طراحی سایت در مشهد | 5 ویژگی مهم آن برای کسب و کارهای زائر نشین👌

طراحی سایت در مشهد | 5 ویژگی مهم آن برای کسب و کارهای زائر نشین👌

با توجه به اینکه روزبه روز شاهد پیشرفت‌های زیادی در حوزه‌ی علم و تکنولوژی هستیم، راه‌اندازی وب‌سایت یکی از نیازهای مهم برای شرکت‌ها، موسسات، سازمان‌ها و سایر مشاغل محسوب می‌شود. طراحی سایت در مشهد را باید یکی از اصلی‌ترین و متمایزترین خدماتی محسوب کرد که مجموعه سایت با سئو به تمامی افرادی که در مشهد مشغول به فعالیت هستند ارائه می دهد.

امروزه جمعیت زیادی در مشهد زندگی می‌کند که باعث شده تا مشاغل زیادی نیز در این شهر به فعالیت بپردازند، ولی تجارت سنتی دیگر جایگاه خود را از دست داده است و مشاغلی موفق هستند که بتوانند ار پتانسیل بالایی تجارت آنلاین استفاده کنند. طراحی سایت در مشهد این امکان را برای تمامی کسب و کارهایی که در این شهر زیارتی فعالیت دارند فراهم خواهد کرد که تا تجارت خود را رونق بخشیده و از ظرفیت بالای فروش و بازاریابی این فضا استفاده کنند.

چرا طراحی سایت در مشهد

طراحی وب سایت در مشهد

با توجه به اینکه زمان از اهمیت زیادی برای تمامی افراد برخوردار است، افراد تمایل دارند تا تمامی کارهای خود را به شکلی انجام دهند که در مدت زمان کم بهترین آورده را برای آنها به دنبال داشته باشد. حالا سوال اینجاست که یک کسب و کار و تجارت چگونه می‌تواند خدماتی را ارائه دهد که در کمترین زمان به بهترین شکل نیازهای افراد را برطرف سازد؟ طراحی و ساخت سایت را باید بهترین راهکار محسوب کرد.

هدف مجموعه سایت با سئو از طراحی سایت در مشهد این است که بستری فراهم کند تا تمامی مشاغلی که در این شهر فعالیت دارند امکان استفاده از خدمات فروش و بازاریابی اینترنتی را داشته باشند. در واقع با برطرف سازی تمامی موانعی که در کسب و کارهای سنتی وجود دارد بستری گسترده و نامحدود را برای تجارت شما ایجاد خواهد کرد.

مزایای طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد را باید سکوی پرتاپی دانست برای تمامی کسب و کارهایی که تمایل دارند تا دیده شوند و در حوزه‌ی کاری خود به یک برند نامی و خوش نام تبدیل شوند. با ساخت سایت در مشهد این امکان را خواهید داشت تا یک فضای امن و مختص به خود برای فروش محصولات و خدمات داشته باشید.

امروزه تبلیغات از اهمیت زیادی در تجارت برخوردار است و برای اینکه افراد با یک محصول، کالا یا خدماتی آشنا شوند باید تبلیغات مختص به آن را در جایی مشاهده کنند، مثلا تبلیغاتی بنری و تبلیغاتی که در سطح شهر می‌بینید یکی از روش‌های آشنایی افراد با محصول و خدمات مورد نظر است، تبلیغاتی که در تلویزیون و رادیو می‌بینید و می‌شنوید از دیگر نمونه‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود. ولی نکته مهمی که وجود دارد این است که هزینه تبلیغات و بازاریابی در این روش‌ها زیاد است و هر کسب و کاری توانایی پرداخت این مبالغ گزاف را ندارد.

مزایای طراحی سایت در مشهد

به جرات می‌توان گفت که بهترین و کم هزینه‌ترین روشی که تمامی مشاغل و کسب و کارهایی که در مشهد فعالیت دارند می‌توانند از آن به صورت مفید و ثمربخش استفاده کنند، طراحی سایت در مشهد است. زمانی که شما یک وب‌سایت برای تجارت خودتان راه‌اندازی می‌کنید یک فضای تبلیغاتی بزرگ و نامحدود در اختیار دارید که امکان بازاریابی تمام وقت را برای شما فراهم خواهد کرد، در ادامه به برخی دیگر از مزایای طراحی سایت مشهد اشاره خواهیم کرد:

 • امکان فروش و بازاریابی به صورت تمام وقت بدون تعطیلی
 • بروز بودن تجارت و کسب و کار شما
 • امکان ارائه بهتر محصولات و خدمات در طراحی سایت مشهد
 • افزایش اعتبار و محبوبیت در میان کاربران و مشتریان
 • طراحی سایت در مشهد فروش و بازیابی شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد
 • راه‌اندازی وب‌سایت مدیریت و رهبری کسب و کار شما را بهتر خواهد کرد
 • بالا بردن تعداد مشتریان
 • کسب رتبه و جایگاه بهتر در میان دیگر رقبا
 • با ساخت سایت امکان استفاده از بازارهای داخلی و بازارهای بین‌المللی را خواهید داشت.

