طراحی سایت تولیدی | آشنایی با 10 مورد از امکانات مهم و کاربردی

طراحی سایت تولیدی | آشنایی با 10 مورد از امکانات مهم و کاربردی

اگر شما به عنوان یک مدیر و صاحب تولیدی مشغول به فعالیت هستید از این موضوع با خبرید که هنوز بسیاری از رقیبان و هم صنعان شما به صورت سنتی مشغول به فروش و بازاریابی محصولات خود هستند، در واقع این موضوع خود یک معضل جدی محسوب می‌شود و در آینده دردسرهایی را برای آنها ایجاد خواهد شد. طراحی سایت تولیدی فرصتی ایدال و طلایی است برای شما تا با راه‌اندازی این وب‌سایت کارگاه و تولیدی خود را با تغییرات اساسی همراه کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این سایت کاربردی دو مهم آشنا سازیم.

اهمیت طراحی سایت تولیدی

بر اساس تغییراتی که ویروس کرونا بر سبک زندگی افراد ایجاد کرد، امروزه بیشتر افراد تمایل دارند تا برای تامین بسیاری از نیازهای خود از طریق اینترنت و به صورت غیر حضوری اقدام کنند، چرا که استفاده و خرید خدمات و کالای به صورت حضوری هم زمان زیادی را از افراد می گیرد و هم امکان ابتلا به بیماری‌های ویروسی را در آنها بالا خواهد برد. طراحی سایت تولیدی این امکان را برای تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم خواهد ساخت تا افراد زیادی را از طریق اینترنت جذب کنند و درآمد خود را تا چندین برابر افزایش دهند.

اهمیت وب سایت تولیدی

در دنیای دیجیتال امروزی اینترنت باعث شده تا برند سازی و تبلیغات به شکل بهتری انجام شود و راه‌اندازی یک وب‌سایت مشتریان زیادی را به سمت شما سوق خواهد داد. تولید را باید بخش مهم و حیاتی هر جامعه محسوب کرد زیرا تامین کننده نیازهای اساسی افراد است، ولی اگر تولیدات و محصولات این شرکت‌ها با فروش همراه نباشد باعث رکود اقتصادی، تورم و بیکاری خواهد شد. طراحی سایت تولیدی فروش و بازاریابی محصولات را تا حد زیادی راحت کرده است زیرا یک فضای آنلاین، نامحدود و گسترده را در اختیار مدیران و صاحبان تولیدی‌ها قرار خواهد داد تا از این طریق چرخه تولید خود را همواره حفظ کنند.

امکانات طراحی سایت تولیدی

هر وب‌سایتی برای اینکه به خوبی نیازهای کاربران خود را تامین کند دارای امکاناتی است، در طراحی سایت تولیدی نیز امکانات مهم و کاربردی وجود دارد که بسته به حوزه‌ی کاری شما به تعداد آن نیز اضافه خواهد شد، اما به صورت کلی این امکانات شامل :

 • ورود
 • عضویت
 • پنل کاربری
 • عضویت ویژه (vip)
 • امکان چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • قابلیت چند فروشندگی
 • درگاه مستقیم بانکی
 • سیستم چند فروشندگی
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت تولید وجود دارد

مزایای طراحی سایت تولیدی

مزایای طراحی سایت تولیدی

همان گونه که قبلا اشاره کردیم برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک اولین کاری که باید انجام داد، راه‌اندازی و ساخت سایت است. در واقع طراحی سایت پلی است به بازارهای گسترده و پر مشتری، طراحی سایت تولیدی مزایای زیادی برای کارگاه، شرکت و مجموعه تولیدی شما به همراه دارد که عبارتند از:

۱_ فروش محصولات به صورت آنلاین و غیر حضوری

با توجه به ارزش زمان برای افراد، آنها تمایل دارند تا درصد زیادی از خرید‌های خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهند تا قادر باشند بهترین صرفه جویی را در وقت خود داشته باشند. طراحی سایت تولیدی این فرصت را به مشتریان شما خواهد داد تا در کمترین زمان هر آنچه راکه نیاز دارند در اختیار داشته باشند، همچنین فروش آنلاین درآمد شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد زیرا محدودیت زمانی برای شما وجود نخواهد داشت.

