طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت تهران از اهداف بزرگ مجموعه سایت با سئو در جهت رشد و ارتقاء جایگاه مشاغل در دنیای گسترده وب محسوب می‌شود. به جرات می‌توان گفت که امروز داشتن یک وب‌سایت برای هر کسب‌وکاری جزء اولویت‌های اصلی به شمار می‌رود. طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت تحولی اساسی را در تجارت شما ایجاد می‌کند که به افزایش درآمد و رشد جایگاه برند منجر خواهد شد.

سایت با سئو طراحی سایت در تهران را با این هدف شروع کرد است که تمامی کسب‌وکارهای و مشاغلی که در پایتخت به فعالیت مشغول هستند بتوانند تجارت خودشان را رونق بخشید و از پتانسیل‌های زیادی که در اینترنت وجود دارد، استفاده کافی را ببرند. امروزه بسیاری از این مشاغل با ساخت سایت تجارت آنلاین خود را گسترش داده‌ و فروش چند برابری را تجربه می‌کنند. طراحی سایت تهران محدودیت‌ها را کنار می‌زند و باعث می‌شود تا شما از دیگر رقبای خودتان سبقت بگیرید.

امروزه کسب‌‌وکارهایی که در پایتخت مشغول به فعالیت هستند تمامی تلاش خود را دارند تا از ظرفیت گسترده‌ای که در این استان پرجمعیت وجود دارد نهایت استفاده را کرده و تجارت خود را سرو‌سامان دهند. طراحی سایت در تهران از آن دسته خدمات با کیفیت مجموعه سایت با سئو است به منظور آنلاین شدن خدمات تمامی مراکز تجاری، شرکتی، خصوصی، دولتی و مشاغل آزادی که در پایتخت فعالیت دارند.

چرا به طراحی سایت در تهران نیاز دارید؟

در ایران وقتی از جمعیت حرفی زده می‌شود اولین چیزی که در ذهن اکثر افراد نقش می‌بندد، جمعیت تهران است. آری درست است تهران پرجمعیت‌ترین استان کشور محسوب می‌شود که حدود 11 درصد از کل جمعیت کشور را در خود جایی داده است. مراکز سیاسی و اقتصادی زیادی در تهران واقع شده که این شهر را به عنوان بزرگ‌ترین قطب اقتصادی کشور تبدیل کرده است. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و صنایع مهم در تهران واقع شده‌اند، این استان حدود 25 درصد از تولید ناخالص کشور را در اختیار دارد. با طراحی سایت در تهران شما نیز به عنوان مدیر و صاحب یک کسب‌وکار، سهمی از تجارت پررونقی که در این کلانشهر وجود دارد به دست می‌آورید.

طراحی سایت در تهران راهکارهای مفید و کاربردی است برای تمامی مشاغلی که در این استان فعالیت دارند تا بتوانند محصولات، خدمات و کالای مورد نظر خود را به در معرض دید تعداد افراد زیادی قرار داده و خود را به یک برند سرشناس در بین دیگر رقبای خود تبدیل کنند. طراحی سایت تهران مرجعی معتبر است که امکان دسترسی ۸۵ میلیون کاربر ایرانی را به تجارت شما فراهم می‌سازد.

چرا به طراحی سایت در تهران نیاز دارید

قیمت طراحی سایت در تهران

قیمت طراحی سایت در تهران به دو صورت محاسبه می‌شود. در روش اول از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای ساخت سایت استفاده می‌شود که این فناوری از امکانات و قابلیت‌های استانداردی برخوردار است و قیمت آن بین ۷ الی ۱۲ میلیون تومان می‌باشد. هزینه طراحی سایت تهران متناسب با بودجه‌ شما در نظر گرفته می‌شود تا نتایج قابل قبولی را برای شما به همراه داشته باشد.

