طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی برای مشاغل و کسب‌وکارهای که در حوزه‌های مختلف سرویس دهی می‌کنند این فرصت را فراهم ساخته تا به صورت آنلاین خدمات خود را به کاربران ارائه داده و از این طریق درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهند. با توجه به گسترش اینترنت، امروزه تعداد سایت‌های خدماتی نیز روبه افزایش است که عمده دلیل آن استفاده از ظرفیت‌های زیادی فضای مجازی و جذب کاربران بیشتری است.

طراحی سایت خدماتی به فضایی آنلاین گفته می‌شود که تخصص و خدمات مرتبط با یک سازمان یا شرکت را در بستر وب به کاربران و مشتریان مورد نظر ارائه می‌دهد. سرویس‌هایی که در سایت خدماتی ارائه می‌شوند شامل مواردی نظیر خرید‌وفروش، مشاوره، آموزش، ارائه خدمات درمانی و پرستاری، خدمات پشتیبانی و… می‌باشد. مجموعه سایت با سئو با سابقه بیش از ۱۷ سال، تجربه کافی در زمینه ساخت سایت خدماتی را دارد که می‌تواند از ابتدا تا انتهای پروژه و به نتیجه رسیدن وب‌سایت خدماتی، درکنار شما و همراهتان باشد.

دسترسی به اینترنت بستری را ایجاد کرده که افراد برای انجام بسیاری از کارهای روزمره خود، به صورت آنلاین و غیره حضوری اقدام به برطرف سازی نیاز خود کنند. شما نیز با ساخت سایت می‌توانید گوی سبقت را از دیگر رقبای سنتی خود برباید و از ظرفیت‌های گسترده‌ای که در فضای وب وجود دارد، استفاده کنید. طراحی و راه‌اندازی سایت صرف هزینه نیست! یک سرمایه گذاری هدفمند برای افرایش فروش و بازاریابی موفق است.

قیمت طراحی سایت خدماتی

قیمت طراحی سایت خدماتی

قیمت طراحی سایت خدماتی با توجه به چگونگی سفارش و امکاناتی که این وب‌سایت دارد، متفاوت است. به عنوان مثال یک وب‌سایت خدماتی که با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی نوشته شده است، قیمت بیشتری به نسبت سایت خدماتی وردپرسی دارد.

از بین موارد مهمی که در تعیین هزینه طراحی سایت خدماتی نقش مهمی را ایفا می‌کند می‌توان به نوع هاست، تکنولوژی وب‌سایت، سرعت و امنیت، تیم طراح، حجم امکانات و قابلیت‌های آن اشاره کرد. نگران تعرفه سایت خدماتی نباشید زیرا ما با توجه به بودجه‌ای که شما در نظر گرفته‌اید، بهترین پلن قیمتی را برایتان در نظر می‌گیریم تا برخورد مثبتی از آن دریافت کنید. در ضمن تمامی کارهای مربوط به طراحی، ساخت، راه‌اندازی و پشتیبانی وب‌سایت توسط متخصصان فنی سایت با سئو بدون دخالت شخص ثالثی انجامی می‌شود که این موضوع باعث کاهش تعرفه‌های طراحی سایت خدماتی خواهد شد.

سفارش طراحی سایت خدماتی

شاید شما نیز به عنوان مدیر یک شرکت خدماتی این سوال را داشته باشید که برای سفارش وب‌سایت چه پیش زمینه‌هایی لازم است؟ مجموعه سایت با سئو در یک فرآیند ساده و راحت امکان سفارش انواع وب‌سایت‌های خدماتی را برای کارفرمایان عزیز فراهم ساخته است. نحوه ثبت سفارش طراحی سایت خدماتی به این شکل است که مشاوران مجموعه طی یک تماس تلفنی به دقت نیاز و خواسته شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و بهترین پلن طراحی وب‌سایت خدماتی را برایتان در نظر خواهند گرفت. در زمان سفارش سایت، اهداف شما، بودجه و سایر موارد در نظر گرفته می‌شوند.

طراحی سایت خدماتی چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

با توجه به استفاده روز افزون افراد از وسایل هوشمند دیجیتال نظیر موبایل و کامپیوتر، تمایل به استفاده از خدمات آنلاین افزایش یافته به گونه‌ای که حجم زیادی از مبادلات به صورت آنلاین انجام می‌شود. شما به عنوان فرد یا شرکت خدماتی چه برنامه‌ریزی برای ورود به بازارهای گسترده اینترنتی انجام داده‌اید؟

طراحی سایت خدماتی چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

با ساخت سایت خدماتی شما نیز در این حجم از مشتریان اینترنتی سهیم خواهید بود و تنها با راه‌اندازی یک وب‌سایت می‌توانید تعداد تقاضاهای روزانه خودتان را به میزان چشمگیری افزایش دهید. با ارائه خدمات آنلاین به راحتی می‌‌توانید کاربران زیادی را جذب وب‌سایت خود کنید که به فروش و درآمد زایی بیشتر شما ختم می‌شود.

