طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه فروش اقلام دارویی، زیبایی و آرایشی داروخانه تا چند برابر افزایش می‌‌دهد و سبب می‌شود تا داروخانه شما به یک مرکز شبانه‌روزی ارائه خدمات دارویی آنلاین تبدیل گردد. در واقع طراحی وب‌سایت داروخانه یک پلتفرم است که امکان فروش تمامی محصولات دارویی را برای داروخانه‌ها فراهم می‌سازد که به لطف فروش اینترنتی این کالاها، سود خوبی نصیب شما می‌شود.

با توجه به در دسترس بودن اینترنتی برای عموم افراد، آنها تمایل دارند تا بسیار از کارهای خود را از طریق فضای مجازی انجام دهند. طراحی سایت این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا به راحتی کسب‌وکار خودتان را در دسترس قشر زیادی از کاربران قرار دهید، در واقع ساخت و راه‌اندازی سایت یک سرمایه‌گذاری است جهت برند شدت تجارت شما که به دنبال آن با افزایش درآمدتان همراه است. ساخت سایت داروخانه به تمامی افرادی که در این حوزه فعالیت دارند این امکان را می‌دهد تا تمامی کالاهای دارویی خود را به سهولت در دسترس متقاضیان قرار داده و از این طریق درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهند.

لحظاتی از زندگی وجود دارد که افراد در شرایط مناسبی قرار ندارند و بنا به دلایلی، دچار ناخوش احوالی و مریضی هستند که باید هر چه زودتر به درمان و مداوای آنها پرداخته شود تا مشکلی سلامتشان را تهدید نکند. طراحی سایت داروخانه امکان خرید و تهیه دارو را برای تمامی متقاضیان و کسانی که نیاز به این اقلام دارویی دارند، برطرف می‌سازد. با ساخت سایت داروخانه یک فروشگاه آنلاین عرضه دارو در اختیار شماست که ظرفیت خدمات رسانی به قشر زیادی از کاربران را دارد. کاربران زمانی که سایت داروخانه شما رضایت داشته باشند، همیشه برای تهیه دارو به سراغ شما می‌آیند که این موضوع باعث افزایش درآمد و کسب اعتبار بیشتر داروخانه شما می‌شود.

وب‌سایت داروخانه

قیمت طراحی سایت داروخانه

قیمت طراحی سایت داروخانه با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که این وب‌سایت دارد، مشخص می‌شود. به عنوان مثال اگر در طراحی سایت داروخانه از درگاه پرداخت بانکی برای فروش محصولات استفاده شود، با توجه به اینکه این سیستم پیچیدگی‌های مختص به خود را دارد، هزینه طراحی سایت را افزایش می‌دهد. توجه داشته باشید که قیمت وب‌سایت داروخانه ثابت نیست و نمی‌توان نرخ آن را از قبل مشخص کرد چرا که نیاز و سلیقه کارفرمایان عزیز با یکدیگر متفاوت است.

اصلا نگران هزینه طراحی سایت داروخانه زیرا در جلسه مشاوره‌ای که کارشناسان مجموعه سایت با سئو با کارفرما برگزار می‌کنند به دقت نیاز و سلیقه‌‌ی شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و با توجه به بودجه که دارید، بهترین پلن قیمتی ساخت وب‌سایت داروخانه را برایتان در نظر می‌گیرند.

سفارش طراحی سایت داروخانه

نحوه سفارش طراحی سایت داروخانه در مجموعه سایت با سئو به راحتی امکان‌پذیر است. برای سفارش سایت داروخانه تنها کافیست با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان سفارش شما را به ثبت برسانند. ما یک جلسه مشاوره رایگان با شما برگزار می‌کنیم تا با نیاز و سلیقه شما بیشتر آشنا شویم و بهترین پلن طراحی سایت را برایتان در نظر بگیریم. جلسه مشاوره از این بابت حائز اهمیت است که ما با اهداف شما بیشتر آشنا می‌شویم و با توجه به بودجه‌ای که در نظر دارید، یک وب‌سایت بهینه و استاندارد در اختیار شما قرار می‌دهیم.

