طراحی سایت ساختمانی | 7 کسب کاری که به آنلاین بودن نیاز دارند!

طراحی سایت ساختمانی | 7 کسب کاری که به آنلاین بودن نیاز دارند!

با توجه به اینکه در دنیای امروزی با رشد جمعیت روبرو هستیم، افراد نیازی بیشتری به ساخت ساز دارند تا نیازهای مسکن آنها برطرف شود، ساخت‌ساز و رشد چشم‌گیر جمعیت، سبب شده تا طراحی سایت ساختمانی با استقبال زیادی همراه شود، با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این وب‌سایت حرف بزنیم.

یکی از صنعت‌های ضروری که با رشد چشم‌گیری مواجه شده است، صنعت ساختمان است که با زیاد شدن تعداد شرکت‌های ساختمانی و پیمانکاری رقابت در این حوزه سختر شده است.

وب‌سایت ساختمانی

هر شرکتی که بتواند بهترین تبلیغات را در این حوزه ارائه دهد، بی‌شک رشد چشم‌گیری را شاهد بوده ومی‌تواند با پیشرفت‌های زیادی همراه باشد. یکی از روش‌های مفید و پربازده در صنعت ساخت ساز، طراحی سایت ساختمانی است.

زمانی که یک وب‌سایت ساختمانی برای انجام دادن کارهای ساختمانی راه‌اندازی می‌کنید، می‌توانید پروژهای انجام شده و پروژهایی را که در حال انجام دادنش هستید را در سایتتان قرار داده تا علاوه بر اطلاع رسانی به مشتریان و کاربران باعث بالا رفتن اعتماد در آنها شوید.

چرا طراحی سایت ساختمانی اهمیت زیادی دارد

در تمامی کشورهای دنیا بازار بساز‌بفروش ساختمان گرم و حیاطی است و اغلب کسانی که در این حوزه فعالیت دارند کارهای خودشان را به روش سنتی انجام می‌دهند، طراحی سایت ساختمانی برای انجام دادن کارهای ساختمانی راهکاری درست برای خلق موقعیت‌های بهتر است.

زمانی که یک شرکت و یا یک مجموعه به صورت سنتی کارهای خودشان را انجام می‌دهد و به همان روش‌های قدیمی و منسوخ شده خدمات به مشتریان و اشخاص ارائه می‌دهد، کم کم مشتریانش را از دست خواهند داد زیرا رقبای آنها از طریق اینترنت و با طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت ساختمانی به مشتریانشان خدمات عرضه می‌کنند.

این کار رضایت کاربران و مخاطبان را به دنبال خواهد داشت، زیرا امروز تمامی افراد دوست دارند تا کارهای خودشان را در کمترین زمان و از طریق دنیای گسترده اینترنت انجام دهند.

توجه داشته باشید زمانی که شما اقدام به طراحی سایت می‌کنید و خدمات و کارهای ساختمانی خودتان را از طریق وب‌سایت انجام می‌دهید، می‌توانید با انجام دادن چند کلیک ساده تمامی مشتریان و کاربران را در جریان کارهای انجام شده قرار دهید و در زمان و هزینه خودتان صرفه جویی نماید.

وقتی که دارای یک وب‌سایت ساختمانی هستید می‌توانید کارهای زیادی را دنبال کنید، مثلا می‌توانید با معرفی شرکت‌های ساختمانی دیگر در وب‌سایتتان، نظر همکارانتان را در این حوزه جلب نموده و به دلیل اینکه آنها با سایت شما به صورت روزانه درگیر خواهند بود بستری برایتان فراهم می‌شود تا وب‌سایت شما را دیگر کاربران و افراد دیگر نیز بشناسند.

اگر علاقه‌‍مند به فعالیت در حوزه دکوراسیون و لوازم منزل هستید، می‌توانید با خواندن مقاله‌ی زیر به درک درستی از این فضا دست یابید:

«طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل»

اهمیت طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی چه امکاناتی دارد

طراحی سایت ساختمانی برای اینکه خدمات خوبی را به کاربران و مشتریان ارائه دهد باید دارای یک سری امکانات باشد، در ادامه به این امکانات مهم اشاره خواهیم کرد:

1- قسمتی برای پیش فروش

در این بخش از وب‌سایت اطلاعات دقیقی را از نحوه پیش فروش واحدهای تجاری یا مسکونی قرار می‌‌گیرد و مشتریان می‌توانند برای بهرمندی از این شرایط مراحل مربوطه را سپری کنند.

