طراحی سایت انگلیسی | ساخت وب‌سایت لاتین همراه با 5 مزایای مهم آن

طراحی سایت انگلیسی | ساخت وب‌سایت لاتین همراه با 5 مزایای مهم آن

امروزه زبانه انگلیسی به یک زبان بین‌المللی تبدیل شده است که بیشتر مکاتبات و نامه‌نگاری‌های فرامرزی مانند مسائل اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و تجاری با استفاده از این زبان صورت می‌گیرد. در این میان طراحی سایت انگلیسی این امکان را برای صاحبان مشاغل و کسب و کارهای آنلاین فراهم خواهد کرد تا تجارت خود را وارد بازارهای بزرگ و جهانی کرده و افراد زیادی را جذب بیزینس خود کنند.

اهمیت طراحی سایت انگلیسی

همان گونه که اطلاع دارید کسب و کارهای بزرگ و نامی به صورت گسترده‌ای اقدام به تبلیغات و بازاریابی در حوزه‌های مختلف می‌کنند و این نشان دهنده اهمیت بازریابی در مشاغل است، ولی یک سوال آیا فقط تبلیغات محدود به یک منطقه جوابگوی نیاز این شرکت‌های بزرگ خواهد بود؟ آیا برندهای بین‌المللی فقط تبلیغات داخلی انجام می‌دهند و از این طریق مشتریان زیادی را جذب می‌کنند؟ در جواب به این سوال باید گفت که ساخت سایت انگلیسی موثرترین راهکار در تجارت جهانی است.

اهمیت طراحی سایت انگلیسی

امروزه استفاده از اینترنت باعث شده تا ارتباط قوی میان افراد شکل گیرد و استفاده از خدمات آنلاین از محبوبیت زیادی در بین قشر وسیعی از افراد جامعه برخوردار است. طراحی سایت انگلیسی فرصتی را برای شما ایجاد خواهد کرد تا بتوانید محصولات، خدمات و کالای خود را به شکل گسترده‌ای به تمامی افراد در هر کجای کره زمین معرفی کنید و این فرصت را داشته باشید تا مشتریان زیادی را جذب خود کنید.

نکات فنی مهمی که باید در طراحی سایت انگلیسی پیاده سازی شود

زمانی که قرار است یک وب‌سایت انگلیسی طراحی و راه‌اندازی شود، یک سری نکات فنی باید در آن پیاده سازی شود تا وب‌سایت بتواند به صورت موفقی به فعالیت خود در اینترنت بپردازد. در ادامه به برسی مهم‌ترین نکاتی خواهیم پرداخت که در طراحی سایت انگلیسی باید رعایت شود:

۱_ طراحی به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا)

یکی از نکات فنی مهمی که در طراحی سایت انگلیسی باید به دقت به آن توجه شود، ساخت سایت به صورت ریسپانسیو است. با توجه به اینکه بیش از نیمی از سرچ‌های اینترنتی توسط موبایل انجام می‌شود هر وب‌سایتی که از قابلیت ریسپانسیو برخوردار نباشد بسیاری از کاربران خود را از دست خواهد داد.

زمانی که طراحی سایت انگلیسی به صورت واکنشگرا طراحی و ساخته شود این امکان را برای کاربران و مشتریان شما فراهم خواهد ساخت تا وب‌سایت را در هر ابعاد و اندازه‌ای مشاهده کرده و به راحتی بتوانند بخش‌های مختلف سایت را در ابعاد و اندازه‌های مختلف مشاهده کنند.

۲_ فضای مناسب و کافی

نکات فنی مهم طراحی سایت انگلیسی

فضای مناسب ذخیره سازی از دیگر نکات فنی مهمی است که در طراحی سایت انگلیسی باید وجود داشته باشد. مجموعه سایت با سئو با استفاده از متخصصان ذبده و با تجربه در زمان طراحی سایت انگلیسی توجه‌ ویژه‌ای به فضای ذخیره سازی سایت خواهد داشت و به گونه آن را طراحی خواهد کرد که فضای استاندار و کافی برای ذخیره سازی اطلاعات کاربران را داشته باشد.

