طراحی سایت در اصفهان | کسب کارتو مثل سی و 3‌ پل به یک برند تبدیل کن👌

طراحی سایت در اصفهان | کسب کارتو مثل سی و 3‌ پل به یک برند تبدیل کن👌

اصفهان یکی از شهرهای پرجمعیت و با تمدنی است که دارای فضاها و ظرفیت‌های گسترده‌ی تجاری برای تمامی کسب کارها است، اما نه به صورت سنتی و قدیمی بلکه به روش آنلاین و اینترنتی باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد. طراحی سایت در اصفهان این امکان را برای تمامی کسب کارهایی که در این شهر بزرگ فعالیت دارند فراهم خواهد کرد، تا خود را مطابق با علم روز همسو کرده و در بازار بزرگ و نامحدود اینترنت بدون هیچ محدودیتی به فروش و بازاریابی محصولات و خدمات خود بپردازند.

امروز کمتر کسی پیدا می‌شود که از تمدن، هنر و فرهنگ غنی اصفهان بی خبر باشد، زیرا این شهر یکی از نامی‌ترین استان‌های کشور در تمامی صنایع قلمداد می‌شود. شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارگاه‌های صنایع دستی و کسب کارهای زیادی در اصفهان وجود دارند که به صورت سنتی مشغول به فعالیت در حوزه خود هستند و از این طریق به کسب درآمد می‌پردازند. اما باید به این موضوع واقف بود که روش‌های سنتی کم کم از دور خارج خواهد شد زیرا دیگر افراد تمایل زیادی برای خرید‌های سنتی از خود نشان نمی‌دهند، پس چاره کار چیست؟ از چه روشی باید برای فروش و بازاریابی گسترده استفاده کرد؟

sitedaresfahan3

راه‌اندازی وب‌سایت بهترین روش برای کسب درآمد و بازاریابی قلمداد می‌شود که امروزه طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد، طراحی سایت در اصفهان فضای امن و مطمئن خواهد بود برای تمامی کسب کارها و شرکت‌هایی که در این استان مشغول به فعالیت هستند. با توجه به جمعیت و ظرفیت بالایی که در شهر اصفهان وجود دارد این امکان برای شما فراهم خواهد بود تا برای اینکه از بازار رقابت با دیگر همکاران خود عقب نیفتید، اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت برای تجارت و بیزینس خودتان کنید.

اهمیت طراحی سایت در اصفهان

شما خود را جای یک کاربر قرار دهید، اگر قصد خرید و دریافت خدمات از یک شرکت و فروشگاه را داشته باشید تمایل دارید از فروشگاهی خرید کنید که به صورت سنتی محصولات خود را ارائه می‌دهد و افراد باید به صورت حضوری کالای مورد نظر خود را دریافت کنند، و یا از فروشگاهی که خدمات خود را به صورت آنلاین و از طریق یک وب‌سایت ارائه می‌دهد؟

قطعا انتخاب شما فروشگاه اینترنتی است، زیرا دیگر نیازی نیست که خود را به زحمت بیندازید و چالش‌های ترافیک، آلودگی هوا، ازدهام جمعیت و موارد دیگر را تحمل کنید تا خود را به مکان فروشگاه سنتی برسانید. استفاده از خدمات اینترنتی هم در زمان افراد صرفه جویی خواهد کرد و هم هزینه‌های آنها را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. از این رو طراحی سایت در اصفهان برای مشاغل و شرکت‌هایی که در نصف جهان فعالیت دارند به معنی جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد خواهد بود.

طراحی سایت در اصفهان شامل چه امکاناتی است

وقتی که مجموعه سایت با سئو اقدام به طراحی سایت دراصفهان می‌کند، با توجه به نیاز و حوزه فعالیتی که شما دارید یک سری امکان را در وب‌سايت ایجاد خواهد کرد، این امکانات هم راستای اهداف شما خواهد بود و به مشتریان و کاربران شما این امکان را خواهد داد تا بتوانند به راحتی نیازهای خود را برآورده سازند، این امکانات عبارتند از:

 • پنل کاربری
 • عضويت
 • ورود
 • سیستم چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • درگاه مستقیم بانکی
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چند فروشندگی
 • عضویت vip
 • گالری تصاویر و ویدیو
sitedaresfahan2

توجه داشته باشید که با توجه به کسب کار و تجارتی که شما دارید، امکانات وب‌سایت شما نیز می‌تواند متغیر باشد و هیچ گونه محدودیتی برای امکانات ایجاد شده وجود نخواهد داشت. مثلا یک وب‌سايت فروسگاهی که محصول و کالا به مشتریان ارائه می‌دهد باید دارای درگاه مستقیم بانکی باشد تا از این طریق تراکنش‌های داخلی را انجام دهد، اما در یک وب‌سایت شرکتی لزوما درگاه پرداخت نیاز نیست مگر شما به این امکان نیاز داشته باشد.

