طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی یک وب‌سایت تخصصی است که تمامی شرکت‌های ساختمانی، پیمانکاران، انبوه‌سازان، خدمات مهندسی و معماری می‌توانند از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند. ساخت سایت ساختمانی وجه تمایزی است برای تمامی شرکت‌هایی که در صنعت ساختمان مشغول به فعالیت هستند تا از طریق این وب‌سایت، خدمات گسترده‌ای به صورت آنلاین به مخاطبان خود ارائه دهند. با گسترش پروژه‌های عمران در سطح کشور، نیاز به طراحی وب‌سایت ساختمانی بیش از پیش احساس می‌شود.

با توجه به اینکه در دنیای امروزی با رشد جمعیت روبرو هستیم، جوامع نیاز بیشتری به ساخت‌وساز دارند تا نیازهای مسکن افراد را برطرف سازند. ساخت سازه‌های مدرن و رشد چشم‌گیر جمعیت، سبب شده تا طراحی سایت ساختمانی با استقبال زیادی همراه شود. یکی از صنعت‌های ضروری که امروزه با پیشرفت‌های زیادی همراه شده است، صنعت ساختمان است که با افزایش تعداد شرکت‌های ساختمانی و پیمانکاری، رقابت در این حوزه نیز سختر شده است. طراحی سایت شرکت ساختمانی در شناخته شدن شرکت شما در میان کاربران پر‌شمار اینترنت، نقش مهمی را ایفا می‌کند و یک برند معتبر از کسب‌وکار شما در ذهن کاربران می‌سازد.

وب‌سایت ساختمانی

هر شرکتی که بتواند بهترین تبلیغات را در صنعت ساختمانی ارائه دهد، بی‌شک رشد چشم‌گیری را شاهد خواهد بود که با پیشرفت‌های زیادی نیز همراه است. امروزه یکی از روش‌های مفید و پربازده در صنعت ساخت‌وساز، طراحی سایت ساختمانی است. زمانی که یک وب‌سایت برای انجام دادن کارهای ساختمانی راه‌اندازی می‌کنید، می‌توانید کارهای انجام شده و پروژه‌هایی را که در حال انجام دادن آن هستید را در این وب‌سایت قرار دهید تا علاوه بر اطلاع‌رسانی به مشتریان و کاربران، اعتماد آنها را نیز به تجارت و کسب‌وکار ساختمانی خودتان جلب کنید.

قیمت طراحی سایت ساختمانی

قیمت طراحی سایت ساختمانی با وردپرس به نسبت سیستم اختصاصی کمتر برآورد می‌شود که این قیمت‌گذاری مطابق نیاز کارفرما می‌تواند دچار تغییرات شود. همچنین یک سری عوامل در تعیین هزینه طراحی سایت ساختمانی نقش مهمی دارند، به عنوان مثال امکانات، قابلیت‌ها، گرافیک، رنگ‌بندی و… همگی در افرایش و کاهش قیمت وب‌سایت تاثیرگذار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی ساخت و راه‌اندازی سایت ساختمانی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با توجه به نیازهایتان، قیمت نهایی این وب‌سایت را به شما اعلام نمایند.

سفارش طراحی سایت ساختمانی

نحوه ثبت سفارش طراحی سایت ساختمانی در مجموعه سایت با سئو به راحتی انجام می‌شود. برای این کار شما ابتدا باید با متخصصان مجموعه تماس حاصل کنید و با توجه به نوع فعالیت و حجم خدمات که ارائه می‌دهید، نیاز خودتان را با کارشناسان ما در میان بگذارید. سپس ما با توجه به بودجه‌ کارفرما، بهترین پلن طراحی سایت ساختمانی را برای شما در نظر می‌گیریم. تیم فنی مجموعه یک جلسه مشاوره رایگان به صورت حضوری با شما برگزار می‌کند تا از نزدیک با نیازهای شما بیشتر آشنا شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

مزایای طراحی سایت شرکت ساختمانی

✔️ بازاریابی قدرتمند در بستر وب

✔️ بالا بردن آگاهی‌ مشتریان از کسب‌وکار ساختمانی شما

✔️ برقراری یک ارتباط هدفمند میان شما و کاربران

✔️ طراحی سایت شرکت ساختمانی فرصت‌های مشارکت را از طریق اینترنت برای شما فراهم می‌سازد.

