طراحی سایت استخر | ساخت سایت اسخر و مجموعه آبی

طراحی سایت استخر | ساخت سایت اسخر و مجموعه آبی

اگر از خیلی از افراد پپرسند که یکی از مورد علاقه‌ترین مکان‌های تفریحی خود را نام ببرند، قطعا استخر یکی از این مکان‌ها خواهد بود. طراحی سایت استخر برای تمامی مجموعه‌هایی که خدمات آبی مانند شنا، غواصی، استخر و ورزش‌های آبی را به افراد ارائه می‌دهند بهترین انتخاب است تا از این طریق افراد زیادی را به صورت آنلاین جذب کرده و درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهند.

استخرها از مکان‌های تفریحی هستند که لحظات زیبایی را برای افراد می‌سازند و با وجود علاقه‌مندان زیادی که دارند، همواره با مشکلاتی نیز دست پنجه نرم می‌کنند. خیلی از استخرها به واسطه اینکه دارای یک وب‌سایت مستقل نیستند، قادر نخواهند بود تا خدمات ارزنده‌ای را به افراد ارائه دهند و این خود برای استخرها به یک معضل جدی تبدیل شده است.

وب‌سايت استخر

برای همه ما اتفاق افتاده است که با دوستانمان قرار بگذاریم و برای تفریح به یکی از استخرهای مد نظرمان برویم، ولی برای استفاده از خدمات این مکان تفریحی همواره با مشکلاتی روبرور هستیم. مثلا با مواردی همچون انتظار برای شروع سانس، تمام شدن بلیط و موارد این چنینی مواجعه می‌شویم و معمولا در صورت رخ دادن این مشکلات کلافه و آشفته خواهیم شد.

در مقابل صاحبین و مدیران استخر نیز با چنین مشکلاتی روبرو می‌شوند و امکان از دست دادن مشتریان زیادی را خواهند داشت، زیرا افراد دوس دارند امکانات استخر به گونه‌ای باشد که آنها برای رزرو و بلیط گرفتن با مشکلی مواجعه نشوند.

طراحی سایت استخر راه حل مناسب و ضروری است برای از بین بردن این مشکلات و فواید بسیار زیادی هم برای مدیریت استخر و هم برای مشتریان دارد. زمانی که یک استخر از یک وب‌سایت مستقل برخوردار باشد، چنین مشکلاتی را شاهد نخواهیم بود و به استخر یک نظم و ثبات خاصی خواهد بخشید که سبب خواهد شد تا افراد زیادی به استخر شما مراجعه کنند و درآمد شما را چندین برابر شود.

ویژگی‌های طراحی سایت استخر

ویژگی طراحی سایت استخر

هیچ وب‌سایتی نمی‌تواند بدون رعایت کردن نکات مربوطه و بهینه سازی، گام موثر و با ارزشی را در بستر وب بردارد، برای طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت استخر نیز باید به این نکات توجه داشته باشید، در ادامه به مهم‌ترین نکاتی که در طراحی سایت استخر باید به آنها توجه داشت خواهیم پرداخت:

1- گرافیک و طراحی زیبا

 از تصاویر زیبایی برای طراحی سایت استخر استفاده کنید تا کاربران با دید این تصاویر ترغیب به استفاده از خدمات استخر شوند. وقتی در وب‌سایت از رنگ‌های مناسب استفاده کنید، احساس خوبی را به کاربران و مخاطبانتان انتقال خواهید داد و باعث می‌شود هر زمانی که قصد گرفتن بلیط استخر را داشته باشند به وب‌سایت شما بیایند.

 2- بالا بودن سرعت لود وب‌سایت

سرعت لود وب‌سایت استخر نیز باید مناسب باشد زیر این عامل نقش اساسی را در رضایت کاربران و مخاطبان ایفا خواهد کرد و کاربران می‌تواند با سرعت بالایی به محتواها و مطالب مورد نظرشان در سایت دسترسی داشته باشند. در زمان طراحی سایت برای مجموعه‌های آبی تفریحی باید به این نکته توجه داشت که سرعت لود و بارگذاری تا حد زیادی در جذب کاربر اهمیت دارد.

