طراحی سایت روانشناسی | از 5 مزیت مهم آن اطلاع داری!

طراحی سایت روانشناسی | از 5 مزیت مهم آن اطلاع داری!

با وجود اینکه زندگی در جوامع امروزی با پیشرفت‌های زیادی همراه بوده است، در مقابل می‌توان گفت که مشکلات و بیماری‌های زیادی نیز گریبان گیر افراد شده است به طوری که گاهی اسم بیماری‌هایی را می‌شنویم که نا آشنا بوده و برای ما عجیب هستند. طراحی سایت روانشناسی محیطی امن و قابل دسترس برای همگان، با ورود به این وب‌سایت دیگر مشکلات روحی و فکری به سراغت نمی‌آید.

گاهی بعضی بیماری‌ها را نمی‌توان با خوردن دم نوش و داروهای مقطعی درمان کرد و این بیماری‌ها نیاز به مشاوره تخصصی و صرف مدت زمان کافی دارند تا ما به یک نتیجه خوب و درمان مفید دست یابیم.

اغلب بیماری‌هایی که در روزگار امروزی شاهد آن هستیم، جنبه روحی و روانی دارند که عوامل زیادی را می‌توان در پیدایش و شکل گیری آنها دخیل دانست، مثلا تغییر تغییر کردن تغذیه و خوراک، مسئولیت و فشار کاری زیاد بر روی افراد، بیش از حد فشار آوردن در کارها، حرص خوردن های الکی و بی جا، فشارهای عصبی و افکار منفی و موارد زیاد دیگر…

وب‌سایت روانشناسی

طراحی سایت روانشانسی انتخاب درست برای جذب افراد

زمانی که فرد با بیماری روحی و روانی، عدم قدرت انتخاب و غیره درگیر می‌شود، بهترین روشی که می‌توان از آن برای درمان استفاده کرد، قرار گرفتن تحت نظر یک روانشناس خوب و مجرب است تا این متخصص بتواند با استفاده از تجربه و علمی که دارد با توجه به نوع و شدت بیماری و آسیب احتمالی، اقدام به درمان شخص بیمار کند.

شاید عجیب باشد اما اگر شخصی در جامعه ما برای مشاوره و صحبت و یا حل کردن یک مشکل به خدمت یک روانشناس برود و دیگران از این موضوع آگاه شوند فکر می‌کنند که آن شخص حتما با یک مشکل بزرگ روحی روانی درگیر است و برای درمان به خدمت روانشناس رفته.

در صورتی که در تمامی دنیا افراد گاهی برای پیدا کردن یک راه حل درست برای کارها خود به خدمت روانشناسان می‌روند تا با استفاده از دانش این افراد بتوانند بهترین راه حل را برای رسیدن به شرایط نسبی ایدال به دست آورند.

پس باید این تعصبات و طرز فکرهای غلط را کنار بگذاریم و این فرهنگ را در جامعه رواج دهیم که گاهی وقتا برای پیدا کردن خودمان و دست یابی به بهترین راه حل، از علم روانشناسان استفاده کنیم و این کار را عیب تلقی نکنیم تا شاهد پیشرفت بهتر و خلاقیت‌های زیادتری در سطح جامعه باشیم.

اهمیت طراحی سایت روانشناسی

افراد متخصص در حوزه روان میتوانند اقدام به طراحی سایت روانشناسی برای خودشان کرده و با این کار تخصص خود را در فضای نامحدود اینترنت در میان افراد به اشتراک بگذارند، تا افراد بتواند به سادگی به وبسایت روانشناسی وارد شده و از خدماتی که در آن قرار دارد استفاده کنند.

طراحی سایت روانشناسی چه امکاناتی دارد

در ادامه به امکاناتی که در این وب‌سایت وجود داره اشاره خواهیم کرد:

1- نوبت دهی و رزرو آنلاین

طراحی سایت روانشناسی این امکان را برای کاربران فراهم خواهد کرد که بتوانند به صورت آنلاین اقدام به گرفتن نوبت و رزرو وقت برای مشاوره کنند، از این طریق کاربران زیادی به وب‌سایت روانشناسی جذب خواهند شد.

2- بخش نظرات

این بخش از وب‌سایت روانشناسی به نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران و بیماران تعلق دارد، در این بخش تمامی نظرات و تجربیات کسانی که از خدمات روانشناسی شما استفاده کرده‌اند به صورت رایگان در اختیار کاربرانی که قصد دارند از خدمات شما استفاده کنند قرار خواهد گرفت، این امکان برای این است که کاربران بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

3- قراردادن پنل جستجو

شما می‌توانید یک موتور جستجوی قدرتمند را درطراحی سایت روانشناسی قرار دهید تا کاربران و مخاطبان شما در زمان ورود بتواند هر مطلب و مقاله‌ای را که نیاز داشته باشند با سرچ کردن به راحتی به دست آورند، مخاطبان شما همچنین هر قسمتی از وب‌سایت را که نیاز دارند می‌توانند در کمترین زمان ممکن در دسترس خود داشته باشند.