تکنولوژی مناسب طراحی سایت در مشهد

انتخاب سیستم و تکنولوژی مناسب برای طراحی و ساخت سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و هر چقدر این انتخاب هوشمندانه‌تر باشد نتیجه بهتری را برای تجارت و کسب و کار اینترنتی شما به دنبال خواهد داشت. دقت داشته باشید که بهترین سیستم برای راه‌اندازی وب‌سایت آن است که با توجه به حوزه‌ی کار و نوع فعالیت شما انتخاب شده و بتواند به بهترین شکل ممکن نیاز شما را برطرف سازد.

اینکه از چه نوع تکنولوژی برای طراحی سایت در مشهد استفاده می‌شود بستگی به نیاز و حوزه‌ی کار شما دارد، مثلا یک وب‌سایت فروشگاهی که دارای خدمات و محصولات زیادی است و امکانات زیادی در آن وجود دارد می‌تواند از سیستم اختصاصی استفاده کند، ولی یک وب‌سایت شرکتی که نیاز به امکانات پیچیده ندارد امکان استفاده از cms وردپرس را خواهد داشت.

کارشناسان مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره حضوری شما را نیاز سنجی خواهند کرد و با توجه به نیازهای شما بهترین سیستم و تکنولوژی را که هم آورد خوبی برای شما به همراه داشته باشد و هم باعث صرفه جویی در هزینه‌هایتان شود را به شما معرفی خواهد کرد. توجه داشته باشید که انتخاب تکنولوژی مناسب در طراحی سایت اصلا صلیقه‌ای نیست اما می‌تواند متناسب با خواسته‌ها و نیازهای شما باشد.

تکنولوژی طراحی سایت

ویژگی‌های طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد گامی هدفمند و مهم است در جهت برند شدن مشاغل شما، کسب کار و تجارت شما با راه‌اندازی وب‌سایت جانی دوباره خواهد گرفت و کاربران زیادی را به خود جذب خواهد کرد. در ادامه به ویژگی‌های مهم ساخت سایت در مشهد اشاره خواهیم کرد:

۱_ سرعت لود بالا

یکی از مهم‌ترین دلایلی استقبال کاربران از وب‌سایت‌های پربازدید سرعت لودینگ مناسبی است که این سایت‌ها دارند. طراحی سایت در مشهد نیز به این موضوع پایبند است و از امکانات و افزونه‌هایی استفاده می‌کند که تا حد ممکن سرعت لود وب‌سایت شما را افزایش دهد تا افراد زیادی را از این طرق جذب کنید.

۲_ گرافیک جذاب و کاربر پسند

از دیگر ویرگی‌های مهم و کاربردی طراحی سایت در مشهد، گرافیک اصولی و استاندارد آن است. اینکه هر کسب و کاری با توجه به حوزه‌ی فعالیتش یک وب‌سایت راه‌اندازی کند که شکل و ظاهرش با نوع فعالیت آن منطبق باشد از اهمیت زیادی برای کاربران و مشتریان آن حوزه برخوردار است.

گرافیک و رنگ‌بندی در ساخت سایت بسیار مهم است و باید از طرح‌هایی استفاده شود که کاربران به محض وارد شدن به سایت احساس خوبی را تجربه کنند و از دیگر صفحات وب‌سایت نیز دیدن کنند. ظاهر و گرافیک نامناسب یکی از عوامل پرش کاربر (بانس ریت) موجب می‌شود.

۳_ متناسب با الگوریتم‌های گوگل

ویژگی‌های طراحی سایت در مشهد

گوگل برای اینکه بتواند نیازهای کاربران را به شکل بهتری برطرف سازد و بهترین نتایج را برای آنها لیست کند، از الگوریتم‌های زیادی استفاده می‌کند. این اگوریتم‌ها که همان ربات‌های گوگل محسوب می‌شوند حکم نگهبان را دارند و هر وب‌سایتی را که مرتکب تخلفی شود جریمه خواهند کرد.

