طراحی سایت در کرج | 4 مزایای مهم آن برای مشاغل البرز نشین👌

طراحی سایت در کرج | 4 مزایای مهم آن برای مشاغل البرز نشین👌

در دنیای دیجیتال امروزی تکنولوژی به قدر پیشرفت کرده است که تنها با یک وب‌سایت امکان برقرار هر گونه ارتباط، مبادله کالا، فروش محصولات و غیره را برای تمامی افراد در جای جای دنیا فراهم کرده است. امروزه راه‌اندازی سایت برای تمامی مشاغل به امری مهم و حیاتی تبدیل شده است و پیشرفت‌های زیادی را برای آنها به ارمغان می‌آورد. طراحی سایت در کرج یکی از مهم‌ترین خدماتی محسوب می‌شود که مجموعه سایت با سئو ارائه می‌دهد.

با ظرفیت گسترده و همواری که در فضای اینترنت وجود دارد، ساخت سایت یکی از اولویت‌های مهم مشاغل محسوب می‌شود و راه‌اندازی یک وب‌سایت استاندارد و کاربر پسند از اهمیت زیادی در بین مدیران و صاحبان بیزینس برخوردار است. طراحی سایت در کرج این امکان را برای تمامی کسب و کارهایی که در استان البرز مشغول به فعالیت هستند فراهم خواهد کرد که تجارت خود را آنلاین کرده و قدمی بزرگ در جهت برندیگ شدن بردارند.

چرا طراحی سایت در کرج اهمیت دارد

اهمیت سایت در کرج

در گذشته افراد برای اینکه اقدام به تهیه محصول و کالایی کنند حتما باید به صورت حضوری به فروشگاه و مغازه‌ای که کالای مورد نظر آنها را ارائه می‌داد رفته و اقدام به تهیه آن می‌کردند، این نول از خدمات رسانی خود با معایب زیادی همراه بود. اولا زمان زیادی را از افراد می‌گرفت، دوما هزینه اضافی را برای آنها به همراه داشت زیرا باید هزینه رفت آمدی را برای تهیه محصول پرداخت می‌کردند. این عوامل باعث می‌شود تا مشتریان کمتری به سراغ شما آمده و فروش کمتری را شاهد باشید.

راه‌اندازی وب‌سایت تمامی این محدودیت‌ها را از بین برده است و تمامی افراد بدون هیچ گونه محدودیتی امکان استفاده از آن را خواهند داشت. طراحی سایت در کرج فرصتی است برای فروش و بازاریابی بهتر محصولات و خدمات شما، به جرات می‌توان گفت که بهترین و موثرترین راهی که مشاغل می‌توانند از طریق آن به صورت درست و سالمی کسب در آمد کرده و در مسیر برندیگ شدن قدم بردارند، طراحی وب‌سایت است.

ویژگی‌های طراحی سایت در کرج

هر وب‌سایت اینترنتی که طراحی می‌شود با توجه به حوزه‌ی فعالیتی که دارد دارای یک سری ویژگی‌ها باید باشد تا به خوبی نیاز کاربران را برطرف سازد، اما به صورت کلی ویژگی‌های طراحی سایت کرج عبارتند از:

۱_ رابطه کاربری و تجربه کاربری مناسب در طراحی سایت کرج

رابطه کاربری و تجربه کاربری

رابطه کاربری (ui) اولین پارامتری است که کاربران به محض وارد شدن به یک وب‌سایت با آن مواجعه خواهند شد، رابط کاربری همان رنگ و لعاب المان‌ها، دکمه‌ها و سایر اجزای یک صفحه است. هر چقدر ui به شکل بهتری پیاده‌سازی شود، در جذب کاربران تاثیرات بیشتری خواهد داشت.

تجربه کاربری (ux) از دیگر موارد مهمی است که در یک سایت وجود دارد و مربوط به چگونگی طراحی و قرار گیری درست و اصولی اجزا و المان‌های صفحات وب‌سایت است. در واقع تجربه کاربری یعنی هر آن چیزی که کاربر نیاز دارد به بهترین شکل در دسترس او قرار داشته باشد. زمانی که مشتریان شما به صورت راحتی با وب‌سایتتان ارتباط برقرار کنند همیشه به شما سر خواهند زد و این عامل با فروش بیشتر خدمات و محصولات همراه خواهد بود، توجه داشته باشید که مجموعه سایت با سئو در زمان طراحی سایت در کرج به شدت به این موارد توجه خواهد کرد.