۳_ سئو در وب‌سایت انگلیسی

یکی از عوامل مهمی که نقش زیادی در موفقیت وب‌سایت انگلیسی دارد، سئو سایت است. سئو به معنای بهینه سازی وب‌سایت‌های اینترنتی برای موتورهای جستجو می باشد، در واقع سئو در سایت انگلیسی به گونه‌ای باید پیاده سازی شود که به تمامی هر سه مقوله‌ی سئو خارجی، سئو تکنیکال و سئو خارجی پرداخته شود. زمانی که تمامی پلن‌های سئو به خوبی اجرا شود موتورهای جستجو به وب‌سایت شما اعتماد خواهند کرد و آن را با اعتبار به شمار می‌آورند، در این شرایط کاربران زیادی را به سمت شما سوق خواهند داد.

۴_ سرعت و امنیت استاندارد

سرعت و امنیت استاندارد و مناسب از دیگر نکات فنی مهمی است که در طراحی سایت انگلیسی باید به خوبی پیاده سازی شود. سرعت لودینگ این وب‌سایت باید به گونه‌ای باشد تا صفحات و بخش‌های مختلف آن در کمتر از چند ثانیه لود شوند و کاربران به راحتی قادر باشند از امکانات سایت استفاده شوند.

امنیت را باید از دیگر نکات مهم فنی در طراحی سایت انگلیسی به شمار آورد. این وب‌سایت باید به گونه‌ای طراحی و ساخته شود تا بتوانند به خوبی از داده‌ها و اطلاعات کاربران محافظت کند.

امکانات طراحی سایت انگلیسی

امکانات طراحی سایت انگلیسی
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • امکان مدیریت سایت
 • چت آنلاین
 • امکان درج مشخصات
 • قابلیت برچسب زنی در طراحی سایت انگلیسی
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • قابلیت مقایسه محصولات
 • برخوردار از یک موتور جستجوی قوی در این وب‌سایت
 • امکان چند زبانه کردن سایت انگلیسی وجود دارد
 • عضویت ویژه
 • درگاه مستقیم بانکی
 • برخوردار از سیستم تیکتینگ

قیمت طراحی سایت انگلیسی چقدر است؟

اینکه قیمت وب‌سایت انگلیسی چقدر است یک سوال کلی است و نمی‌توان به بدون در نظر گرفتن یک سری موارد به صورت دقیقی به آن پاسخ داد. اگر شما نیز قصد دارید تا یک سایت انگلیسی راه‌اندازی کنید ولی در قیمت‌هایی که شرکت‌های مختلف جهت طراحی سایت به شما پیشنهاد می‌دهند دچار تردید شده‌‌اید حتما باید به یک سری موارد توجه زیادی داشته باشید.

تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا، شرکت طراح، نوع هاست، امکانات، قابلیت‌های سایت و غیره از موارد مهمی هستند که در هزینه و قیمت طراحی سایت انگلیسی تاثیر گذار هستند. نیازی نیست هیچ گونه نگرانی بابت قیمت سایت داشته باشید زیرا مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره‌ای که به صورت حضوری برگزار می‌کند با توجه به نیاز و امکاناتی که شما نیاز دارید قیمت دقیق وب‌سایت را به شما اعلام خواهد کرد.

صفحات طراحی سایت انگلیسی

صفحات طراحی سایت انگلیسی
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ

مزایای طراحی سایت انگلیسی

همانگونه که در بخش‌های قبل اشاره کردیم راه‌اندازی و ساخت سایت انگلیسی دروازه‌ای است برای ورود به بازارهای بین‌المللی و تجارت جهانی، در واقع این وب‌سایت مزایای مهم زیادی را برای کسب و کار شما به همراه دارد که ما در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

۱_ مشتریان جدید

با توجه به اینکه در بازارهای جهانی مشتریان زیادی وجود دارد، ساخت سایت انگلیسی امکان حضور شما را در بازارهای بین‌المللی فراهم خواهد کرد و تعداد مشتریان زیادی را جذب خواهید کرد.

۲_ ساخت اعتماد در کاربران

وقتی که شما برای تجارت و کسب و کارتان اقدام به طراحی سایت انگلیسی می‌کنید با این کار یک قابلیت جدید را به وب‌سایت خودتان اضافه کردید و افراد زیادی را از این طریق جذب خواهید کرد که حس اعتماد را در آنها ایجاد خواهید کرد.

