طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان یکی از پر‌اهمیت‌ترین نیازهایی است که امروزه تمامی مراکز درمانی به آن وابسته هستند. در واقع بسیار از خدمات درمانی شامل ارائه نوبت آنلاین، در دسترس بودن پرونده بیماران، ظرفیت‌های خالی تخت در هر بخش و… تنها بخشی از سرویس‌هایی است که با طراحی وب‌سایت بیمارستان، مراکز درمانی امکان استفاد از آن را دارند.

امروزه اهمیت طراحی سایت برای تمامی مراکزی که در حوزه سلامت مشغول به فعالیت هستند به قدری بالا است که نداشتن یک وب‌سایت مستقل می‌تواند تبعات بسیار زیادی را برای بیمارستان‌ها به دنبال داشته باشد. ساخت و راه‌اندازی سایت پل ارتباطی کاربران با مراکز درمانی است که هم در زمان آنها صرفه‌جویی به عمل می‌آورد و هم با کاهش هزینه این مراکز همراه است. در مقابل زمانی که یک بیمارستان اقدام به ساخت سایت می‌کند، امکان انجام بسیاری از خدمات نظیر رزرو نوبت، اطلاعات راجب متخصصان و…. به صورت آنلاین فراهم است که با کاهش هزینه بیمارستان و کسب درآمد بیشتر همراه است.

مراکزی درمانی برای آنکه بتوانند خدمات خودش را به صورت کامل به متقاضیان ارائه دهند و امکان مخابره‌ی اخبار و اطلاعیه‌های مربوطه را به‌ خوبی داشته باشند، نیاز به محیطی امن و جامع دارند. ساخت سایت بیمارستانی این بستر را فراهم می‌کند تا مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، بهترین خدمات را در اختیار مراجعین قرار دهند.

وب‌سایت بیمارستان

امروزه مراکز درمانی و بیمارستان‌ها باید خدمات خود را به صورت کامل و در کمترین زمان در دسترس افراد نیازمند قرار دهند تا هم در زمان آنها صرفه‌جویی شود و هم سلامت جامعه را با روند مثبتی همراه کند.

مجموعه سایت با سئو با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت با بهره‌گیری از بهترین نیروهای متخصص، اقدام به طراحی سایت بیمارستان برای موسسات درمانی، کلینک‌های پزشکی، مراکز آموزشی پزشکی و تمامی بیمارستان‌ها می‌کند.

با طراحی وب‌سایت بیمارستان مراکز درمانی خدمات خود را با کیفیت بهتری به افراد ارائه می دهند که این موضوع در سلامت جامع نیز تأثیر بسزایی دارد.

قیمت طراحی سایت بیمارستان

سوالی که بسیاری از مدیران مراکز درمانی و پزشکان از ما دارند، این است که قیمت طراحی سایت بیمارستان چقدر است؟ در واقع چه مقدار بودجه برای ساخت سایت بیمارستان باید در نظر گرفت؟

در پاسخ به این گونه سوالات باید گفت که قیمت طراحی وب‌سایت بیمارستان به عوامل متعددی بستگی دارد که هر کدام از این موارد می‌تواند در تعیین هزینه طراحی سایت بیمارستان تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال نوع سیستم و تکنولوژی که برای طراحی سایت در نظر گرفته می‌شود، امکانات، گرافیکی وب‌سایت و … که تمامی این موارد در تعیین قیمت طراحی سایت بیمارستان تاثیرگذار هستند.

سفارش طراحی سایت بیمارستان

طراحی وب‌سایت بیمارستان یک پلتفرم اینترنتی است که بسیاری از خدمات بیمارستان و مرکز درمانی را به صورت آنلاین به کاربران ارائه می‌دهد. سفارش طراحی سایت بیمارستان در مجموعه سایت با سئو به این صورت است که پس از تماس شما با متخصصان مجموعه، فرآیند ثبت درخواست با توجه به نیاز و اهداف کارفرما انجام می‌شود و بهترین پلن قیمتی وب‌سایت بیمارستان برای شما در نظر گرفته می‌شود. با سفارش سایت بیمارستان در مجموعه سایت با سئو، شما از شرایط و تخفیفات ویژه‌ای که ما در نظر گرفته‌ایم بهره می‌برید که رضایت شما را به همراه دارد.