۲_ امنیت بالا

امنیت بالا از دیگر ویژگی‌های مهمی است که در طراحی سایت کرج به آن توجه زیادی می‌شود. توجه داشته باشید که هر چقدر از مدت فعالیت وب‌سایت شما بگذرد کاربران زیادتری را جذب خواهید کرد و حجم اطلاعاتی سایت شما بالا خواهد رفت. امنیت بالای طراحی سایت در کرج این امکان را به شما خواهد داد تا با خیال راحت هر مقدار محتوا و دیتای را در وب‌سایت خودتان قرار دهید بدون اینکه هیچ نگرانی بابت آن داشته باشید.

۳_ سرعت و لودینگ مناسب

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که به محض وارد شدن به یک وب‌سایت با سرعت کم لود محتوا و صفحات آن مواجعه شده باشید، در واقع در برخی مواقع به قدری سرعت لودینگ برخی از سایت‌های اینترنتی کم است که کاربر و مشتری را از ادامه فعالیت منصرف می‌کند. طراحی سایت در کرج از سرعت بالایی برخوردار است زیرا از قالب‌ مناسب، افزونه‌های استاندارد و گرافیک خوبی برخوردار است. هر چقدر سرعت لودینگ یک وب‌سایت بیشتر باشد کاربر زیادی ترقیب خواهند شد که از تمامی بخش‌های آن بازدید کنند و این مساوی است با فروش بیشتر محصولات و خدمات.

سرعت و لودینگ مناسب

۴_ طراحی سایت کرج سئو بیس است

بهینه سازی سایت از موارد بسیار مهمی است که در جایگاه و رنگ یک وب‌سایت تاثیرات زیادی را با جا می‌گذارد، هر چقدر سئو سایت به شکل بهتری پیاده‌سازی شود موتور‌های جستجو ارتباط بهتری با آن برقرار خواهند کرد و به واسطه اصول و قواعد استانداری که در آن اجرا شده است این سایت را به کاربران زیادتری نمایش خواهند داد. طراحی سایت در کرج به این نکته توجهی ویژه‌ای دارد و تمامی قواعد و اصولی را که در بهینه‌سازی وب‌سایت تاثیرات مثبتی را ایجاد می‌کند در سایت شما پیاده‌سازی خواهد کرد.

امکانات طراحی سایت در کرج

 • ورود
 • عضویت
 • پنل کاربری
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چند فروشندگی
 • قابلیت چت آنلاین
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • عضویت (vip)
 • درگاه مستقیم بانکی

مراحل راه‌اندازی طراحی سایت در کرج

هر وب‌سایت اینترنتی برای اینکه طراحی و راه‌اندازی شود یک سری مراحل را باید پشت سر بگذارد تا به صورت موفقی قادر باشد در بستر وب به فعالیت بپردازد. مجموعه سایت با سئو در طراحی سایت کرج یک سری پلن‌ها را در نظر گرفته است که در ادامه به برسی آنها خواهیم پرداخت:

۱_ مشاوره رایگان قبل از شروع

۲_ استارت کار که با رضایت طرفین صورت خواهد گرفت

۳_ ارائه طرح اولیه به کارفرما، هدف پیشنهادات و نظراتی است که راجب طرح اولیه دارد و این مرحله قابل ویرایش است

۴_ برطرف سازی ایرادات احتمالی طرح اولیه توسط تیم سایت با سئو

۵_ ارائه طرح نهایی به کارفرما، این طرح ما بین کارفرما و مجموعه سایت با سئو به دقت برسی خواهد شد

۶_ ایندکس کردن وب‌سایت و آغاز سفر به دنیای بی پایان

۷_ پشتیبانی همیشگی توسط ما

مراحل راه‌اندازی طراحی سایت در کرج

مزایای طراحی سایت در کرج برای مشاغل

اگر شما نیز به عنوان یک مدیر، کارفرما، مسئول و یا صاحب کسب و کار در کرج فعالیت دارید، با ما همراه باشید تا شما را با مهم‌ترین مزایایی که ساخت سایت برای شما به همراه دارد آشنا سازیم:

۱_ فعالیت در بازارهای بزرگ

با توجه با اینکه کرج دارای جمعیت نسبتا زیادی است و شرکت‌های زیادی در آن فعالیت دارند یک بازار بزرگ محسوب می‌شود برای تجارت شما، در واقع شما با طراحی سایت در کرج خودتان را به این بازار وصل کرده و اقدام به فروش هر چه بیشتر محصولات و خدمات خواهید کرد.