۲_ دسترسی راحت مشتری به کالا و محصولات

وقتی که مشتری قرار است یک محصول و کالا را خریداری کند تمایل دارد تا از تمامی مدل‌های آن بازدید کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشد. طراحی سایت تولیدی این مهم را برای مشتریان و کاربران شما فراهم خواهد کرد که از تمامی محصولات شما به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت بازدید کنند. نمایش کامل محصول و کالا در سایت درصد فروش را بالا خواهد برد و محصولات بیشتری را در معرض دید کاربران قرار خواهد داد.

۳_ ایجاد یک رابطه محکم و پویا با مشتری

تامل با مشتری و پاسخ به نیازهای او جزوء مهم‌ترین ارکان هر تجارت و کسب و کار محسوب می‌شود. ولی اینکه هر مشتری قبل یا بعد از خرید به کارگاه و تولیدی شما بیاید و نظراتش را با شما در میان بگذارد کار سخت و بعضا غیر ممکنی خواهد بود، طراحی سایت تولیدی یک فضای پویا است برای تبادل نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان. شما از طریق وب‌سایت قادر هستید ارتباط هدفمندی را با کاربران و مشتریان خو برقرار کنید و به خوبی پاسخگوی نیازهای آنها باشید.

۴_ بالا بردن ارزش اعتبار کارگاه و تولیدی

مزایای طراحی سایت تولیدی

یکی دیگر از مزایای مهمی که طراحی سایت تولیدی برای شرکت‌ها و مجموعه‌های تولید کنده محصول و کالا دارد بالا بردن ارزش برند آنها است، زمانی یک برند ساخته می‌شود که افراد زیادی آن را ببینند و امکان استفاده از خدمات آن را داشته باشند. راه‌اندازی وب‌سایت تولیدی امکان نمایش خدمات شما را برای قشر زیادی از متقاضیان فراهم خواهد کرد و طولی نخواهد کشید که اعتبار و ارزش شرکت شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

۵_ فروش بیشتر محصول

هر کسب و کاری که بیشتر در دید عموم مردم قرارگیرد و بازدید کنندگان زیادتری داشته باشد، به طبع با فروش بیشتری نیز همراه خواهد بود. استفاده از روش سنتی و مرسوخ شده فروش، از مشتریان شما کاسته خواهد کرد و امکان ورشکستگی تجارت شما را بالا خواهد برد. طراحی سایت تولیدی روشی نوپا و جدید است برای نمایش خدمات و محصولات شما که با فروش چند برابری همراه خواهد بود.

ویژگی‌های طراحی سایت تولیدی

بعد از اینکه با برسی مزایای طراحی سایت تولیدی پرداختیم نوبت آن است تا شما را با ویژ‌گی‌های مهمی که‌ این وب‌سایت دارد بیشتر آشنا سازیم، این ویژگی‌های شامل:

 • سئو بیس متناسب با حوزه فعالیت شما
 • سرعت و امنیت مناسب
 • استفاد از سیستم و تکنولوژی متناسب با تولیدی شما
 • برخورداری از قابلیت ریسپانسیو (واکنشگرا)
 • هاست استاندارد با لودینگ مناسب
 • گرافیک و رنگ بندی جذاب
 • تجربه کاربری (ui) و رابط کاربری (ux) حرفه‌ای
 • کاربر پسند

قیمت طراحی سایت تولیدی

قیمت طراحی سایت تولیدی

یکی از سوالات پر تکراری که اکثر کاربران با آن مواجعه می‌شوند، قیمت راه‌اندازی وب‌سایت است، در واقع یک تولید کننده و مدیر یک کارگاه تمایل دارد که از قیمت طراحی سایت تولیدی با خبر باشد. در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه و قیمت ساخت وب‌سایت تولید بستگی به چند عامل مختلف دارد که هر کدام در بالا و پایین بودن هزینه این وب‌سایت تاثیر گذار هستند.