هزینه طراحی سایت در اصفهان چقدر است

یکی از موارد مهمی که در زمان طراحی‌ وب‌سایت برای افراد اهمیت زیادی دارد، هزینه و قیمت نهایی وب‌سایت است. در واقع تمامی صاحبان و مدیران مشاغل دوست دارند تا با صرف هزینه متناسب و استاندارد، یک وب‌سایت حرفه‌ای در اختیار داشته باشند. هزینه طراحی سایت در اصفهان به چند عامل بستگی دارد که هر کدام تاثیراتی را بر روی قیمت وب‌سایت می‌گذارند.

به عنوان مثال cms و تکنولوژی، استفاده از قالب آماده یا اختصاصی، امکانات و قابلیت‌ها، تیم و مجموعه طراح، نوع هاست و دامنه و موارد زیادی دیگر هر کدام در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستند. ما در جلسه مشاوره‌ای که با شما برگذار می‌کنیم، امکانات و نیازهای شما را به خوبی مورد برسی قرار خواهیم داد و قیمت نهایی وب‌سایت را به شما اعلام خواهیم کرد.

اما به صورت کلی هر چقدر که در یک وب‌سایت امکانات و قابلیت‌هایی زیادتری استفاده شده باشد، با توجه به اینکه نیاز به نیروهای متخصص بیشتری دارد و باید ساعت‌ها زمان برای آن صرف شود، از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود. اما یک وب‌سایت ساده که از امکانات و تکنولوژی معمولی برای طراحی آن استفاده شده باشد قیمت کمتری خواهد داشت.

ویژگی‌های طراحی سایت در اصفهان

همان گونه که پیشتر نیز گفتیم استان اصفهان دارای ظرفیت‌های گسترده‌ای برای فروش و بازاریابی اینترنتی است، به همین منظور طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت در این شهر باید دارای یک سری ویژگی‌ باشد تا هم نیاز کارفرما و هم نیاز مشتری را به خوبی برآورده سازد، در ادامه به برسی ویژگی‌های طراحی سایت در اصفهان می‌پردازیم:

۱_ طراحی وب‌سایت به صورت ریسپانسیو (واگنشگرا)

بیشتر کاربران و کسانی که در اصفهان به دنبال نیازهای آنلاین خود هستند با استفاده از تلفن همراه اقدام به جستجو در اینترنت می‌کنند. از این رو طراحی سایت در اصفهان باید به صورت ریسپانسیو پیاده سازی شود تا در هر ابعاد و اندازه‌ای و به خوبی در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال برای کاربران و مشتریان شما قابل مشاهده باشد. نمایش استاندارد وب‌سایت باعث بالا رفتن تامل کاربران با شما خواهد شد و این مساوی است با فروش و بازاریابی بیشتر شما.

sitedaresfahan4

۲_ امنیت بالا برای محافظ از دیتا و اطلاعات کاربران

امروزه امنیت در تمامی حوزه‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است و افراد دوست دارند از خدمات شرکت و مؤسساتی استفاده کنند که امنیت کامل اطلاعات آنها را تامین کند. در وب‌سایت‌های اینترنتی نیز درست به همین شکل است و کاربران به آن دسته از کسب کارهای اینترنتی اعتماد می‌کنند که با تمامی قدرت از اطلاعات آنها محافظت کند.

در طراحی وب‌سایت اصفهان باید تمامی استانداردهای امنیتی به خوبی پیاده سازی شود تا کاربران با خیال راحتی وارد وب‌سایت شده و نیازهای خود را برطرف سازند. از طرفی دیگر امنیت اطلاعات و دیتای فروشگاه و کسب کار شما نیز باید به خوبی ساپورت شود تا افراد سودجو اقدام به هک و سوءاستفاده از وب‌سایت شما نکنند. طراحی سایت در اصفهان توسط مجموعه سایت با سئو انجام می‌شود که این تیم امنیت و حفاظت از اطلاعات کاربر و کارفرما را جزوء اولویت‌های خود می‌داند.

