طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت روانشناسی این امکان را برای روانشناسان و تمامی افرادی که در زمینه سلامت روانی جامعه فعالیت دارند فراهم می‌سازد تا حضور پررنگی را در اینترنتی تجربه کرده و به افراد نیازمند خدمات آنلاین ارائه دهند. سایت روانشناسی یک روش تاثیر‌گذار در جهت انتقال تخصص، کسب اعتماد و جلب رضایت کاربران محسوب می‌شود، همچنین ساخت سایت روانشناسی برای ارائه مشاوره‌های آنلاین، یک روش کاربردی و پولساز محسوب می‌شود.

اهمیت طراحی سایت امروز از چشم کسی پوشیده نیست و تمامی افراد در هر شاخه و حوزه‌ای، این امکان را دارند تا خدمات و محصولات خودشان را در یک فضای بزرگ و نامحدود به نام اینترنتی در دسترس قشر زیادی از کاربران قرار دهند. ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت بهترین روشی است که شما خدمات و مشاوره‌های روانشناسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

با وجود اینکه زندگی در جوامع امروزی با پیشرفت‌های زیادی همراه بوده است، در مقابل می‌توان گفت که مشکلات و بیماری‌های زیادی نیز گریبان گیر افراد شده است به طوری که گاهی اسم بیماری‌هایی را می‌شنویم که نا آشنا بوده و برای ما عجیب هستند. طراحی سایت روانشناسی محیطی امن و قابل دسترس برای همگان است، در واقع استفاده از خدمات این وب‌سایت هیچ محدودیتی برای افراد ندارد و کاربران بی‌شماری از آن استفاده می‌کنند، این موضوع باعث می‌شود تا متقاضیان زیادی به سمت شما جذب شوند.

قیمت طراحی سایت روانشناسی

هزینه طراحی سایت روانشناسی در مجموعه سایت با سئو به دو صورت محاسب می‌گردد.

در روش اول از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای ساخت سایت روانشناسی استفاده می‌شود که دارای امکانات و قابلیت‌های استانداردی بوده و مناسب متخصصانی است که تمایل دارند بسیار از خدمات خود را از طریق وب‌سایت به کاربران ارائه دهند، قیمت تقریبی این مدل سایت بین ۷ الی ۱۳ میلیون تومان است.

روش دوم استفاده از سیستم اختصاصی برای ساخت سایت روانشناسی است. سایت روانشناسی که با استفاده از سیستم اختصاصی راه‌اندازی شود، از فول امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است. قیمت این مدل وب‌سایت توافقی است و نرخ دقیق آن در جلسه مشاوره بین کارفرما و تیم فنی بیان می‌شود. اگر تمایل دارید تا از دیگر طرح‌های ساخته شده مشابه وب‌سایت روانشناسی در مجموعه سایت با سئو بازدید کنید، می‌توانید وارد صفحه نمونه کارها شوید.

خرید سایت روانشناسی

خرید سایت روانشناسی

برای خرید سایت روانشناسی فقط کافیست با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان سفارش شما را به ثبت برسانند. ما قبل از سفارش طراحی سایت روانشناسی، یک جلسه مشاوره رایگان با شما برگزار می‌کنیم تا با نیاز و سلیقه کارفرما بیشتر آشنا شوید و بهترین پلن طراحی سایت را برای او در نظر گیریم. در فرآیند سفارش وب‌سایت روانشناسی بودجه شما نیز در نظر گرفته می‌شود.

مهم‌ترین اهداف طراحی سایت روانشناسی

 • رونق تجارت شما
 • ساخت سایت روانشناسی شما را به یک مرجع معتبر در زمینه ارائه خدمات مشاوره ذهنی تبدیل می‌کند.
 • جذب مشتریان چند برابری از طریق اینترنتی
 • وب‌سایت روانشناسی باعث کاهش هزینه‌های شما می‌شود.
 • طراحی سایت روانشناسی جایگاه شما را در میان دیگر همکارانتان تثبیت می‌کند.
 • کنترل بهتر بر روی بیماران
 • انجام تبلیغات آنلاین بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافی

چرا به طراحی سایت روانشناسی نیاز دارید؟

افراد متخصص در حوزه‌ی ذهن و روان می‌توانند اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت روانشناسی کرده و با این کار تخصص خود را در فضای نامحدود اینترنت در میان کاربران زیادی به اشتراک بگذارند تا افراد بتواند به سادگی به وب‌سایت روانشناسی وارد شده و از خدماتی که در آن قرار دارد استفاده کنند.

