طراحی سایت اختصاصی |👈 6 مزیت مهم آن در جهت رشد تجارت شما

طراحی سایت اختصاصی |👈 6 مزیت مهم آن در جهت رشد تجارت شما

در دنیای الکترونیک امروزی طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت به امری مهم و ضروری برای تمامی کسب کارها تبدیل شده است و لزوم پایداری و ثبات دراز مدت در هر تجارتی، داشتن فعالیت آنلاین و اینترنتی از طریق وب‌سایت است. طراحی سایت اختصاصی راهکاری کاربردی و هدفمند برای تبدیل شدن به یک برند در تجارت و رزومه کاری محسوب می‌شود.

زمانی که حرف از طراحی سایت در بین افراد به میان می‌‌‌آید، اغلب به این فکر فرو می‌روند که با استفاده از چه روش و تکنولوژی می‌توانم یک وب‌سایت بهینه و موفق راه‌اندازی کنم؟ در واقع سوال بیشتر کسانی که قصد فعالیت اینترنتی را دارند این است که، بهترین روش برای پیاده سازی یک وب‌سایت کدام است؟

معرفی طراحی سایت اختصاصی

به پروسه‌ای که در آن از ابتدا (نقطه شروع) تا انتهای (اتمام کار) با توجه به نیاز و خواسته مشتری برای او یک وب‌سایت راه‌اندازی می‌شود، طراحی سایت اختصاصی گفته می‌شود.

مثلا مجموعه سایت با سئو با توجه به نیازی که شما دارید، یک وب‌سایت را از (0 تا 100) در راستای خواسته شما راه‌اندازی می‌کند که به آن طراحی سایت اختصاصی گفته می‌شود.

برای‌ راه‌اندازی وب‌سایت اختصاصی باید از یک سری زبان استفاده کرد که انتخاب هر کدام از زبان ها نیز بسته به شرکت طراح و نیاز مشتری مشخص می‌شود، مثلا برای زبان‌‌‌‌‌‌‌های نشانه گذاری از«html و css »استفاده می‌شود، از «java script» برای اسکریپت نویسی سایت استفاده می‌شود و برای برنامه نویسی که همان استخوان‌بندی وب‌سایت است از زبان‌های «asp.net، php، pythun، Ruby» استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که استفاده از هر کدام از این تکنولوژی‌ها توسط تیم طراح سایت و با توجه به نیاز شما انتخاب می‌شود، پس به هیچ عنوان سلیقه‌ای نیست. حال که شما تا حدودی با طراحی سایت اختصاصی آشنا شدید در ادامه به برسی مزایای این تکنولوژی می‌پردازیم.

معرفی وب‌سایت اختصاصی

چرا طراحی سایت اختصاصی

امروزه ساخت سایت جزوء مهم‌ترین کارهایی تمامی افرادی که دارای تجارت و بیزینسی هستند محسوب می‌شود، راه‌اندازی یک وب‌سایت اینترنتی جایگاه و تجارت شما را استوار و مستحکم خواهد کرد و این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید محصولات و خدمات مورد نظر خود را به تمامی افراد در سایر نقاط معرفی کنید. حال سوال اینجاست که تکنولوژی و سیستم مورد استفاده در طراحی سایت تا چه اندازه در موفقیت کسب و کار تاثیر گذار است؟

زمانی که شما اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت اختصاصی می‌کنید یک تیر را به چند نشان زده‌اید، اول اینکه طراحی سایت اختصاصی با توجه به نیاز و خواسته و متناسب با تجارت شما طراحی و راه‌اندازی خواهد شد، دوم اینکه با توجه به اصول و قواعدی که در سیستم اختصاصی پیاده سازی می‌شود سرعت و امنیت سایت را ارتقاء خواهد داد که این عامل به قرار گرفتن وب‌سایت شما در صفحات بالای نتایج جستجو خواهد انجامید.

