طراحی سایت اجاره خودرو

طراحی سایت اجاره خودرو

طراحی سایت اجاره خودرو فرصتی بی‌نظیر است برای تمامی موسسات اجاره‌ای ماشین و مراکزی که در حوزه‌ی کرایه خودرو عروس فعالیت دارند تا از طریق این وب‌سایت گوی سبقت را از دیگر رقبای سنتی خود ربوده و تجارتی آنلاین و پربازد‌ه را شروع کنند، با ساخت سایت اجاره خودرو کسب‌وکار شما کم‌کم از شکل سنتی خود خارج می‌شود و تمامی خدمات و سرویس‌های مورد نظر شما از طریق اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

اجاره خودرو امروزه در بین افراد مرسوم شده است و عده‌ی زیادی هستند که برای انجام کارهای روزانه، سفر، تفریح یا ماشین عروس از خودروی کرایه‌ای استفاده می‌کنند. به صورت کلی اجاره‌ ماشین برای افراد مقرون به‌صرفه‌ است، ولی موضوعی که برای تمامی انسان‌ها اهمیت زیادی دارد زمان است. با توجه به مشغله‌های زیادی که امروزه افراد با درگیر هستند، اجاره‌ خودرو به صورت حضوری زمان زیادی را از آنها می‌گیرد. طراحی سایت اجاره خودرو این امکان را به کاربران می‌دهد تا تنها با انجام چند کیک ساده ماشین مورد نظر خود را با راننده یا بدون راننده در وقت معینی، رزرو کنند.

وب‌سایت اجاره خودرو

با توجه به اینکه راه‌اندازی وب‌سایت اجاره خودرو هنوز در بین فعالان این حوزه به صورت جدی دنبال نمی‌شود، طراحی سایت اجاره خودرو یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌توان با استفاده از آن از رقبای خودتان پیشی بگیرید و از این فرصت ایدال استفاده کرده تا خدمات خود را به صورت آنلاین و غیره حضوری در اختیار افراد قرار دهید. ساخت سایت اجاره ماشین یک فضای قدرتمند است که از طریق آن می‌توانید به تبلیغات هدفمند در اینترنت پرداخته و مشتریان زیاد را جذب تجارت خود کرد.

قیمت طراحی سایت اجاره خودرو

قیمت طراحی سایت اجاره خودرو

قیمت طراحی سایت اجاره خودرو در مجموعه سایت با سئو، بین ۴ الی ۱۳ میلیون است که نرخ نهایی آن بسته به امکانات و قابلیت‌های که کارفرما در وب‌سایت نیاز دارد، مشخص می‌شود. به صورت کلی هزینه ساخت سایت به عوامل زیادی نظیر سیستم و تکنولوژی، شرکت طراح، امکانات، مدت‌زمان طراحی و … بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ساخت وب‌سایت اجاره ماشین فقط کافیست تا با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید تا شما را در این رابطه به بهترین شکل راهنمایی کنند.

اهداف طراحی سایت اجاره خودرو

✔️ طراحی سایت اجاره خودرو یک ارتباط موثر بین موسسه خودرو با مشتریان ایجاد می‌کند.

✔️ راه‌اندازی وب‌سایت اجاره ماشین شما را به یک برند سرشناس در حوزه کرایه اتومبیل‌های اینترنتی تبدیل می‌کند.

✔️ کاهش هزینه‌های شما را به دنبال دارد.

✔️ با ساخت سایت اجاره ماشین، امکان ارائه بسیاری از خدمات غیرحضوری در ۲۴ ساعته شبانه‌روز وجود دارد.

چرا به طراحی سایت اجاره خودرو نیاز دارید؟

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد برای برطرف‌سازی نیازهای خودشان از اینترنت استفاده می‌کنند، ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت بهترین روشی است که کسب‌و‌کارهای مختلف می‌توانند با استفاده از آن کاربران و مشتریان زیادی را جذب خود کنند. در حوزه اتومبیل کرایه‌ای نیز درست به همین شکل است و طراحی سایت اجاره خودرو بهترین روش برای جذب مشتری محسوب می‌شود.