مزایای طراحی سایت خدماتی

ساخت سایت خدماتی مزایای بی‌شماری را برای شرکت‌های خدماتی به دنبال دارد. راه‌اندازی سایت خدماتی روند فروش و بازاریابی را بهبود می‌بخشد و کاربران پرتعدادی را برای برطرف‌سازی نیازهایشان به این سایت جذب می‌کند که با افزایش درآمد شما همراه است، در واقع فعالیت در دنیای گسترده اینترنت باعث می‌شود تا خدمات شما بیشتر دیده شوند که شما را به اهدافتان نزدیکتر می‌کند. تبلیغات و بازاریابی در سایت خدمات به نسبت دیگر روش‌ها کم هزینه‌تر است که به پیشرفت شرکت می‌انجامد و در هزینه و زمان شما صرفه جویی به عمل می‌آورد.

صفحات طراحی سایت خدماتی

 • صفحات درباره ما
 • صفحه تماس ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت‌ (خانه)
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه گالری تصاویر و ویدیو

ویژگی‌های طراحی سایت خدماتی

ویژگی‌های طراحی سایت خدماتی

✔️ یک وب‌سایت خدماتی بهینه سازی شده، کمک می‌کند تا به شکل بهتری بتوانید سایر خدمات و سرویس‌ها را به کاربران معرفی کنید.

✔️ قابلیت ایجاد درگاه پرداخت بانکی در طراحی سایت خدماتی منجر می‌شود که مشتریان شما رضایت بیشتری از نحوه خدمات رسانی داشته باشند که به جذب بیشتر کاربران می‌انجامد.

✔️ با ساخت سایت خدماتی، خدمات را به صورت دسته‌بندی شده به مشتریان معرفی می‌کنید.

✔️ تعامل هر چه بیشتر با کاربران در چگونگی خدمات رسانی، باعث می‌شود تا با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری نیاز آنها را برطرف سازید.

✔️ فعالیت آنلاین باعث شناخته شدن کسب‌وکارتان در بین کاربران اینترنتی می‌شود که این موضوع به برند شدن تجارت شما کمک شایانی می‌کند.

نمونه سایت‌های خدماتی

اهمیت سایت خدماتی به گونه‌ای است که امروزه تمامی کسب‌‌وکارهای که در حوزه خدمات رسانی مشغول به فعالیت هستند تمایل به استفاده از وب‌سایت خدماتی دارند. بر همین اساس مجموعه سایت با سئو به عنوان مجری قدرتمند طراحی سایت خدماتی، انواع وب‌سایت‌های خدماتی را با توجه به نیاز و خواسته کارفرمایان طراحی و راه‌اندازی می‌کند که برخی از آنها عبارتنداز:

 • طراحی سایت خدماتی وردپرسی
 • طراحی سایت خدماتی اختصاصی
 • طراحی سایت خدماتی ارزان
 • طراحی سایت خدماتی فروشگاهی
 • طراحی سایت خدماتی شرکتی

فرآیند اجرای پروژه طراحی سایت خدماتی در سایت با سئو

نحوه طراحی و راه‌اندازی سایت خدماتی در مجموعه سایت با سئو با رعایت تمامی نکات و جزئیات همراه است. سایت با سئو در زمان طراحی سایت خدماتی، از بهترین متخصصان و متدهای روز استفاده می‌کند تا این وب‌سایت با کیفیت بالایی ساخته شود. در ادامه به بررسی خلاصه‌ای از فرآیند ساخت سایت خدماتی می‌پردازیم:

فرآیند اجرای پروژه طراحی سایت خدماتی در سایت با سئو

قدم اول: مشخص کردن ایده وب‌سایت. در واقع طرح و چیدمان سایت باید به چه شکل باشد و از چه المان‌هایی در آن استفاده شود. این ایده با همکاری مشاوران مجموعه و کارفرما تعیین می‌شود.

قدم دوم: حالا نوبت به طراحی و پیاده سازی رابط کاربری (ui) و تجربه کاربری (ux) سایت است.

قدم سوم: شروع کدنویسی و برنامه نویسی سایت خدماتی. توجه داشته باشید که اگر از cms وردپرس برای ساخت سایت خدماتی استفاده شود، نیاز به برنامه نویسی خاصی ندارد.

قدم چهارم: در این مرحله فرآیند تست و بهینه سازی بر روی سایت خدماتی انجام می‌شود.

قدم پنجم: آموزش پنل کاربری به مشتری، ما یک پنل حرفه‌ای با کاربری راحت برای کارفرما طراحی می‌کنیم.

قدم ششم: در مرحله آخر وب‌سایت خدماتی به صورت مادام‌العمر از پشتیبانی رایگان مجموعه سایت با سئو بهره‌مند می‌شود.

