طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل | هنوز سنتی دکور میزنی؟

طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل | هنوز سنتی دکور میزنی؟

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده است که با تغییر دکوراسیون و لوازم منزل، احساس تازگی را تجربه کرده‌اید و انگار به مکانی جدید قدم گذاشته‌اید و فقط با تغییراتی ساده در اسباب و وسایل منزل، شاهد این تغییرات خواهید بود. با طراحی سایت دکوراسیون زیبایی و خلاقیت را برای تعداد افراد زیادی در اینترنت به اشتراک می‌گذارید و آنها از شیوه‌های نو و جدید دکور و زیباسازی منزل مطلع خواهند شد.

زمانی که ما در یک منزل جدید ساکن می‌شویم و یا وسایلی جدیدی را برای منزل خودمان تهیه می‌کنیم، دوست داریم تا به بهترین شکل ممکن وسایل را در منزل قرار دهیم تا هم جذابیت را برای خانه ما به همراه بیاورد و هم در روحیه و حال هوای اعضای خانواده تغییرات مثبتی را ایجاد کند.

شاید شما بپرسید که تغییر دادن وسایل منزل چه ربطی به روحیه دارد و چگونه تاثیرات مثبتی را در حال ما ایجاد می‌کند؟

تحقیقات و مطالعات انجام شده توسط دانشمندان نشان می‌دهد که لوازم تزئینی، رنگ‌ها و رایحه‌های مختلف، خلق و خوی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

لزوم استفاده از وب‌سايت دکوراسیون و لوازم منزل

یکی از پر بازدیدترین و جذاب‌ترین بازارهایی که در کشور ما وجود دارد، وب‌سایت‌های دکوراسیون و لوازم منزل است، زیرا به دلیل جذابیتی این گونه سایت‌ها افراد زیادی برای دیدن نمونه کارها و خدمات موجود به این فضاهای اینترنتی رجوع می‌کنند.

افرادی که به تغییرات داخلی و دکوراسیون علاقه‌مندند به دنبال این هستند، تا یک وب‌سایت معتبر و قابل اعتماد را پیدا کنند و برای انجام دادن کاراهایشان از آن استفاده کنند. این کار هم در وقت و زمان آنها صرفه جویی خواهد کرد و هم با در اختیار داشتن این خدمات در هرجایی قادر خواهند بود تا تغییرات مورد نظرشان را اعمال کنند.

کسانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، می‌توانند با طراحی سایت دکوراسیون شانس دیده شدن را در فضای گسترده‌ی اینترنت داشته باشند و با قرار دادن عکس‌ها لوازم منزل، دکوراسیون و ارائه خدمات به مشتریان از طریق وب‌سایت فروش خودشان را افزایش دهند و مخاطبان زیادی را برای دیدن محصولات و خدمات به سایتشان دعوت کنند.

با طراحی سایت دکوراسیون داخلی و لوازم منزل می‌توانید نیازهای افراد را برآورده سازید، زیرا با وجود اینترنت در زندگی افراد کمتر کسی تمایل دارد که برای دیدن نمونه کارها و آخرین مدل‌های تزیینی که در مغازهای دکوراسیون ارائه می‌شوند به این مکانها برود و زمان زیادی را برای این روش سنتی صرف کند.

اهمیت وب‌سایت دکوراسیون

صفحات مورد نیاز در وب‌سایت دکوراسیون

 • صفحه تماس با ما در وب‌سایت دکوراسیون
 • صفحه درباره ما
 • صفحه اصلی
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی در طراحی سایت دکوراسیون
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات و بلاگ

طراحی سایت دکوراسیون در کجاها کاربرد دارد

برای دیزاین کردن هتل‌ها، مترو، ترمینال، انواع فروشگاه‌ها، رستوران، اماکن مسکونی، مکان‌های تجاری، شرکت‌ها و غیره … می‌توان از طراحی سایت دکوراسیون استفاده کرد.

از شما دعوت می‌کنیم برای دیدن نمونه کارهای مجموعه سایت با سئو، به این و‌ب‌سایت سر بزنید.

طراحی سایت دکوراسیون از چه امکاناتی برخوردار است

 • طراحی قسمتی برای عضویت و ورود کاربران
 • امکان دسته‌بندی برای تمامی محصولات مثل: مبلمان، کابینت ، لوزم حمام و …
 • قراردادن یک بخش از وب‌سایت که نمایندگی‌های فروش در آن قرار خواهند گرفت، کاربران با مراجعه به این بخش از وب‌سایت می‌توانند از مکان و موقعیت نمایندگان فروش آگاه شوند.
 • طراحی یک صفحه برای کاتالوک و نمونه کارها
 • امکان ارسال پیام به مدیریت در طراحی سایت دکوراسیون
 • اعلام برنامه‌های برگزاری نمایشگاهی در وب‌سایت
 • راه‌اندازی بخشی از وب‌سایت برای فروش آنلاین محصولات و پرداخت کردن هزینه آن از طریق درگاه بانکی
 • امکان ارسال خبرنامه به کاربران
 • قرار دادن نقشه شرکت یا کارگاه
 • امکان رزرو و بازدید از مکان و مشاوره رایگان برای طراحی دکوراسیون و لوازم منزل
 • امکان ایجاد کردن فرم ارتباط با فروشگاه