اهمیت طراحی سایت خودرو

زمانی که یک فرد قصد دارد تا برای مراسم و برطرف‌سازی نیاز خود اقدام به اجاره ماشین کند، ابتدا این خواسته را در اینترنت جستجو می‌‌کند تا دامنه‌ی اطلاعات خود را بالا ببرد و گوگل در این خواسته به او کمک کند. اینکه شرکت و موسسه‌ی اجاره خودرو شما دارای یک سایت مستقل نیست، فرصت استثنایی را از دست داده‌اید زیرا دیگر قادر نیستید بسیاری از خدمات و سرویس‌های خود را به صورت آنلاین به مشتریان ارائه دهید. حال سوال این است که چاره کار چیست؟ جواب سوال ساده است! طراحی سایت اجاره خودرو مشتریان از دست رفته‌ی شما را دوباره جذب تجارتتان می‌کند.

لازم نیست که شما هیچ‌گونه کار خاصی انجام دهید، زیرا مجموعه سایت با سئو تمامی کارهای مربوط به طراحی سایت اجاره خودرو را به صورت کامل انجام می‌دهد، فقط کافیست با ما در ارتباط باشید. طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت خودرو اجاره‌ای این فرصت را به شما می‌دهد تا از طریق اینترنت افراد زیادی شما را پیدا کنند و نیاز خود را از طریق سایت شما برطرف سازند. ساخت سایت اجاره خودرو باعث پیشی گرفتن تجارت شما از دیگر رقیبانتان می‌شود زیرا کم‌کم مسیر برند شدن تجارت شما را هموار می‌کند.

مزایای طراحی سایت اجاره خودرو

مزایای طراحی سایت اجاره خودرو
 • مطابق با نیاز و سلیقه کارفرما
 • وب‌سایت اجاره خودرو انعطاف‌پذیری بالایی دارد.
 • استفاده از کده‌های بهینه
 • در دسترس بودن شبانه‌روزی
 • تبدیل شدن موسسه و شرکت اجاره خودرو به یک برند محبوب
 • سهولت دسترسی
 • تضمین موفقیت تجارت شما
 • جذب کاربران و مشتریان جدید
 • بالا رفتن اعتبار
 • افزایش درآمد

ویژگی‌های طراحی سایت اجاره خودرو

وب‌سایت اجاره خودرو باید دارای یک سری ویژگی‌های مهم و کاربری باشد تا بتواند نیاز کاربران را به خوبی برطرف سازد، در ادامه به معرفی ویژگی‌های مهم طراحی سایت اجاره خودرو می‌پردازیم:

طراحی گرافیکی جذاب

گرافیک و رنگ‌بندی در سایت اجازه خودرو باید به شکلی باشد تا احساس خوشایندی را به کاربران انتقال دهد و متناسب با سلیقه‌ی مشتری باشد.

استفاده از کد‌ه‌های بهینه

ویژگی‌های طراحی سایت اجاره خودرو

در طراحی سایت اجاره خودرو از کده‌های امن و بهینه استفاده می‌شود تا متناسب با الگوریتم‌های گوگل باشد، این ویژگی سبب می‌شود تا این وب‌سایت نتایج قابل قبولی را در نتایج جستجو به دست آورد.

طراحی سایت اجاره خودرو باید ریسپانسیو (واکنش‌گرا) باشد

با توجه به اینکه اکثر کاربران نیازهای اینترنتی خود را از طریق گوشی همراه برطرف می‌سازند، گوگل نیز اهمیت زیادی به این موضوع می‌دهد و اعتبار زیادی را برای وب‌سایت ریسپانسیو در نظر می‌گیرد. طراحی سایت اجاره خودرو باید از قابلیت واکنش‌گرا برخوردار باشد تا در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال و در هر ابعادی، به خوبی به کاربران نمایش داده شود.

رابط کاربری ساده

دسترسی راحت و ساده یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در طراحی سایت اجاره خودرو محسوب می‌شود. هر چه دسترسی این وب‌سایت راحت و ساده‌تر باشد، کاربران زیادی به تجارت شما سر می‌زنند که این موضوع به بالا رفتن تعداد مشتریان شما ختم خواهد شد.

امنیت و سرعت استاندارد

سرعت لودینگ از دیگر ویژگی‌های مهم در طراحی سایت اجاره خودرو محسوب می‌شود. در واقع باید زمانی که کاربران وارد صفحات سایت می‌شوند در کمترین زمان ممکن، محتوای صفحه برای آنها لود شود. سرعت لودینگ مناسب باعث جذب کاربر و افزایش ماندگاری آنها در وب‌سایت می‌شود.

