طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق محیطی آنلاین است که به شما امکان می‌دهد تا خدمات غیرحضوری ازدواج و طلاق نظیر دریافت نوبت، مشاوره و… را به متقاضیان ارائه دهید. با راه‌اندازی وب‌سایت، محضر شما به یک مرکز معتبر در میان فعالان این حوزه تبدیل می‌شود که از این طریق کاربران زیادی برای دریافت خدمات به سمت شما جذب می‌شوند.

دفاتر محضری این امکان را دارند تا با طراحی سایت ازدواج و طلاق خدمات باکیفیتی را به مخاطبان خود ارائه دهند و در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی به عمل آورند.

دفاتر ازدواج و طلاق به نهادهای تخصصی و مدنی گفته می‌شود که با انجام دادن کارهای مربوطه، بخشی از وظایف سازمان اسناد و املاک کشور را عهده دار هستند. این مراکز برای اینکه بتوانند افراد زیادی را از طریق اینترنت جذب کرده و خدمات گسترده‌ای را به آنها ارائه دهند، اقدام به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق می‌کنند.

وب‌سایت ازدواج و طلاق

ازدواج انسان را به بلوغ فکری و جسمی سوق می‌دهد که این مهم باعث می‌شود تا کارها با تمرکز بیشتری انجام شود؛ اما متاسفانه گاهی در زندگی زوجین اختلافاتی به وجود می‌آید که امکان دارد قدرت هضم و حل کردن این مشکلات در هر زوجی وجود نداشته باشد و باعث شود که کدورت بین آنها شکل گرفته و کم‌کم به جدایی و طلاق آنها ختم شود. یکی از بدترین اتفاقاتی که در طول زندگی مشترک یک زوج رخ می‌دهد، طلاق است. در واقع طلاق باعث می‌شود تا بنیاد یک خانواده از هم پاشید شود که تبعات خطرناکی را نیز می‌تواند برای آن خانواده به همراه داشته باشد.

محضر مکانی است که برای برگزاری مراسم عقد، ازدواج و طلاق از آن استفاده می‌شود. این دفاتر داری مجوز رسمی و قانونی برای انجام دادن کارهای مربوط به ازدواج و طلاق هستند. دفاتر و مراکزی که در زمینه انجام کارهای ازدواج و طلاق مشغول به فعالیت هستند، این فرصت را دارند تا با راه‌اندازی وب‌سایت خود را به یک برند در این حوزه تبدیل کنند و خدمات شایانی را به کاربران ارائه دهند.

قیمت طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

قیمت تقریبی مجموعه سایت با سئو برای ساخت سایت محضر به صورت میانگین بین 7 الی 16 میلیون تومان است. توجه داشته باشید که این هزینه برای راه‌اندازی یک وب‌سایت وردپرسی با امکانات کامل در نظر گرفته می‌شود، ولی اگر کارفرمایان عزیز نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی داشته باشند با توجه به امکانات و قابلیت‌های اختصاصی که در آن استفاده می‌شود، قیمت بالاتری به نسبت وب‌سایت وردپرسی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

سفارش طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

با طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق، در کوتاه‌ترین زمان افراد زیادی را از طریق اینترنت جذب کسب‌وکار خود می‌کنید که به افزایش درآمد شما منجر می‌شود. برای سفارش طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق تنها کافیست با متخصصان ما تماس بگیرید تا با توجه به نیاز و سلیقه شما، فرآیند ثبت سفارش سایت محضر با موفقیت به ثبت برسد. قبل از ثبت سفارش وب‌سایت، کارشناسان ما یک جلسه حضوری با شما برگزار می‌کنند تا بیشتر با نیازهای شما آشنا شوند و بهترین پلن طراحی سایت را در اختیار شما قرار دهند.

اهداف طراحی سایت محضر

 • ساخت سایت محضر اعتبار دفتر ازدواج شما را افزایش می‌دهد.
 • در این وب‌سایت امکان خدمات غیره‌حضوری و شبانه‌روزی وجود دارد.
 • کاهش هزینه‌ها
 • با طراحی سایت محضر متقاضیان زیادی را از طریق اینترنت جذب می‌کنید.
 • ارتباط مستقیم با متقاضیان در وب‌سایت محضر امکان‌پذیر است.
 • تثبیت جایگاه دفتر ازدواج در میان دیگر همکاران با راه‌اندازی وب‌سایت

