طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

مجموعه سایت با سئو، به عنوان مجری طراحی سایت در کرج خدمات مختلفی نظیر ساخت و راه‌انداری انواع سایت‌‌های فروشگاهی، شرکتی، اختصاصی، خبری، پزشکی، شخصی و… را ارائه می‌دهد. با گسترش اینترنت تمامی مشاغل تمایل دارند تا از فرصت‌های بی‌نظیری که در بستر وب وجود دارد استفاده کنند. سایت با سئو با سابقه چندین ساله‌ این افتخار را دارد تا از مجریان توانمند طراحی وب‌سایت در کرج باشد.

در دنیای دیجیتال امروزی تکنولوژی به‌قدری پیشرفت کرده است که تنها با یک وب‌سایت امکان برقرار هر‌گونه ارتباط، مبادله کالا، فروش محصولات و غیره را برای تمامی افراد در جای‌جای دنیا فراهم کرده است. امروزه راه‌اندازی سایت برای تمامی مشاغل به امری مهم و حیاتی تبدیل شده است که پیشرفت‌های زیادی را برای آنها به ارمغان می‌آورد. طراحی سایت در کرج از مهم‌ترین خدمات سایت با سو به منظور رونق بخشیدن به تمامی مشاغل و کسب‌وکارهایی که در کرج فعالیت دارند، ولی دیده نمی‌شوند. در واقع راه‌اندازی وب‌سایت باعث می‌شود که کاربران زیادی از طریق اینترنت به سمت شما روانه شوند.

قیمت طراحی سایت در کرج

هزینه طراحی سایت در کرج ثابت نیست و با توجه به یک سری عوامل، دچار تغییراتی می‌شود. به عنوان مثال طراحی سایت اختصاصی در کرج از طراحی سایت وردپرسی در کرج پیچیده‌تر است که این موضوع باعث شده سایت اختصاصی قیمت بیشتری داشته باشد. تعرفه‌ طراحی سایت کرج با توجه به بودجه و خواسته کارفرما در نظر گرفته می‌شود که این عامل نقش مهمی در پیاده‌سازی یک پلن موفق دارد.

یک سری فاکتورهای مهم در تعیین قیمت طراحی سایت در کرج تأثیر زیادی دارند که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم:

طرح و سفارشی سازی: استفاده از تکنولوژی اختصاصی برای طراحی سایت کرج هزینه زیادتری را به نسبت قالب آماده دارد که با توجه به نیاز کارفرما تعیین می‌شود.

جزئیات فنی: استفاده از گواهینامه‌های امنیتی، تولید محتوا، انجام کارهای سئو و… از دیگر مواردی است که نقش زیادی در قیمت این وب‌سایت دارد.

پیچیدگی سایت: وب‌سایت‌هایی که از پیچیدگی بیشتر برخوردار هستند و امکان توسعه‌پذیری آنها بیشتر است، قیمت بیشتری به نسبت وب‌سایت‌های ساده دارند.

حوزه فعالیت کارفرما: با توجه به اینکه امکانات و قابلیت‌های سایت‌های فروشگاهی، خبری، شرکتی و آموزشی با یکدیگر فرق می‌کند، نوع سایت نیز در تعیین قیمت طراحی سایت در کرج تأثیرگذار است.

تعرفه طراحی سایت در کرج برای تمامی کارفرمایان عزیز با تخفیفات ویژه‌ای همراه است. در واقع نیاز نیست هیچ‌گونه نگرانی بابت پلن‌های قیمتی وب‌سایت داشته باشید زیرا ما مناسب‌ترین تعرفه ها را برای شما در نظر می‌گیریم. در ادامه به صورت خلاصه به معرفی تعرفه طراحی سایت در کرج توسط مجموعه سایت با سئو می‌پردازیم.

تعرفه طراحی سایت در کرج

اطلاع از پلن‌های طراحی سایت کرج به شما کمک می‌کند تا با توجه به نیازتان، یک انتخاب هدفمند داشته باشید.

سفارش طراحی سایت در کرج

نحوه سفارش سایت به این صورت است که ابتدا کارفرما با ما تماس می‌گیرد و با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارد، درخواستش را با کارشناسان مجموعه در جریان می‌گذارد. در مرحله بعد ما با توجه به حوزه کاری و بودجه کارفرما در قبال طراحی سایت در کرج، بهترین پلن قیمتی را برای وی در نظر می‌گیریم. توجه داشته باشید که قبل از ثبت سفارش، شما را از تعرفه‌های طراحی سایت کرج مطلع می‌سازیم تا یک انتخاب هدفمند در راستای اهدافتان داشته باشید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه سفارش انواع وب‌سایت‌های، تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.