۲_ برندینگ شدن تجارت و کسب و کار شما

ساخت سایت این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا افراد زیادی را ترقیب کنید از محصولات و خدمات شما بازدید کنند، هر چقدر افراد بیشتری به سمت شما روانه شوند محبوبیت شما افزایش خواهد داشت و طولی نخواهد کشید که شما نیز به یک برند سرشناس و نامی در کرج تبدیل شوید.

۳_ فعالیت ۲۴ ساعتی

مزایای طراحی سایت در کرج

هر چقدر که تجارت و بیزینس شما موفق باشد اگر سایت نداشته باشید تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست خواهد داد. در نظر داشته باشید که شما صاحب یک فروشگاه لوازم خانگی هستید، ساعت باز بودن فروشگاه شما می‌تواند از ساعت ۸ صبح باشد تا ۱۲ شب، در واقع شما مجبور هستید که برای استراحت و تجدید قوا فروشگاه را ساعاتی تعطیل کنید. اما اگر شما یک وب‌سایت برای فروشگاه خودتان راه‌اندازی کنید این امکان را دارید تا به صورت تمام وقت محصولات و کالا را به مشتریان ارائه دهید و هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت، این نوع فعالیت فروش شما را تا چند برابر افزایش خواهد داد.

۴_ کنار زدن رقبا

راه‌اندازی وب‌سایت این امکان را به شما خواهد داد تا رقبای سنتی خودتان را به راحتی کنار زده و به یک قطب قوی در حوزه‌ی فعالیت خوتان تبدیل شوید. با توجه به اینکه امروزه اکثر افراد از طریق اینترنت به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خودشان می‌گردند، طراحی سایت در کرج فرصتی استثنایی است برای جذب مشتریان زیاد و از پیش رو برداشتن دیگر رقبایی که هنوز اقدام به راه‌اندازی سایت نکرده‌اند.

هزینه طراحی سایت در کرج چقدر است

سوالی که این روزها بسیار از افراد از ما دارند این است که قیمت طراحی سایت کرج چقدر است، با صرف چه میزان هزینه امکان راه‌اندازی یک وب‌سایت در استان البرز وجود دارد؟ در جواب به این سوال باید گفت که هزینه ساخت سایت به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان یک عامل برای قیمت گذاری آن در نظر گرفت.

تکنولوژی و نوع سیستم مدیریت محتوا از نکات مهمی است که در قیمت گذاری سایت تاثیرات زیادی دارد، مثلا یک وب‌سایت فروشگاهی که به صورت اختصاصی طراحی شده است و در آن از زبان‌های برنامه نویسی استفاده شده و امکانات زیادی دارد با توجه به مدت زمانی که صرف ساخت آن شده است از قیمت زیادتری به نسبت‌ یک سایت وردپرسی ساده شرکتی برخوردار است.

انتخاب تکنولوژی و سیستمی که برای طراحی سایت در کرج مورد استفاده قرار می‌گیرد صلیقه‌ای نیست. تیم سایت با سئو با توجه به حوزه‌ی فعالیتی که شما دارید بهترین تکنولوژی را برای طراحی و ساخت سایت به شما معرفی خواهد کرد، این انتخاب هدفمند و استاندارد با نوع فعالیت شما بوده و بهترین آورد را برایتان به همراه خواهد داشت.

صفحات طراحی سایت در کرج

صفحات طراحی سایت در کرج

طراحی سایت کرج دارای صفحات متعددی است که بسته به نوع فعالیت و حوزه‌ی کاری شما تعداد آنها کم و زیاد خواهد بود، در ادامه به صفحات اصلی که در این وب‌سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد اشاره خواهیم کرد:

 • صفحه اصلی وب‌سایت (خانه)
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

سخن پایانی

با توجه به اینکه استفاده از اینترنت امروزه برای تمامی افراد فراهم است، ساخت سایت نیز جزوء اولویت مشاغل قرار دارد زیرا هر کاربری تنها با یک دستگاه دیجیتال هوشمند و یک خط تلفن امکان وارد شدن به هر وب‌سایت را دارد و به سهولت می‌تواند هر نیازی را که به دنبال آن است به صورت آنلاین به دست آورد. طراحی سایت در کرج را نمی‌توان صرف کردن هزینه قلمداد کرد بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است، زیرا هم مشتریان زیادی را به سمت شما روانه خواهد کرد و هم فروش و بازاریابی شما را تا چند برابر افزایش خواهد داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.