طراحی سایت تغذیه | آنلاین و همسو با سلامت جامعه 85 میلیونی

طراحی سایت تغذیه | آنلاین و همسو با سلامت جامعه 85 میلیونی

متخصصان و همه پزشکانی که در حوزه سلامت مشغول به فعالیت هستند این فرصتی را دارند تا با طراحی سایت تغذیه علم و دانشی را که در زمینه غذا و سلامت دارند در اختیار افراد قرار داده و همواره جامعه‌ی سالم و پویا داشته باشیم.

تغذیه و خوراک از مهم‌ترین ارکانی است که تمامی انسان‌ها برای زیستن به آن نیاز داند و هر روز باید وعدهای اصلی مانند صبحانه، نهار و شام را میل کنیم تا تداخلی در سیستم بدنی و انجام کارهایمان به وجود نیاید.

اینکه ما باید تغذیه و غذا را در موعد‌های مشخص شده مصرف کنیم یک سر مسئله است و سر دیگر آن این است که ما چه بخوریم و در هر کدام از این وعدهای عذایی چه موادی مغذی را باید در برنامه غذایی خودمان جای دهیم.

وب‌سایت تغذیه

وقتی که یک پزشک و کارشناس مواد غذایی اقدم به طراحی سایت می‌کند، هم می‌تواند درآمد خود را افزایش دهد و هم افراد با وارد شدن به این وب‌سایت به جواب سوالاتی که در زمینه تغذیه دارند پی می‌برند.

همه ما می‌دانیم که مهم‌ترین حالتی که ما در زمان تغذیه باید به آن توجه داشته باشیم، درست خوردن است نه زیاد خوردن زیرا مواد غذایی وجود دارند که با خوردن اصولی و به اندازه‌ی آن می‌توان تمامی مواد مغذی را برای سوخت و ساز بدن تامین کرد و یا چه غذاهایی وجود دارند که به هر اندازه‌ای که از آنها مصرف کنیم فواید برای ما نخواهد داشت و در واقع عاری از انرژی و کالری لازم خواهند بود.

چه اصولی را باید در تغذیه رعایت کرد

اصول تغذیه بسیار مهم است و باید بدانیم که چه غذاهایی را مصرف میکنیم و از چه غذاهایی چشم پوشی کنیم، مثلا اگر شما بیش از حد از مواد سرخ کردنی و فست فودها استفاده کنید امکان مبتلا شدن به چاقی و بیماریهای داخلی در شما بالا خواهد رفت و ریسک خوردن این گونه غذاها بسیار بالاست.

آما اگر شما به صورت روزانه از میوه جات، سبزی جات، گوشت سفید و خشکبار استفاده کنید، این مواد هیچ ضرری برای شما به دنبال نخواهد داشت و مصرف روزانه و به اندازی این مواد می‌تواند به بدن شما املاح مهم و معدنی را برساند که سلامتی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

حالا سوال اینجاست که از کجا بدانیم که کدام مواد برای ما مفید هستند و کدام مواد مفید نیست؟ باید از چه نوع تغذیه استفاده کنیم؟ کدام رژیم را باید دنبال کنم تا به تناسب اندام مورد علاقه‌ای که داریم برسیم و سوالات این چنینی که شاید هر روز شما از خوتان میپرسید، اما چاره چیست؟ طراحی سایت تغذیه می‌تواند کاربران و افراد متقاضی را در زمینه برنامه سالم تغذیه تا حد زیادی راهنمایی کند.

اهمیت تغذیه

نادید گرفتن اصول مربوط به تغدیه امری مهم و حساس قلمداد می‌شود که باعث شده تا عده‌ای از افراد با زیر پا گذاشتن این قوانین آسیب های جدی را به خود و دیگران وارد کرده باشند که تمامی علتش نداشتن علم تغذیه است. طراحی و راه اندازی سایت تغذیه میتواند به افراد در زمینه تغذیه کمک کند تا زندگی بهتری را تجربه کنند و با پیروی از یک رژیم غذایی سالم همیشه تندرست باشند.

اهمیت طراحی سایت تغذیه

فعالان در حوزه سلامت و تندرستی با طراحی سایت تغذیه امکان آگاه سازی و اطلاع رسانی در مورد تغذیه درست و مناسب را خواهند داشت و از طریق سایت تغذیه میتوانند مهمترین خدماتی را که افراد در زمان تغذیه باید به آن توجه داشته باشند دراختیار کاربران ومخاطبان قرار دهند.

با توجه به اینکه افراد زیادی در گوگل به سرچ مسائل مربوط به تغذیه میپردازند بدیهی است که راه اندازی وب سایت تغذیه می‌تواند شما را با آمار زیادی از بازدید کننده و مخاطب مواجعه کند و اگر شما بتوانید به درستی آنها را هدایت کنید درآمد بالایی را میتوانید به دست آورید.