ویژگی‌های طراحی سایت اجاره خودرو

امنیت از دیگر ویژگی‌های مهمی است که در طراحی سایت اجاره خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است. هرچقدر امنیت این وب‌سایت بالاتر باشد، به شکل بهتری از داده‌ها و اطلاعات کاربران محافظت می‌کند. گوگل نیز زمانی که متوجه این موضوع شود به دلیل اعتماد کاربران به تجارت شما، سایت اجاره خودرو را در نتایج بالای جستجو لیست می‌کند.

استفاده از ویدئو و تصاویر باکیفیت

استفاده از تصاویر و وید‌ئوهای مربوط به خودرو، نقش پررنگی در اعتماد کاربران به وب‌سایت شما دارد زیرا بسیاری از کاربران با توجه به ظاهر و تصاویر مورد نظر، اقدام به تصمیم‌گیری می‌کنند، در واقع فقدان تصاویر و ویدئو در یک وب‌سایت، باعث منصرف شدن مشتری از دریافت خدمات می‌شود. باید از تصاویر و ویدئو‌های مرتبط و باکیفیت در طراحی سایت اجاره خودرو استفاده شود تا کاربران به تجارت شما اعتماد کرده و قدرت انتخاب آنها بالا رود.

امکانات طراحی سایت اجاره خودرو

امکانات طراحی سایت اجاره خودرو
 • عضویت
 • ورود
 • امکان افزودن خودرو‌های مختلف همراه با توضیحات
 • درگاه مستقیم بانکی
 • پنل کاربری
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌‌سایت اجاره ماشین وجود دارد.
 • سیستم رزرو و پرداخت آنلاین در طراحی سایت اجاره خودرو
 • این وب‌سایت امکان اتصال به شبکه‌های اجتماعی را دارد.
 • سیستم تیکتینگ
 • پنل مدیریتی ساده و حرفه‌ای
 • امکان مدیریت و ثبت‌ نظرات در وب‌سایت اجاره خودرو
 • سیستم چت آنلاین
 • عضویت ویژه (vip)
 • امکان دسته‌بندی کردن انواع خودرو اجاره‌ای
 • گالری تصاویر و ویدئو
 • ایجاد بخشی برای ارائه حق اشتراک به مشتریان
 • موتور جستجوی قدرتمند
 • امکان ایجاد فیلتر انتخاب خودرو بدون راننده یا با راننده در وب‌سایت

تکنولوژی مورد استفاده در طراحی سایت اجاره خودرو

یکی از موضوعات مهمی که امروزه در ساخت سایت اهمیت زیادی دارد، نوع تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا است. حال سوال اینجاست که بهترین فناوری در طراحی سایت اجاره خودرو چیست؟ استفاده از چه نوع سیستم مدیریت محتوایی بازخورد مثبتی برای وب‌سایت اجاره خودرو به همراه دارد؟

تکنولوژی طراحی سایت اجاره خودرو

در جواب به این سوال باید گفت که انتخاب تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا اصلا سلیقه‌ای نیست و با توجه به حوزه فعالیت و نیاز کارفرما مشخص می‌شود. زمانی که از تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای استانداری برای ساخت سایت اجاره خودرو استفاده شود، تاثیرات بسیار مهمی در روند موفقیت این وب‌سایت دارد که عکس این موضوع نیز صدق دارد.

لازم نیست شما نگران این موضوع باشید زیرا مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره رایگانی که با شما برگزار می‌کند، بهترین تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا را برای ساخت وب‌سایت در نظر می‌گیرد تا نتایج هدفمند و مثبتی را برای شما به همراه داشته باشد.

صفحات طراحی سایت اجاره خودرو

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات

مراحل طراحی سایت اجاره خودرو در مجموعه سایت با سئو

برای اینکه با مراحل مهم ساخت وب‌سایت اجاره خودرو بیشتر آشنا شوید، کافیست تا انتها با ما همراه باشید:

مراحل طراحی سایت اجاره خودرو

۱_ مشاوره و نیازسنجی: اولین مرحله در طراحی سایت اجاره خودرو، مشاوره با کارفرما است. این جلسه به خاطر آن است تا نیازها و سلیقه کارفرما به خوبی مورد بررسی قرار گیرد.