در روش دوم از سیستم اختصاصی برای ساخت وب‌سایت استفاده می‌شود که این تکنولوژی با توجه به امکانات و ویژگی‌های خاصی که دارد، هزینه‌ی آن بیشتر از وردپرس است. در واقع قیمت وب‌سایت اختصاصی توافقی است و در جلسه‌ای که بین کارفرما و کارشناسان ما برگزار می‌گردد، قیمت دقیق آن مشخص می‌شود. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت در تهران تنها کافیست با مجموعه سایت با سئو تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

فرآیند ثبت سفارش طراحی سایت تهران

ثبت سفارش طراحی سایت در تهران از این بابت حائز اهمیت است که ما با خواسته شما بیشتر آشنا می‌شویم و بهترین پلن طراحی سایت تهران را برایتان در نظر می‌گیریم. در ابتدا شما با تیم پشتیبانی مجموعه تماس حاصل می‌کنید و اطلاعات جامع و خلاصه‌ای از حوزه فعالیتتان را با متخصصان ما در میان می‌گذارید. در مرحله بعد تیم فنی با توجه به بودجه‌ای که شما برای طراحی سایت در نظر گرفته‌اید، بهترین پلن را برایتان در نظر می‌گیرند.

ما به خوبی دغدغه‌های شما را حس می‌کنیم، به همین منظور از بهترین تکنولوژی و امکانات برای ساخت سایت استفاده می‌کنیم تا بهترین بازخورد را برایتان به همراه داشته باشد. در ضمن انتخاب تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت سلیقه‌ای نیست و با توجه به حوزه کاری و نیاز کارفرما مشخص تعیین می‌شود.

اهداف طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران به کسب‌وکار شما کمک می‌کند که از ظرفیت بالایی که در پایتخت وجود دارد استفاده کنید و با ارائه خدمات و سرویس‌های خود به کاربران، شاهد رشد و شکوفایی تجارت خود باشید. مهم‌ترین هدفی ساخت سایت در تهران فروش چند برابر محصولات، بازاریابی هدفمند و مطمئن، برند شدن تجارت شما و دسترسی راحت کاربران به مشاغل می‌باشد.

با گسترش علم و تکنولوژی، پیشرفت‌های زیادی نیز در مشاغل به وجود آمده است. این موضوع باعث شده تمامی کسب‌و‌کارها برای ارائه خدمات خود از بهترین راه‌ها استفاده کنند. یکی از موثرترین و بهترین راهکارها که سودآوری زیادی را به همراه دارد، طراحی سایت است.

وقتی که از طراحی سایت در تهران حرف می‌زنیم، هدفمان راه‌اندازی وب‌سایتی است که بتوانند بهترین خدمات را به کاربران و مشتریانی که در تهران سکونت دارند ارائه داده و کسب‌وکارهای زیادی را که در این استان مشغول به فعالیت هستند را به دنیای گسترده‌ی اینترنت معرفی کند. این عامل می‌تواند به رشد مشاغل ختم شود که رونق اقتصادی دوچندانی نیز برای آنها به همراه دارد.

ویژگی‌های طراحی سایت در تهران

ویژگی‌های طراحی سایت در تهران
 • طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت متناسب با نیاز و کارفرما
 • طراحی سایت در تهران کاملا اختصاصی و شخصی متناسب با تجارت شما ساخته می‌شود.
 • از بروزترین و جدیدترین متدها برای ساخت سایت در تهران استفاده می‌شود.
 • طراحی و راه‌اندازی یک پنل کاربری ساده برای مدیریت وب‌سایت
 • طراحی سایت فروش محصولات و خدمات شما را در کلانشهر تهران تا چند برابر افزایش می‌دهد.

مجموعه سایت با سئو، متخصص طراحی سایت تهران

به راستی با وجود این همه مجموعه و شرکت، بهترین شرکت طراحی سایت در تهران کدام است؟ در واقع ملاک برتری یک شرکت طراحی سایت در تهران چیست؟

امروزه تنها داشتن یک وب‌سایت به تنهایی کافی نیست، زیرا هدف اصلی از راه‌اندازی سایت قرار گرفتن در لیست نتایج بالای جستجو است. قرار گرفتن در نتایج سرپ تنها زمانی امکان پذیر است که از تکنیک‌های سئو به صورت هوشمندانه و هدفمند استفاده شود. این روزها افراد و شرکت‌های زیادی اقدام به ارائه خدمات در حوزه طراحی سایت می‌کنند که گاها همه آنها نیز سرویس‌های با کیفیتی را ارائه نمی‌دهند.