امکانات طراحی سایت خدماتی

امکانات یک وب‌سایت نشان‌دهنده کارایی بالای آن است. بر همین اساس طراحی سایت خدماتی نیز از امکانات کاربردی و مهمی برخوردار است که شامل:

✅️ پنل مدیریت حرفه ای

✅️ عضویت

✅️ امکان ثبت نام

✅️ فرم نظر سنجی

✅️ پنل کاربری ساده در عین حال کاربردی

✅️ قابلیت چت آنلاین

✅️ برخورداری از سیستم تیکتینگ

✅️ فرم ثبت نام

✅️ درگاه مستقیم بانکی

✅️ امکان چند زبانه کردن وب‌سایت

✅️ بخشی که به معرفی مجموعه و شرکت خدماتی می‌پردازد.

طراحی سایت خدماتی چند روز زمان نیاز دارد؟

طراحی سایت خدماتی چند روز زمان نیاز دارد؟

مدت‌ زمان طراحی و راه‌اندازی سایت خدماتی ثابت نیست، در واقع با توجه به حجم امکانات، تکنولوژی، نیاز و حوزه فعالیت کارفرما شما تعیین می‌شود. به صورت کلی برای ساخت سایت‌های وردپرسی بین ۷ تا ۱۲ روز کاری زمان نیاز است، در صورتی که طراحی سایت اختصاصی بین ۱۲ الی ۳۰ روز زمان نیاز دارد که در برخی موافق این مدت‌ زمان افزایش می‌یابد. برای اطلاع از زمان دقیق ساخت سایت خدماتی می‌توانید با تیم سایت با سئو تماس حاصل کنید تا مشاوران ما با بررسی دقیق نیازتان، زمان واقعی آن را به شما اعلام نمایند.

تکنولوژی و قالب سایت خدماتی

به صورت کلی از تکنولوژی اختصاصی و قالب آماده برای ساخت سایت خدماتی استفاده می‌شود که انتخاب هر کدام از این روش‌ها بستگی به نیاز و سلیقه کارفرما دارد. در ادامه به معرفی این دو روش می‌پردازیم:

تکنولوژی اختصاصی

طراحی سایت خدماتی با سیستم اختصاصی به معنی طراحی و راه‌اندازی یک وب‌سایت مختص به شما است. در واقع این سایت از پایه و با توجه به نیاز شما کد نویسی می‌شود و از امکانات سفارشی در آن استفاده می‌شود. با توجه به اینکه طراحی سایت خدماتی اختصاصی، نیاز به یک تیم فنی متخصص دارد و به ساعت‌های کاری بیشتری نیاز دارد، از قیمت زیادتری به نسبت قالب آماده برخوردار است.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که با توجه به قابلیت‌های زیادی که دارد، امروزه طرفداران زیادی را جذب خود کرده است و هر روز به تعداد سایت‌هایی وردپرسی اضافه می‌شود. قالب سایت خدماتی وردپرس دموهای مختلفی دارد که هزینه آن نیز به نسبت سیستم اختصاصی پایین‌تر است. پس اگر به دنبال راه‌اندازی سایت خدماتی با هزینه کمتری هستید، استفاده از قالب خدماتی وردپرس انتخاب مناسبی است.

چرا باید مجموعه سایت با سئو را برای طراحی سایت خدماتی انتخاب کرد؟

چرا باید تیم سایت با سئو را برای طراحی سایت خدماتی انتخاب کرد؟

یک سری دلایل وجود دارد که شما را مجاب می‌کند تا مجموعه سایت با سئو را جهت طراحی و راه‌اندازی سایت خدماتی خودتان انتخاب کنید، این موارد عبارتنداز:

✳️ ارائه خدمات با کیفیت در راستای اهداف کارفرما

✳️ برخورداری از یک سال پشتیبانی رایگان

✳️ ارائه یک فیلم آموزشی کامل برای مدیریت کردن بهتر سایت

✳️ رعایت تمامی اصول فنی و امنیتی

✳️ ارائه بهترین پلن قیمتی طراحی سایت خدماتی

✳️ پروژه شما سر وقت تحویل داده می‌شود.

✳️ پیاده سازی طراحی گرافیکی حرفه ای

✳️ تیم فنی متخصص و با تجربه

سخن پایانی

طراحی سایت خدماتی به سرویسی گفته می‌شود که به افراد و شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا خدمات خود را در آن معرفی کرده و با رعایت کردن اصول سئو و بهینه سازی، در یک بازه زمانی چند ماه کاربران زیادی را به سمت کسب‌وکار خود جذب کنند. اگر در حوزه‌ای فعالیت دارید که ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان جزء اولویت‌های اصلی شما محسوب می‌شود مانند شرکت‌های حمل‌ونقل، شرکت‌های پرستاری، مؤسسات کاریابی، مشاغل فنی و… ساخت سایت خدماتی راست کار شماست. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه فقط کافیست تلفن خود را بردارید و با مجموعه سایت با سئو ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان ما به صورت کامل شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.