طراحی سایت در تبریز | 7 مورد از مزایای مهم آن

طراحی سایت در تبریز | 7 مورد از مزایای مهم آن

تبریز را باید یکی از مهم‌ترین شهر‌های ایران محسوب کرد زیرا دروازه ورود تمدن و فناوری به کشور می‌باشد، در واقع این شهر نماد اولین‌هاست زیرا اولین دانشگاه، اولین شهرداری، اولین مدرسه و … در تبریز تاسیس شده‌ و به آن پایتخت کارآفرینی نیز گفته می‌شود. طراحی سایت در تبریز یکی از مهم‌ترین خدماتی است که مجموعه سایت با سئو به مدیران، کارفرمایان و تمامی مشاغل و افرادی که در تبریز فعالیت دارند ارائه می‌دهد.

اهمیت طراحی سایت در تبریز

امروزه راه‌اندازی وب‌سایت جزوء مهم‌ترین اولویت‌های تمامی مشاغل محسوب می‌شود و تمامی افراد تمایل دارند تا برای تجارت و کسب و کار خودشان اقدام به ساخت سایت کنند. در تبریز شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک زیادی فعالیت دارند که با توجه به جمعیت نسبتا زیاد این شهر اگر هر کسب و کاری بتواند مخاطبان خود را راضی نگه داشته و نظر آنها را جلب کند فروش خوبی خواهد داشت. ولی آیا با همان روش سنتی و فروش حضوری امکان سود بالا وجود دارد؟ از چه طریق می‌توان افراد زیادی را بدون اتلاف وقت جذب تجارت و کسب و کار خود کرد؟ طراحی سایت در تبریز راهکاری فوق‌العاده است برای تمامی افرادی که در این شهر فعالیت دارند.

وب سایت در تبریز

اگر به دنبال این هستید تا تمامی کاربران و مشتریان تبریزی خود را راضی نگه داشته و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به آنها ارائه دهید، طراحی سایت در تبریز پیشنهاد ما به شماست. راه‌اندازی وب‌سایت این امکان را به شما خواهد داد تا بازار فعالیت خودتان را گسترش دهید و به صورت نامحدود در تمامی ساعات شبانه روزی به فعالیت بپردازید.

ویژگی‌های طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت تبریز باید دارای یک سری ویژگی‌ها باشد تا نظر کاربران و موتورهای جستجو را به خوبی جلب کرده و فعالیت موفقی در وب داشته باشد، در ادامه به مهم‌ترین این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت:

۱_ گرافیک جذاب و کاربر پسند

زمانی که یک کاربر وارد وب‌سایتی می‌شود اولین چیزی که نظر او را به خودش جلب می‌کند، ظاهر و گرافیک وب‌سایت است. طراحی سایت در تبریز باید به گونه‌ای طراحی شود تو کاربران به محض ورود به وب‌سایت شما احساس خوبی را تجربه کنند و این تمایل در آنها ایجاد شود که به صفحات و بخش‌های دیگر سایت سر بزنند.

۲_ طراحی سایت در تبریز باید سئو بیس باشد

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در طراحی سایت تبریز باید به خوبی پیاده سازی شود، سئو بیس بودن آن است. همان گونه که اطلاع دارید سئو سایت به مجموعه ترفندها و اصولی گفته می‌شود که باعث خواهد شد تا وب‌سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شده و در لیست نتایج جستجو به کاربران نمایش داده شود. سئو خود دارای ۳ بخش است که شامل سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال می‌باشد.

سئو تکنیکال از اهمیت زیادی نزد گوگل برخوردار است و شامل سرعت، امنیت، بهینه بودن سور کدها، هاست و دامنه مناسب و غیره… است. مجموعه سایت با سئو در زمانی طراحی وب‌سایت شما به تمامی اصول و استانداردهای سئو تکنیکال توجه خواهد کرد و به گونه سایت‌ شما را طراحی خواهد کرد که کاربران و موتورهای جستجو را همواره راضی نگه دارد.

ویژگی‌های طراحی سایت در تبریز

۳_ تجربه کاربری (ui) و رابط کاربری (ux) استاندارد

رنگ‌بندی مناسب دکمه‌ها و المان‌های سایت و چگونگی قرار گرفتن آنها در صفحات سایت از موارد مهمی هستند که در طراحی سایت تبریز باید به آن توجه زیادی شود. حتما برای شما هم پیش آمده که وارد سایتی شده باشید و همه امکانات و قابلیت‌های این سایت به راحتی در دسترس شما قرار داشته است، این ویژگی تجربه کاربری (ux) نام دارد، به رنگ بندی و چگونگی استفاده از رنگ‌های مناسب در سایت رابط کاربری (ui) گفته می شود.