امکانات وب‌سایت روانشناسی

4- پرداخت آنلاین

با قرار دادن درگاه پرداخت بانکی در وب‌سایت روانشناسی، می‌توانید این امکان را برای کاربران فراهم سازید تا برای پرداخت هزینه ویزیت و مشاوره بتوانند مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین به حساب شما واریز کنند.

5- قرار دادن مقالات و مطالب آموزشی

کاربران دوست دارند از وب سایت‌هایی دیدن کنند که برای آنها جذابیت داشته باشد و از خواند مطالب آن لذت ببرند، با قرار دادن مقالات و مطالب مفید و جذاب در طراحی سایت روانشانسی این بستر را برای کاربران فراهم خواهید کرد تا آنها بتوانند بهترین مقالات در حوزه روانشناسی را به صورت رایگان مطالعه کنند و از خواندن آن لذت ببرند.

دقت داسته باشید که رضایت کاربران مساوی است با جلب توجه موتورهای جستجو، و این عامل به صورت مستقیم تاثیرات مثبتی بر روی سئو سایت شما خواهد گذاشت.

6- دسته بندی خدمات

تمامی خدمات طراحی سایت روانشناس را می‌توانید به شکل مناسبی دسته بندی کنید تا مخاطبان برای انتخاب کردن خدمات مورد نیاز به راحتی نیاز خود را برآورده سازند. خدماتی مانند مشاوره، روانشناسی کودک و خانواده، مشاوره ازدواج و غیره…

دیگر امکانات طراحی سایت روانشناسی

 • عضویت
 • امکان چند زبانه کردن
 • سیستم چت آنلاین
 • عضویت vip
 • گالری تصاویر و ویدیو

طراحی سایت روانشناسی چه صفحاتی دارد

صفحات طراحی سایت روانشناسی
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی در طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت روانشناسی چه مزایایی دارد

وب‌سایت روانشناسی یک سری مزایا برای فرد متخصص و کاربران دارد که در ادامه به ۵ مزیت مهم آن اشاره خواهیم کرد:

۱_ امکان در دسترس بودن مشاور در هر زمان

کاربرانی که نیاز به مشاوره و روانشناسی دارند بدون نیاز به رفت آمد میتواند در ساعات مشخص شده با متخصص خود به صورت تصویری و یا صوتی ارتباط برقرار کنند و از خدمات مفید که وب‌سایت روانشناسی در اختیار آنها قرار داده است، استفاده کنند.

۲_ راحتی در بیان حرف‌ها در طراحی سایت روانشناسی

گاهی اوقات افرادی هستند که از بیان کردن حرف‌ها و مشکلاتشان به صورت حضوری راحت نیستند و تمایل دارند که به صورت آنلاین و تلفنی حرف‌های خود را بزنند. این افراد می‌توانند با مشاور خود صحبت کنند و در صورت توافق به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت روانشناسی دوره خود را سپری کنند.

۳ _ مخفی بودن مشاوره

با توجه به نداشتن دانش کافی در مورد برخی از مسائل زندگی، لزوم نیاز مشاوره روانشناسی برای تمامی افراد ضروری است. بعضی از مخاطبان دوست دارند که بعد از ویزیت شدن توسط روانشناس، دوستان و آشنایان آن‌ها از این موضوع با خبر نشوند. با توجه به امکان مشاوره آنلاینی که در طراحی سایت روانشناسی وجود دارد این امکان برای افراد مهیا است تا بدون حضور فیزیکی مشاوره مور نیاز خود را انجام دهند.

۴_ پایین بودن هزینه ها

با توجه به اینکه هزینه مشاوره آنلاین کمتر از مشاوره حضوری است پس افراد تمایل بیشتری به مشاوره آنلاین خواهند داشت. این امکان از مزایای مهمی است که در طراحی سایت روانشناسی وجود دارد.

5 صرفه جویی در وقت و زمان

دقت داشته باشید که مکان‌های حضوری و مطب‌های مشاوره روانشناسی شلوغ است، ولی زمانی که شما از خدمات طراحی سایت روانشناسی استفاده کنید زمان کمتری را برای دریافت مشاوره و خدمات مورد نیاز خود صرف خواهید کرد.

مزایای وب‌سایت روانشناسی

سخن پایانی

سلامت جامعه را باید از مهم‌ترین نیازهای تمامی جوامع برای پیشرفت دانست و افراد در صورتی می‌توانند برای خود و جامعه مفید باشند که از سلامت روحی مناسبی برخوردار باشند. طراحی سایت روانشناسی محیطی را ایجاد می‌کند تا افراد در صورت نیاز بتوانند به صورت آنلاین وقت مشاوره رزرو کرده و از خدماتی که در این وب‌سایت وجود دارد استفاده کنند.

اهمیت راه‌اندازی و طراحی سایت امروز از چشم کسی پوشیده نیست و تمامی افراد در هر شاخه و رشته‌ای که فعالیت دارند این امکان را دارند تا خدمات و محصولات خودشان را در یک فضای بزرگ و نامحدود که( اینترنت) نام دارد ارائه دهند. اگر شما نیز به عنوان فردی که تازه با این فضا آشنا شده قصد راه‌اندازی وب‌سايت را دارید، مجموعه سایت با سئو از ابتدا تا انتهای ابن پروسه در کنار شما خواهد بود.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.