اهداف طراحی سایت در کرج

با توجه به ظرفیت‌های گسترده و همواری که در فضای اینترنت وجود دارد، ساخت سایت یکی از اولویت‌های مهم مشاغل محسوب می‌شود که راه‌اندازی یک وب‌سایت استاندارد و کاربر‌پسند، از اهمیت زیادی در بین مدیران و صاحبان بیزینس برخوردار است. طراحی سایت در کرج این امکان را برای تمامی کسب‌و‌کارهایی که در استان البرز مشغول به فعالیت هستند فراهم ‌می‌سازد که تجارت خود را آنلاین کرده و قدمی بزرگ در جهت برندینگ شدن بردارند. در ادامه به برخی از این اهداف اشاره می‌کنیم:

 • برند شدن تجارت و کسب‌وکار شما
 • ارتباط بهتر با مشتریان
 • فروش و بازاریابی ۲۴ ساعته
 • تثبیت جایگاه تجارت شما در بین رقبا
 • راه‌اندازی وب‌سایت یک روش تبلیغاتی قدرتمند با هزینه‌ی کم است.

چرا به طراحی سایت در کرج نیاز دارید؟

چرا به طراحی سایت در کرج نیاز دارید؟

در گذشته افراد برای تهیه یک محصول باید حضوری به فروشگاه و مغازه‌‌ی مد‌نظر رفته و اقدام به تهیه آن کالا می‌کردند که این روش خود با معایب زیادی همراه بود. اولا زمان زیادی را از افراد می‌گرفت، دوما هزینه اضافی را برای آنها به همراه داشت زیرا باید هزینه‌ای جدا برای رفت آمدی و تهیه محصول پرداخت می‌کردند.

راه‌اندازی وب‌سایت تمامی این محدودیت‌ها را از بین برده است و افراد به راحتی امکان استفاده از خدمات آنلاین را دارند. طراحی سایت در کرج فرصتی است برای فروش و بازاریابی بهتر محصولات و خدمات شما به قشر زیادی از کاربرانی که در اینترنت فعالیت دارند. به جرات می‌توان گفت که امروزه بهترین و موثرترین راهی که مشاغل می‌توانند از طریق آن به صورت سالم کسب درآمد کرده و در مسیر برندیگ شدن قدم بردارند، طراحی وب‌سایت است.

خدمات سایت با سئو برای طراحی سایت در کرج

ما در مجموعه سایت با سئو خدمات مختلفی نظیر ساخت و راه‌اندازی سایت، سئو و بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکیشن را به کاربران عزیز ارائه می‌دهیم. ولی به صورت کلی خدمات اصلی ما در طراحی سایت کرج عبارتنداز:

✔️ طراحی سایت فروشگاهی در کرج

✔️ طراحی سایت ارزان در کرج

✔️ طراحی سایت وردپرس در کرج

✔️ طراحی سایت شرکتی در کرج

✔️ طراحی سایت پزشکی در کرج

✔️ طراحی سایت خبری در کرج

✔️ طراحی سایت حرفه ای در کرج

✔️ طراحی سایت اختصاصی در کرج

✔️ طراحی سایت آموزشی در کرج

✔️ طراحی سایت شخصی در کرج

✔️ طراحی سایت صنعتی در کرج

ویژگی‌های طراحی سایت در کرج

هر وب‌سایت اینترنتی که طراحی می‌شود با توجه به حوزه‌ی فعالیتش، دارای یک سری ویژگی‌ها است تا به‌خوبی نیاز کاربران را برطرف سازد. در ادامه به بررسی ویژگی‌های مهم طراحی سایت در کرج می‌‌پردازیم:

رابط و تجربه کاربری مناسب

رابطه کاربری و تجربه کاربری

رابطه کاربری (ui) اولین پارامتری است که کاربران به محض وارد شدن به یک وب‌سایت با آن مواجه می‌شوند. رابط کاربری همان رنگ المان‌ها، دکمه‌ها و سایر اجزای یک صفحه است. هر‌چقدر (ui) در یک وب‌سایت به شکل بهتری پیاده‌سازی شود، در جذب کاربران تاثیرات بیشتری دارد.