صفحات وب‌سایت اختصاصی

  • صفحه تماس با ما
  • صفحه درباره ما
  • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
  • صفحه محصولات و کالا
  • صفحه دسته بندی محصولات
  • صفحه اصلی وب‌سایت
  • صفحه نمونه کارها

مزایای طراحی سایت اختصاصی

همان گونه که در بخش‌های قبل هم اشاره کردیم، راه‌اندازی وب‌سایت اختصاصی دارای مزایایی است که در روند موفقیت کسب کار شما تاثیرات زیادی را به همراه دارد، این مزایا عبارتنداز:

۱_ از امکانات مناسبی در آن استفاده می‌شود

هر کسب کار و تجارتی با توجه به نوع و ساختاری که دارد، دارای یک سری امکانات و ابزار است. زمانی که شما از طراحی سایت اختصاصی برای بیزینس خودتان استفاده می‌کنید با توجه به اینکه این تکنولوژی محدودیتی ندارد؛ این امکان برای شما فراهم است تا از هر نوع امکانات کاربردی در وب‌سایت خودتان استفاده کنید که باعث موفقیت دوچندان شما در کسب و کارتان خواهد شد.

۲_ به چالش کشیدن رقبا

در هر کسب کاری رقبا را باید زنگ خطری محسوب کرد برای تمامی افرادی که در آن حوزه مشغول به فعالیت هستند.

زمانی که وب‌سایت شما به صورت اختصاصی راه‌اندازی شده باشد با توجه به امکانات و ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای که دارد نظر کاربران زیادی را به خود جلب خواهد کرد و «موتورهای جستجوی گوگل» نیز با توجه به علاقه کاربران به وب‌سایت شما، امتیازات مثبتی را برای شما در نظر می‌گیرند که باعث خواهد شد از دیگر رقبای خودتان پیشی بگیرید.

۳_ سرعت بالای وب‌سایت

از دیگر مزایای وب‌سایت اختصاصی باید به سرعت لود و بارگزاری آن اشاره کرد. با توجه به اینکه از زبان‌های برنامه‌نویسی در این گونه وب‌سایت‌ها استفاده می‌شود.

معمولا کدهایی که در ساخت این وب‌سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد بهینه خواهد بود، در نتیجه کدهای سبک بوده و حجم کمی را اشغال می‌کند.

هر چقدر حجم محتوا و کدهای مورد استفاده شده در یک وب‌سایت بهینه‌تر باشد در نتیجه سرعت لود و بارگذاری آن نیز بالاتر خواهد رفت و کاربر به محض کلید بر روی صفحه مورد نظر از وب‌سایت شما، در کمتر از 3 ثانیه وارد آن صفحه خواهد شد. این عامل تاثیرات مستقیمی در سئو سایت به دنبال دارد.

۴_ امنیت بالا در وب‌سایت اختصاصی

از دیگر مزایای مهمی که وب‌سایت اختصاصی نسبت به دیگر سایت‌ها دارد، امنیت بالای آن است. همان گونه که اطلاع دارید امروزه تعداد افراد سودجو و هکر در بستر اینترنت زیاد شده و این افراد به هر وب‌سایتی که از امنیت خوبی برخوردار نباشد حمله خواهند کرد.

طراحی سایت اختصاصی این فرصت را به این افراد نمی‌دهند و با توجه به بهینه بودن کدها و برطرف سازی باگ‌های احتمالی، امکان هرگونه هک و سوء استفاده از این مدل وب‌سایت به پایین‌ترین حد خود می‌رسد.

۵_ قابلیت ارتقاءپذیری در طراحی سایت اختصاصی

قابلیت ارتقاپذیری بالا را باید از دیگر مزایای طراحی سایت اختصاصی به شمار آورد. این قابلیت از این بابت اهمیت دارید که شما در زمان‌هایی دوست دارید تا وب‌سایت خود را ارتقاء دهید و برای این کار می‌ توانید از ماژول‌ها و ویژگی‌هایی که در آن وجود دارد استفاده کنید، در وب‌سایت‌های فروشگاهی این موضوع بیشتر به چشم می‌خورد.

۶_ ظاهر گرافیکی با کیفیت و کاملا یونیک

ظاهر و چیدمان را باید جزوء مهم‌ترین پارمترهای یک وب‌سایت به شمار آورد و هر وب‌سایتی که این موارد را به خوبی رعایت کند، نظر کاربران زیادی را جلب خواهد کرد.

وقتی که از تکنولوژی اختصاصی برای طراحی سایت استفاده می‌شود این امکان برای شما وجود دارد تا با توجه به نیاز و حرفه‌ای که در آن مشغول به فعالیت هستید از شرکت طراح خود بخواهید تا از المان‌ها و رنگ‌هایی که در بیزینس شما زیباتر هستند استفاده کند، این کار باعث خواهد شد تا ظاهر گرافیکی وب‌سایت شما تا حد زیادی جذاب و کاربر پسند باشد.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی

سوالی که بسیاری از کاربران در زمان‌های مشاوره از ما می‌پرسند این است؛ که برای طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت بهتر است از cms وردپرس استفاده شود یا از تکنولوژی اختصاصی؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که وب‌سایت‌هایی که با هر کدام از این روش‌‌ها طراحی می‌شوند با یکدیگر متفاوت هستند.