چه کسانی می‌توانند اقدام به طراحی سایت تغذیه کنند

1- پزشکان تغذیه

2- مربیان و ورزشکارانی که داری مجوز و مدرک لازم باشند

3- متخصصین تغذیه

4- تمامی کسانی که در حوزه سلامت فعالیت دارند و دارای مدارک و علم مربوط به تغذیه هستند می‌توانند اقدام به طراحی سایت تغذیه کنند

5- کلینک‌های سلامت که داری مجوز لازم هستند

طراحی سایت تغذیه دارای چه ویژگی‌هایی باید باشد

وب‌سایت تغذیه یک سری ویژگی‌ها باید داشته باشد تا افراد زیادی را جذب کند، در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

1- نرم افزاز تناسب وزن

در بخشی از وب‌سایت نرم افزاری قرار می‌گیرد که با قرار دادن قد و وزن کاربر در این نرم افزار نشان خواهد داد که او داری وزن متناسب است یا نه، اگر شما از وزن مناسبی برخوردار نبودید این نرم افزار به شما نشان خواهد داد که وزن مناسب شما باید چقدر باشد. در این بخش خدماتی دیگر مانند ماساژتراپی، سیستم لاغری و اندرمولوژی قرار دارد.

ویژگی وب‌سایت تغذیه

2- امکان مشاوره آنلاین

این سیستم یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی است که در وب‌سایت تغذیه قرار دارد، شما برای دادن مشاوره به کاربران مبلغی را از آنها دریافت خواهید کرد. کاربران اگر تمایل به مشاوره داشتند می‌تواند وارد سیستم نوبت دهی و ثبت نام وب‌سایت شده و بعد از پرداخت کردن هزینه مشخصی اقدام به گرفتن نوبت با متخصص مورد نظر کنند.

دقت داشته باشید که مشاوره و راهنمایی درست و اصولی به افراد باعث خواهد شد تا هر زمانی که نیاز به اطلاعات و مشاوره داشته باشند با شما تماس بگیرند، هر چقد بازدید شما بالاتر رود به نسبت نیز موتورهای جستجو امتیاز بالاتری برای سئو و بهینه سازی وب‌سایت شما در نظر خواهند گرفت.

3- وب‌سایت تغذیه بایداز گرافیک مناسبی برخوردار باشد

دقت داشته باشید که وب‌سایت تغذیه باید از گرافیک زیبایی برخوردار باشد تا کاربران را جذب کند، زمانی که وب‌سایت شما گرافیک مناسبی نداشته باشد و کاربران به محض ورود به آن با یک درهم ریختگی و آشفتگی مواجه شوند، بلافاصله اقدام به ترک کردن وب‌سایت شما خواهند کرد که برای شما اصلا اتفاق خوبی نخواهد بود.

طراحی سایت تغذیه چه صفحاتی دارد

صفحات طراحی سایت تغذیه
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات درطراحی سایت تغذیه
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

طراحی سایت تغذیه چه مزایایی دارد

مزایای سایت تغذیه

در ادامه به برسی مزایای وب‌سایت تغذیه می‌پردازیم:

1- ارائه خدمات در تمامی ساعات

خدماتی را که شما در طراحی سایت تغذیه به کاربران ارائه می‌دهید، مختص به یک موقعیت جغرافیایی خاص نخواهد بود و شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه روز به کاربران و مخاطبان خدمات خود را ارائه دهید.

2- بازاریابی اصولی

با طراحی سایت تغذیه شما با هزینه کمی به بازاریابی گسترده در اینترنت می‌پردازید و این یعنی حجم بالایی از مشتری و کاربران برای شما.

3- درآمد بیشتر

متخصصان و پزشکان مطرح می‌توانند با راه‌اندازی یک وب‌سایت تغذیه به درآمدهای بالاتر دست یابند.

4- صرفه جویی در زمان

رزرو و نوبت دهی از طریق وب‌سایت تغذیه برای مراجعه کنندگان صورت می‌گیرد که این سبب می‌شود در وقت و هزینه‌های مراجع کنند صرفه جویی شود و باعث بالا رفتن بازدید وب‌سایت خواهد شد.

طرحی سایت تغذیه چه امکاناتی دارد

امکانات وب‌سایت تغذیه
 • پنل کاربری در طراحی سایت تغذیه
 • ورود
 • عضویت
 • سیستم چت آنلاین
 • قرار دادن درگاه مستقیم بانکی
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • عضویت vip

سخن پایانی

طراحی سایت تغذیه یک فرصت ایدال است برای تمامی افرادی که در این حوزه به فعالیت مشغول هستند تا از این طریق افراد زیادی را به وب‌سایت دعوت کرده و به صورت اینترنتی خدمات خودشان را به این افراد ارائه دهند.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.