تجربه کاربری (ux) مربوط به چگونگی طراحی و قرار گیری درست اجزاء و المان‌های صفحات وب‌سایت است. در واقع تجربه کاربری یعنی هر آن چیزی که کاربر نیاز دارد به بهترین شکل در دسترس او قرار بگیرد. زمانی که مشتریان به راحتی با وب‌سایت شما ارتباط برقرار کنند، همیشه به شما سر می‌زنند که این عامل با افزایش فروش خدمات و محصولات همراه خواهد بود.

امنیت بالا

امنیت بالای وب‌سایت، از دیگر ویژگی‌های مهمی است که باید به آن توجه زیادی شود. دقت داشته باشید که هر‌چقدر از مدت فعالیت یک وب‌سایت بگذرد، کاربران زیادتر جذب آن می‌شوند و حجم اطلاعاتی وب‌سایت بالا می‌رود. امنیت بالای طراحی سایت در کرج این امکان را به تمامی مشاغلی که در استان البرز فعالیت دارند می‌دهد که تجارت آنلاین خود را شروع کرده و با خیالی راحت اطلاعات و محتواهای مورد نیاز را در این وب‌سایت قرار دهند تا کاربران از آن استفاده کنند.

سرعت و لودینگ مناسب

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که به محض وارد شدن به یک وب‌سایت، با سرعت کم لود محتوا و صفحات آن مواجه شده باشید، در واقع در برخی اوقات به‌قدری سرعت لودینگ بعضی از وب‌سایت‌های اینترنتی کم است که کاربر و مشتری را از ادامه فعالیت منصرف می‌کند. طراحی سایت در کرج از سرعت بالایی برخوردار است زیرا از قالب‌ مناسب، افزونه‌های استاندارد و گرافیک خوبی در این وب‌سایت استفاده می‌شود. هر‌چقدر سرعت لودینگ یک وب‌سایت بیشتر باشد، کاربر زیادی ترغیب می‌شوند از بخش‌های مختلف آن بازدید کنند، این موضوع مساوی است با فروش بیشتر محصولات و خدمات شما.

سرعت و لودینگ مناسب

تمامی وب‌سایت‌هایی که مجموعه سایت با سئو در کرج راه‌اندازی می‌کند، سئو بیس هستند

بهینه‌سازی سایت از موارد بسیار مهمی است که در جایگاه و رنگ یک وب‌سایت تاثیرات زیادی را به همراه دارد، در واقع هر‌چقدر سئو‌سایت به شکل بهتری اجرا شود، موتور‌های جستجو ارتباط بهتری با وب‌سایت شما برقرار کرده و به واسطه‌ی اصول و قواعد استانداری که در سئوی وب‌سایت اجرا شده است، تجارت شما به کاربران زیادی در لیست نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می‌شود. بهینه سازی سایت در کرج از آن دسته خدمات باکیفیتی است که مجموعه سایت با سئو به منظور قرار گرفتن وب‌سایت شما در صفحه اول گوگل انجام می‌دهد.

امکانات طراحی سایت در کرج

 • ورود
 • عضویت
 • پنل کاربری
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چند فروشندگی
 • قابلیت چت آنلاین
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • عضویت (vip)
 • درگاه مستقیم بانکی
 • پنل مدیریت حرفه‌ای
 • قابلیت چت آنلاین

مراحل ساخت سایت در کرج

تیم فنی سایت با سئو، تمامی مراحل طراحی سایت در کرج به صورت استاندارد و اصولی انجام می‌دهد تا یک وب‌سایت بهینه در اختیار کارفرما قرار گیرد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مراحل راه‌اندازی طراحی سایت در کرج

مرحله اول: مشاوره و نیازسنجی کارفرما توسط کارشناسان مجموعه سایت با سئو به منظور طراحی سایت در کرج

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما به منظور بازبینی

مرحله چهارم: حالا نوبت به ساخت طرح نهایی وب‌سایت است.

مرحله پنجم: طرح نهایی توسط کارفرما و تیم فنی به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مرحله ششم: راه‌اندازی وب‌سایت با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم

مرحله هفتم: مجموعه سایت با سئو به صورت مادام‌العمر از سایت‌هایی که در شهر کرج راه‌اندازی می‌شوند، پشتیبانی به عمل می‌آورد.

مزایای طراحی سایت در کرج برای مشاغل

اگر به عنوان یک مدیر، کارفرما، مسئول و یا صاحب کسب‌وکار در کرج فعالیت دارید، با ما همراه باشید تا شما را با مهم‌ترین مزایایی که ساخت سایت برای شما به همراه دارد، آشنا سازیم:

فعالیت در بازارهای بزرگ

با توجه با اینکه کرج دارای جمعیت نسبتا زیادی است و شرکت‌های زیادی در آن فعالیت دارند، یک بازار بزرگ برای تجارت شما محسوب می‌شود، در واقع شما با طراحی سایت در کرج خودتان را به یک بازار نامحدود وصل کرده و اقدام به فروش هر چه بیشتر محصولات و خدمات خود می‌کنید.

