طراحی سایت دامداری | نمایش 24 ساعته دام و طیور

طراحی سایت دامداری | نمایش 24 ساعته دام و طیور

بشر از زمانی که پا در گیتی نهاده است همواره تغذیه و خوردن از مهم‌ترین نیاهازهای او بوده است، زیرا تمامی کارهای او زمانی می‌توانست به درستی انجام شود که غذای کافی را به عنوان خوراک در برنامه روزانه خود گنجانده باشد. طراحی سایت دامداری از اهمیت زیادی برای فعالان این حوزه برخوردار است و ما در این مقاله قصد داریم تا به برسی این وب‌سايت بپردازیم، برای درک بهتر کافیست تا انتها با ما همراه باشید.

نوع تغذیه انسان‌ها با توجه به دوران و زمان های گوناگون دچار تغییراتی شده که با توجه به اکوسیستم و شرایط اقلیمی هر منطقه نوع غذا و خوراک انسانها نیز متفاوت بوده. به جرات می‌توان گفت که مهم‌ترین و تاثیر گذارترین منبع کامل تغذیه که انسان از بدو ورودش به کره زمین با آن روبرو بوده و کماکان نیز حیاتی است، دام و طیور می‌باشد.

در این بین گوسفند و گاو منبع غذایی مهمی برای افراد تلقی می‌شوند. آری انسان‌ها برای اینکه بتوانند نیازهای اولیه خود یعنی غذا و پوشاک را تهیه کنند به دامداری روی آورده و توانسته‌اند از گوشت و شیر این حیوانات خود را سیر نگه داشته و با پوستی که از به آنها به دست می آوردند لباس و پوشاک تهیه کنند.

اهمیت دامداری در زندگی بشر

اهمیت دامداری

دامداری نقش مهمی در بقا و پیشرفت زندگی بشریت ایفا کرد و این صنعت همیشه برای ما از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. پرورش دام کم کم با پیشرفت‌های زیادی همراه شد و با امکانات زیادی که در اختیار دامداران قرار گرفته، مکان‌های بزرگ با تجهیزات زیادی را برای پرورش طیور ایجاد ساخته شده است که امروزه در جای‌جای مختلفی می‌توان این مکان‌های را یافت کرد. با توجه به این موضوع طراحی سایت دامداری نقشی پررنگ در فروش و بازاریابی دام ایفا می‌کند.

آیا به راستی با پیشرفت‌های زیادی که در تولید، پروش و فروش در صنعت دامداری صورت گرفته این حوزه دیگر نیاز به تغییر و تحول ندارد؟

با توجه به تغیرات شگرفی که این در این صنعت بزرگ و مهم رخ داده است، نمی‌توان بهترین بهربرداری را به روش سنتی در آن شاهد بود. با وجود اینکه در دنیای امروزی پیشرفت‌های زیادی رخ داده است نیازمند روش‌های جدید و کارآمدی برای فروش و بازاریاب است، بهترین و موثرترین روش برای هر کسب کار و تجارتی را باید طراحی سایت محسوب کرد.

وب‌سایت دامداری

وب‌سایت دامداری

طراحی سایت دامداری تحولاتی عظیم را برای تولید کنندگان دام و کسانی که در این حوزه فعالیت دارند ایجاد خواهد کرد، از طرفی دیگر افرادی که به کار پروش طیور مشغول هستند، می‌تواند با آسایش بیشتری تغدیه و علوفه دام خود را بدون دغدقه دریافت کنند.

کسانی که به عنوان پرورش دهنده دام مشغول به فعالیت هستند، این امکان را دارند تا با طراحی سایت دامداری بازار فروش خود را گسترش داده و از طریق اینترنت به یک بازار نامحدود و بزرگ راه یابند و به فروش چند برابری در دنیای گسترده اینترنت دست یابند.

کاربران و مشتریان نیز می‌توانند با ورود به وب‌سايت دامداری از تمامی خدمات آن استفاده کنند و در هر جایی به راحتی طیور مورد نظرشان را به صورت آنلاین سفارش دهند و آن را در کمترین زمان در اختیار داشته باشند.