بخش گالری وب‌سایت

در واقع در این قسمت عکس‌هایی از پروژهای انجام شده و نماهای ساختمان قرار می‌گیرد تا مشتریان بتوانند با کارهای شما بیشتر آشنا شوند.

2- طراحی بخش ویدئو

زمانی که شما ویدیوهایی از امکانات و تجهیزات شرکت درطراحی سایت ساختمانی قرار می‌دهید، مشتریان می‌توانند آگاهی بیشتر‌ی را از شرکت شما به دست آورده و انتخاب را برای آنها راحتر می‌کنید.

3- سیستم ارسال خبرنامه

این قسمت از وب‌سایت به این منظور طراحی می‌شود، که بتوانید با فرستادن ایمیل برای کاربران و مخاطبانتان آنها را از جدیترین خدمات و پروژهای خود با خبر سازید.

4- آمار بازدید کنندگان وب‌سایت

آمار بازدید کنندگان وب‌سایت به صورت سالیانه، ماهانه و روزانه در این بخش از وب‌سایت قابل مشاهده خواهد بود و می‌توانید با توجه به این آمار میزان محبوبیت وب‌سایت خود را در میان کاربران مشاهده کنید.

5- طراحی پنل عضویت

کاربران می‌توانند برای عضویت در وب‌سایت به این بخش مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات شخصی خودشان به عضویت وب‌سایت درآیند. پنل عضویت را باید یکی از مهم‌ترین امکاناتی به شمار آورد که در طراحی سایت ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکانات وب‌سایت ساختمانی

6- بخش توضیحات

این بخش از سایت برای این است که متقاضیان در صورت رضایت مشخصات ملک خودشان را جهت مشارکت در ساخت ساز ارسال نمایند و مدیر وب‌سایت را در جریان این کار قرار دهند.

7- طراحی یک بخش برای اخبار

تمامی خبرهای مرتبط با کارهای ساختمانی در این قسمت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، این اخبار شامل نمایشگاهای ساختمانی، اختراعات و اکتشافات، همایش‌ها و سمینارها است و با قرار دادن چنین اطلاعاتی در وب‌سایت مخاطبان زیادتر را دعوت خواهید کرد.

 8- نوار جستجوی پیشرفته

به دلیل اینکه وب‌سایت‌های ساختمانی دارای محتویات زیادی هستند، جستجوی راحت و سریع برای کاربران مهم و ضروری است که با قرار دادن این امکان در وب‌سایت می‌توانید به کاربران جستجوی راحت و ایمن را هدیه دهید.

9- قرار دادن سیستم تبلیغات در وب‌سایت

شما می‌توانید با قرار دادن این سیستم در وب‌سایت ساختمانی این امکان را برای شرکت‌ها و مشاغل علاقه‌مند فراهم سازید تا بتوانند با قرار دادن تبلیغات بنری، تبلیغات کناری، پاپا آپ، و … در وب‌سایت شما اقدام به بازاریاب و فروش محصولاتشان نمایند و از این راه شما می‌توانید با پولی که از این شرکت‌ها دریافت می‌کنید به درآمد بالایی برسید.

10- ایجاد یک صفحه برای معرفی شرکت

با قرار دادن تمامی فعالیت‌های شرکت، تاریچه تاسیس، مقام‌های کسب کرده در جشنوارهای داخلی و بین المللی، گواهینامه‌های اخذ کرده و… در طراحی سایت ساختمانی، کاربران و مخاطبان را با شرکت و نوع فعالیت آن آشنا کنید.

11- طراحی بخشی از سایت برای معرفی پروژها

پروژهایی که شرکت در آینده قصد دارد آنها را به بهر‌ه‌ برداری برساند، در این بخش قرار می‌گیرند، این پروژها می‌تواند شامل مکان‌های تفریحی، ساختمان‌های رفاهی، مغازهای تجاری و غیره… باشد.

