طراحی سایت انتشارات | از 6 مزیت آن خبر داری…؟

طراحی سایت انتشارات | از 6 مزیت آن خبر داری…؟

افرادی که قصد دارند تا آثار خود را به قشر زیادی از کاربران و مخاطبان خود نشان دهند بستری در اختیار دارند که نام آن طراحی سایت انتشارات است. اگر شما هم به دنبال فضایی هستی تا کلیه کتوب و جزوات خود را با تیراژ بالایی به فروش برسانی، پس تا آخر این مقاله با ما همراه باش.

شاید جزو لذت بخش ترین کارهایی که می‌تواند حس و حال ما را خوب کند، کتاب خواندن است. اما متاسفانه امروزه افرادعلاقه زیادی به کتاب خواندن ندارند و بیشتر دوس دارند که از کتاب‌های صوتی ومتن‌های الکترونیکی استفاده کنند، این عامل بستری را فراهم می‌سازد که ناشران و افرادی که در حوزه نشر فعالیت دارند با طراحی سایت انتشارات بتوانند پاسخگوی مشتریان و کاربران خود باشند.

وب‌سایت انتشارات

از مهم‌ترین دغدقه‌هایی که یک ناشر با آن رو برو خواهد بود، این است که کتابها و مطالبی را که چاپ می‌کند بتواند در اختیار عموم اشخاص قرار دهد و این بستر را فراهم سازد که مخاطبان بتوانند به راحتی به محصولاتی که ناشران چاپ می‌کنند دسترسی داشته باشند.

از طرف دیگر اشخاص نه زمان لازم را دارند که به دنبال کتاب و دروسی که نیاز دارند و علاقه‌مند به آن هستند بروند و نه دوست دارند که هزینه‌های زیادی را بابت کتاب مورد نظرشان بپردازند، این عوامل نشان دهنده اولویت یک وب‌سایت انشارات برای ناشران و فروشندگان کتاب خواهد بود.

طراحی سایت انتشارات دارای چه صفحاتی است

1- صفحه تماس با ما

2- صفحه مربوط به اخبار بازار کتاب

3- صفحه مدیریت وب‌سایت

4- صفحه‌ای که در آن مشتریان و کاربران نظر خواهند داد

5- صفحه‌ای که در آن کتاب‌های پرفروش برای فروش گذاشته می‌شود

6- صفحه پذیرش آثار نویسندگان

7- صفحه دانلود کتاب‌های الکترونیکی در طراحی سایت انتشارات

8- صفحه که در آن آثار نویسندگان قرار می‌گیرد

9- صفحه آرشیو مقالات مرتبت با حوزه‌ی انتشارات

10 صفحه‌ مقالات وبلاگ

11- صفحه‌ خدمات

12- صفحه‌ی دسته بندی خدمات

 صفحات طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات باعث می‌شود که مخاطبان بتوانند به سهولت کتاب‌های را که دوست دارند در دسترس داشته باشند و در کوتاه‌‌‌ترین زمان اقدام به تهیه و خرید آن نمایند، از طرفی باعث رونق گرفتن فعالیت ناشران و مولفان کتاب‌ها می‌شود و از این طریق کتابهای بیشتر را به فروش میرسانند.

شما زمانی که اقدام به طراحی سایت برای مرکز و یا موسسه‌ی انتشارات خود می‌کنید، این کار سبب خواهد شد که مخاطبان و کاربرانی که برای خرید و یا دیدن محتویات از و‌ب‌سایت شما بازدید می‌کنند ترغیب شوند تا کتاب‌های بیشتری را تهیه و مطالعه کنند، این عامل باعث بالا رفتن اطلاعات و سطح سواد افراد میشود. اگر علاقه‌مند به فعالیت در حوزه مجله اینترنتی هستید و دوس دارید تا اطلاعاتی راجب این فضا به دست آورید، می‌توایند از مقاله‌ی زیر بازدید کنید:

«طراحی سایت مجله اینترنتی»

طراحی سایت انتشارات شامل چه امکاناتی است

 • معرفی تمامی کتاب‌های که در وب‌سایت وجود دارد و کتاب‌های که در دست انتشار قرار دارد
 • قرار دادن آخرین اخبار در حوزه‌ی انتشارات
 • عضویت در طراحی سایت انتشارات
 • ورود
 • عضویت
 • امکان چت آنلاین
 •  معرفی دفتر انتشارات شما و تاریخچه آن
 • معرفی کردن نویسندگان و ناشران کتاب
 • قرار دادن درگاه پرداخت بانکی برای فروش آنلاین
 • قسمتی که در آن کاربران ثبت نام می‌کنند و به عضویت در می آیند
 • قرار دادن خط مستقیم و چت آنلاین برای سوالات کاربران
 • ارائه آثار برتر و تقدیر شده در حوزه انتشارات و کتاب
 • امکان سفارش اینترنتی کتاب
 • قرار دادن قسمتی برای جستجوی کاربران در وب‌سایت، باید از موتورهای جستجوی قوی برای طراحی سایت انتشارات استفاده کنید تا کاربرن به راحتی بتوانند هر آنچه را که دراین وب‌سایت به دنبالش هستند در کمترین زمان ممکن پیدا کنند.
امکانات وب‌سایت انتشارات