اهداف طراحی سایت بیمارستان

 • ساخت سایت افزایش درآمد و سودآوری بیشتر برای بیمارستان به همراه دارد.
 • برند شدن بیمارستان در بین رقبا
 • هزینه‌های بیمارستان را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
 • صرفه‌جویی در وقت افراد؛ استفاده از خدمات آنلاین
 • طراحی سایت بیمارستان کیفیت درمان را در مراکز درمانی بالا می‌برد.
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های بیمارستان

چرا به طراحی سایت بیمارستان نیاز دارید؟

با توجه به پیشرفت‌های زیادی که امروزه در تمامی بخش‌های درمانی مشاهده می‌شود، باعث شده تا افراد بتوانند خدمات با کیفیت‌تری را در تمامی زمینه‌های درمان دریافت کنند. بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیز باید مانند دیگر مشاغل، خود را به‌روز کنند تا هم کیفیت خدماتی که به بیماران و مراجعین ارائه می‌دهند را بالا ببرند و هم از زمان به بهترین شکل استفاده کنند. طراحی سایت بیمارستان راهکاری هدفمند است در جهت ارائه خدمات درمانی برای تمامی مراکز درمانی که تمایل دارند در کوتاه‌ترین زمان، خدمات درمانی با کیفیتی را به افراد ارائه دهند.

صفحات وب‌سایت بیمارستان

صفحات وب‌سایت بیمارستان
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه خدمات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه تعرفه‌های و قیمت خدمات
 • صفحه پزشکان

اگر به عنوان یک پزشک مشغول به فعالیت هستید و قصد دارید تا برای خودتان یک وب‌سایت مستقل داشته باشید، پیشنهاد ما به شما طراحی سایت پزشکی است. برای آشنایی بیشتر با این وب‌سایت می‌توانید از مقاله زیر دیدن کنید.

امروز بیشتر یاد بگیریم «طراحی سایت پزشکی»

مراحل طراحی سایت بیمارستان

ما در مجموعه سایت با سئو تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت بیمارستان را قدم‌به‌قدم و با دقت بالایی انجام می‌دهیم تا شما رضایت کافی از عملکرد آن داشته باشید. در ادامه به بررسی مراحل طراحی سایت بیمارستان می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیازسنجی کارشناسان مجموعه با کارفرما

مرحله دوم: طرح اولیه وب‌سایت توسط تیم فنی ساخته می‌شود.

مرحله سوم: بازبینی طرح اولیه وب‌سایت بیمارستان توسط کارفرما

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: بررسی طرح نهایی توسط کارفرما و تیم فنی

مرحله ششم: پایان طراحی سایت؛ ایندکس و معرفی وب‌سایت بیمارستانی به موتورهای جستجو

مرحله هفتم: پشتیبانی رایگان مادام‌العمر مجموعه سایت با سئو از طراحی وب‌سایت بیمارستان

امکانات طراحی سایت بیمارستان

امکانات طراحی سایت بیمارستان
 • پرداخت آنلاین حق ویزیت بیماران
 • تعیین وقت ویزیت و رزرواسیون در کمترین زمان
 • مشخص شدن تمامی شرکت‌هایی که در لیست بیمه طرف قرارداد بیمارستان هستند.
 • امکان درج و مدیریت پرونده بیمار توسط پزشک معالج، در این وب‌سایت وجود دارد.
 • تمامی سوابق پزشکی بیمار به صورت کاملی در وب‌سایت بیمارستان درج می‌گردد.
 • در طراحی سایت بیمارستان امکان به اشتراک گذاشتن سوالات و تجربیات بیمار با دیگر افراد وجود دارد.
 • تاریخچه و افتخارت بیمارستان در قسمتی از این وب‌سایت قرار می‌گیرد تا اطلاعات جامع‌تری را در اختیار متقاضیان قرار دهد.
 • تمامی بخش‌های بیمارستان همراه با عکس آن مکان، در بخشی از وب‌سایت قرار می‌گیرد.
 • قرار گرفتن اهداف و تمامی برنامه‌ها پیش روی بیمارستان در بخشی از سایت بیمارستان
 • امکان معرفی کامل تمامی پزشکان، پرستاران و پرسنل بیمارستان در این وب‌سایت وجود دارد.
 • اخبار و اطلاعیه‌ها بیمارستان به صورت کامل در زمان راه‌اندازی وب‌سایت بیمارستان در بخشی قابل دسترس است.
 • امکان ارائه ضوابط و آئین‌نامه بیمارستان
 • قرار گرفتن نقشه و لوکیشن دقیق بیمارستان
 • رزومه پزشک به صورت دقیقی برای بیماران به نمایش درمی‌آید.
 • از دیگر امکانات مهم این وب‌سایت باید به مشاوره‌های آنلاین و تلفنی اشاره کرد که در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.
 • مدیریت و درج پرونده بیماران توسط پزشک در وب‌سایت بیمارستان به صورت دقیقی امکان‌پذیر است.
 • ارسال ایمیل و امکان مکاتبه برای بیماران در وب‌سایت بیمارستان فراهم است.
 • بیماران می‌توانند برای دریافت نوبت و یا مشاهده سوابق خود، در این وب‌سایت ثبت‌نام کنند.
 • امکان درج لیست تمامی مناقصه‌ و مزایده‌‌های بیمارستان در طراحی سایت بیمارستان وجود دارد.

مزایای طراحی وب‌سایت بیمارستان

✅️ قرار دادن تمامی اطلاعات بیمارستان نظیر رزومه، سابقه و… در وب‌سایت می‌تواند بیمارستان را در میان کاربران محبوب کند.