زمانی که یک فرد با بیماری روحی و روانی، عدم قدرت انتخاب و … درگیر می‌شود، بهترین روشی که می‌توان از آن برای درمان استفاده کرد، تحت نظر داشتن او توسط یک روانشناس خوب و مجرب است تا این متخصص بتواند با استفاده از تجربه و علمی که دارد با شناسایی نوع و شدت بیماری، اقدام به درمان شخص بیمار کند. ساخت سایت روانشناسی بستری قدرتمند است که افراد با تخصص و دانش شما بیشتر آشنا می‌شوند و برای مشاوره و درمان سایر بیمارهای ذهنی، از خدمات این وب‌سایت استفاده می‌کنند.

شاید عجیب باشد اما اگر شخصی در جامعه ما برای مشاوره و صحبت به سراغ یک روانشناس برود و دیگران از این موضوع آگاه شوند، فکر می‌کنند که آن شخص حتما با یک مشکل بزرگ روحی روانی درگیر است که به سراغ روانشناس رفته است. در صورتی که در تمامی دنیا به این شکل نیست و افراد گاهی برای پیدا کردن راهکار درست و انجام بهتر کارها، به خدمت روانشناسان می‌روند تا با استفاده از دانش این متخصص بتوانند بهترین راه‌حل را برای رسیدن به شرایط نسبی و ایده‌آل به دست آورند.

چرا به سایت روانشناسی نیاز دارید

پس باید این طرز فکرهای غلط را کنار بگذاریم و این فرهنگ را در جامعه رواج دهیم که گاهی وقتا نیاز است برای پیدا کردن خودمان و دست‌یابی به بهترین راه‌حل، از علم روانشناسان استفاده کنیم. این کار را نباید عیب تلقی کرد تا شاهد پیشرفت‌های بهتر و خلاقیت‌های زیادتری در سطح جامعه باشیم.

ساخت سایت روانشناسی یک روش هدفمند و حرفه‌‌ای برای ارائه خدمات به عموم افراد جامعه محسوب می‌شود، در واقع راه‌اندازی وب‌سایت روانشناسی صرف کردن هزینه نیست! یک سرمایه‌گذاری بلند مدت در جهت افزایش اعتبار و بالا رفتن درآمد شما محسوب می‌شود.

امکانات طراحی سایت روانشناسی

تمامی امکاناتی که در وب‌سایت روانشناسی وجود دارد به منظور این است تا خدمات شما با کیفیت بالاتری در اختیار کاربران قرار گیرد. در ادامه به بررسی امکاناتی که در این وب‌سایت وجود دارد اشاره می‌پردازیم:

نوبت دهی و رزرو آنلاین

طراحی سایت روانشناسی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که بتوانند به صورت آنلاین اقدام به گرفتن نوبت و رزرو وقت برای مشاوره کنند، در واقع از این طریق کاربران زیادی به وب‌سایت روانشناسی جذب می‌شوند.

بخش نظرات

این بخش از وب‌سایت روانشناسی به نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران و بیماران تعلق دارد. در این بخش تمامی نقطه نظرات و تجربیات کسانی که از راهکارهای روانشناسی استفاده کرده‌اند به صورت رایگان در اختیار کاربرانی که قصد دارند تازه از خدمات شما استفاده کنند، قرار می‌گیرد. این قابلیت به خاطر آن است که کاربران بتوانند با استفاده از نظرات یکدیگر، بهترین انتخاب را داشته باشند.

قرار دادن پنل جستجو

شما می‌توانید به طراح سایت خودتان بگویید که یک موتور جستجوی قدرتمند را در وب‌سایت روانشناسی قرار دهد تا کاربران و مخاطبان شما در زمان ورود بتواند هر مطلب و مقاله‌ای را که نیاز داشته باشند، با یک سرچ کردن ساده درون وب‌سایت به دست آورند.

امکانات طراحی سایت روانشناسی

پرداخت آنلاین

با قرار دادن درگاه پرداخت بانکی در وب‌سایت روانشناسی، می‌توانید این امکان را برای کاربران فراهم سازید تا برای پرداخت هزینه ویزیت و مشاوره بتوانند مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین به حساب شما واریز کنند.