مثلا کسب کارهای بزرگی که امکانات زیادی در وب‌سایت نیاز دارند و تراکنش مالی بالایی برخوردار هستند، بهتر است از تکنولوژی اختصاصی برای راه‌‌‌‌اندازی وب‌سایت خود استفاده کنند، در مقابل از cms وردپرس نیز می‌توان برای طراحی سایت‌های شرکتی، فروشگاهی، شخصی، و تمامی کسب کارهای استفاده کرد.

خلاصه استفاده از هر کدام از این تکنولوژی‌ها را تیم طراحی سایت شما با توجه به نیازی که دارید مشخص خواهد کرد تا بهترین نتیجه عاید شما شود.

اگر به دنبال آشنایی بیشتر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستید، می‌توانید با کلیک بر روی لینک زیر، بیشتر با این cms قدرتمند آشنا شوید:

«سیستم مدیریت محتوای وردپرس»

مراحل طراحی و ساخت وب‌سایت اختصاصی

زمانی که قرار است شما اقدام به طراحی سایت اختصاصی برای تجارت و کسب و کار خودتان کنید یک سری مراحل را باید پشت سر بگذارید تا تیم طراح، وب‌سایت مورد نظر را به شما تحویل دهند. مجموعه سایت با سئو با توجه به اینکه نزدیک به دو دهه در زمینه راه‌اندازی و ساخت سایت فعالیت دارد یک سری پلن را برای طراحی سایت اختصاصی شما در نظر گرفته است که این مراحل شامل:

۱_ قدم اول: مشاوره و نیاز سنجی

۲_ قدم دوم: ثبت درخواست و عقد قرارداد بین کارفرما و مجموعه

۳_ قدم سوم: ارائه طرح اولیه وب‌سایت به کارفرما

۴_ قدم چهارم: بازبینی و برطرف سازی ایرادات احتمالی

۵_ قدم پنجم: ارائه طرح نهایی، در صورت نیاز اضافه کردن امکانات متناسب با حوزه‌ی فعالیت شما

۶_ قدم ششم: ثبت وب‌سایت در گوگل و آغاز تجارت اینترنتی

۷_ قدم هفتم: پشتیبانی همیشگی سایت با سئو در صورت هر گونه ایراد فنی وب‌سایت

هزینه‌ی وب‌سایت اختصاصی چقدر است

شاید یکی از مشکلاتی که تمامی صاحبان و مدیران کسب کار در زمان راه‌اندازی یک وب‌سایت اختصاصی با آن مواجعه هستند، قیمت آن است. توجه داشته باشید که با توجه به درخواست‌های زیادی که در حوزه طراحی سایت وجود دارد، شرکت‌ها و افراد زیادی هستند که از اعتماد و کم بودن اطلاعات مشتریان سوء استفاده می‌کنند و قیمت‌های گزافی را در قبال این خدمات از افراد دریافت می‌کنند.

به همین منظور و برای جلوگیری از سو‌ءاستفاده این افراد از اعتماد مشتری، شرکت سایت با سئو از تعرفه‌های طراحی سایت استاندارد رونمایی کرده است و به شما این امکان را می‌دهد تا از تمامی پلن‌های قیمتی این مجموعه دیدن کنید.

هزینه‌ی طراحی سایت اختصاصی

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سخن پایانی

طراحی سایت اختصاصی فرصتی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید کسب کار، تجارت و بیزینسی را که دارید در معرض دید بسیاری از افراد قرار دهید و درآمد خود را چند برابر کنید.

ما در این مقاله سعی کردیم تا به صورت مختصر و مفید به برسی طراحی سایت اختصاصی بپردازیم و شما را با این نوع تکنولوژی بیشتر آشنا کنیم.

اگر شما نیز علاقه‌مند به طراحی سایت هستید و دوست دارید تا از دیگر رقبای خود عقب نیفتید، می‌توانید با تماس با ما از مشاوره رایگان متخصصان مجموعه سایت با سئو در این رابطه استفاده کنید، ما باور داریم که هر شخصی می‌تواند یک وب‌سایت اختصاصی داشته باشد…

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.