3- واکنشگرا بودن، قابلیت ریسپانسیو

با توجه به اینکه اکثر کسانی که از اینترنت استفاده می‌کنند با استفاده از موبایل کارها و خدمات مورد نیاز را از اینترنت دریافت می‌کنند، باید به این موضوع توجه داشت و وب‌سایت استخر را موبایل فرندلی یا همان ریسپانسیو طراحی کرد تا هر کسی با هر دستگاه دیجیتال هوشمند این امکان را داشته باشد تا از خدمات وب‌سایت استخر استفاده کند. ریسپانسیو بودن را باید از ویژگی‌های مهم در طراحی سایت استخر به شمار آورد.

ویژگی طراحی سایت استخر

4- رعایت کردن اصول سئو

وقتی که یک وب‌سایت از سئوی وبهینه سازی مناسبی برخوردار باشد در صفحه اول گوگل به کاربران زیادی نمایش داده خواهد شد و می‌تواند افراد زیادی را جذب کند. با رعایت کردن اصول سئو در وب‌سایت استخر، میزان مراجعه کنندگان خوتان را افزایش دهید و کاربران زیادی را جذب کنید.

5 قراردادن محتوای ارزشمند

نقش محتوا در موفقیت یک وب‌سایت تاثیرات مهمی را ایفا می‌کند و تقریبا تمامی کسانی که در زمینه وب فعالیت دارند به این موضوع واقف هستند که گوگل به وب‌سایت‌هایی که از محتوای کاربرد پسند و مفیدی برخوردار هستند توجه ویژه‌ای دارد.

محتوایی را که در وب‌سایت استخر قرار می‌دهید باید با حوزه فعالیت شما همخوانی داشته باشد و هم آن طور که گفته شد از محتواهایی استفاده کنید تا هم نیاز کاربران را برطرف سازد و هم با مشاهد آن مطلب به خواندن آن بپردازند.

امکانات طراحی سایت استخر

امکانات وب‌سایت استخر
 • ورود
 • عضویت
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • پنل کاربری
 • درگاه پرداخت بانکی در طراحی سایت استخر
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چت آنلاین
 • عضویت vip برای کاربران
 • موتور جستجوی قدرتمند داخلی
 • سیستم نوبت دهی آنلاین
 • عضویت ویژه (vip)
 • پنل مدیریتی حرفه‌ای

قیمت طراحی سایت استخر چقدر است؟

شاید شما هم به عنوان یک صاحب و مدیر اسخر و مجموعه آبی این سوال را داشته باشید که قیمت ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت استخر چقدر است؟ در جواب به این سوال باید گفت که قیمت طراحی سایت استخر به عوامل متعددی بستگی دارد مانند تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا، مدت زمان طراحی، تیم طراح، امکانات و غیره. لازم نیست نگران هزینه ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت استخر باشید زیرا کارشناسان مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره به دقت تجارت شما را مورد برسی قرار خواهند داد و سپس قیمت دقیق وب‌سایت استخر را به شما اعلام خواهند کرد.

 صفحات وب‌سایت استخر

 • صفحه درباره ما که به معرفی استخر و مجموعه آن می‌پردازد
 • صفه اصلی در طراحی سایت استخر
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه تماس با ما که کلیه راه‌های ارتباطی شما در آن قرار می‌گیرد
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه ای که در آن نظرات و دیدگاه کاربران قرار می‌گیرد
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

خصوصیات وب‌سایت استخر

خصوصیات وب‌سایت استخر

در ادامه به مهم‌ترین خصوصیات وب‌سایت استخر اشاره خواهیم کرد:

1- امکان خرید آنلاین بلیط

از نکات مهمی که در وب‌سایت استخر باید به آن توجه داشته باشید، قرار دادن درگاه مستقیم بانکی برای فروش بلیط به صورت آنلاین و غیر حضوری است. وقتی که افراد از داخل منزل بتوانند نوبت زمان حضور در استخر و گرفتن بلیط را انجام دهند هیچ وقت شما را ترک نخواهند کرد زیرا آسایش را برای آنها به ارمغان آورد اید.