با طراحی سایت دکوراسیون دکوراسیون و لوازم منزل، دیگر نیاز نخواهید داشت تا هزینه‌های اضافه مثل؛ چاپ بنر، کاتالوک، برشور و تبلیغات را بپردازید که این خود می‌تواند به بالا رفتن درآمد و پایین آمدن هزینه شما بی‌انجامد. مخاطبان می‌توانند به راحتی و با وارد کردن آدرس وب‌سایت شما در اینترنت به خدمات وب‌سایت دسترسی داشته باشند.

امکانات طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون چه ویژگی‌هایی دارد

یک سایت دکوراسیون باید از جذابیت زیاد برخوردار باشد تا کاربرانی که وارد آن می‌شوند احساس خوشایندی را تجربه کنند، ویژگی‌های این وب‌سایت شامل موارد زیر است:

1- گرافیک مناسب

زمانی که وب‌سایت شما از یک گرافیک جذاب و مناسب برخودار باشد، باعث خواهد شد تا کاربران و کسانی که به وب‌سایت شما سر می‌زنند به شما اعتماد کرده و وارد همکاری با شما شده و انجام کار پروژهایشان را به شما دهند، این موضوع به بالا رفتن اعتبار و ارزش وب‌سایت شما ختم خواهد شد و در سئو سایت شما تاثیرات مثبتی ایجاد خواهد کرد.

2- قرار دادن پروژهای پیش رو در وب‌سایت

قرار دادن پروژهای پیش رو را میتوان از دیگر امکاناتی به شمار آورد که در طراحی سایت دکوراسیون قرار دارد. می‌توانید پروژهایی که در حال انجام دادن آنها هستید و یا قصد دارید در آینده نزدیک آنها را انجام دهید در وب‌سایت قرار دهید، وسعت کار و حوزه‌ای را که در آن مشغول به فعالیت هستید؛ به کاربران نمایش داده می‌شود تا شناخت بیشتری را از شما حاصل کنند.

3- انتخاب مشتری

مشتری می‌تواند بسته به سلیقه‌ای که دارد، لوازم تزیینی و مبلمان منزل خودش را طراحی و انتخاب کند و شما می‌توانید این درخواست مشتری را برآورده سازید، در چنین شرایطی باید شرکت شما خود تولید کنند باشد تا بتواند انتظارات مشتریان را برآورده سازد.

4- ویترین 24 ساعته برای مشتریان

شما می‌توانید با چیدمان مناسب و قرار دادن خدمات مورد نیاز کاربران در وب‌سایت به صورت شبانه‌روزی اقدام به تبلیغات و بازاریاب کنید، با جلوه‌های زیبایی که به وب‌سایتتان می‌دهید، می‌توانید آن را به یک ویترین 24 ساعته تبدیل کنید و مشتریان جدید را برای دیدن از خدمات دعوت کنید و خود را به یک برند در صنعت دکوراسیون و لوازم منزل تبدیل کنید.

این نکته را به یا داشته باشید که داشتن یک وب‌سایت ارزشمند و جذاب قواعد و اصولی دارد که برای رسیدن به این مهم باید آنها را رعایت کنید، مثلا قرار دادن مطالب جدید، بروز و کاربر پسند که کاربران همیشه برای خواندن این مطالب به وب‌سایت شما سر بزنند.

امکانات طراحی سایت دکوراسیون

راستی اگر قصد دارید تا در زمینه کالای خواب نیز فعالیت داشته باشید از شما دعوت می‌کنیم تا مقاله زیر را با دقت بخوانید:

«طراحی سایت فروش کالای خواب»

سخن پایانی

دکوراسیون و لوازم منزل امروزه جایگاه بالایی در زندگی مدرن دارد، شرکت‌های موفقی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، نقش بسزایی را در ارتقاء این صنعت پر رونق دارند. با رشد چشم‌گیری که در فضای مجازی و اینترنت شکل گرفته، امکان ارتباط با قشر زیادی از افراد محیا شده است و فقط کافیست تا شما برای کسب کار خودتان اقدام به طراحی سایت کنید. طراحی سایت دکوراسیون به عنوان پایگاهی قدرتمند و همیشگی در کنار کاربران خواهد بود تا بتواند نیازهای آنان را در این زمینه به خوبی برآورده سازد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.