قرار دادن مقالات و مطالب آموزشی

کاربران دوست دارند از وب سایت‌هایی دیدن کنند که برای آنها جذابیت داشته باشد و از خواند مطالب آن لذت ببرند، با قرار دادن مقالات و مطالب مفید و جذاب در وب‌سایت روانشناسی این بستر را برای کاربران فراهم می‌کنید تا آنها بتوانند بهترین مقالات را در حوزه روانشناسی به صورت رایگان مطالعه کرده و از خواندن آن لذت ببرند.

دقت داشته باشید که رضایت کاربران مساوی است با جلب توجه موتورهای جستجو که این عامل به صورت مستقیم تاثیرات مثبتی بر روی سئو سایت شما می‌گذارد. در واقع زمانی که کاربران از محتوای وب‌سایت روانشناسی رضایت داشته باشند، موتورهای جستجو این موضوع را به خوبی درک می‌کنند و شانس قرار گرفتن تخصص و دانش شما در صفحه اول گوگل افزایش می‌یابد.

دسته‌بندی خدمات

تمامی خدمات طراحی سایت روانشناسی را می‌توانید به شکل مناسبی دسته‌بندی کنید تا مخاطبان برای انتخاب کردن خدمات مورد نظر، به راحتی نیاز خود را در وب‌سایت برآورده سازند. خدماتی مانند مشاوره، روانشناسی کودک و خانواده، مشاوره ازدواج و… از این دسته سرویس‌ها محسوب می‌شوند.

دیگر امکانات طراحی سایت روانشناسی

 • عضویت
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت روانشناسی وجود دارد.
 • سیستم چت آنلاین
 • عضویت vip
 • گالری تصاویر و ویدیو

صفحات طراحی سایت روانشناسی

صفحات طراحی سایت روانشناسی

✔️ صفحه آرشیو خدمات

✔️ صفحه دسته‌بندی خدمات

✔️ صفحه خدمات نهایی

✔️ صفحه آرشیو مقالات وبلاگ

✔️ صفحه مقالات وبلاگ

✔️ صفحه درباره ما

✔️ صفحه تماس با ما

✔️ صفحه اصلی در طراحی سایت روانشناسی

مزایای مهم طراحی سایت روانشناسی

همان‌گونه که در بخش‌های قبل اشارت کردیم، ساخت سایت روانشناسی مزایای زیادی را برای مراکز روان درمانی و کلینیک روانشناسی دارد که باعث می‌شود تا کاربران زیادی خدمات شما را در اینترنت مشاهده کرده و به سمت شما جذب شوند. در ادامه به بررسی این مزایای مهم می‌پردازیم:

امکان در دسترس بودن مشاور در هر زمان

کاربرانی که نیاز به مشاورهای روانشناسی دارند بدون نیاز به رفت آمد، می‌تواند در ساعات مشخص شده با متخصص خود به صورت تصویری و صوتی ارتباط برقرار کنند و از خدمات مفید که وب‌سایت روانشناسی در اختیار آنها قرار داده است، بهره ببرند.

راحتی در بیان حرف‌ها متقاضی با روانشناس با ساخت سایت روانشناسی

افرادی هستند که از بیان کردن حرف‌ها و مشکلاتشان به صورت حضوری رنج می‌برند و تمایل دارند که به صورت آنلاین و تلفنی حرف‌های خود را بزنند. این افراد می‌توانند با مشاور خود صحبت کنند و در صورت توافق به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت روانشناسی دوره‌ی درمانی خود را سپری کنند.

مخفی بودن مشاوره

بعضی از کاربران دوست دارند که بعد از ویزیت شدن توسط روانشناس، دوستان و آشنایان آنها از این موضوع با خبر نشوند. با توجه به قابلیت مشاوره آنلاینی که در طراحی سایت روانشناسی وجود دارد این امکان برای افراد محیا است تا بدون حضور فیزیکی، از خدمات مشاوره استفاده کنند.

پایین بودن هزینه‌ها

با توجه به اینکه هزینه مشاوره آنلاین کمتر از مشاوره حضوری است، افراد تمایل بیشتری به استفاده از خدمات مشاوره غیره حضوری دارند. این امکان از مزایای مهمی است که در طراحی سایت روانشناسی وجود دارد.

صرفه‌جویی در وقت و زمان

امروز با افزایش جمعیت اکثر مطب‌های روانشناسی شلوغ است، ولی زمانی که شما از خدمات وب‌‌سایت روانشناسی استفاده کنید زمان کمتری را برای دریافت مشاوره و خدمات مورد نیاز خود صرف می‌نمایید.