2- ایجاد بخش اخبار در طراحی سایت استخر

با راه‌اندازی یک بخش در طراحی سایت استخر، می‌توان تمامی اخبار مربوط به استخر و خبرهای مرتبط ورزشی را در آن بخش را قرار دهید. مثلا اخباری مانند زمان برگزاری دوره های شنا، قواصی و نجات غریق، روزهای تعطیل استخرو سانس هایی که از تخفیف برخوردار هستند را میتوان در بخش اخبار سایت قرار داد.

شما می‌توانید مقالات و مجله‌های آموزشی شنا را در این بخش قرار دهید تا کاربران در صورت تمایل به آنها دسترسی داشته باشند. زمانی که کاربران از مقالات و مطالبی که دربخش اخبار قرار می‌دهید راضی باشند همیشه به وب سایت شما برای مطالعه این موارد خواهند آمد، این عامل می‌تواند با افزایش ترافیک وب‌سایت شما همراه باشد.

3- بخشی برای برنامه و زمان سانس‌های استخر

می‌توانید در این بخش یک جدول قرار دهید تا به صورت دقیق زمان و سانس‌های استخر در طول روز نمایش داده شود و با مشخص کردن تعداد بلیط‌های باقی مانده این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازید تا از مقدار بلیط های باقیمانده اطلاع کسب کنند.

این بخش از وب‌سایت برنامه روزانه استخر را با توجه به سانس خانم‌ها و آقایان مشخص خواهد کرد و با توجه به جنسیت افراد به آنها بلیط فروخته خواهد شد.

خصوصیات وب‌سایت استخر

اگه به حوزه ورزش علاقه دارید و قصد دارید تا یک وب‌سایت ورزشی برای باشگاه خودتان راه‌اندازی کنید، طراحی سایت باشگاه ورزشی راهکاری مفید و زود بازده است. برای آشنایی بیشتر با این وب‌سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

«طراحی سایت باشگاه ورزشی»

مراحل طراحی سایت استخر در مجموعه سایت با سئو

ساخت و راه‌اندازی هر وب‌سایتی نیاز به یک سری مراحل دارد، طراحی سایت استخر نیز یک پروسه‌ی نسبتا پیچیده است که باید به صورت منظم و پشت سر هم انجام شود تا نتایج خوب و قابل قبولی را برای کارفرما به دنبال داشته باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با مراحل ساخت سایت استخر بیشتر آشنا سازیم:

۱- مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارفرما

۲_ مرحله دوم: عقد قرارداد وب‌سایت بین کارفرما و مجموعه سایت با سئو

۳_ مرحله سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت استخر

۴_ مرحله چهارم: بازبینی طرح اولیه وب‌سایت توسط کارفرما

۵_ مرحله پنجم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت توسط تیم فنی مجموعه سایت با سئو

۶_ مرحله ششم: بازبینی طرح نهایی وب‌سایت استخر توسط تیم فنی و کافرما

۷_ مرحله هفتم: ایندکس و راه‌اندازی سایت استخر، این پروسه بین ۱ یا ۲ هفته به طول خواهد انجامید

۸_ مرحله هشتم: پشتیبانی مادام‌العمر از وب‌سایت استخر

دقت داشته باشید که تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت استخر با نظارت دقیق تیم فنی مجموعه همراه خواهد بود و در صورت وقوع هرگونه اختلال و اشکال احتمالی، تیم فنی به سرعت اقدام به برطرف سازی آن خواهد کرد.

سخن پایانی

فراهم سازی امکانات رفاهی، بهترین خدمتی است که هر مکان تفریحی ورزشی می‌تواند به افراد ارائه دهد. طراحی سایت استخر راهکاری کاربردی و با ارزش است برای تمامی مکان‌ها و سالن‌های شنا تا از این طریق بتوانند خدمات خودشان را گسترده و بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار همگان قرار داده و درآمد استخر و مجموعه‌ی آبی خود را چند برابر کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.