چرا به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق نیاز دارید؟

امروزه دفاتر ثبت ازدواج و طلاق اغلب به صورت سنتی کار می‌کنند که این روش سبب می‌شود تا درصد زیادی از مشتریان را برای جاری کردن خطبه ازدواج و طلاق از دست بدهند، زیرا این مراکز به صورت سنتی و قدیمی به فعالیت مشغول هستند. تمامی دفاتر محضری که فعالیت اینترنتی ندارند، می‌توانند با طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق از شیوه‌های جدید و کارآمد برای انجام دادن امور مربوطه زوجین استفاده کنند و از طریق اینترنت خود را به تمامی افرادی که نیاز به انجام این دسته از خدمات دارند معرفی کنند. توجه داشته باشید که ارائه خدمات آنلاین به صورت اصولی، بعد از مدت کوتاهی درآمد شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد.

مزایای طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

راه‌اندازی وب‌سایت دفتر ازدواج و طلاق باعث می‌شود تا محضر شما تمامی ساعات کاری خود را از طریق این وب‌سایت به امور خدمات‌رسانی مشغول باشد که این موضوع درآمد شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد. در ادامه به معرفی مزایایی که این وب‌سایت برای شما دارد می‌پردازیم:

صرفه‌جویی در زمان

صرفه‌جویی در زمان افراد، از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق محسوب می‌شود. زمانی که محضر مدنظر شما دارای یک وب‌سایت باشد، برای گرفتن مشاوره و نوبت احتیاجی نیست تا به صورت حضوری در دفتر مورد نظر حاضر شوید و خود را در معرض ترافیک و آلودگی معابر شهری قرار دهید.

می‌توانید با وارد شدن به وب‌سایت محضر نوبت و ساعت ملاقات خود را با مشاوران و متخصصان این مرکز رزرو کنید و زمان تعیین شده، در دفتر حضور یابید.

مزایای طراحی سایت ازدواج و طلاق

در دسترس بودن طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

وب‌سایت دفتر ازدواج به دو صورت آنلاین و حضوری خدمات خود را به کاربران ارائه می‌دهد، به همین دلیل تعطیلی ندارد و کاربران در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانند به این وب‌سایت وارد شوند و از خدمات آن استفاده کنند.

به‌صرفه بودن اقتصادی

اگر شما بخواهید برای گرفتن نوبت و انجام دیگر کارهای مرتبط در یک دفتر ازدواج و طلاق حضور یابید، باید دردسرهای ترافیکی را تحمل کنید و هزینه‌هایی را برای رفت برگشت خودتان در نظر بگیرید؛ اما زمانی که محضر مورد نظر شما اقدام به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق می‌کند شما دیگر نیاز ندارید تا برای گرفتن نوبت رفت آمد کنید، فقط کافیست با لاگین شدن در وب‌سایت، جهت گرفتن نوبت به صورت آنلاین اقدام کنید.

ویژگی‌های طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

با طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق نیاز به انجام تبلیغات با هزینه‌های گزاف را ندارید و تنها از طریق این وب‌سایت، محضر خود را به صورت هوشمندانه در اینترنت معرفی می‌کنید. در ادامه به برسی ۳ ویژگی مهم طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق می‌پردازیم:

طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق از سرعت لود بالایی برخوردار است

یکی از مهم‌ترین خصوصیات در سئو سایت، سرعت لود و آپلود محتوا است. وقتی که سرعت لود محتوا در طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق بالا باشد، کاربران می‌توانند باکیفیت بالایی از خدمات مورد نظر استفاده کنند و احساس رضایت داشته باشند، این رضایت می‌تواند کاربران زیادتری را به سمت وب‌سايت شما سوق دهد.

استفاده از گرافیک و رنگ‌های مناسب در طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

توجه داشته باشید که گرافیک و رنگ‌هایی که در وب‌سایت دفتر ازدواج و طلاق استفاده می‌شود باید متناسب با فعالیت شما باشد تا کاربران در زمان ورود به این وب‌سايت احساس خوبی را تجربه کنند.

ویژگی وب‌سایت ازدواج و طلاق

برخورداری از قابلیت ریسپانسیو (واکنش‌گرا)

زمانی که شما برای ساخت وب‌سايت محضر از قالب ریسپانسیو استفاده می‌کنید، این امکان برای کاربران فراهم است تا در هر ابعاد و اندازه‌، با هر وسیله دیجیتال هوشمندی وب‌سایت شما را به خوب مشاهده کنند. کاربران زمانی که بتوانند به راحتی تمامی صفحات یک وب‌سایت را مشاهده کنند و به تمامی محتواهای آن دسترسی داشته باشند، مدت‌زمان زیادی را وب‌سايت سپری خواهند کرد که این موضوع سبب می‌شود موتورهای جستجوی گوگل متوجه بهینه بودن سایت شده و کاربران زیاد را برای استفاده از خدمات به شما معرفی کنند. دقت داشته باشید که کاربران به ریسپانسیو بودن وب‌سایت دفتر ازدواج و طلاق توجه زیادی می‌کنند.