امروز اکثر افراد قبل از خرید کردن محصولات مورد نظرشان در موتورهای جستجو، مشغول به جستجوی اطلاعات کافی در رابط با آن محصول هستند تا با دیدی باز اقدام به خرید آن کنند، شما با طراحی سایت ساختمانی سهمی را از دنیای اینترنت در اختیار خواهید داشت تا بتوانید به مشتریان و کاربران به صورت 24 ساعته خدمات رسانی کنید و فرصتی را برای برندینگ شدن در این فضای نامحدود به دست بیاورید.

ما در مجموعه سایت با سئو شما را در این راستا همراهی می‌کنیم و شما می‌توانید برای مشاوره و تماس باما در تمامی ایام هفته از خدماتی که ما برای شما در نظر گرفته‌ایم، استفاده کنید.

طراحی سایت ساختمانی مناسب برای چه کسب کارهایی است

1- شرکت‌های پیمانکاری و ساختمانی

2- شرکت‌های معماری

3- شرکت‌هایی که در حوزه املاک و خرید و فروش ملک مشغول فعالیت هستند

4- شرکت‌های تاسیسات و تجهیزات ساختمانی

5- کسب کارهایی که در مصالح ساختمانی فعالیت دارند

6- شرکت‌های انبوه سازی

7- شرکت‌های عمرانی

کسب کارهای وب‌سایت نیاز

طراحی سایت ساختمانی دارای چه صفحاتی است

در ادامه شما را با صفحاتی که در وب‌سایت ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر کدام از این صفحه‌ها خدماتی را به مشتریان و کاربران ارائه می‌دهند، آشنا می‌کنیم:

صفحه تماس با ما

شما می‌توانید شماره تماس‌های مستقیم شرکت خود را در این صفحه قرار دهید تا هر زمانی که مشتریان و کاربران نیاز داشتند، بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

قرار دادن یک صفحه برای پرسش و پاسخ متداول

کاربرانی وجود دارند که امکان دارد سوالاتی راجب سرویس‌ها و خدمات شما داشته باشند، می‌توانید با طراحی سایت ساختمانی بستری را فراهم سازید تا آنها سوالات خودشان را مطرح کنند و شما نیز به سوالات آن ها در این بخش پاسخ دهید.

صفحه مقالات سایت

با قرار دادن مقالات آموزشی و علمی مرتبط با ساخت و ساز و ساختمان در صفحه«وبلاگ»، کاربران زیادی را برای خواندن و استفاده کردن از این مقالات به وب‌سایتتان دعوت می‌کنید، این کار باعث خواهد شد تا وب‌سایت شما با ترافیک بالایی مواجه شود.

صفحه در باره ما

این صفحه به معرفی شرکت پرداخته و کاربران را با فعالیت‌ها و خدماتی که شرکت مورد نظر ارائه می‌دهد آشنا خواهد کرد.

دیگر صفحات طراحی سایت ساختمانی

  • صفحه اصلی وبسایت
  • صفحه آرشیو خدمات
  • صفحه دسته بندی خدمات
  • صفحه نهایی خدمات
  • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
  • صفحه مقالات وبلاگ
  • صفحه آرشیو محصولات
  • صفحه محصولات
  • صفحه نهایی محصولات
صفحات طراحی سایت ساختمانی

سخن پایانی

کم هزینه‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راهکار برای انجام تبلیغات و فعالیت شرکت‌های ساختمانی، طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت است.

طراحی سایت ساختمانی توسط مجموعه «سایت با سئو» به گونه‌ای انجام خواهد شد، تا متقاضیان بتوانند پروژها خود را با ارائه توضیحات و نحوه چگونگی ارائه خدمات به مشتریان دراین وب‌سایت قرار دهند و کاربران در کمترین زمان به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

یکی از موارد مهمی که در وب‌سایت ساختمانی باید به آن اهمیت زیادی داده شود، سئو و بهینه سازی است. ما نه شعار اولین را داریم و نه بهترین، اما به شما قول می‌دهیم از ابتدای تا انتهای بهینه سازی و ساخت وب‌سایت در کنار شما خواهیم بود تا به نتیجه مد نظرتان دست یابید.

امیدواریم که این مقاله توانسته باشد شما را در راه‌اندازی وب‌سایت مناسب برای کسب کار ساختمانی که دارید راهنمایی کند و شما با طراحی سایت ساختمانی بتوانید پله های ترقی را یک به یک سپری کنید و به هدفی که دارید دست یابید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.