانلود این فایل را داشته باشید.

قابلیت ریسپانسیو بودن طراحی سایت آموزش قرآن

وقتی که وب‌سایت آموزش قرآن به صورت ریسپانسیو (واکنش‌گرا) طراحی شود، در تمامی وسایل دیجیتال هوشمند نظیر گوشی همراه‌، تبلت و کامپیوتر به خوبی نمایش داده می‌شود و کاربران می‌توانند در هر ابعادی وب‌سایت شما را مشاهده کنند.

صفحات طراحی سایت آموزش قرآن

صفحات وب‌سایت آموزش قرآن
 • صفحه درباره ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات وفایل‌های قرآنی
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه محصولات نهایی

مزایای طراحی سایت آموزش قرآن

مزایای طراحی سایت آموزش قرآن

با راه‌اندازی وب‌سایت قرآنی، مشخصات مرکز آموزشی و موسسه قرآنی شما در معرض دید قشر زیادی از کاربران قرار می‌گیرد که این موضوع باعث جذب کاربران به خدمات شما می‌شوند. مزایایی که این وب‌سایت برای شما دارد شامل:

در دستری بودن 24 ساعته

یک از مزایای مهم وب‌سایت قرآنی این است که تمامی آموزش‌ها در 24 ساعت شبانه روز در دسترس کاربران است و شما می‌توانید هر زمانی که دوست داشته باشید وارد وب‌سایت شوید و از خدماتی که در آن قرار دارد استفاده کنید. این شکل از آموزش باعث صرفه جویی در زمان کاربران می‌شود.

به صرفه بودن برای دانشجویان

اگر شما نیاز داشته باشید که برای یادگیری و آموزش قرآن به مراکز و موسسه‌های فعال در این حوزه مراجعه کنید، باید زمانی را به این موضوع اختصاص دهید. امکان دارد در طول مسیر آموزشگاه با ترافیک و مشکلاتی دیگر نیز مواجه شوید که برای شما خوشایند نیست.

اما زمانی که عضو یک وب‌سایت آموزش قرآن هستید، مجبور نیستید که برای آموزش و یادگیری مفاهیم قرآنی زمانی زیادی را صرف رفت و آمد از خانه به آموزشگاه کنید. فقط کافیست وارد وب‌سایت قرآنی شوید و به صورت آنلاین، تمامی خدمات و امکانات این وب‌سایت در دسترسی شما قرار دارد.

امکانات طراحی سایت آموزش قرآن

امکانات طراحی سایت آموزش قرآن
 • پنل کاربری
 • عضویت
 • ورود
 • سیستم چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • ایچاد درگاه مستقیم بانکی در طراحی سایت آموزش قرآن
 • گالری عکس و ویدیو
 • امکان دانلود فایل‌های قرآنی به همراه ترجمه
 • در طراحی سایت آموزش قرآن، امکان قرار دادن قصه‌های قرآنی وجود دارد.
 • پنل مدیریت حرفه‌ای
 • امکان معرفی اساتید قرآنی

امروزه آموزش نقش اساسی را در میان جوامع پیشرفته ایفا می‌کند و تمامی کسانی که در این حوزه به فعالیت مشغول هستند، باید از بهترین روش و متد برای ارائه آموزش استفاده کنند. طراحی سایت آموزشی این بستر را برای تمامی علاقه‌مندان به آمورش فراهم می‌سازد که خدمات خود را به صورت آنلاین به افراد ارائه دهند، برای آشنایی بیشتر با این وب‌سایت به لینک زیر مراجعه کنید.

امروز بیشتر یاد بگیریم «طراحی سایت آموزشی»

سخن پایانی

طراحی سایت آموزش قرآن روشی مفید و موثر است برای ترویج قرآن میان افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند، این افراد می‌توانند با مراجعه به این وب‌سایت تمامی اصولی را که برای یادگیری مفاهیم قرآنی به آن نیاز دارند را در اختیار داشته باشند. هر گونه سوالی در این زمینه دارید فقط کافیست با مشاوران مجموعه سایت با سئو تماس بگیرید تا این متخصصان شما را در این زمینه به بهترین شکل راهنمایی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.