طراحی سایت املاک | 7 مزیت آن برای فروش بیشتر ملک و مستقلات

طراحی سایت املاک | 7 مزیت آن برای فروش بیشتر ملک و مستقلات

اگر به دنبال محیطی قابل اعتماد و امن هستید که به شما این فرصت را دهد تا کلیه معاملات و قرار داد‌های ملکی خود را در آن تنظیم کرده و کمیسیون خوبی را به دست آورید، طراحی سایت املاک بهترین گزینه است.

از طرفی مشتریان و صاحبان املاک نیز با دسترسی به این وب‌سایت، می‌توانند املاک و مستقلاتشان را به تعداد افراد زیادی نمایش دهند و در کمترین زمان و با نازلترین قیمت‌ها آین ملک‌ها را کرایه داده و یا به فروش برسانند.

یکی از دغدغه‌ها و کارهای پرزحمت برای صاحبان و مشتریان املاک، از یک بنگاه به بنگاه دیگر رفتن برای اجاره یا خرید خانه مورد نظرشان است. در این مواقع مجبوریم پس از بررسی و آنالیز پرونده‌های گوناگون برای خرید و یا فروش خانه وقت و انرژی زیادی را تلف کنیم.

این فرایند ما را با خستگی زیادی روبرو خواهد کرد و حتی گاهی از خرید خانه و یا اجاره ملک منصرف می شویم. طراحی سایت املاک این امکان برای همگان به وجود آورده است تا با استفاده از این فضا، خانه یا املاک مورد نظر خود را اجاره داده و یا به فروش برسانند.

وب‌سایت املاک

بنگاه‌های املاک می ‌توانند با راه‌اندازی سایت املاک، این فضا را به وجود بیاورند تا اشخاص بتوانند به سهولت کارهای مربوط به املاک شان را از طریق این وب‌سایت انجام دهند، این بنگاه‌ها با کنار گذاشتن روش سنتی و حضوری خدمات املاک، پا به دنیای پایان‌ ناپذیر اینترنتی خواهند گذاشت و با امکاناتی که در وب‌سایتشان برای افراد فراهم می سازند، هم خود را به روز کرده و از درآمد بیشتری بهره می‌برند و هم رضایت مشتریان را به دنبال خواهند داشت.

با توجه به اینکه وب‌سایت‌های املاک کمی در اینترنت وجود دارند و این ایده هنوز نو پا محسوب می شود، بسیاری از افراد که در این زمینه فعالیت دارند می‌توانند با طراحی سایت املاک مشتریان زیادی را جذب کرده و درصد سود و کمیسیون قابل توجهی را به دست آورند.

اهمیت طراحی سایت املاک

سوالی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند این است که چطور باید وب‌سایت املاک را پیدا کنند و در آن عضو شوند و یا به عنوان کاربر  چگونه باید از خدمات آن استفاده کنند؟ از طرف دیگر صاحبان بنگاه‌های املاک نیز با این سوال روبرو هستند که طراحی سایت املاک چقدر به کار آنها می‌آید؟ آیا این وب‌سایت توانایی لازم را دارد که تمام کارهای املاکی خود را از طریق آن انجام دهند؟

حالا نوبت این است که جواب سوال مشتریان و مخاطببین گرامی را بدهیم:

نگران پیدا کردن وب‌سایت املاک مورد نظر و مناسب برای خود نباشید زیرا با توجه به امکاناتی که بر روی سیستم مپ یا همان نقشه سایت قرار می گیرد می توانید از طریق گوگل در آن عضو شوید و با خیال راحت املاکی مورد نظر خود را پیدا کرده و تمام کارهای خود را بدون صرف کردن زمان اضافه انجام دهید و از فروش و یا اجاره منزل موردنظرتان لذت ببرید.

توجه داشته باشید که هر چقدر اصول سئو و بهینه سازی به شکل بهتر و کاملترین در وب‌سایت شما پیاده سازی شود، موتورهای جستجو محتوا و مطالب را به شکل بهتری پیا می‌کنند و کاربران زیدی را به سمت وب‌سایت شما روانه می‌کنند.

