طراحی سایت بیمه | امنیت و رفاه بیشتر را تجربه کن…!

طراحی سایت بیمه | امنیت و رفاه بیشتر را تجربه کن…!

شرکت‌ها و سازمان‌های بیمه این فرصت را دارند تا با طراحی سایت بیمه خدمات خودشان را در عرصه وب به افراد و متقاضیان زیادی ارائه دهند و سهم زیادی در فروش وبازاریابی این خدمات داشته باشند.

با پیشرفت‌های زیادی که در حوزه تکنولوژی و ارتباطات صورت گرفته است، کارهای زیادی هستند که به صورت آنلاین به افراد خدمات ارائه می‌دهند و افراد تمایل دارند که تمامی کارهای خودشان را توسط اینترنت و با کمترین هزینه در کمترین زمان انجام دهند.

با توجه به این موضوع کسب کارهای زیادی برای بقاء و ماندگاری در بازار رقابت در دنیای نامحدود اینترنت باید وب‌سایتی را برای خود راه اندازی کنند. یکی از این کسب کارها صنعت بیمه است که برای بالا بردن تعداد مشتریان و متقاضیان باید خدماتش را به صورت آنلاین و از طریق طراحی سایت به افراد ارائه دهند.

وب‌سایت بیمه

امروزه در سطح جامعه، شرکت‌های بیمه زیادی هستند که مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند و باعث به وجود آمدن رقابت شدیدی در این حوزه شده اند. افراد تمایل دارند بیمه مورد نظرشان را از بهترین شرکت ها خدمات بیمه دریافت کنند تا در زمان لازم بتوانند به درستی از آن استفاده کنند.

طراحی سایت بیمه کار متصدیان را آسان خواهد کرد زیرا کارگزاران بیمه با وب‌سایت بیمه می‌توانند بدون اتلاف کردن وقت و هزینه اضافی تمامی کارهایی لازم را که در خصوص بیمه‌ها و شرایط آنها در اختیار کاربران و مخاطبان قرار دهند.

وب‌سایت بیمه چه امکاناتی دارد

 • دسترسی راحت به تمامی قسمت‌های وب‌سایت
 • ورود
 • ایجاد بخشی برای برندینگ کارگزاران بیمه
 • ایجاد کردن چت آنلاین
 • بخش آشنایی کاربران با انواع بیمه
 • عضویت vip
 • امکان مشاوه آنلاین با کارگزاری بیمه
 • امکان ارسال کردن مدارک مورد نیاز در وب‌سایت بیمه
 • سایت بیمه قابلیت چند زبانه بودن دارد
 • امکان استعلام بیمه در طراحی سایت بیمه
 • دسترسی به موقعیت مکانی شرکت بیمه یا کارگزاری
 • فرم های درخواست انواع بیمه
 • ایجاد درگاه بانکی
 • فرمهایی که در آن تاریخ انقضاء بیمه قرار دارد
 • ایجاد کردن crm مشتریان در وب‌سایت بیمه
امکانات طراحی سایت بیمه

 سئو در طراحی سایت بیمه

وب‌سایت بیمه نیز مانند هر تجارت و کسب کاری باید بتواند به درستی به کاربران نمایش داده شود. زمانی که شما در تجارت الکترونیک فعالیت دارید، دیگر نیازی نخواهید داشت تا با استفاده از بنرها و آگهی‌های بازرگانی به بازاریابی و فروش بپردازید.

شما می‌توانید با بهر گیری از سئو و با رعایت تمامی نکات به معرفی وب‌سایت بیمه بپردازید. سئو و بهینه ساز وب سایت می‌تواند با پیروی از اصول و الگوریتم‌های رتبه بندی گوگل، جایگاه و رتبه وب‌سایت شما را ارتقاء دهد.

زمانی که قرار است وب‌سایت بیمه راه‌اندازی شود باید با استفاده از روش‌های گوناگون مانند لینک وبک لینک مناسب، تولید محتواهای با ارزش و مفید و مواردی دیگر سبب خواهد شد تا وب‌سایت بیمه شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود و هر چقدر این کار را بهتری انجام دهید امکان قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در طراحی سایت بیمه بیشتر خواهد شد.

انواع خدمات در طراحی سایت بیمه

در ادامه به مهم‌ترین بیمه گذارانی که وب‌سایت برای آنها ضروری است اشاره می‌کنیم:

طراحی سایت بیمه مناسب کیست

۱_ طراحی سایت بیمه آتش سوزی

این بیمه برای جلوگیری از خسارات مانند سیل، زلزله و آتش سوزی فعالیت دارد. خسارات مالی که به هر دلیلی از آتش سوزی و انفجار برای افراد پیش بیاید پرداخت خواهد کرد.