صفحات طراحی سایت انگلیسی

۳_ پیش گرفتن از رقبا

در بازار تجارت رقابت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف وجود دارد که باعث شده هر کسب و کار، شرکت، سازمان، موسسه و مجموعه‌ای برای اینکه از دیگر رقیب خود عقب نیفتد هزینه‌های کم و زیادی را در این راه خرج می‌کند. طراحی سایت انگلیسی افراد زیادی را در سرتاسر دنیا به سمت تجارت شما جذب خواهد کرد که این موضوع باعث می‌شود تا از دیگر رقبای خودتان پیشی بگیرید.

۴_ طراحی سایت انگلیسی مقرون به صرفه است

اینکه یک شرکت و مجموعه اقدام به تبلیغات بین‌المللی به صورت بنری، تلویزیونی، رادیویی و غیره کند هزینه‌های زیادی را به‌دنبال دارد که بسیاری از مشاغل و شرکت‌ها تمایل ندارند تا این گونه هزینه‌های گزاف و زمان بری را پرداخت کنند. طراحی سایت انگلیسی یک فضای تبلیغات بین‌المللی است که امکان تبلیغات نامحدودی را در برای شما فراهم خواهد کرد و در هزینه‌های شما صرفه جویی خواهد کرد.

۵_ فروش چند برابری

یکی دیگر از مزایای مهمی که طراحی سایت انگلیسی برای تجارت و کسب و کار شما به همراه دارد، فروش چند برابری محصولات و خدمات است. با توجه به آمار با افزودن هر زبانی به وب‌سایت تا چند درصد به فروش سایت اضافه خواهد کرد که این موضوع سبب می‌شود فروش شما چند برابر شوند.

مراحل طراحی سایت انگلیسی

در زمان طراحی سایت انگلیسی یک سری مراحل به صورت منظم و پشت سر هم باید انجام شود تا این وب‌سایت به صورت حرفه‌ای طراحی و راه‌اندازی شود، توجه داشته باشید که اگر تیم طراح و شرکت طراحی سایت شما نتواند به خوبی این پروسه را پیاده سازی کند،م امکان هر گونه مشکل و اختلالی در وب‌سایت وجود خواهد شد. ما در ادامه شما را با مراحل طراحی سایت انگلیسی در مجموعه سایت با سئو آشنا خواهیم ساخت تا درک بهتری از این پروسه پیاده سازی داشته باشید:

marahelesiteenglish

۱_ مشاوره ونیاز سنجی کارفرما

۲_ عقد قرارداد بین مجموعه سایت با سئو و کارفرما

۳_ ساخت طرح اولیه وب‌سایت انگلیسی

۴_ ارائه طرح اولیه وب‌سایت به کارفرما

۵_ ساخت طرح نهایی وب‌سایت

۶_ ارائه طرح نهایی وب‌سایت به کارفرما

۷_ معرفی سایت به گوگل توسط تیم فنی سایت سئو

۸_ آموزش کامل کار با پیشخوان سایت به کارفرما

۹_ پشتیبانی همیشگی توسط کارشناسان سایت با سئو

سخن پایانی

بر تعداد افرادی که هر روزه به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند اضافه خواهد شد و این موضوع باعث خواهد شد تا افراد بیشتر نیازهای روزمره خود را به صورت آنلاین و از طریق اینترنت برآورده سازند. با توجه به این موضوع مشاغلی که یک وب‌سایت مستقل راه‌اندازی کرده‌اند این فرصت را دارند تا افراد زیادی را از طریق اینترنت جذب کرده و فروش خود را تا چند برابر افزایش دهند.

طراحی سایت انگلیسی فرصتی است برای شما تا بتوانید از طریق این وب‌سایت افراد بیشماری را در سایر نقاط دنیا جذب کرده و افراد زیادی را به مشتریان بالقوه خود تبدیل کنید. ساخت سایت انگلیسی سبب خواهد شد تا مشتریان و کاربران شما نگاه حرفه‌ای به تجارتتان داشته باشند و از شما به عنوان یک کسب و کار قابل اعتماد یاد کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.