مجموعه سایت با سئو به گونه‌ای اقدام به طراحی سایت در مشهد خواهد کرد که تمامی استاندارهای سئو به خوبی در آن پیاده سازی شود و الگوریتم‌های گوگل به محض بازید از وب‌سایت شما نمره مثبتی برایتان در نظر گیرند، اعتماد گوگل به وب‌سایت شما مساوی است با افزایش تعداد مشتریان.

۴_ قابلیت ریسپانسیو

استفاده از تلفن همراه و گوشی‌های دیجیتال امروزه در بین تمامی افراد مرسوم است و این امکان را به آنها خواهد داد تا به راحتی و از طریق گوشی هوشمند کارهای اینترنتی خود را انجام دهند، از این رو گوگل نیز به این موضوع بسیار اهمیت می‌دهد و بارها اعلام کرده که وب‌سایت‌‌هایی را در نتایج بالایی جستجو به کاربران نمایش خواهد داد که از قابلیت ریسپانسیو (واکنشگرا) برخوردار باشند.

طراحی سایت در مشهد باید به گونه‌ای راه‌اندازی شود که در تمامی ابزار هوشمند دیجیتال مانند گوشی همراه، تبلت و لب تاب در هر انداز‌ه‌ای برای کاربران به نمایش در آید. وقتی مشتریان شما این امکان را دارند تا وب‌سایت شما را در هر اندازه و شکلی مشاهده کنند، احساس خوبی خواهند داشت و به تجارت اینترنتی شما اعتماد خواهند کرد.

۵_ ساده اما حرفه‌ای

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که طراحی سایت در مشهد برای کسب و کارهای مختلف به همراه دارد، ظاهر ساده در عین حال حرفه‌ای این وب‌سایت است. استفاده از المان‌های مفید و جذاب، گرافیک کاربر پسند، تجربه و رابط کاربری اصولی از دلایلی است که باعث شده این نوع وب‌سایت ساده اما خوب و حرفه‌ای جلوه دهد.

صفحات طراحی سایت در مشهد

صفحاتی که در طراحی سایت مشهد مورد استفاده قرار می‌گیرد با توجه به کسب و کارهای مختلف متفاوت است، مثلا یک سایت شخصی ساده دارای چند صفحه معرفی است ولی یک وب‌سایت فروشگاهی امکان دارد که دارای صدها صفحه باشد. به صورت کلی طراحی سایت در مشهد دارای یک سری صفحات اصلی است که عبارتند از:

صفحات طراحی سایت در مشهد
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه اصلی وب‌سایت (خانه)
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات

قیمت طراحی سایت در مشهد چقدر است

اینکه قیمت طراحی سایت در مشهد چقدر است یک سوال کلی است و بستگی به عوامل متعددی دارد، در واقع تا قبل از اینکه مشخص نشود یک وب‌سایت چه امکاناتی نیاز دارد نمی‌توان گفت که قیمت آن چقدر است. بگذارید راحتر بگویم ” همان گونه که یک خودرو پراید با یک خودرو پژو از لحاظ قیمت برابر نیست، در طراحی سایت نیز به همین شکل است”.

اگر شما نیاز به وب‌سایتی دارید که از سیستم و تکنولوژی اختصاصی در ساخت آن استفاده شود و امکانات زیادی داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید به نسبت کسی که نیاز به یک وب‌سایت شرکتی وردپرسی ساده دارد. ما برای این کار نیز چاره‌‌ای اندیشیده‌ایم و این امکان را برایتان فراهم کرده‌ایم تا در جلسه مشاوره‌ای که با شما برگزار می‌کنیم شما را نیاز سنجی کرده و بعد از برآورد کردن دقیق تجارت و کسب و کار شما قیمت نهایی ساخت سایت در مشهد را به شما اعلام کنیم.