اهداف طراحی سایت داروخانه آنلاین

طراحی سایت داروخانه آنلاین به شما کمک می‌کند که در زمان فروش دارو، با بیماران ارتباط فیزیکی نداشته باشید. اغلب داروخانه‌هایی که افراد برای تهیه داروی مورد نظر خود به آنجا مراجعه می‌کنند، امکان دارد مکانی باشد برای انتقال بیماری‌های خطرناک، زیرا اصولا کسانی که برای تهیه دارو به داروخانه می‌روند یا خودشان بیمار هستند و یا فردی از نزدیکان آنها دچار بیماری است که این عامل می‌تواند ریسک فروش داروی به صورت حضوری را بالا ببرد. در ادامه به معرفی مهم‌ترین اهداف طراحی سایت داروخانه آنلاین می‌پردازیم:

 • برند شدن داروخانه
 • فروش بیشتر اقلام دارویی در بستر وب
 • طراحی سایت داروخانه آنلاین اعتبار و ارزش تجارت شما را دوچندان می‌کند.
 • برقرار ارتباط آنلاین قشر زیادی از کاربران با داروخانه‌ شما
 • ساخت سایت داروخانه آنلاین درآمد شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد.
 • فروش و بازاریابی سایر محصولات دارویی، آرایشی و زیبایی به صورت شبانه‌روزی
 • پیشی گرفتن از دیگر رقبا
اهداف طراحی سایت داروخانه آنلاین

چرا به طراحی سایت داروخانه نیاز دارید؟

طراحی سایت داروخانه به کسانی که در حوزه فروش دارو فعالیت دارند، این امکان را می‌دهد تا بسیاری از دغدغه‌ها و مشکلاتی را که در داروخانه سنتی مشاهده می‌شود را از بین برده و بتوانند بهترین خدمات را باکیفیت بالایی به افراد ارائه دهند. زمانی که داروخانه مورد نظر شما دارای یک وب‌سایت باشد، شما می‌توانید فقط با انجام دادن چند کلیک ساده به سایت داروخانه مراجعه کنید و با توجه به خدمات و امکانات زیاد و متعددی که در وب‌سایت داروخانه وجود دارد، نیازهای خودتان را برآورده سازید.

مدیر و صاحبان داروخانه نیز باید به این نکته توجه داشته باشند که در دنیای دیجیتال امروزی افراد دوست دارند در هر کجا که هستند، به راحتی از خدمات آنلاین و اینترنتی استفاده کنند. شما زمانی قادر هستید این دسترسی را در اختیار افراد قرار دهید که با توجه به فروش سنتی و حضوری، یک وب‌سایت داروخانه نیز راه‌اندازی کنید. اگر این کار را انجام ندهید هم درصد زیادی از مشتریانی که در اینترنت به دنبال نیازهای خود هستند را از دست می‌دهید و هم دیگر رقبای شما با راه‌اندازی سایت داروخانه، گوی سبقت را از شما می‌ربایند که این موضوع باعث کاهش جایگاه تجارت شما می‌شود. برای مشاهده دیگر طرح‌های مشابه وب‌سایت داروخانه، می‌توانید از نمونه‌ کارها ساخته شده توسط مجموعه سایت با سئو بازدید به عمل آورید.

صفحات طراحی سایت داروخانه

 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه عوارض داروهای مرسوم
 • صفحه تعرفه و قیمت داروها

مزایای طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه از آن دسته خدمات ارزشمندی است که می‌تواند سرویس‌های زیادی به متقاضیان ارائه دهد. در ادامه به مزیت‌های مهمی که ساخت سایت داروخانه برای تجارت شما به همراه دارد می‌پردازیم:

افزایش اعتبار داروخانه

وقتی که یک داروخانه، اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت می‌کند، این کار باعث بالا رفتن اعتبار و جایگاه داروخانه می‌شود که با رعایت کردن اصول سئو سایت، می‌تواند از دیگر رقبای سنتی خود پیشی بگیرد و در لیست بالای نتایج جستجو به کاربران زیادی نمایش داده می‌شود.

ایجاد رضایت در مشتریان

 طراحی سایت داروخانه باعث می‌شود تا رضایتمندی در مشتریان و مخاطبان به وجود آید.