برندینگ شدن تجارت و کسب‌وکار شما

ساخت سایت این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا افراد زیادی را ترغیب کنید که از محصولات و خدمات شما بازدید کنند، هر‌چقدر افراد بیشتری به سمت شما روانه شوند، محبوبیتتان افزایش یافته و طولی نمی‌کشد که شما نیز به یک برند سرشناس و نامی در کرج تبدیل می‌شوید.

فعالیت ۲۴ ساعتی

مزایای طراحی سایت در کرج برای مشاغل

توجه داشته باشید که هر‌چقدر هم تجارت و بیزینس شما موفق باشد ولی اگر یک وب‌سایت مستقل نداشته باشید، تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست می‌دهید. به عنوان مثال شما صاحب یک فروشگاه لوازم‌خانگی هستید، ساعت باز بودن فروشگاه شما می‌تواند از ۸ صبح تا ۱۲ شب باشد، در واقع شما مجبور هستید که برای استراحت و تجدید‌قوا، فروشگاه را ساعاتی تعطیل کنید؛ اما اگر شما یک وب‌سایت برای فروشگاه خودتان راه‌اندازی کنید، این امکان را دارید تا به صورت تمام وقت محصولاتتان را به مشتریان ارائه دهید و دیگر هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد، این نوع فعالیت فروش شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد.

کنار زدن رقبا

راه‌اندازی وب‌سایت این امکان را به شما می‌دهد تا رقبای سنتی خودتان را به راحتی کنار زده و به یک قطب قوی در بین رقبا تبدیل شوید. با توجه به اینکه امروزه اکثر افراد از طریق اینترنت به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خود هستند، طراحی سایت در کرج فرصتی استثنایی است برای جذب مشتریان و افزایش فروش محصول و خدمات. راه‌اندازی وب‌سايت باعث پیشی گرفتن تجارت شما از دیگر رقبا می‌شود.

صفحات طراحی سایت در کرج

صفحات طراحی سایت در کرج
 • صفحه اصلی وب‌سایت (خانه)
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

طراحی ساخت سایت در کرج به چند روز زمان نیاز دارد؟

مجموعه سایت با سئو به صورت تقریبی بین ۶ الی ۱۵ روز کاری، هر نوع وب‌سایتی را برای مشاغلی که در کرج مشغول به فعالیت هستند، طراحی و راه‌اندازی می‌کند. ولی گاهی اوقات کارفرما نیاز دارد که از امکانات زیادی در وب‌سایت او استفاده شود به عنوان مثال رابط و تجربه کاربری استاندارد و جذاب، تکنولوژی اختصاصی، هاست اختصاصی و… که در این مواقع امکان دارد که مدت‌زمان ساخت سایت افزایش یابد. طراحی سایت در کرج یک فرآیند حرفه‌ای است که باید متناسب با استانداردهای روز انجام شود، به همین منظور ما از بهترین فناوری‌ها برای ساخت سایت در کرج استفاده می‌کنیم.

چرا طراحی سایت در کرج را به دست مجموعه سایت با سئو بسپاریم؟

مجموعه سایت با سئو به عنوان مجری با سابقه در زمینه طراحی سایت کرج، این وب‌سایت را متناسب با نیاز و خواسته کارفرمایان عزیز طراحی و راه‌اندازی می‌کند. طراحی سایت در کرج از امکانات و قابلیت‌های بی‌نظیری برخوردار است که خاطره‌ای ماندگار را در ذهن شما به جای می‌گذارد. اگر به دنبال این هستید تا تجارت و کسب‌وکارتان را حرفه ای کرده و فروش موفقی را تجربه کنید، فقط کافیست نیازتان را با ما در میان بگذارید تا بهترین سایت را همان‌گونه که تصور دارید، به شما تحویل دهیم.

سخن پایانی

طراحی سایت در کرج یک سرمایه‌گذاری بلند‌مدت است برای رونق بخشیدن به تجارت و کسب‌وکار شما در سایر نقاط کرج و شهر‌های حومه، در واقع ساخت سایت مشتریان زیادی را به سمت شما روانه می‌کند و باعث می‌شود فروش و بازاریابی شما تا چند برابر افزایش یابد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه راه‌اندازی وب‌سايت می‌توانید با ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.