۳_ سرعت لود وب‌سایت

شما به عنوان یک کاربر زمانی که بر روی لینک یک وب‌سایت کلیک می‌کنید چه انتظاری دارید؟ دوست دارید تا وب‌سایت مورد نظر در کمترین زمان ممکن لود شده و شما به هدف خودتان دست یابید. طراحی سایت در اصفهان دارای سرعت بالایی است و تمامی صفحات و بخش‌های آن در کمتر از ۵ ثانیه به کاربران و مشتریان شما نمایش داده خواهد شد.

هر چقدر سرعت لودینگ وب‌سایت بیشتر باشد، کاربران احساس بهتری را تجربه خواهند کرد و همیشه برای دریافت خدمات و محصولات به وب‌سایت شما سر خواهند زد. سرعت کم و غیر استاندارد طبعات بدی را برای یک کسب کار اینترنتی به همراه درد و در دراز مدت مشتریان شما را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

۴_ طراحی سایت در اصفهان داینامیک است

یکی از ویژگی‌های مهم طراحی سایت در اصفهان،‌ قابلیت داینامیک آن است. در واقع داینامیک بود یعنی متصل شدن بخش‌های مختلف وب‌سایت به یکدیگر، مثلا اگر شما یک مطلب منتشر کنید این محتوا باید به صورت اتوماتیک در صفحه مقالات شما قرار گیرد تا کاربران‌ امکان استفاده از آن را داشته باشند.

یک وب‌سایت زمانی که به صورت داینامیک راه‌اندازی می‌شود، این امکان را به کارفرما خواهد داد تا هر افزونه را به سادگی نصب کرده و از امکاناتی مانند فروشگاه اینترنتی،‌ وبلاگ و غیره به راحتی بتوان در وب‌سایت استفاده کند.

sitedaresfahan

۵_ گرافیک جذاب و کاربر پسند

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم طراحی سایت در اصفهان، گرافیک جذاب و زیبای آن است. روانشناسی رنگ‌ها و گرافیک استاندارد از موارد مهمی است که در تمامی وب‌سايت‌های حرفه‌ای به خوبی مشاهده می‌شود. هر چقدر این‌ استانداردها به صورت بهتری در وب‌سایت پیاده سازی شود، کاربران احساس بهتری را تجربه خواهند کرد و به شکل بهتری می‌توانند به دنبال نیازهای خود باشند.

۶_ سئو بیس بودن

همان طور که شما نیز اطلاع دارید سئو و بهینه سازی از موارد مهمی است که نقش مهم و تاثیر گذاری در موفقیت یک وب سایت دارد. سئو خود به سه بخش سئوی داخل، سئوی خارجی، سئوی تکنیکال تقسیم می‌شود که هر کدام از این سه روش باید به خوبی پیاده سازی شوند تا رنک سئو سایت شما بالا رود. اما اهمیت سئوی تکنیکال در زمان طراحی سایت در اصفهان بسیار مهم و کلیدی است و باید توجه زیادی به آن شود.

سئوی تکنیکال از ارکان مهم سئو به شمار می‌رود و در موفقیت یک وب‌سايت تاثیرات زیادی دارد. استفاده از هاست و دامنه خوب و مطمئن، قالب بهینه، افزونه‌های امنیتی، افزونه‌های بالا بردن سرعت لود، تکنولوژی و cms مناسب از موارد مهمی محسوب می‌شوند که در سئوی تکنیکال باید به خوبی پیاده سازی شوند. با توجه به درخواست‌های آنلاین زیادی که در اصفهان وجود دارد، ما تمامی این موارد را به خوبی در سئوی تکنیکال وب‌سايت شما اجرا می‌کنیم.

طراحی سایت در اصفهان برای چه مشاغل و مجموعه‌هایی مناسب است

امروزه راه‌اندازی وب‌سایت برای تمامی مشاغل از اهمیت زیادی برخوردار است و هر تجارتی دوست دارد تا در نتایج بالای جستجو به کاربران زیادی نمایش داده شود. طراحی سایت در اصفهان این فرصت را فراهم ساخته تا تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها و مشاغل سنتی خود را با دانش روز همسو کرده و بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین به کاربران ارائه دهند، در ادامه به برسی کسب و کارهایی خواهیم پرداخت که با ساخت سایت تحولی اساسی در آنها ایجاد خواهد شد:

۱_ شرکت‌‌ها و سازمان‌ها

۲_ مشاغل و کسب و کارهای آزاد

۳_ کسبه

۴_ صنعتگران

۵_ لباس فروشان

۶_ پزشکان

۷_ اصناف خوراکی مانند رستوران داران، تالارهای پذیرایی و تهیه غذاها

۸_ فنی کاران

۹_ خدمات خودرو

۱۰_ نمایشگاه داران

۱۱_ تولیدی‌ها و مراکز کوچک خدماتی

۱۲_ خبرگزاری‌ها

۱۳_ وکلا و حقوقدان‌ها

۱۴_ کارهای ساختمانی و ساخت ساز

تکنولوژی مناسب طراحی سایت در اصفهان

امروزه تعداد زیادی وب‌سایت در سایر نقاط دنیا راه‌اندازی شده است که هر کدام بسته به سیاست مجموعه و شرکت طراحی سایت، از تکنولوژی و cms گوناگونی استفاده کرده‌اند. سوالی که بسیاری از صاحبان کسب کارهای اصفهانی از ما دارند این است، که از چه تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوایی برای طراحی سایت در اصفهان استفاده می‌شود. در جواب به این سوال باید گفت که تکنولوژی وب‌سایت با توجه به نیاز شما انتخاب خواهد شد و اصلا صلیغه‌ای نیست.

شاید شما از ما درخواست داشته باشید که برای طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی از تکنولوژی اختصاصی استفاده کنیم چون دارای عملکرد بهتری است، اما امکان دارد که وب‌سایت شما با استفاده از وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوای محبوب و قوی است به خوبی لانچ (راه اندازی) شود و نیازی به استفاده از هیچ روشی دیگر نباشد.

sitedaresfahan8

اما اینجا یک نکته وجود دارد، استفاده از سیستم اختصاصی با توجه به اینکه نیاز به دانش برنامه نویسی دارد و متخصصان بیشتری باید بر روی آن کار کند هم به زمان بیشتری نیاز دارد و هم هزینه طراحی بالاتری به نسبت cms وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و رایگان است دارد. مجموعه سایت با سئو با توجه به حوزه فعالیت و کسب کار شما تمامی تلاش خود را خواهد کرد که از بهترین تکنولوژی متناسب با نیاز شما استفاده کند و هم راستای اهداف و صلیغه شما باشد.

معرفی صفحات طراحی سایت در اصفهان

صفحات به بخش‌هایی از یک وب‌سایت گفته می‌شود که هر کدام دارای یک کلمه کلیدی و آدرس متفاوت هستند. هر وب‌سايت با توجه به حوزه فعالیتی که دارد، دارای صفحاتی متفاوت خواهد بود.

مثلا در یک وب سایت شخصی کمتر از صفحه محصولات استفاده می‌شود در حالی که یک وب‌سایت فروشگاهی که محصولات متعددی دارد باید دارای صفحاتی برای معرفی هر کدام از محصولات باشد. در ادامه به برسی صفحات عمومی طراحی سایت در اصفهان می‌پردازیم:

 • صفحه اصلی وب‌سایت (خانه)
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

مراحل راه‌اندازی طراحی سایت در اصفهان

پروسه طراحی سایت دارای مراحل مختلفی است که بسیاری از افرادی که قصد راه‌اندازی وب‌سايت را دارند با این مراحل آشنا نیستند، ما در ادامه به برسی مراحل اصلی راه‌اندازی وب‌سایت در اصفهان خواهیم پرداخت تا شما به یک درک درست از این پروسه برسید:

sitedaresfahan1

قدم اول: مشاوره و نیاز سنجی مشاغل

اولین قدم طراحی سایت در اصفهان، جلسه مشاوره و نیاز سنجی کسب کار است. در این جلسه که به صورت رایگان برگزار می‌شود شما با توجه به حوزه فعالیتی که دارید، تمامی نیازها و امکانات مورد نظری را که دوست دارید در وب‌سایت شما وجود داشته باشد با ما در میان می‌گذارید تا کارشناسان تیم سایت با سئو این موارد به دقت مورد برسی قرار دهند و بهترین روش را برای راه‌اندازی وب‌سایت به شما اعلام کنند.

دقت داشته باشید که همان گونه که از اسم این مرحله پیدا است برای برسی نیازها و خواسته‌هایی است که شما برای رسیدن به اهدافتان مد نظر دارید، پس گاهی امکان دارد که برای نتیجه بهتر کار یک سری امکانات به وب‌سایت اضافه شود و یک سری المان‌های اضافی و بی فایده کنار گذاشته شود.