مزایای طراحی سایت داروخانه

ارائه دادن خدمات به صورت تمام وقت

سایت داروخانه به صورت 24 ساعته در دسترسی کاربران و مخاطبان قرار دارد. زمانی که شما برای تهیه دارو قصد رفتن به یک داروخانه را دارید، باید زمانی به این مکان مراجعه کنید که باز باشد و اگر در زمان تعطیلی داروخانه در این مکان حضور یابید، نمی‌توانید داروی مورد نظرتان را تهیه کنید، (به جزء داروخانه‌های شبانه‌روزی که رفتن به این مراکز برای همگان میسر نیست).

وقتی که افراد از وب‌سایت داروخانه، برای تامین دارو و خدمات مورد نظر خود استفاده می‌کنند، با مشکل زمانی و تعطیلی مواجه نمی‌شوند و با ثبت کردن سفارش خود در این وب‌سایت، در مدت‌زمان کوتاهی می‌توانند داروی مورد نظر خودتان را تهیه کنند. طراحی سایت داروخانه آنلاین کمک می‌کند تا شما به عنوان مدیر و صاحب داروخانه بتوانید فروش اقلام دارویی را تا حد زیادی افزایش دهید.

ویژگی‌های طراحی سایت داروخانه

✅️ سایت داروخانه باید به صورت ریسپانسیو (واکنش‌گرا) طراحی شود.

✅️ انعطاف‌پذیری بالا و امکان سفارشی سازی

✅️ رابط و تجربه کاربری استاندارد

✅️ امکانات کاربردی

✅️ طراحی وب‌سایت داروخانه، موبایل فرندلی است.

✅️ طراحی سایت داروخانه از ویژگی سئو بیس برخوردار است.

✅️ امکان فروش آنلاین دارو

✅️ در وب‌سایت داروخانه امکان قرار دادن اخبار و اطلاعیه مرتبط با اقلام دارویی وجود دارد.

✅️ طراحی مدرن و به‌روز در راستای نیاز کارفرما

✅️ سرعت و امنیت استاندارد

مراحل انجام پروژه طراحی سایت داروخانه

برای ساخت سایت داروخانه، باید یک سری کارها به صورت اصولی و استاندارد انجام شود تا این وب‌سایت با موفقیت در فضای وب به فعالیت خود ادامه دهد. در ادامه به بررسی مراحل انجام پروژه طراحی سایت داروخانه در مجموعه سایت با سئو می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره و نیازسنجی کارفرما به منظور طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت داروخانه

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه سایت داروخانه

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه وب‌سایت به کارفرما برای بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی سایت داروخانه

مرحله پنجم: بازبینی طرح نهایی وب‌سایت توسط متخصصان فنی و کارفرما به منظور بررسی و برطرف‌سازی ایرادات احتمالی

مرحله ششم: در این مرحله کارهای لازم در جهت ایندکس سایت داروخانه انجام می‌شود، حالا تجارت شما وارد دنیای نامحدود وب شده است و از این بابت به شما تبریک عرض می‌کنیم.

مرحله هفتم: تیم سایت با سئو به صورت رایگان و مادام‌العمر از طراحی سایت داروخانه پشتیبانی می‌کند.

طراحی سایت داروخانه آنلاین چند روز زمان نیاز دارد؟

به صورت کلی برای ساخت سایت داروخانه آنلاین بین ۷ الی ۱۵ روز کاری زمان نیاز است که این مدت‌زمان با توجه به امکاناتی که کارفرما در وب‌سایت نیاز دارد، تعیین می‌گردد. در برخی مواقع حجم امکانات سایت داروخانه به‌ قدری زیادی است که باید چند نیروی فنی و متخصص به مدت چند روز بر روی این وب‌سایت کار کنند، در این مواقع امکان دارد که مدت‌زمان ساخت سایت بیشتر از حد معمول باشد. ما از بهترین نیروهای فنی جهت طراحی سایت داروخانه آنلاین استفاده می‌کنیم تا وب‌سایتی با امکانات مناسب و عملکرد بهینه در اختیار شما قرار گیرد.