مجموعه سایت با سئو با سابقه‌ای بیشتر از ۱۷ سال در زمینه طراحی و راه‌اندازی انواع وب‌سایت‌هایی اینترنتی، از مجریان اصلی طراحی سایت تهران محسوب می‌شود. سایت با سئو با ارائه خدمات باکیفیت و پشتیبانی ۲۴ ساعته، در لیست بهترین شرکت‌ طراحی سایت در تهران قرار دارد که نشان از اعتباری است که در طول این چند سال فعالیت به دست آورده است.

نمونه طراحی سایت تهران در سایت با سئو

شما عزیزان در صورت نیاز به طراحی سایت تهران، تنها کافیست وب‌سایت مورد نظر خودتان را انتخاب کنید تا ما در کوتاه‌ترین زمان اقدام به طراحی و راه‌اندازی این وب‌سایت کرده و دسترسی آن را در اختیار شما قرار دهیم. در این بخش قصد داریم تا به معرفی برخی از نمونه‌های طراحی سایت در تهران که توسط تیم سایت با سئو به کارفرمایان عزیز ارائه می‌شود، بپردازیم:

 • طراحی سایت فروشگاهی در تهران
 • طراحی سایت شرکتی در تهران
 • طراحی سایت حرفه ای در تهران
 • طراحی سایت ارزان در تهران
 • طراحی سایت اختصاصی در تهران
 • طراحی سایت پزشکی در تهران

نکات مهم طراحی سایت تهران که باید بدانید

زمانی که قرار است برای تجارت خودتان یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا بتوانید فروش اینترنتی موفقی را تجربه کنید. اگر شما صاحب و مدیر یک کسب‌وکار در تهران هستید و قصد دارید تا یک وب‌سایت‌ راه‌اندازی کنید، حتما به مواردی که در ادامه شرح می‌دهیم توجه لازم را داشته باشید:

برآورد هزینه و قیمت طراحی سایت در تهران

توجه داشته باشید که هزینه طراحی سایت در تهران چه ارزان و چه گران، دلیل کیفیت یا عدم کیفیت آن نیست. شما باید ابتدا نیازهای خودتان را بسنجید و سپس اقدام به انتخاب شرکت مورد نظر برای ساخت سایت کنید. مجموعه سایت با سئو این آمادگی را دارد تا در فرآیند طراحی سایت در تهران شما را از ابتدا تا انتهای این پروسه همراهی کند تا فروش و بازاریابی موفقی را تجربه کنید.

نکات مهم طراحی سایت در تهران

تعامل در طول مسیر طراحی

شرکتی که قرار است وب‌سایت شما را طراحی و راه‌اندازی کند، باید با شما تامل کاملی داشته باشد و کارفرما را در جریان چگونگی روند پیشرفت پروژه قرار دهد. باید از شرکت طراح بپرسید که در قبال اهدافتان، چه خدمانی را به شما ارائه می‌دهد و چگونه می‌تواند نیازهای شما را برآورده سازد.

شناخت هدفمند

به این نکته توجه داشته باشید که قبل از فرآیند طراحی سایت در تهران، باید هدفتان را مشخص کنید و بدانید که چه نوع وب‌سایتی با چه امکاناتی نیاز دارید. این موضوع مهم‌ترین کاری است که شما قبل از راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی باید اطلاعات کافی از آن داشته باشید.

سوابق شرکت طراحی سایت در تهران

اینکه قرار است چه شرکتی اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت برای تجارت شما کند، امری مهم و حیاتی است زیرا باید نقاط قوت و نقاط ضعف شرکت طراح را زیر نظر داشته باشید تا انتخاب شما در راستای نیاز و اهدافتان باشد. مجموعه سایت با سئو از تمامی پتانسیل خود استفاده می‌کند تا تمامی مراحل طراحی سایت در تهران را متناسب با نیاز و سلیقه‌ی شما انجام دهد.