صفحات طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

 • صفحه اصلی طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات

چرا طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

ما در مجموعه سایت با سئو از بهترین تکنولوژی و امکانات برای ساخت سایت ازدواج و طلاق استفاده می‌کنیم تا یک سایت باکیفیت در اختیار شما قرار گیرد. متخصصان با تجربه مجموعه تمامی زیرساخت‌های فنی وب‌سایت را بهینه می‌کنند تا سرعت و امنیت سایت ارتقاء یابد. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که در موعد مشخص، دسترسی وب‌سایت را در اختیار شما قرار دهیم تا کسب‌وکار اینترنتی خودتان هر چه زودتر شروع کنید.

مراحل طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق در مجموعه سایت با سئو

تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت محضر باید به صورت اصولی انجام شود تا یک وب‌سایت بهینه و استاندارد در اختیار کارفرما قرار گیرد. در ادامه به معرفی این مراحل می‌پردازیم:

مرحله اول: مرحله اول مشاوره با کارفرما به منظور آشنایی با نیاز و سلیقه او است.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه سایت دفتر ازدواج و طلاق

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما به منظور بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی سایت محضر

مرحله پنجم: در این مرحله تیم فنی مجموعه به همراه کارفرما اقدام به بازبینی و بررسی وب‌سایت می‌کنند.

مرحله ششم: راه‌اندازی وب‌سایت با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم

مرحله هفتم: طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق به صورت مادام‌العمر از پشتیبانی رایگان مجموعه برخوردار است.

امکانات طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

امکانات وب‌سایت ازدواج و طلاق
 • ایجاد بخشی از وب‌سایت برای پرسش و پاسخ متداول کاربران
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • قرار دادن اطلاعیه‌ها و اخبار مرتبط
 • عضویت vip
 • قرار دادن خدماتی که امکان انجام آنها به صورت آنلاین وجود دارد، این خدمات به صورت اسکن و یا پر کردن فرم در طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق امکان‌پذیر است.
 • قابلیت پرداخت وجه از طریق درگاه مستقیم بانکی و به صورت آنلاین
 • امکان مشاوره اینترنتی به کاربران از طریق وب‌سایت
 • قرار دادن قوانین و اساس‌نامه‌های مربوط به ازدواج و طلاق در یک بخش از وب‌سایت
 • ایجاد بخشی برای قرار دادن قوانین و اساسنامه‌های مرتبط با ازدواج و طلاق
 • امکان ایجاد آخرین اطلاعیه‌ها و اخبار

طراحی سایت محضر چند روز زمان نیاز دارد؟

قبل از اینکه به بررسی مدت‌زمان لازم برای طراحی سایت محضر بپردازیم باید به این موضوع اشاره کرد که هر وب‌سایتی با توجه به نیاز کارفرما و حوزه‌ای که در آن فعالیت دارد، دارای یک سری امکانات و قابلیت‌ها می‌باشد، در واقع نمی‌توان یک زمان دقیق برای ساخت تمامی وب‌سایتی در نظر گرفت. به همین منظور مدت‌زمان لازم برای ساخت سایت محضر نیز با توجه به امکانات و ویژگی‌هایی که این وب‌سایت نیاز دارد، مشخص می‌شود.

به عنوان مثال ساخت یک وب‌سایت معمولی با امکانات مناسب بین 7 الی 14 روز کاری زمان نیاز دارد؛ اما برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت اختصاصی با توجه به پیچیدگی‌هایی که این تکنولوژی دارید، مدت‌زمان بیشتری نیاز است. ما در جلسه مشاوره به شما اعلام می‌کنیم که بهترین فناوری برای ساخت سایت شما کدام است پس نگران این موضوع نباشید.

سخن پایانی

زمانی که یک محضر اقدام به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق می‌کند، افراد برای دریافت خدمات می‌توانند به صورت اینترنتی و غیرحضوری در این وب‌سایت عضو شده و اقدام به انجام کار مورد نظر خود کنند. طراحی سایت محضر افراد زیادی را از طریق فضای مجازی به سمت شما می‌کشاند که درآمد شما را افزایش می‌دهد و یک برند خوش‌نام از کسب‌وکار شما می‌سازد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.