✔️ ارائه خدمات ساختمانی بدون تعطیلی در ۷ روز هفته

✔️ کاهش هزینه‌های شرکت ساختمانی شما

✔️ فعالیت‌های اینترنتی باعث اعتماد کاربران به تجارت شما خواهد شد که به بالا رفتن اعتبار برند شرکت عمرانی منجر می‌شود.

چرا نیاز به طراحی سایت ساختمانی دارید؟

در تمامی کشورهای دنیا بازار بساز‌بفروش ساختمان گرم و حیاطی است و اغلب کسانی که در این حوزه فعالیت دارند، کارهای خودشان را به روش سنتی انجام می‌دهند. طراحی سایت ساختمانی راهکاری درست برای خلق موقعیت‌های بهتر در تجارت شما محسوب می‌شود.

زمانی که یک شرکت یا مجموعه با استفاده روش‌های قدیمی و منسوخ شده خدمات خود را به مشتریان و اشخاص ارائه می‌دهد، کم‌کم مشتریان خود را از دست می‌دهد زیرا دیگر رقبا از طریق اینترنت و با طراحی سایت ساختمانی به مشتریانشان خدمات‌رسانی می‌کنند. این روش رضایت کاربران و مخاطبان را به دنبال دارد، زیرا امروزه تمامی افراد دوست دارند تا کارهای خودشان را در کمترین زمان و از طریق اینترنت انجام دهند.

زمانی که شما اقدام به طراحی سایت می‌کنید و خدمات ساختمانی مورد نظر را از طریق سایت به مشتریان ارائه می‌دهید، می‌توانید با انجام دادن چند کلیک ساده تمامی مشتریان و کاربران را در جریان کارهای انجام شده قرار دهید و در زمان و هزینه خودتان صرفه‌جویی به عمل آورید. ساخت و راه‌اندازی سایت برای شرکت ساختمانی به منزله پلی است که تجارت شما را به دنیای نامحدود وب متصل می‌کند.

اهمیت طراحی سایت ساختمانی

اگر علاقه‌‍‌مند به فعالیت در حوزه طراحی سایت مصالح ساختمانی هستید و تمایل دارید تا از طریق فروش مصالح ساختمانی نیز درآمدزایی کنید، با خواندن مقاله‌ی زیر به درک درستی از این فضا دست می‌یابید.

امروز بیشتر یاد بگیریم «طراحی سایت مصالح ساختمانی»

ویژگی‌های طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که باعث وجه تمایز آن به نسبت دیگر وب‌سایت‌ها شده است. در ادامه به معرفی این ویژگی‌های مهم می‌پردازیم:

✅️ دریافت سفارشات ساخت‌وساز و پروژه‌های عمرانی به صورت اینترنتی

✅️ در طراحی سایت ساختمانی امکان اجاره ماشین‌آلات عمرانی وجود دارد.

✅️ امکان فروش مصالح ساختمانی به صورت آنلاین

✅️ امکان درج پروژ‌ه‌های ساختمانی انجام شده

✅️ طراحی سایت ساختمانی از قابلیت ریسپانسیو (واکنش‌گرا) برخوردار است.

✅️ طراحی کاربری حرفه‌ای

✅️ سرعت و امنیت استاندارد

✅️ وب‌سایت ساختمانی از قابلیت موبایل فرندلی برخوردار است.

امکانات طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی برای اینکه بتواند خدمات خوبی و باکیفیتی را به کاربران و مشتریان ارائه دهد، باید دارای یک سری امکانات کاربردی باشد. در ادامه به معرفی این امکانات مهم می‌پردازیم:

طراحی بخشی برای پیش‌فروش ملک

در این بخش از وب‌سایت اطلاعات دقیقی از نحوه پیش‌فروش واحدهای تجاری یا مسکونی قرار می‌‌گیرد و مشتریان می‌توانند برای بهره‌مندی از این شرایط، مراحل مربوطه را سپری کنند.

بخش گالری وب‌سایت

در این قسمت عکس‌هایی از پروژه‌های انجام شده و سایر خدمات ساختمانی قرار می‌گیرد تا مشتریان بتوانند با نوع فعالیت شما بیشتر آشنا شوند.

بخش ویدیو

زمانی که شما ویدیوهایی از امکانات و تجهیزات شرکت در وب‌سایت ساختمانی قرار می‌دهید، مشتریان می‌توانند آگاهی بیشتر‌ی را از شرکت شما به دست آورده و انتخاب راحتی را پیش پای آنها بگذارید.