در ادامه به چند نمونه از مزایای استفاده از وب‌سایت املاک اشاره خواهیم کرد.

طراحی سایت املاک چه مزایایی دارد

مزایای وب‌سایت املاک

املاک نیز به مانند هر وب‌سایتی دیگر دارای مزایایی است که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

1- صرفه جویی در زمان

زمانی که قرار است منزل و ملک خودتان را کرایه داده و یا آن را به فروش برسانید، در مدت زمان کمی و از طریق وب‌سایت املاک قادر خواهید بود تا این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که صرفه جویی در زمان از مهم‌ترین مزایایی است که طراحی سایت املاک برای شما به همراه دارد.

2- شما قدرت انتخاب دارید

پیدا کردن مناسب‌ترین گزینه برای منزل مسکونی خودتان ( وب‌سایت املاک نیز این امکان را فراهم خواهد ساخت تا شما مشتریان، به سهولت و کمترین زمان ملک شخصی خود را به فروش برسانید و یا منزل موردنظرتان را اجاره دهید).

3- با توجه به آنلاین بودن مشتریان زیادی

خواهید داشت

به دلیل اینکه طراحی سایت املاک از طریق اینترنت فعالیتش را ادامه می ‌دهد، این بستر فراهم است تا کاربران و مشتریان زیادی آگهی منزل شما را در وب‌سایت مشاهده کنند و با نازلترین قیمت ها روبرو شوند.

مزایای وب‌سایت املاک

4- در دسترس بودن

در دسترس بودن در تمام ساعات شبانه روز، کاربران و مخاطبان می‌توانند بدون محدودیت و هر موقع که تمایل داشتند در وب‌سایت املاک فعالیت داشته باشند و خدمات مورد نظرشان را دریافت کنند.

5- برند شدن املاکی

در واقع فضای اینترنت مانند فضای کار سنتی محدود نمی‌باشد و اسم و رسم دار شدن یک برند یا شرکت آنچنان دور از دسترس نخواهد بود، زیرا حجم کاربران و بازدیدی که در وب انجام می ‌شود بسیار بالاست و وب‌سایت املاکی شما می ‌تواند با رعایت کردن اصول استاندارد و اصولی خود را به یک برند در این حوزه تبدیل کند. طراحی سایت املاک مساوی است با نزدیک شدن املاکی شما با برند شدن.

6- خدمات تمام وقت و شبانه‌روزی

وقتی که دفتر املاک شما دارای وب‌سایت نباشد، ساعت کاری شما نیز به شدت کاهش می‌ یابد و قادر نخواهید بود تا از زمان بهینه و به بهترین شکل استفاده کنید. زیرا نمی‌توانید به صورت شبانه‌روزی به مشتریان خدمات بدهید و دفتر کار شما در ساعاتی از شبانه ‌روز بسته است.

اما با طراحی سایت املاک، می توانید با ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان خدمات قابل قبولی را ارائه داده و از این طریق درآمد بیشتری را به دست آورید.

7- جذب مشتریان چند برابر

اصولاً دفاتر املاک در هر منطقه مختص به همان مناطق است و ساکنین مناطق برای ارائه خدمات به آن ها مراجعه می کنند و استفاده از این شیوه سنتی شما را از جذب تعداد زیادی مشتریان ناتوان می سازد.

زمانی که شما برای کارهای املاک خدماتی که ارائه می‌دهید، اقدام به طراحی سایت کنید می‌توانید روز به روز بر تعداد مشتریان و کاربران تان اضافه کنید، زیرا املاکی شما دیگر مختص به مناطق خاصی نخواهید بود و با همگانی بودنی که فضای اینترنت ایجاد کرده می‌توانید با ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری اشخاص را در هرکجا که هستند هدایت کرده و خدمات مورد نظر را به آنها ارائه دهید.