مثلا هر چقدر از امکانات بیشتر در این سایت استفاده شود، بر قیمت نهایی آن افزوده خواهد شد و یا هر چقدر بر روی گرافیک، تجربه کاربری و رابط کاربری سایت تولیدی کار بیشتری شو با توجه به اینکه متخصصان وقت زیادی را برای آن صرف خواهند کرد بر قیمت آن اضافه خواهد شد. از دیگر عوامل مهمی کل در قیمت گذاری این وب‌سایت تاثیر گذار است، انتخاب تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا متناسب با حوزه‌ی کاری کارفرما است. استفاده از قالب‌های آماده وردپرسی قیمت کمتری خواهد داشت در مقابل سیستم‌های اختصاصی همراه با برنامه نویسی. برای مشاوره در خصوص قیمت طراحی سایت تولیدی کافیست با مشاوران مجموعه سایت با سئو در ارتباط باشید.

صفحات طراحی سایت تولیدی

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ

مراحل طراحی سایت تولیدی

زمانی که قرار است شما اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت تولیدی کنید باید یک سری مراحل را پشت سر بگذارید تا صاحب یک سایت اینترنتی شوید، مجموعه سایت با سئو یک پروسه آسان در این راستا در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می‌باشد:

مراحل طراحی سایت تولیدی

۱_ قدم اول: مشاوره رایگان

اولین مرحله در جهت طراحی سایت تولیدی، مشاوره رایگان همراه با نیازسنجی توسط تیم مشاوره سایت با سئو است. در این جلسه که به صورت حضوری انجام می‌شود شما هر آنچه را که دوست دارید در وب‌سایت در اختیار داشته باشید را با متخصصان ما در میان می‌گذارید تا استارت اولیه کار شما زده شود.

۲_ قدم دوم: ارائه طرح اولیه

در این مرحله نوبت آن است که توسط تیم طراح پایه ریزی وب‌سایت تولیدی شما ریخته شود، هر آنچه که شما در حوزه‌ی کار خود به آن نیاز دارید در وب‌سایت پیاده سازی خواهد شد. بعد از بازبینی و برطرف سازی ایرادات احتمالی حالا نوبت آن است تا طرح نهایی سایت شما طراحی شود.

۳_ قدم سوم: ارائه طرح نهایی

بعد از اینکه طرح نهایی وب‌سایت توسط طراحان مجموعه سایت با سئو به پایان رسید آن را به شما ارائه خواهند تا امکان بازبینی آن را داشته باشید. در این مرحله باید با دقت بیشتری وب‌سایت را برسی کنید تا هیچ گونه ایراد و کمبودی نداشته باشد. در صورت بروز هر گونه کاستی و اختلالی سایت با سئو خود را موظف به برطرف سازی آن می‌داند.

۴_ قدم چهارم: راه‌اندازی وب‌سایت

یکی از مراحل جذابی که در طراحی سایت تولیدی از اهمیت زیادی برخوردار است، راه‌اندازی آن است. بعد از اینکه طراحی و ساخت وب‌سایت تولیدی به پایان رسید حالا نوبت ایندکس شدن آن است که توسط متخصصان سایت با سئو انجام خواهد شد.

۵_ مرحله پایانی: پشتیبانی مادام‌العمر

حالا دیگر شما یک وب‌سایت تولیدی جذاب و کاربر پسند در اختیار دارید و می‌توانید فعالیت اینترنتی خود را شروع کنید. نگران نباشید زیرا برای تولید محتوا و کار کردن با بخش‌های مختلف سایت مجموعه سایت با سئو یک ویدئوی کامل آموزشی در اختیار شما قرار خواهد داد تا دیگر قادر باشید به راحتی سایت خودتان را بدون وابستگی به هیچ فرد و شرکتی مدیریت کنید. هر گونه اختلال و مشکل احتمالی توسط کارشناسان ما برسی و برطرف خواهد شد

مراحل طراحی سایت تولیدی

سخن پایانی

کارگاه‌ها و کارخانه‌جات زیادی وجود دارند که برای فروش و بازاریابی محصولات و کالای خود باید رقابت سنگینی را پشت سر بگذارند و هر کدام که هزینه تبلیغات کافی نداشته باشند، بازنده این بازی رقابتی خواهند بود. طراحی سایت تولیدی بستری را فراهم کرده تا تمامی شرکت‌ها و کارگاه‌های تولیدی بزرگ و کوچک به صورت مساوی و بدون هیچ گونه تبعیضی به رقابت بپردازند و امکان فروش محصولات و کالا را در بستر نامحدود اینترنت داشته باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.