قیمت وب سایت در مشهد

امکانات طراحی سایت در مشهد

امکانات آن دسته از قابلیت‌هایی است که به کاربران و مشتریان شما این امکان را خواهد داد تا به شکل بهتر و راحتری با وب‌سایت شما تامل برقرار کرده و نیازهای خود را به راحتی و در کمترین زمان ممکن برطرف سازند، حال این امکانات با توجه به نیاز و حوزه‌ی فعالیت هر کسب و کار می‌تواند کم و زیاد شود. در ادامه به مهم‌ترین امکاناتی که در طراحی سایت مشهد مورد استفاده قرار می‌گیرد اشاره خواهیم کرد:

 • عضویت
 • پنل کاربری
 • ورود
 • امکان چند زبانه کردن طراحی سایت در مشهد وجود دارد
 • سیستم تیکنیگ
 • قابلیت چت آنلاین
 • درگاه مستقیم بانکی
 • عضویت vip
 • چت آنلاین
 • سیستم چند فروشندگی
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • امکان درج و معرفی کردن پرسنل و کارمندان
 • معرفی تمامی خدمات و امکاناتی که در تجارت و کسب و کار وجود دارد

مراحل طراحی و ساخت سایت در مشهد

مراحل طراحی سایت در مشهد به پروسه‌ای گفته می‌شود که از نقطه شروع راه‌اندازی وب‌سایت تا انتها و ایندکس شدن ادامه دارد، با ما همراه باشید تا شما را با این مراحل جذاب بیشتر آشنا سازیم:

مرحله اول، برسی و نیاز سنجی: اولین قدم در طراحی سایت برسی کردن نیازها و خواسته‌های کارفرما است. ما در این مرحله با توجه به کسب و کاری که شما در مشهد دارید مشخص خواهیم کرد که از چه استراتژی برای راه‌اندازی وب‌سایت شما استفاده کنیم که بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

مرحله دوم، ثبت قرارداد: بعد از اینکه تجارت شما توسط متخصصان مجموعه سایت با سئو به صورت دقیق نیاز سنجی شد حال نوبت آن است که ما به تعهد خودمان پایبند باشیم و با شما یک قرارداد ۲ طرفه را ثبت کنیم. مفاد این قرارداد به این صورت خواهد بود که در آن مدت زمان ساخت سایت و تحویل به کارفرما ذکر می‌شود، هزینه و دستمز مجموعه، امکانات و قابلیت‌های وب‌سایت و موارد زیای دیگر جزئیات این قرارداد است. اجرای این قرارداد به منظور جلب اعتماد شما خواهد بود.

مرحله سوم، ارائه طرح اولیه: در این مرحله طراحان اقدام به طراحی نسخه‌ی اولیه وب‌سایت کرده و آن را در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر امکانات و قابلیت‌هایی از یاد رفته بود به وب‌سایت اضافه خواهد شد و برای پیاده سازی طرح نهایی در اختیار بخش فنی قرار می‌گیرد.

مراحل طراحی سایت در مشهد

مرحله چهارم، طرح نهایی: این مرحله از حساسیت زیادی برخوردار است زیرا نسخه نهایی وب‌سایت شما خواهد بود، متخصصان سایت با سئو با دقت و ظرافت اقدام به ساخت طرح نهایی تجارت اینترنتی شما خواهند پرداخت و برای تایید آن را در اختیار کارفرما قرار می‌دهند، هر گونه اختلال و اشکال احتمالی که مشاهد‌ه شود قابل برطرف سازی خواهد بود.

مرحله آخر، ایندکس وب‌سایت و پشتیبانی همیشگی: آخرین مرحله طراحی سایت در مشهد ایندکس کردن وب‌سایت و پشتیبانی از آن است. در این مرحله کسب و کار شما نیز به جمع میلیون‌ها تجارت اینترنتی می‌پیوندد و ما از این بابت به شما تبرک عرض می کنیم. بعد از اینکه سایت شما با موفقیت راه‌اندازی شد امکان پشتیبانی همیشگی از وب‌سایت شما توسط کارشناسان مجموعه سایت با سئو وجود خواهد داشت.

سخن پایانی

به تعداد افرادی که تمایل به استفاده از خدمات آنلاین و اینترنتی را دارند روز به روز افزوده می‌شود و این موضوع نشان دهنده‌ی فرصت ایدال و فوق‌العاده‌ برای مشاغلی است که در مشهد فعالیت دارند. طراحی سایت در مشهد برای تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها، مشاغل و کسب و کارها صرف کردن هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری هدفمند و بلند مدت است برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات بیشتر.

اگر شما بنا به هر دلیلی خود را آنلاین نکرده و اقدام به طراحی سایت نکنید طولی نخواهد کشید که مشتریان کنونی خود را نیز از دست دهید زیرا ارزش زمان همیشه برای افراد اولویت دارد و آنها به سراغ دیگر رقبای شما که یک وب‌سایت اختصاصی دارند خواهند رفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.