طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق محیطی آنلاین است که به شما امکان می‌دهد تا خدمات غیرحضوری نظیر دریافت نوبت، مشاوره و… در رابطه با مسائل ازدواج و طلاق را به متقاضیان ارائه دهید. با راه‌اندازی وب‌سایت، محضر شما به یک مرکز معتبر در میان فعالان این حوزه تبدیل می‌شود که از این طریق کاربران زیادی برای برطرف‌سازی نیازهای خودشان به سمت شما جذب می‌شوند.

دفاتر ازدواج و طلاق به نهادهای تخصصی و مدنی گفته می‌شود که با انجام دادن کارهای مربوطه در حال انجام دادن بخشی از وظایف سازمان اسناد و املاک کشور هستند. این مراکز برای اینکه بتوانند افراد زیادی را از طریق اینترنت جذب کنند و خدمات گسترده‌ای را به آنها ارائه دهند، اقدام به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق می‌کنند.

وب‌سایت ازدواج و طلاق

ازدواج انسان را به بلوغ فکری و جسمی سوق می‌دهد که می‌توانید کارها را با تمرکز بیشتری انجام دهید؛ اما متاسفانه گاهی در زندگی زوجین اختلافات و مشکلاتی به وجود می‌آید که امکان دارد قدرت هضم و حل کردن این مشکلات در هر زوجی وجود نداشته باشد و باعث شود که کدورت در بین آنها شکل گرفته و کم‌کم به جدایی و طلاق آنها ختم شود. یکی از بدترین اتفاقاتی که در طول زندگی مشترک مشاهده می‌شود، طلاق گرفتن یک زوج است، زیرا بنیاد یک خانواده از هم می‌پاشد که تبعات خطرناکی را می‌تواند برای آن خانواده به همراه داشته باشد.

برای برگزاری مراسم عقد، ازدواج و طلاق مکان‌هایی وجود دارد به نام محضر، این دفاتر داری مجوز رسمی و قانونی برای انجام دادن کارهای مربوط به ازدواج و طلاق هستند. دفاتر و مراکزی که در این راستا فعالیت دارند، این فرصت را دارند تا با راه‌اندازی وب‌سایت خود را به یک برند در این حوزه تبدیل کرده و خدمات شایانی را به کاربران ارائه دهند.

قیمت طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

قیمت مصوب مجموعه سایت با سئو برای ساخت سایت محضر به صورت میانگین بین ۴ الی ۱۲ میلیون تومان است. توجه داشته باشید که این مبلغ برای راه‌اندازی یک وب‌سایت وردپرسی با امکانات کامل در نظر گرفته می‌شود، ولی اگر کارفرمایان عزیز نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی داشته باشند با توجه به امکانات و قابلیت‌های اختصاصی که در آن استفاده می‌شود، قیمت بالاتری به نسبت وب‌سایت وردپرسی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

اهداف طراحی سایت محضر

 • ساخت سایت محضر اعتبار دفتر ازدواج شما را افزایش می‌دهد.
 • در این وب‌سایت امکان خدمات غیره‌حضوری و شبانه‌روزی وجود دارد.
 • کاهش هزینه‌ها
 • با طراحی سایت محضر متقاضیان زیادی را از طریق اینترنت جذب می‌کنید.
 • ارتباط مستقیم با متقاضیان در وب‌سایت محضر امکان‌پذیر است.
 • تثبیت جایگاه دفتر ازدواج در میان دیگر همکاران با راه‌اندازی وب‌سایت

چرا به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق نیاز دارید؟

امروزه دفاتر ثبت ازدواج و طلاق اغلب به صورت سنتی کار می‌کنند که این روش سبب می‌شود تا درصد زیادی از مشتریان را برای جاری کردن خطبه ازدواج و طلاق از دست بدهند، زیرا به صورت سنتی و قدیمی به فعالیت مشغول هستند. تمامی دفاتر محضری که فعالیت اینترنتی ندارند، می‌توانند با طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق از شیوه‌های جدید و کارآمد برای انجام دادن امور مربوطه زوجین استفاده کرده و از طریق اینترنت خود را به تمامی افرادی که نیاز به انجام این دسته خدمات دارند معرفی کنند. توجه داشته باشید که ارائه خدمات آنلاین به صورت اصولی، بعد از مدت کوتاهی درآمد شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد.