بیمه‌های آتش سوزی می‌توانند با راه‌اندازی یک وب‌سایت این امکان را برای افراد ایجاد کند تا با عضویت در این وب‌سایت از تمامی خدمات آن بهرمند شده و تمامی کارهایی را که به بیمه آتش سوزی مربوط می‌شود را از طریق وب‌سایت به افراد ارائه دهند.

۲_ طراحی سایت بیمه خودرو

یکی از وسایلی که امروز افراد استفاده‌ی زیادی از آن می‌کنند، خودرو است که همیشه خطراتی نیز آنها را تهدید می‌کند، خطراتی مانند سرقت، تصادف و غیره… که این خوداث خساراتی را برای صاحبان خودرو به همراه خواهد داشت.

افراد می‌توانند با بیمه کردن خورو خود از این مشکلات در امان باشند و اگر خودرو آنها با تهدیداتی همراه شد شرکت بیمه گذار خودرو موظف است با توجه به تعهدی که دارد هزینه مورد نظر را پرداخت کند.

بیمه خودرو به 3 دسته بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه حوادث رانندگی تقسیم می‌شود که شرکت‌های بیمه خودرو می‌توانند با طراحی سایت بیمه خودرو تحولی را در خدمات رسانی به افراد ایجاد کنند و از طریق وب‌سایت خودرو کلیه خدمات و امکانات را به کاربران و مشتریان ارائه دهند.

۳_ طراحی سایت بیمه مسافرتی

افراد زیاد هستند که به صورت مستمر به سفر می‌روند و امکان دارد به دلایل گوناگونی اتفاقاتی مانند سرقت وسایل، تغییر دادن رژیم غذایی، درد در اعضای بدن و …اختلالاتی برایشان به وجود بیابد وحال آنها را ناخوشایند کند.

زمانی که این افراد از بیمه مسافرت استفاده کنند، می‌توانند با خیالی راحت به همراه خانواده و عزیزانشان سفر خوب و لذت بخشی را به دور از فکر و استرس تجربه کنند.

شرکت‌هایی که بیمه مسافرتی را ارائه می‌دهند، زمانی که یک وب‌سایت در این راستا داشته باشند می‌تواند خدمات خودر را به صورت شبانه روزی در اختیار افراد قرار دهند و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده تا شاهد اتفاقات خوشایندی برای شرکت خودشان باشند.

۴_ طراحی سایت بیمه عمر

یکی از بیمه‌هایی که خیال افراد را برای تامین آتیه و آینده آنان راحت خواهد کرد، بیمه عمر است. افراد می‌توانند برای فردایی بهتر از شرکت‌های بیمه گذار عمر بیمه مورد نظر را خریدار کرده و در کنار عزیزانشان به خوبی زندگی کنند.

کارگزاری‌ها و شرکت‌هایی که بیمه عمر را به افراد ارائه می‌دهند با طراحی سایت بیمه شاهد فروش و استقبال بیشتر افراد خواهند بود زیرا افراد می‌تواند از منزل خویش و با انجام دادن چند کلیک وارد وب‌سایت شده و از کلیه خدمات بیمه عمر بهرمند گردند.

وب‌سایت بیمه چه صفحاتی دارد

صفحات وب‌سایت بیمه
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه اصلی وب‌سایت

طراحی سایت بیمه برای شرکت‌های بیمه گذار چه مزایایی دارد

1- با راه اندازی وب‌سایت بیمه می‌توانید به صورت شبانه روزی و در هر ساعتی به افراد خدمات ارائه دهید.

2- فرصتی است تا بتوانید برند شرکت بیمه خود را از طریق وب‌سایت معرفی کرده و مشتریان زیادی را جذب کنید.

3- راه‌اندازی وب‌سایت بیمه به شرکت های بیمه این امکان را خواهد داد تا بتوانند از طریق وب‌سایت مشاوره‌های تخصصی به کاربران و مشتریتان دهند.

4- شما با راه‌اندازی وب‌سایت بیمه می‌توانید به سراسر نقاط کشور خدمات بیمه خود را ارائه دهید.

5- به واسطه آنلاین بودن وب‌سایت بیمه فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

6- زمانی که شرکت و کارگذاری بیمه شما دارای یک وب‌سایت مستقل بیمه باشد به برند سازی و بالابردن اعتبار شما کمک شایانی خواهد.

سخن پایانی

بیمه را باید پشتوانه‌ای دانست برای تمامی دوران‌های زندگی افراد در یک جامعه. طراحی سایت بیمه هم برای تمامی شرکت‌هایی که اقدامه به ارائه بیمه به افراد می‌کنند خوب و مناسب است و هم تمامی کاربران این امکان را خواهند داشت تا با وارد شدن به این وب‌سایت تمامی کارهای خودشان را به صورت آنلاین انجام دهند.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.