رابط و تجربه کاربری طراحی سایت در تبریز باید به گونه‌ای باشد که کاربران در زمان وارد شدن به وب‌سایت شما به راحتی قادر باشند تا از تمامی امکانات آن استفاده کنند. اگر در وب‌سایتی اصول و استانداردهای ui و ux به خوبی پیاده سازی نشود کاربران و مشتریان زیادی را از شما دور خواهد کرد، زیرا آنها در زمان ورود به سایت با سردرگمی مواجعه خواهند شد و سریع اقدام به ترک کردن وب‌سایت شما خواهند کرد.

۴_ سرعت و امنیت مناسب

سرعت و امنیت از دیگر ویژگی‌هایی است که تمامی مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی تبریز نشین باید به آن توجه زیادی داشته باشند. امنیت یک وب‌سایت باید به گونه‌ای باشد که از اطلاعات و داده‌های کاربران به خوبی محافظت کند و هیچگونه تهدید خارجی نتواند اختلالی در آن ایجاد کند. سرعت صفحات سایت از موارد مهم دیگری است که در طراحی سایت در تبریز باید به خوبی پیاده سازی شود، سرعت لودینگ صفحات و بخش‌های مختلف سایت باید به گونه‌ای باشد که کاربران در کمترین زمان ممکن به نیازهای خود دسترسی داشته باشند.

۵_ طراحی سایت در تبریز باید واکنشگرا (ریسپانسیو) باشد

امروزه بیشتر افراد از موبایل برای جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند و از این طریق به خرید و وب‌گردی می‌پردازند. با توجه به این موضوع گوگل ارزش زیادی برای وب‌سایت‌هایی قائل است که از قابلیت ریسپانسیو برخودار هستند. مجموعه سایت با سئو در زمان طراحی سایت در تبریز تمامی این موارد را به دقت مورد برسی قرار خواهد داد و سایت شما را به گونه‌ای طراحی خواهد کرد که در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال مانند موبایل، تبلت و لب تاب به خوبی و در هر ابعادی به کاربران نمایش داده شود.

مزایای طراحی سایت در تبریز

مزایای طراحی سایت در تبریز

راه‌اندازی وب‌سایت مزایای زیادی را برای هر تجارت و کسب و کاری به همراه دارد که می‌تواند همراه با سودآوری و افزایش مشتریان باشد، در ادامه به مزایای مهمی که طراحی سایت در تبریز برای تمامی مشاغل به همراه دارد اشاره خواهیم کرد:

 • فروش تمام وقت و ۲۴ ساعتی
 • فعالیت در دنیای گسترده و نامحدود اینترنت
 • تعداد مشتریان شما چند برابر خواهد شد
 • طراحی سایت در تبریز تجارت شما را تبدیل به یک برند خواهد کرد
 • پیشی گرفتن از رقبا و همکاران
 • وارد شدن در بازار بین‌المللی تجارت
 • ایجاد یک فضای امن و ایمن برای تمامی مشاغل

قیمت طراحی سایت در تبریز

با توجه به اینکه قیمت طراحی سایت در هر شرکت و مجموعه با توجه به سیاست‌های مختلفی که وجود دارد متفاوت است، سوال بسیار زیادی که کاربران از ما دارند این است که قیمت طراحی سایت در تبریز چقدر است؟ با چه مبلغی می‌توان یک وب‌سایت خوب و بهینه در تبریز راه‌اندازی کرد؟

به صورت کلی قیمت ساخت سایت به عوامل متعددی بستگی دارد که هر کدام تاثیراتی بر روی هزینه طراحی سایت دارد، مثلا نوع تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده، نوع هاست و دامنه، امکانات، افزونه‌ها و ماژول‌های مورد استفاده، شرکت و تیم طراح و موارد زیادی دیگر که هر کدام در قیمت وب‌سایت تاثیرگذار هستند.

مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره حضوری که با شما برگزار می‌کند با توجه به امکانات و حوزه‌ی فعالیتی که دارید قیمت طراحی سایت در تبریز را به شما اعلام خواهد کرد. در نظر داشته باشید که قیمت ساخت سایت در مقابل آورد و نتیجه‌ای‌ که برای تجارت و کسب و کار شما به همراه دارد بسیار ناچیز است، پس نگران هزینه آن نباشید.

