طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت | ارائه خدمات الکترونیکی در 7 روز هفته

طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت | ارائه خدمات الکترونیکی در 7 روز هفته

دفاتر پیشخوان دولت به مراکز گفته می‌شود که هدف اصلی آنها ارائه خدمات به عموم مردم است و با توجه به این موضوع تمامی دستگاهای دولتی و اجرایی در کشور موظف هستند تا کلیه کارهای خود را از طریق این دفاتر انجام دهند. طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت بستری را ایجاد خواهد کرد تا تمامی خدمات این حوزه به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار گیرد.

توجه داشته باشد که اداره کردن دفاتر پیشخوان دولتی برعهده بخش خصوصی است.

وب‌سایت دفتر پیشخوان دولت

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای انجام دادن کارهایی همچون عوض کردن کارت ملی یا شناسنامه، گرفتن گواهی نامه یا مدرک شخصی و یا مواردی دیگر به یکی از دفاتر پیشخوان دولتی رجوع کرده و با تجمع جمعیت زیادی افراد در این مراکز برخورد کرده باشید، در چنین وضعیتی چه حالی به شما دست خواهد داد؟

مطمئنا با دیدن این حجم از افراد در دفاتر پیشخوان یا کلا قید کار مورد نظر را می‌زنید و یا اگر مجبور باشید که در این مراکز بمانید تا کارتان انجام شود، با یک آشفتگی و کلافگی همراه خواهید شد. طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت تمامی این دغدقه‌ها را از بین خواهد برد و تعداد مراجعه کنندگان این مراکز نیز بالا خواهد رفت.

لزوم استفاده از وب‌سایت برای دفاتر پیشخوان

زمانی که دفاتر پیشخوان مورد نظر شما دارای یک وب‌سایت باشد شما می‌توانید تمامی کارهای مورد نظر مانند ثبت نام، درخواست، پر کردن فرم، پرداخت هزینه و غیره را را انجام دهید و دیگر نیاز نباشد که برای انجام دادن هر کاری به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان دولتی حاضر شوید.

اگر لازم شد برای انجام دادن کارهای مهمی در این مراکزحضور یابید، می‌توانید از طریق وب‌سایت مرکز مورد نظر نوبت خود را رزرو کنید و در زمان معین در دفتر پیشخوان حاضر شوید تا با توجه به قابلیتی این وب‌سایت هم در وقت و زمان خود صرفه جویی می‌کنید و هم آرامش بیشتری را تجربه کنید. دفاتر پیشخوان نیز زمانی که اقدام به طراحی سایت کنند، مزایایی زیادی را نصیب خود خواهند کرد.

اهمیت وب‌سایت پیشخوان

همه ما می‌دانیم در زندگی جوامع امروزی اکثریت مردم خیلی از کارهای خود را تمایل دارند به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام دهند، زیرا دوست دارند هم در زمانشان صرفه جویی شود و هم هزینه کمتری را بابت انجام دادن کارها پرداخت کنند.

از این رو طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت این امکان را به مراکز پیشخوان می‌دهد تا بتوانند به تعداد افراد زیادی در فضای اینترنت خدمات ارائه دهند و هر چقدر بتوانند این کار را با کیفیت بیشتری انجام دهند موفقیت بیشتری را می‌توانند شاهد باشند.

طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت چه امکاناتی دارد

در ادامه به امکانات وب‌سایت پیشخوان دولتی اشاره خواهیم کرد:

1- قابلیت نمایش دادن نقطه نظرات کاربران

یکی از امکاناتی که در طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت وجود دارد، نمایش دادن نظرات کاربران است. کاربران و مخاطبان می‌توانند تمامی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودشان را در این بخش از وب‌سایت قرار دهند و شما می‌توانید از این نقطه نظرات را در جهت پیشرفت و ارتقاء سطح کیفیت خدمات رسانی دفتر پیشخوان دولت استفاده کنید.

2- ثبت نام و انجام دادن کارها به صورت آنلاین

از دیگر امکانات مهم که طرفداران زیادی در وبسایت پیشخوان دارد، قابلیت ثبت نام کاربران به صورت آنلاین است. شما می‌توانید با ورود به پنل کاربری اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و بعد از طی کردن مراحل پیش رو به عضویت وب‌سايت در آمده و کارهایی را که مجاز به انجام دادن آن هستید به صورت آنلاین انجام دهید، کارهایی مانند پر کردن فرم، ارائه مشخصات شخصی و موارد زیاد دیگر…

3- امکان ارائه سوالات کاربران در وب‌سايت

سوالات زیادی وجود دارد که افراد برای انجام دادن آن نیاز به اطلاعات دارند و از روند چگونگی انجام دادن آن بی خبر هستند، مثلا انجام دادن کارهای مربوط به کارت سوخت، سهام عدالت و غیره…

شما می‌توانید با پشتیبانی آنلاینی که در طراحی سایت دفتر پیشخوان دولت قرار می‌دهید پاسخگوی تمامی سوالاتی که کاربران دارند باشید. کاربران زمانی که مشاهده کنند که شما برای آنها ارزش زیادی را قائل هستید برای انجام دادن کارهای مربوطه از وب‌سایت پیشخوان دولتی شما استفاده خواهند کرد که این عامل نقش زیادی در سئو و بهینه سازی دارد.

امکانات طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت

4- قرار دادن گالری تصاویر و ویدیو

برای اینکه محیط دفتر پیشخوان دولتی را به افراد نمایش دهید، می‌توانید عکس‌های و ویدیو‌های با کیفیتی را از بخش‌های گوناگون پیشخوان دولتی بگیرید و در وب سایت قرار دهید.

5- قرار دادن درگاه مستقیم بانکی

یکی از امکانات مهم و کاربردی که می‌توانید از آن در طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولتی استفاده کنید قرار دادن درگاه مستقیم بانکی در این وب‌سایت است. این قابلیت این امکان را به افراد می‌دهد که برای پرداخت هزینه و فیش مورد نظر بتوانند از طریق درگاه مستقیم بانکی و به صورت آنلاین این کار را انجام دهند.

6- دیگر امکانات وب‌سایت پیشخوان دولتی

 • سیستم چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم تیکتینگ
 • ورود
 • عضویت در طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت

طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت چه صفحاتی دارد

صفحات وب‌سایت پیشخوان
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات و بلاگ
 • صفحه مقالات و بلاگ
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت

سخن پایانی

امروز افراد برای زمان خود ارزش زیادی قائل هستند و دوست دارند تا از خدماتی استفاده کنند که کمترین زمان را از آن ها بگیرد، طراحی سایت دفاتر پیشخوان دولت می‌تواند سبب شود تا افراد زیادی جذب شما شده از خدماتی که به آنها ارائه می‌دهید استفاده کنند، شما نیز به عنوان مدیر و صاحب وب‌سايت ترافیک زیادی را تجربه خواهید کرد.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.