مزایای مهم طراحی سایت روانشناسی، صرفه جویی در زمان

مراحل طراحی سایت روانشناسی در مجموعه سایت با سئو

مجموعه سایت با سئو با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و توانمند، تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت روانشناسی را با رعایت کردن استانداردهای لازم انجام می‌دهد تا یک سایت بهینه و مناسب در اختیار کارفرما قرار گیرد. در ادامه به معرفی مراحل ساخت سایت روانشناسی می‌پردازیم:

مرحله اول: قدم اول در طراحی سایت روانشناسی، مشاور کارشناسان مجموعه با کارفرما به منظور نیاز‌سنجی و آشنایی با علایق او است.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت روانشناسی

مرحله سوم: بازبینی طرح اولیه سایت روانشناسی توسط کارفرما

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: در این مرحله کارفرما به همراه تیم فنی مجموعه اقدام به بازبینی طرح نهایی وب‌سایت روانشناسی می‌کنند.

مرحله ششم: ایندکس و راه‌اندازی وب‌سایت

مرحله هفتم: بعد از اینکه تمامی مراحل طراحی سایت روانشناسی با موفقیت انجام شد، این وب‌سایت توسط مجموعه سایت با سئو به صورت مادام‌العمر پشتیبانی می‌شود.

طراحی سایت روانشناسی چند روز زمان نیاز دارد؟

اینکه چقدر زمان لازم است تا یک وب‌سایت روانشناسی طراحی و راه‌اندازی شود، بستگی به عوامل متعددی دارد. به عنوان مثال هر چقدر امکانات و قابلیت‌های این وب‌سایت بیشتر باشد، مدت‌زمان ساخت آن نیز افزایش می‌یابد و عکس این موضوع نیز صدق دارد. ما در مجموعه سایت با سئو ابتدا نیاز و سلیقه‌ی شما را به دقت بررسی می‌کنیم، سپس در راستای خواسته‌ای که دارید، در یک بازه زمانی ۷ الی ۱۲ روزه وب‌سایت روانشناسی مد نظر را طراحی و راه‌اندازی می‌کنیم و دسترسی آن را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا تجارت آنلاین خودتان را شروع کنید.

چرا طراحی سایت روانشناسی در مجموعه سایت با سئو؟

چرا طراحی سایت روانشناسی در مجموعه سایت با سئو؟

امروزه شرکت‌های مختلفی اقدام به ساخت و راه‌اندازی سایت روانشناسی می‌کنند، در این میان هستند مجموعه‌هایی که از روش‌های غیره اصولی برای طراحی سایت روانشناسی استفاده می‌کنند، لازم به ذکر است نداشتن سایت بهتر از یک وب‌سایت غیره استاندارد است. مجموعه سایت با سئو با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و فنی، از بهترین روش‌های برای طراحی و ساخت سایت روانشناسی استفاده می‌کند تا شما در مدت زمان کوتاهی بتوانید خدمات روانشناسی خود را با قشر زیادی از کاربران اینترنتی به اشتراک بگذارید و با جذب افراد متقاضی، درآمدتان را تا چند برابر افزایش دهید. برای کسب اطلاعت بیشتر می‌توانید با مشاوران مجموعه تماس حاصل کنید.

سخن پایانی

سلامت جامعه را باید از مهم‌ترین نیازهای تمامی جوامع برای پیشرفت محسوب کرد و افراد در صورتی می‌توانند برای خود و جامعه مفید واقع گردند که از سلامت روحی مناسبی برخوردار باشند. طراحی سایت روانشناسی محیطی را ایجاد می‌کند تا افراد بدون مراجعه حضوری بتوانند به صورت آنلاین وقت مشاوره رزرو کرده و از تمامی خدماتی که در این وب‌سایت وجود دارد استفاده کنند.

با ساخت سایت روانشناسی در مدت زمان کمی کاربران زیادی به سمت خدمات آنلاین شما جذب می‌شوند که به افزایش درآمد و پیشی گرفتن از دیگر متخصصانی که هنوز اقدامی در جهت راه‌اندازی سایت انجام نداده‌اند، منجر می‌شود.

اگر شما نیز به عنوان یک روانشناس یا متخصص بیماری‌های ذهنی قصد راه‌اندازی وب‌سايت را دارید، تنها کافیست با کارشناسان ما در مجموعه سایت با سئو تماس بگیرید تا شما را در این زمینه به بهترین شکل همراهی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.