مزایای طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

ساخت سایت دفتر ازدواج و طلاق باعث می‌شود تا محضر شما تمامی ساعات کاری خود را از طریق این وب‌سایت به امور خدمات‌رسانی مشغول باشد که این موضوع درآمد شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد. در ادامه به بررسی مزایایی که این وب‌سایت برای شما دارد می‌پردازیم:

صرفه‌جویی در زمان

صرفه‌جویی در زمان افراد، از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق محسوب می‌شود. زمانی که محضر مدنظر شما دارای یک وب‌سایت باشد، برای گرفتن مشاوره و نوبت احتیاجی نیست تا به صورت حضوری در دفتر مورد نظر حاضر شوید و خود را در معرض ترافیک و آلودگی معابر شهری قرار دهید.

می‌توانید با وارد شدن به وب‌سایت محضر نوبت و ساعت ملاقات خود را با مشاوران و متخصصان این مرکز رزرو کنید و زمانی که نوبت شما بود در دفتر حضور یابید.

مزایای طراحی سایت ازدواج و طلاق

در دسترس بودن طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

وب‌سایت دفتر ازدواج به دو صورت آنلاین و حضوری خدمات خود را ارائه می‌دهد، به همین دلیل در هیچ ساعتی بسته نیست و کاربران در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانند به این وب‌سایت وارد شوند و از خدمات موجود در آن استفاده کنند.

به‌صرفه بودن اقتصادی

اگر شما بخواهید برای گرفتن نوبت و انجام دیگر خدمات در یک دفتر ازدواج و طلاق حضور یابید، باید دردسرهای ترافیکی را تحمل کنید و هزینه‌ای را برای رفت برگشت خودتان در نظر بگیرید؛ اما زمانی که محضر مورد نظر شما اقدام به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق می‌کند شما دیگر نیاز ندارید تا برای رزرو و گرفتن نوبت رفت آمد کنید، فقط کافیست با لاگین شدن در وب‌سایت، جهت گرفتن نوبت به صورت آنلاین اقدام کنید.

ویژگی‌های طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

با طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق نیاز به تبلیغات با هزینه گزاف ندارید و تنها از طریق وب‌سایت محضر خود را به صورت هوشمندانه در اینترنت معرفی می‌کنید. در ادامه به برسی ۳ ویژگی‌های مهم آن می‌پردازیم:

طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق از سرعت لود بالایی برخوردار است

یکی از مهم‌ترین خصوصیات در سئو سایت، سرعت لود و آپلود محتوا است. وقتی که سرعت لود محتوا در طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق بالا باشد کاربران می‌توانند باکیفیت بالایی از خدمات مورد نظر استفاده کنند و احساس رضایت داشته باشند، این رضایت می‌تواند کاربران زیادتری را به سمت وب‌سايت شما سوق دهد.

استفاده از گرافیک و رنگ‌های مناسب در طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

توجه داشته باشید که گرافیک و رنگ‌هایی که در وب‌سایت دفتر ازدواج و طلاق استفاده می‌شود باید متناسب با فعالیت شما باشد تا کاربران در زمان ورود به این وب‌سايت احساس خوبی را تجربه کنند.

ویژگی وب‌سایت ازدواج و طلاق

استفاده از قالب ریسپانسیو در وب‌سایت محضر

زمانی که شما برای ساخت وب‌سايت محضر از قالب ریسپانسیو استفاده می‌کنید، این امکان برای کاربران فراهم است تا در هر ابعادی و اندازه‌ای، با هر وسیله دیجیتال هوشمندی وب‌سایت شما را به خوب مشاهده کنند. کاربران زمانی که بتوانند به راحتی تمامی صفحات یک وب‌سایت را مشاهده کنند و به تمامی محتواهای آن دسترسی داشته باشند، مدت‌زمان زیادی را وب‌سايت سپری خواهند کرد که سبب می‌شود موتورهای جستجوی گوگل متوجه این موضوع شده و کاربران زیاد را برای استفاده از خدمات به شما معرفی کنند. دقت داشته باشد که کاربران به ریسپانسیو بودن وب‌سایت دفتر ازدواج و طلاق توجه زیادی می‌کنند.