قدم دوم: ارائه پروپوزال به مشتری

بعد از اینکه جلسه مشاوره با موفقیت سپری شد و حس اعتماد در شما شکل گرفت، حال نوبت این است که ما یک پروپوزال (فایلی که تمامی مراحل راه اندازی وب‌سایت از نقطه شروع تا پایان کار به صورت کامل ذکر شده) به شما ارائه دهیم. پیش فاکتور برای این است که شما از روند کلی کار به صورت خلاصه، مطلع شوید.

قدم سوم: عقد قرارداد

از دیگر مراحل طراحی سایت در اصفهان، عقد قرارداد با مشتری است. بعد از اینکه شما فایل پروپوزال را به دقت برسی کردید و این فاکتور هم راستای اهداف شما بود، حال نوبت این است که با حفظ تفاهم یک قرارداد بین شما و مجموعه سایت با سئو بسته شود. این قرارداد شامل هزینه و نحوه پرداخت مبلغ، مدت زمان پایان کار و تمامی مواردی است که پیشتر بین شما و ما بازگو شده است.

قدم چهارم: ارائه یک طرح اولیه از وب‌سایت

از زمان بستن قرارداد توسط مجموعه سایت با سئو و شما همه موارد یک به یک و به صورت هماهنگ پیش خواهد رفت تا شما از این پروسه رضایت کامل داشته باشید. حال نوبت این است که یک طرح اولیه از وب‌سایت برای شما ارسال شود، در واقع این طرح یک چهارچوب اصلی از وب‌سایت شما خواهد بود.

شما با برسی طرح اولیه به ما کمک خواهید کرد که روند طراحی سایت در اصفهان با موفقیت دوچندانی پیش رود. در واقع شما بعد از برسی طرح، نظرات خود را با ما در میان خواهید گذاشت تا اگر نیاز به امکانات جدیدی بود با برسی تیم فنی اضافه شود. همکاری شما با ما باعث خواهد شد که پروسه طراحی سایت به شکل حرفه‌‌ای و در راستای اهداف شما پیش رود.

sitedaresfahan6

قدم پنجم: ارائه طرح نهایی

در این مرحله یک طرح نهایی از وب‌سایت به شما نشان داده خواهد شد تا در صورت تایید، شما به جمع چند میلیون وب‌سایت اینترنتی بپیوندید. دقت داشته باشید که این طرح با توجه به نیازهای شما خواهد بود و هر آنچه را که در موفقیت شما تاثیر گذار باشد، به دقت اجرا خواهد شد. تمامی مفاد قرارداد بر اساس همان چیزی که قبلا بین شما و مجموعه سایت با سئو ذکر شده است مو به مو انجام خواهد شد.

قدم ششم: تحویل و پشتیبانی

حالا نوبت آن است که شما وب‌سایت اینترنتی خود را تحویل بگیرید، طراحی سایت در اصفهان بعد از اینکه پروسه راه‌اندازی وب‌سایت با موفقیت سپری شد آموزش لازم را به شما خواهد داد تا شما قادر باشید با استفاده از پیشخوان وب‌سایت تمامی کارهای لازم مانند قرار دادن محتوا، بروزرسانی‌ها، بکاپ گیری از اطلاعات و بسیاری کارهای دیگر را به راحتی انجام دهید. این آموزش توسط یک ویدئو چند دقیقه‌ای به شما ارائه خواهد شد.

پشتیبانی وب‌سایت از دیگر کارهای مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و دقیق انجام شود. تیم سایت با سئو آماده است تا در صورت هر گونه اختلال و مشکلی، در کمترین زمان خدمات پشتیبانی را به شما ارائه دهد تا بیزینس و تجارت شما به صورت گسترده عملکرد موفقی را در اینترنت از خود نشان دهد.

سخن پایانی

در دنیای دیجیتال امروزی، راه اندازی یک وب‌سایت اینترنتی از اهمیت زیادی برای مشاغل و کسب کارها برخوردار است و در واقع هر تجارتی که از این غافله عقب بماند، امکان ورشکستگی آن در آینده نزدیک بالا خواهد بود. طراحی سایت در اصفهان به تمامی کسب کارهایی که در این شهر صنعتی مشغول به فعالیت هستند فرصتی خواهد داد تا تجارت خود را به کاربران زیادی در اینترنت نشان داده و درآمد خود را تا مقدار زیادی افزایش دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.