سیستم ارسال خبرنامه

این قسمت از وب‌سایت به این منظور طراحی می‌شود که بتوانید با فرستادن ایمیل برای کاربران و مخاطبانتان، آنها را از جدیدترین خدمات و پروژه‌های خود با خبر سازید.

آمار بازدیدکنندگان وب‌سایت

آمار بازدیدکنندگان وب‌سایت به صورت سالیانه، ماهانه و روزانه در این بخش از وب‌سایت قابل نمایش است که می‌توانید با توجه به این آمار، میزان محبوبیت وب‌سایت خود را در میان کاربران مشاهده کنید.

طراحی پنل عضویت

کاربران می‌توانند برای عضویت در وب‌سایت به این بخش مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات شخصی خودشان، به عضویت وب‌سایت درآیند. پنل عضویت را باید یکی از مهم‌ترین امکاناتی به شمار آورد که در طراحی سایت ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکانات وب‌سایت ساختمانی

بخش توضیحات

این بخش از وب‌سایت برای این است که متقاضیان در صورت رضایت، مشخصات ملک خودشان را جهت مشارکت در ساخت‌وساز ارسال نمایند و مدیر وب‌سایت را در جریان این کارها قرار دهند.

طراحی یک بخش برای اخبار

تمامی خبرهای مرتبط با کارهای ساختمانی در این قسمت به کاربران نمایش داده می‌شود. این اخبار شامل نمایشگاه‌های ساختمانی، اختراعات، اکتشافات، همایش‌ها و سمینارها است. با قرار دادن چنین اطلاعاتی در وب‌سایت، مخاطبان زیادتر را جذب می‌کنید.

نوار جستجوی پیشرفته

به دلیل اینکه وب‌سایت‌های ساختمانی دارای محتویات زیادی هستند، جستجوی راحت و سریع برای کاربران مهم و ضروری است، با قرار دادن این امکان در وب‌سایت می‌توانید به کاربران جستجوی راحت و ایمن را هدیه دهید.

قرار دادن سیستم تبلیغات در وب‌سایت

شما می‌توانید با قرار دادن سیستم تبلیغاتی در وب‌سایت ساختمانی این امکان را برای شرکت‌ها و مشاغل علاقه‌مند فراهم سازید تا بتوانند با قرار دادن تبلیغات بنری، تبلیغات کناری، پاپ آپ و … در وب‌سایت ساختمانی شما اقدام به بازاریاب و فروش محصولاتشان کنند. در واقع شما با پولی که از این شرکت‌ها دریافت می‌کنید به درآمد بالایی دست می‌یابید.

ایجاد یک صفحه برای معرفی شرکت

با قرار دادن تمامی فعالیت‌های شرکت نظیر مقام‌های کسب کرده در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی، تاریخچه تاسیس و گواهینامه‌های اخذ شده در وب‌سایت ساختمانی، کاربران و مخاطبان را با شرکت و نوع فعالیت خودتان آشنا می‌سازید.

طراحی بخشی از سایت برای معرفی پروژه‌ها

پروژه‌هایی که شرکت در آینده قصد دارد آنها را به بهر‌ه‌‌برداری برساند، در این بخش قرار می‌گیرند. این پروژه‌ها می‌تواند شامل مکان‌های تفریحی، ساختمان‌های رفاهی و مغازه‌های تجاری باشند.

امروز اکثر افراد قبل از خرید، اقدام به سرچ در اینترنت و جستجوی اطلاعات کافی در رابط با آن محصول می‌کنند تا با دیدی باز، کالای مورد نظر را خریداری کنند. شما با طراحی سایت ساختمانی سهمی از دنیای گسترده‌ی اینترنت در اختیار دارید تا بتوانید به مشتریان و کاربران به صورت 24 ساعته خدمات‌رسانی کنید، در واقع فرصتی برای برندینگ شدن در این فضای نامحدود به دست می‌آورید.

طراحی سایت ساختمانی مناسب چه مشاغلی است؟

✅️ شرکت‌های پیمانکاری و ساختمانی

✅️ شرکت‌های معماری

✅️ شرکت‌هایی که در حوزه املاک و خرید‌و‌فروش ملک مشغول به فعالیت هستند.