طراحی سایت املاک چه امکاناتی را برای شما به همراه دارد

امکانات طراحی سایت املاک
 • دسته‌بندی گسترده و جامع برای املاک
 • بخش فروش استثنایی همراه با تخفیفات ویژه در طراحی سایت املاک
 • معرفی اپلیکیشن و خصوصیات آن
 • چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • ایجاد یک پنل مدیریت برای نظارت و کنترل وب‌سایت
 • ایجاد کردن یک حساب کاربری شخصی
 • بخش عضویت و ثبت نام مشتریان و مالکان و خریداران املاک
 • درگاه بانکی برای پرداخت های آنلاین
 • ایجاد کردن بخشی که در آن کاربران می توانند عکس و جزئیات هرکدام از املاک را مشاهده کند و درباره آن نظر دهند
 • بخش جامعی که در آن ها خانه ها به طور گسترده دسته‌بندی شده باشند
 • ایجاد نقشه و موقعیت مکانی برای ملک‌ها
 • عضویت vip
 • قابلیت ثبت موقعیت جغرافیایی آدرس دفتر املاک

طراحی سایت املاک از چه صفحاتی تشکیل شده است

 • صفحه ای که در آن ملک‌های جدید نمایش داده می شوند
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو خدمات در طراحی سایت املاک
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • ایجاد صفحه برای قرار دادن اخبار مربوط به مسکن
 • صفحه برای قرار دادن امکانات رفاهی ملک مثل آسانسو، استخر، سونا، و …
 • صفحه برای املاک ویژه و خاص مانند (اکازیون)
 • صفحه درباره ما که به معرفی شما می‌پردازد
 • صفحه تماس با ما که در این صفحه شماره تماس مستقیم دفتر و مدیر وب‌سایت و آدرس دفتر کار املاک در آن قرار دارد.
 • ایجاد صفحه برای پیشنهادات و انتقادات مشتریان و کاربران
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه برای قرار دادن مقالات و مجله‌های مسکن

نیاز به وب‌سایت املاک

اهمیت طراحی سایت املاک

اما صاحبین و مالکین املاک چطور بدانند که طراحی سایت املاک چه مزیت‌هایی برای آن ها به دنبال خواهد داشت؟ آیا این یک ریسک است که با توجه به یک دفتر املاک شیک و پر رفت و آمد خود را به فضای اینترنتی بکشانیم که از آینده آن خبری نداریم؟

این نمونه ‌ای از تفکر یک صاحب املاک سنتی است زمانی که با ایده طراحی وب‌سایت برای املاک مواجه می ‌شود. نکته جالب ماجرا اینجاست که این مدیران محترم املاک در واقع با یک تیر دو نشان خواهند زد و حتماً نباید که دفتر املاک خود را ببندند و به سراغ وب‌سایت املاک بروند یا به اصطلاح کوچ کنند.

آن ها در کنار دفتر املاک خود می‌ توانند با راه‌اندازی یک وب‌سایت املاک به فعالیت خودشان در اینترنت نیز ادامه دهند و از فضای پهناور و نامحدود اینترنت نیز بهره لازم را ببرند.

در صورتی که مجموعه سایت با سئو به آن ها قول خواهد داد که اگر طبق اصول تمامی کارها و موارد فنی در سایت املاک را رعایت کنند و بتوانند درست این موارد را پیاده سازی نمایند، آنقدر برایشان خوب و مفید خواهد بود که دیگر میل و اشتیاقی برای رفتن به دفتر املاک خود نخواهند داشت و ترجیح می دهند که تمام کارهای املاک خود را از طریق وب‌سایتشان انجام دهند.

سخن پایانی

طراحی سایت املاک این فرصت را به شما می دهد که نگذارید خانه ای خالی بماند و در بهترین زمان ممکن با بهترین شرایط منازل خالی و املاک فروشی را به دست نیازمندان برسانید و از این طریق سود مناسبی را کسب کنید.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.