امکانات طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت تبریز دارای امکانات مفید و مناسبی است که هر کدام در عملکرد وب‌سایت شما تاثیرات مثبتی را به جا خواهد گذاشت، این امکانات در هر کسب و کاری با توجه به حوزه‌ی فعالیت کم یا زیاد خواهد شد ولی به صورت کلی شامل:

امکانات طراحی سایت در تبریز
 • عضویت
 • ورود
 • پنل کاربری
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم تیکتینگ
 • چت آنلاین
 • گالری ویدیو و تصاویر
 • عضویت vip برای کاربران ویژه
 • درگاه مستقیم بانکی

مراحل طراحی سایت در تبریز

مراحل طراحی سایت در تبریز به مجموعه کارهای منظم و پیوسته‌ای گفته می‌شود که مجموعه طراحی سایت انجام می‌دهد تا پروسه ساخت سایت با موفقیت به پایان برسد، با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با مراحل ساخت سایت در تبریز آشنا سازیم:

۱_ مشاوره و نیاز سنجی: اولین قدم مشاوره و نیاز سنجی است تا اطلاعات مورد نظر از تجارت و کسب و کار شما در اختیار تیم طراح قرار گیرد.

۲_ ارائه طرح اولیه:‌ بعد از اینکه مجموعه سایت با سئو به خوبی با حوزه‌ی کاری شما آشنا شود با توجه به نیازهایی که دارید اقدام به ساخت طرح اولیه وب‌‌سایت کرده و آن را به شما ارائه خواهد داد، در صورت نیاز هر گونه اصلاح و تغییرات اصولی می‌تواند بر روی سایت انجام شود.

مراحل طراحی سایت در تبریز

۳_ ارائه طرح نهایی: حالا نوبت آن است تا طرح نهایی با کمک کارفرما و شرکت طراح بازبینی شود. در این مرحله تقریبا وب‌سایت تکمیل است و با توجه به صلیقه و حوزه‌ی کار شما طراحی شده است، اگر هر گونه اختلال و یا ایراد احتمالی در آن وجود داشت باشد، امکان برطرف سازی آن وجود دارد.

۴_ ورود یه دنیای نامحدود اینترنت: بخش جذاب کار فرا رسید، بابت ورود به بازار بزرگ و گسترده‌ی وب به شما خوش آمد می‌گوییم. بعد از اینکه طرح نهایی سایت توسط کارفرما و متخصصان طراح تایید شد نوبت ایندکس شدن آن است، این پروسه به چند روز زمان نیاز دارد که به شما اعلام خواهد شد.

۵_ پشتیبانی مادام‌العمر: تیم پشتیبانی سایت با سئو طی یک آموزش چند ساعته شما را با پیشخوان وب‌سایتتان آشنا خواهد کرد تا دیگر به کسی بند نباشید و امکان تغییر، اضافه کردن و ویرایش محتوای را داشته باشید. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود…

صفحات طراحی سایت در تبریز

هر وب‌سایت اینترنتی دارای یک سری صفحات می‌باشد تا محصولات، محتوا و اخبار خود را در آن قرار دهد، طراحی سایت در تبریز نیز خود دارای صفحات متعددی است که در سایت‌های فروشگاهی که دارای محصولات هستند بیشتر بوده و در سایت شرکتی ساده کمتر است، اما به صورت کلی این صفحات عبارتند از:

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
صفحات طراحی سایت در تبریز

سخن پایانی

راه‌اندازی وب‌سایت را باید یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب و کار محسوب کرد زیرا باعث می‌شود تا ارتباط شما با افراد بیشماری از طریق اینترنت برقرار شده و سودآوری زیادی برایتان به دنبال خواهد داشت. هم اکنون مشاغل زیادی در شهر تبریز وجود دارند که به‌ صورت سنتی به فعالیت مشغول هستند و نمی‌دانند که چه ظرفیت و پتانسیل بزرگی را از دست داده‌اند.

نگران نباشید زیرا تیم سایت با سئو با توجه به تجربه چند ساله خود اقدام به طراحی سایت در تبریز می‌کند و شما را به یک تجارت بین‌المللی تبدیل خواهد کرد. برای مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان ما کافیست همینک با ما در تماس باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.