طراحی سایت دامدارای از چه صفحاتی تشکیل شده است

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه در باره ما در طراحی سایت دامداری
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

طراحی سایت دامداری داری چه امکاناتی است

در ادامه به امکانات وب‌سایت دامداری می‌پردازیم:

1- قرار دادن عکس طیور

زمانی که شما عکس‌های دام‌های مورد نظری را که در دامداری پروش می‌دهید، در وب‌سایت قرار دهید ویترینی را از مجموعه خود در اختیار کاربران و مشتریان قرار داده‌اید. کاربران با دیدن این عکس‌ها شناخت بیشتری را از شما به دست خواهند آورند. قرار دادن تصاویر با کیفیت از اهمیت زیادی در طراحی سایت دامداری برخوردار است.

امکانات وب‌سایت دامداری

2- دسته‌بندی محصولات دامی

این قسمت از وب‌سایت طیوری را که در اختیار دارید دسته‌بندی می‌کند، مثلا گوسفند، گاو، بز و غیره…. وقتی که شما طیور خود را دسته‌بندی کنید، کاربران می‌توانند به راحتی هر دامی را که دوست دارند در مدت زمان کمی انتخاب کنند.

3- طراحی زیبا و کاربر پسند طراحی سایت دامداری

توجه داشته باشید که چگونگی گرافیک و نوع استفاده کردن رنگ‌ها در جذابیت طراحی سایت دامداری بسیار مهم است، باید از گرافیک و طرح‌هایی استفاده کنید که کاربر پسند و جذاب باشد. طراحی زیبا و حرفه‌ای از اولویت‌های گوگل محسوب می‌شود و در سئو و بهینه سازی اهمیت زیادی دارد، زیرا مخاطبان از وب‌سایت‌هایی استقبال می‌کنند که از روانشناسی رنگ خوبی برخوردار باشد.

4- ایجاد کردن قسمتی از وب‌سایت برای دیدگاه کاربران

کاربران و مشتریان دوست دارند تجربه خود را از خرید و دریافت خدمات با دیگر مخاطبان به اشتراک بگذارند. با ایجاد کردن بخش نقطه نظرات در طراحی سایت دامداری این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازید تا نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، شما نیز از این نظرات برای بالا بردن سطح کیفیت وبسایت خود استفاده خواهید کرد.

5- قرار دادن پنل کاربری و عضویت کاربران

یک بخش از طراحی سایت دامداری به عضویت کاربران تعلق خواهد گرفت تا مخاطبان شما بتوانند به راحتی با وارد کردن مشخصات خودشان به عضویت وب‌سایت درآمده و از خدماتی که در این محیط قرار دارد استفاده کنند.

امکانات وب‌سایت دامداری

6- قرار دادن مقالات و مطالب آموزنده

تمامی کاربرن و کسانی که علاقه‌مند به اینترنت هستند تمایل دارند تا مطالب و مقالات مفید و ارزشمند را مطالعه کنند، پس شما می‌توانید با قرار دادن مطالب مفید و با ارزش در طراحی سایت دامداری کاربران زیادی را به سمت خودتان جذب کنید.

دیگر امکانات وب‌سایت دام و طیور

 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت دامداری وجود دارد
 • سیستم چت آنلاین
 • عضویت vip
 • چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ

طراحی سایت دامداری چه اهمیتی برای دامداران دارد

دامداران کسانی هستند که با پروش دام به تامین نیازهای افراد مشغول هستند و از این افراد باید به عنوان بخش مهمی از این صنعت مهم و با ارزش یاد شود.

کسانی که در حوزه پرورش طیور مشغول به فعالیت هستند باید به این موضوع واقف باشند که اگر به همان روش سنتی کسب کار خودشان را اداره کنند با کاهش چشمگیر در فروش مواجعه خواهند شد و سطح وسیعی از بازار را از دست خواهند داد، پس به همین منظور طراحی سایت قدمی اساسی و محکم برای موفقیت بیشتر کسب کار و بیزینس خواهد بود.

دامداران برای اینکه از دیگر رقبای خود جا نمانند، با طراحی سایت دامداری مسیر روشنی را سپری خواهند کرد و در بازار بزرگ و نامحدود اینترنت نقش پررنگی را در ارائه خدمات و فروش طیور ایفا خواهند کرد.

سخن پایانی

تمامی افرادی که در حوزه دام مشغول به فعالیت هستند مانند گاوداری‌ها، تولید کنندگان و فروشندگان دام و طیور این فرصت را خواهند داشت تا با طراحی سایت دامداری فروش خودشان را چند برابر کرده و مشتریان بیشماری را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین صید کنند.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.