امکانات طراحی سایت داروخانه

امکانات طراحی سایت داروخانه

✔️ فروش آنلاین: تمامی محصولات دارویی در طراحی سایت داروخانه به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

✔️ قابلیت اطلاع‌رسانی: این بخش دارو و کالاهایی که در وب‌سایت داروخانه موجود هستند را به اطلاع مشتریان می‌رسانید.

✔️ امکان معرفی داروها: قرار دادن مشخصات هر دارو به همراه عکس آن در وب‌سایت داروخانه

✔️ مشاوره تلفنی: در طراحی سایت داروخانه به بیماران و کاربران نیازمند، مشاوره تلفنی به صورت آنلاین داده می‌شود.

✔️ قابلیت اطلاع‌رسانی: پزشکان می‌توانند در صورت نیاز از طریق وب‌سایت با کاربران ارتباط داشته باشند و به سوالات آنها پاسخ دهند.

✔️ امکان فروش محصولات: تمامی محصولات آرایشی، درمانی و بهداشتی در طراحی سایت داروخانه قابل ارائه هستند.

✔️ اطلاع‌رسانی دارویی: از طریق وب‌سایت داروخانه اطلاع‌رسانی دارویی صورت می‌گیرد.

✔️ قابلیت سفارش دادن ساخت دارو: متقاضیان می‌توانند در این بخش از سایت داروخانه، سفارش خودشان را برای ساخت دارو مطرح کنند.

✔️ امکان قرار دادن تبلیغات: محصولات پزشکی در طراحی سایت داروخانه به کاربران و مخاطبان نمایش داده می‌شود تا از این طریق بتوانید محصولاتتان را به افراد نیازمند ارائه دهید.

✔️ قرار دادن اطلاعات تماس: وب‌سایت داروخانه شامل تمامی راه‌های ارتباطی مانند شماره تماس، ایمیل و… می‌باشد.

درگاه پرداخت بانکی، سیستم تیکتینگ، امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت، سیستم چت آنلاین، گالری تصاویری و ویدیو از دیگر امکانات مهم وب‌سایت داروخانه محسوب می‌شوند.

چرا باید طراحی سایت داروخانه را به مجموعه سایت با سئو بسپاریم؟

مجموعه سایت با سئو به عنوان یکی از مجریان برتر در زمینه طراحی و راه‌اندازی سایت داروخانه، آمادگی همکاری با تمامی داروخانه‌های کشور در جهت گسترش فعالیت آنلاین این مراکز را دارد. سایت با سئو با در اختیار داشتن تیم فنی متخصص و توانمند و با بهره‌گیری از بهترین متدهای روز، ساخت و راه‌اندازی سایت داروخانه را به بهترین شکل انجام می‌دهد که با رضایت شما همراه است. استفاده از امکانات کاربردی، تکنولوژی مناسب و طراحی گرافیک حرفه‌ای در طراحی سایت داروخانه، تنها بخشی از خدماتی است که سایت با سئو خود را موظف به اجرای آن می‌داند.

معرفی چند سایت داروخانه آنلاین داخلی

معرفی چند سایت داروخانه آنلاین داخلی

✅️ داروخانه آنلاین شیدر

✅️ داروخانه آنلاتین بتادارو

✅️ داروخانه آنلاین داروکده

✅️ داروخانه آنلاین دارو باکس

✅️ داروخانه آنلاین مثبت سبز

سخن پایانی

طراحی سایت داروخانه برای تمامی مراکزی که در زمینه تولید، پخش و عرضه دارو مشغول به فعالیت هستند بهترین گزینه برای ارائه هر چه بهتر فروش اقلام دارویی به صورت آنلاین محسوب می‌شود. در واقع افراد متقاضی در کمترین زمان، می‌توانند داروی مورد نظر خود را از سایت داروخانه شما سفارش دهند.

مجموعه سایت با سئو این آمادگی را دارد تا در زمینه طراحی سایت داروخانه شما را از ابتدا تا انتهای این پروژه همراهی کند و به شما این نوید را می‌دهیم که همیشه در کنارتان هستیم تا هیچ‌گونه نگرانی بابت فروش اینترنتی کالاهای دارویی نداشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.