امکانات طراحی سایت در تهران

 1. امکان عضویت
 2. گالری تصاویری از محصولات و یا محیط کسب‌وکار
 3. نظر‌سنجی
 4. باشگاه مشتریان
 5. موتور جستجو قوی
 6. ارائه محصولات و مشخصات آنها در وب‌سایت
 7. رزومه کاری شرکت و تجارت
 8. سیستم چت آنلاین
 9. امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت
 10. عضویت vip
 11. پنل مدیریت حرفه ای
 12. درگاه پرداخت مستقیم بانکی
 13. سیستم چند فروشندگی
 14. سیستم تیکتینگ
 15. ورود
 16. پنل کاربری

صفحات طراحی سایت در تهران

صفحات طراحی سایت در تهران
 • صفحه درباره ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ

مراحل طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران خود دارای مراحلی است که با قرار گرفتن این مراحل در کنار یکدیگر، شما این امکان را دارید تا هرگونه وب‌سایتی را متناسب با نیاز و حوزه‌ی فعالیتتان، در پایتخت راه‌اندازی کنید. توجه داشته باشید که تمامی مراحل این پروژه باید به صورت منظم و اصولی پیش برود تا ساخت سایت بدون هیچ‌گونه مشکلی انجام شود. در ادامه به بررسی مراحل راه‌اندازی و طراحی سایت تهران می‌پردازیم:

مرحله اول: اولین مرحله طراحی سایت در تهران، مشاوره کارشناسان مجموعه سایت با سئو با کارفرما به منظور نیازسنجی و آشنایی با خواسته او است.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم

مرحله سوم: ارائه طرح نهایی به کارفرما جهت بازبینی و بررسی آن

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت با در نظر گرفتن خواسته و نیاز کارفرما

مرحله پنجم: بازبینی طرح نهایی سایت توسط کارفرما و تیم فنی به منظور بررسی و برطرف‌سازی ایرادات احتمالی

مرحله ششم: ایندکس و راه‌اندازی وب‌سایت

مرحله هفتم: پشتیبانی مادام‌العمر از تمامی وب‌سایت‌هایی که توسط مجموعه سایت با سئو در استان تهران راه‌اندازی می‌شوند.

مراحل طراحی سایت در تهران

حالا شما یک وب‌سایت اینترنتی متناسب با نیاز و حوزه‌ی فعالیت کاری خودتان در اختیار دارید. با زمان‌بندی مناسب و هدفمند می‌توانید مطلب، عکس، ویدیو، محتوا و محصولاتی که قصد دارید به کاربران نمایش داده شوند را در وب‌سایت خودتان قرار دهید. نگران انجام دادن این کارها نباشد زیرا مجموعه سایت با سئو بعد از راه‌اندازی وب‌سایت، یک فیلم آموزشی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا شما بدون وابستگی به هیچ فرد یا ارگانی، کلیه کارهای مربوطه به محتوا نویسی و سئوی داخلی را بدون هیچ‌گونه مشکلی در وب‌سایتتان انجام دهید.

طراحی سایت تهران چند روز زمان نیاز دارد؟

اگر شما نیز صاحب یک تجارت در پایتخت هستید و قصد طراحی سایت در تهران را دارید، به شما اعلام می‌کنیم که در یک بازه زمانی ۷ الی ۱۵ روزه، یک وب‌سایت برای تجارت شما همان‌گونه که دوست دارید طراحی می‌کنیم. در واقع مجموعه سایت با سئو با در نظر گرفتن تمامی استاندارد‌های لازم نظیر امکانات کاربردی، سرعت بهینه، امنیت مناسب و هاست پر سرعت در موعد مشخص شده اقدام به ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت شما می‌کند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

سخن پایانی

طراحی سایت در تهران مختص به یک منطقه‌ی خاص نیست و تمامی کسب‌و‌کارهای بزرگ و کوچکی که در پایتخت وجود دارند می‌تواند با صرف هزینه‌ای مناسب، اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت کنند. ساخت سایت در تهران از این بابت اهمیت دارد که تجارت شما می‌تواند درصدی از سرچ‌های بی‌شماری را که توسط کاربران تهرانی انجام می‌شود را به خود اختصاص داده و با سئوی محلی که برای کسب‌وکار خودتان انجام می‌دهید، این کاربران را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.

هر نوع تجارت و کسب‌وکاری دارید ولی هنوز یک وب‌سایت مستقل برای خودتان راه‌اندازی نکرده‌اید، باید گفت که بازارهای بزرگ و پررونق اینترنتی را به راحتی از دست داده‌‌اید. برای اینکه از دیگر رقبای خودتان عقب نیفتید، کافیست همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تجارت شما نیز در لیست نتایج جستجوی گوگل به کاربران نمایش داده شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.