۲_ عقد قرارداد: مرحله دوم ساخت سایت اجاره ماشین، عقد قراردارد بین کارفرما و مجموعه سایت با سئو است. مفاد این قرارداد قیمت سایت، مدت‌زمان طراحی، امکانات و … است.

۳_ ساخت طرح اولیه وب‌سایت: حالا نوبت آن است تا طرح اولیه وب‌سایت توسط تیم فنی مجموعه ساخته شود. بعد از اینکه طرح اولیه ساخته شد، این طرح برای بازبینی در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.

مراحل طراحی سایت اجاره خودرو

۴_ ساخت طرح نهایی: بعد از بازبینی طرح اولیه توسط کارفرما و برطرف‌سازی ایرادات احتمالی، حالا نوبت آن است تا طرح نهایی وب‌سایت ساخته شود. در این مرحله تیم فنی تمام سعی خود را دارد تا با توجه به نیاز و سلیقه‌ی کارفرما، اقدام به ساخت طرح نهایی وب‌سایت کند.

۵_ راه‌اندازی وب‌سایت: بعد از ساخت طرح نهایی و تایید شدن آن توسط کارفرما و تیم فنی، باید مراحل راه‌اندازی و ایندکس سایت انجام شود. امکان دارد که با توجه به حجم پروژه این روند بین ۱ یا ۲ هفته به طول بیانجامد، ما از کارفرما درخواست داریم برای نتیجه‌گیری بهتر پروژه، صبور باشد.

۶_ پشتیبانی مادام‌العمر: بعد از ایندکس و راه‌اندازی سایت اجاره‌ خودرو، حالا نوبت فعالیت در وب‌سایت است. سایت شما نیاز به محتوا و بهینه‌سازی دارد تا کم‌کم رتبه و جایگاه مناسب را در نتایج جستجو به دست آورد. سئو و بهینه سازی از اصلی‌ترین کارهایی است که باید بعد از راه‌اندازی بر روی وب‌سایت انجام شود. کارشناسان سایت با سئو تمامی کارهایی را که باید برای بهینه‌سازی وب‌سایت انجام دهید را به شما انتقال می‌دهند تا در یک بازه زمانی چند ماهه، نتیجه دلخواه خود را به دست آورید.

مراحل طراحی سایت اجاره خودرو

مدت‌زمان ساخت طراحی سایت اجاره خودرو

مجموعه سایت با سئو در یک بازه زمانی ۷ الی ۱۵ روزه، اقدام به طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت اجاره خودرو می‌کند و بعد از اتمام این پروژه، دسترسی کامل آن را در اختیار کارفرمایان عزیز قرار می‌دهد. نکته‌ مهمی که باید آن توجه داشته باشید، استفاده از cms آماده و یا سیستم مدیریت محتوای اختصاصی در طراحی سایت اجاره خودرو است.

همان‌گونه که پیشتر اعلام شد‌، مدت‌زمان ساخت وب‌سایت خودرو بین ۱ تا ۲ هفته است که بعد از سپری شدن این مدت‌زمان، یک وب‌سایت بهینه وردپرسی با امکانات کاربردی و مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ اما اگر شما با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارید تمایل به استفاده از وب‌سایت اجاره خودرو با سیستم اختصاصی را داشته باشید، با توجه به پیچیدگی‌هایی که این تکنولوژی دارد، مدت‌زمان طراحی آن افزایش می‌یابد. ما در جلسه مشاوره حضوری تمامی این موارد را یک‌به‌یک با شما مطرح می‌کنیم تا بهترین نتیجه حاصل شود.

سخن پایانی

طراحی سایت اجاره خودرو این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا هر نوع خودرو را برای انجام کارهای روزمره خود کرایه کنند. وب‌سایت اجاره ماشین تنها یک فضای آنلاین برای ارائه خدمات اتومبیل کرایه‌ای نیست، بلکه یک سرمایه‌گذاری هدفمند و نوین است در جهت جذب کاربران و مشتریان بی‌شمار در که در بستر وب فعالیت دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با متخصصان سایت با سئو تماس حاصل کنید تا این افراد با تجربه، شما را در راستای اهداف و نیازهایی که دارید به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.