ضرورت استفاده از یک وب‌سایت انتشارات بالا بردن فروش و افزایش تعداد کاربران در این حوزه است، برای اینکه بتوانید یک وب‌سایت پر بازدید داشته باشد باید بتوانید به درستی محتواهای ارزشمند و مفیدی را دورن وآن قرار داده و با سئو و بهینه سازی آن، کاربران زیادی را جهت بازدید به وب‌سایت خودتان دعوت کنید.

این عامل سبب خواهد شد تا ترافیک وب‌سایت بالا رفته و در صفحه اول گوگل به کاربران زیادی نمایش داد شود.

 با وجود اینکه در دنیای امروزی برای تمامی اشخاص این امکان وجود دارد که به اینترنت دسترسی داشته باشند، طراحی سایت انتشارات به افراد این امکان را می‌دهد که با علاقه و جذابیت از محتواها و کتاب‌های موجود در وب‌سایت استفاده کنند و از آن لذت ببرند.

طراحی سایت انتشارات مناسب چه کسانی است

 • ناشران کتاب
 • مولفان کتاب
 • نویسندگان
 • فروشندگان کتاب و دروس

اهمیت طراحی سایت انتشارات

زمانی که شما از طریق وب‌سایت انتشارات محصولات خودتان را به مشتریان و کاربران عرضه می‌کنید، باعث خواهد شد که وب‌سایت شما به یک برند تبدیل شود، زمانی که اشخاص بخواهند فایل آموزشی، کتاب و دروس خود را را تهیه کنند به یاد شما افتاده و به سایتتان سر بزنند و شما به مرور زمان تبدیل به یک برندینگ در حوزه انتشارات خواهید شد.

وب سایت‌انتشارات هویت شما محسوب می‌شود پس سعی کنید از صحت و سوق مطالب و محتویاتی که در آن قرار می‌دهید مطمئن باشید زیرا کاربران دوست دارند اطلاعات درست و بروز را در اختیار داشته باشند و تمایلی ندارند که مطالب قدیمی و بی اساس را دنبال کنند.

 اهمیت طراحی سایت انتشارات

طراحی مناسب و جذاب وب‌سایت انتشارات

یک نکته مهمی که ئر زمان طراحی سایت انتشارات باید در نظر بگیرید، زیبایی، خلاقیت و منظم بودن آن است. طراحی گرافیکی مناسب و استفاده درست و به جا از رنگ‌ها در بالا بردن نرخ بازدید وب‌سایت نقش مهمی دارد.

زمانی که کاربران وارد وب‌سایت انتشارات شما شوند با مشاهده کردن طراحی و چیدمان زیبای که در این وب سایت قرار دارد انرژی خوبی خواهند گرفت. این عامل آنان را ترغیب خواهد کرد که از تمام بخشها و صفحات وب‌سایت انتشارات بازدید کنند و این موضوع مساوی است با امتیاز بالای شما در نتایج جستجوی گوگل.

طراحی سایت انتشارات چه مزایای دارد

1- کم شدن خطاهای انسانی و بالا بردن سرویس دهی آنلاین واینترنتی

2- دسترسی سریع به تمامی گزارشات لازم از فروش و تولید محصول

3- بالا بودن رضایت کاربران و مشتریان در استفاده از خدمات وب‌سایت انتشارات

4- پیدا کردن بازار جدید و بزرگ درفضای اینترنت

5- بالا بردن سرعت در ارائه محصولات مرتبط با انتشارات به مشتریان

6- بالا بردن کارایی و بهروری با راه‌اندازی وب‌سایت انتشارات

مزایای وب‌سایت انتشارات

سخن پایانی

با وجود اینکه در جامعه امروزی اکثریت افراد شاغل هستند، آنها حال و حوصله زیادی را برای بیرون رفتن و تهیه کتاب یا مقالات درسی مورد نظرشان ندارند.

زمانی که شما اقدام به طراحی سایت انتشارات می‌کنید، می‌توانید بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به اشخاص ارائه دهید و این امکان را برای آنها فراهم سازید که در هر جایی که هستند بتوانند به راحتی کتوب و فایل‌های صوتی مورد نظرشان را از طریق وب‌سایت انتشاراتی شما در دسترس داشته باشند و شما نیز به بالاترین فروش دست خواهید یافت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.