✅️ امکان ارائه بسیاری از خدمات به صورت غیره‌حضوری

✅️ طراحی وب‌سایت بیمارستان تاثیر زیادی در برند شدن بیمارستان دارد.

✅️ ارائه خدمات غیره‌حضوری شبانه روزی

✅️ کاهش هزینه‌های بیمارستان

✅️ افزایش درآمد از طریق مشاوره آنلاین پزشک با بیمار، اخذ ویزیت، نوشتن نسخه آنلاین و…

✅️ سایت بیمارستان برای تمامی کاربران در دسترس است که با افزایش اعتبار بیمارستان همراه است.

ویژگی‌های طراحی سایت بیمارستان

وقتی که وب‌سایت بیمارستان دارای ویژگی‌های مفیدی و کاربردی باشد، سبب می‌شود تا مرکز درمانی بیشتر دیده شوند و زمانی که کاربری وارد این سایت می‌شود، تجربه خوبی را احساس می‌کند. در ادامه به بررسی ویژگی‌های طراحی وب‌سایت بیمارستان می‌پردازیم:

 • برای بصری‌سازی وب‌سایت، از اسلایدر‌های تمام عرض استفاده می‌شود.
 • با فعالیتی که بیمارستان از طریق وب‌سایت در شبکه‌های اجتماعی دارد، باعث می‌شود که این وب‌سایت به صورت اصولی یکپارچه‌سازی شود.
 • وب‌سایت بیمارستان باید دارای گرافیک زیبا، حرفه‌ای و چشم نوازی باشد که به کاربران احساس خوبی را انتقال دهد.
 • از دیگر ویژگی‌های مهم وب‌سایت بیمارستانی، منتشر کردن نظر کاربران است، این کار باعث اعتماد بیشتر آنها به مرکز درمانی می‌شود.
 • سئو و بهینه‌سازی از دیگر ویژگی‌های مهمی است که باید در طراحی سایت بیمارستان توجه زیادی به آن شود.

طراحی سایت بیمارستان به چند روز زمان نیاز دارد؟

ساخت سایت بیمارستان چقدر طول می‌کشد

به صورت کلی بین ۱۰ تا ۱۴ روز کاری زمان برای طراحی سایت بیمارستان نیاز است که با توجه به نیاز و سلیقه‌ی مشتری، امکان افزایش و کاهش این مدت زمان وجود دارد. هر چقدر برای ساخت سایت بیمارستان از امکانات بیشتری استفاده شود، مدت زمان بیشتری برای طراحی نیاز دارد که عکس این موضوع نیز صدق دارد.

انتخاب سیستم مدیریت محتوا نیز نقش تاثیرگذاری در این موضوع دارد، به عنوان مثال استفاده از وردپرس که یک cms آماده است باعث می‌شود مدت زمان ساخت سایت کاهش یابد ولی استفاده از سیستم اختصاصی برای طراحی سایت مراکز درمانی، با توجه به اینکه باید از چند زبان برنامه‌نویسی در آن استفاده شود، نیاز به ساعات کاری زیادتری دارد. برای مشاهده برخی از طرح‌های ساخته شده توسط مجموعه سایت با سئو، کافیست وارد صفحه نمونه کارها شوید.

چرا طراحی سایت بیمارستان را به مجموعه سایت با سئو بسپاریم؟

متخصصان کارآزموده مجموعه سایت با سئو با بهره‌گیری از به روزترین متدها، طراحی سایت بیمارستان را با امکانات کاربردی و قابلیت‌های منحصربه‌فرد طراحی و راه‌اندازی می‌کنند. ما این افتخار را داریم تا به صورت مادام‌العمر از طراحی وب‌سایت بیمارستان پشتیبانی رایگان به عمل آوریم تا شما به عنوان مدیر و موسس بیمارستان، با خیالی راحت خدمات پزشکی خود را از طریق این وب‌سایت به متقاضیان ارائه دهید.

سخن پایانی

با توجه به اینکه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با سلامت افراد ارتباط مستقیم دارند و خدمات زیادی را در این زمینه به بیماران ارائه می‌دهند، با حجم زیاد از درخواست‌ها روبرو هستند، از طرفی دیگر کارکنان قادر نیستند تا این حجم از درخواست متقاضیان را پاسخگو باشند.

طراحی سایت بیمارستان از این بابت اهمیت دارد که مدیریت مراکز درمانی را به‌خوبی ساماندهی کرده، ارتباط تمامی بخش‌ها را با یکدیگر برقرار می‌کند و سبب می‌شود که مراجعه‌کنندگان در کمترین زمان، ارتباط خوبی را با بیمارستان برقرار کنند. اگر قصد طراحی وب‌سایت بیمارستان را دارید، تنها کافیست با کارشناسان تیم سایت با سئو در تماس باشید تا شما را در این زمینه به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.