صفحات طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق

 • صفحه اصلی طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات

مراحل طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق در مجموعه سایت با سئو

تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت محضر باید به صورت اصولی انجام شود تا یک وب‌سایت بهینه و استاندارد در اختیار کارفرما قرار گیرد. در ادامه به معرفی این مراحل می‌پردازیم:

مرحله اول: مرحله اول مشاوره با کارفرما به منظور آشنایی با نیاز و سلیقه او است.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه سایت دفتر ازدواج و طلاق

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما به منظور بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی سایت محضر

مرحله پنجم: در این مرحله تیم فنی مجموعه به همراه کارفرما اقدام به بازبینی و بررسی وب‌سایت می‌کنند.

مرحله ششم: راه‌اندازی وب‌سایت با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم

مرحله هفتم: طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق به مدت یک سال از پشتیبانی رایگان مجموعه بهره می‌برد.

طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق دارای چه امکاناتی است

امکانات وب‌سایت ازدواج و طلاق
 • ایجاد کردن بخشی از وب‌سایت برای پرسش و پاسخ متداول کاربران
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • گالری تصاویر و ویدئو
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • قرار دادن اطلاعیه‌ها و اخبار مرتبط
 • عضویت vip
 • قرار دادن خدماتی که امکان انجام آنها به صورت آنلاین وجود دارد، این خدمات به صورت اسکن و یا پر کردن فرم در طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق امکان‌پذیر است.
 • قابلیت پرداخت وجه از طریق درگاه مستقیم بانکی و به صورت آنلاین
 • امکان مشاوره اینترنتی به کاربران از طریق وب‌سایت
 • قرار دادن قوانین و اساس‌نامه‌های مربوط به ازدواج و طلاق در یک بخش از وب‌سایت

مدت‌زمان ساخت سایت محضر

قبل از اینکه به بررسی مدت‌زمان لازم برای طراحی سایت محضر بپردازیم باید به این موضوع اشاره کرد که هر وب‌سایتی با توجه به نیاز کارفرما و حوزه‌ای که در آن فعالیت دارد، دارای یک سری امکانات و قابلیت‌ها می‌باشد، در واقع نمی‌توان یک زمان دقیق برای ساخت تمامی وب‌سایتی در نظر گرفت. به همین منظور مدت‌زمان لازم برای ساخت سایت محضر نیز با توجه به امکانات و ویژگی‌هایی که این وب‌سایت نیاز دارد، مشخص می‌شود. به عنوان مثال ساخت یک وب‌سایت معمولی با امکانات مناسب بین ۷ الی ۱۴ روز کاری زمان نیاز دارد؛ اما برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت اختصاصی با توجه به پیچیدگی‌هایی که این تکنولوژی دارید، تایم بیشتری نیاز است. ما در جلسه مشاوره به شما اعلام می‌کنیم که بهترین فناوری برای ساخت سایت شما کدام است پس نگران این موضوع نباشید.

سخن پایانی

زمانی که یک محضر اقدام به طراحی سایت دفتر ازدواج و طلاق می‌کند، افراد برای دریافت خدمات می‌توانند به صورت اینترنتی و غیرحضوری در این وب‌سایت عضو شده و اقدام به انجام دادن کار مورد نظر خود کنند. طراحی سایت محضر افراد زیادی را از طریق فضای مجازی به سمت شما می‌کشاند که ۲ مزیت مهم را برای شما به همراه دارد، هم درآمد شما را افزایش می‌دهد و هم یک برند خوش‌نام از کسب‌وکار شما می‌سازد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.