✅️ شرکت‌های تاسیسات و تجهیزات ساختمانی

✅️ کسب‌وکارهایی که در فروش مصالح ساختمانی فعالیت دارند.

✅️ شرکت‌های انبوه‌سازی

✅️ شرکت‌های عمرانی

چه کسب کارهای سایت ساختمانی نیاز دارند

صفحات طراحی سایت ساختمانی

به صورت کلی یک سری صفحات در طراحی سایت ساختمانی وجود دارند که معرف خدمات، محصولات، مقالات و… می‌باشند، در واقع این نوع سرویس‌ها را شرکت در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در ادامه شما را با صفحاتی کلی وب‌سایت ساختمانی آشنا می‌سازیم:

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • ایجاد صفحه‌ای برای پرسش و پاسخ متداول
صفحات طراحی سایت ساختمانی

مراحل طراحی سایت ساختمانی در مجموعه سایت با سئو

توجه داشته باشید که تمامی مراحل طراحی و ساخت سایت ساختمانی باید به صورت دقیق و پشت سرهم انجام شود تا این پروسه به صورت موفقیت‌آمیزی پیاده‌سازی شود. در ادامه به معرفی مراحل این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: اولین قدم ساخت سایت ساختمانی، مشاوره کارشناسان مجموعه سایت با سئو با کارفرما است.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه سایت به کارفرما جهت بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت ساختمانی

مرحله پنجم: در این مرحله تیم فنی به همراه کارفرما اقدام به بازبینی طرح نهایی سایت ساختمانی می‌کنند.

مرحله ششم: راه‌اندازی وب‌سایت

مرحله هفتم: پشتیبانی مادام‌العمر مجموعه سایت با سئو از طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت شرکت ساختمانی چند روز زمان نیاز دارد؟

اینکه طراحی سایت شرکت ساختمانی چند روز به طول می‌انجامد، بستگی به امکانات و قابلیت‌های وب‌سایت دارد. به عنوان مثال اگر شما یک وب‌سایت وردپرسی ساختمانی نیاز داشته باشید، با توجه به اینکه این سایت از امکانات و قابلیت‌های مناسبی برخوردار است، ۷ الی ۱۵ روز زمان برای طراحی و راه‌اندازی آن نیاز می‌باشد؛ ولی اگر به دنبال یک وب‌سایت اختصاصی هستید با توجه به پیچیدگی‌هایی که این تکنولوژی دارد، مدت‌زمان بیشتر باید برای طراحی و راه‌اندازی آن در نظر بگیرد. ما در جلسه مشاوره‌ای که با کارفرمایان عزیز برگزار می‌کنیم با توجه به سلیقه و درخواستی که آنها دارند، مدت‌زمان دقیق طراحی سایت شرکت ساختمانی را اعلام می‌نماییم.

چرا باید طراحی سایت ساختمانی را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

چرا باید طراحی سایت ساختمانی را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

مجموعه سایت با سئو از بهترین تکنیک و متدهای روز در جهت طراحی سایت ساختمانی استفاده می‌کند تا یک وب‌سایت بهینه و استاندارد در اختیار کارفرمایان عزیز قرار گیرد. از جمله خدماتی که این مجموعه در زمان طراحی و راه‌اندازی سایت ساختمانی در نظر می‌گیرد می‌توان به مواردی نظیر انجام مانیتورینگ امنیتی، توسعه زیرساخت‌های فنی سایت، پشتیبانی مادام‌العمر، استفاده از امکانات کاربردی و به کار گیری متخصصان توانمند اشاره کرد.

جلب رضایت شما همیشه برای ما جزء اولویت‌های مهم و اساسی محسوب می‌شود که برای دست یابی به این مهم از تمامی توان خود استفاده می‌کنیم.

سخن پایانی

کم هزینه‌ترین راهکار برای انجام تبلیغات و فعالیت شرکت‌های ساختمانی، طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت است. طراحی سایت ساختمانی توسط مجموعه سایت با سئو به‌گونه‌ای انجام می‌شود تا کارفرمایان بتوانند پروژه‌ها خود را با ارائه توضیحات و نحوه چگونگی ارائه خدمات در دسترس مشتریان این وب‌سایت قرار دهند تا آنها در کمترین زمان، به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

یکی از موارد مهمی که در وب‌سایت ساختمانی باید به آن اهمیت زیادی داده شود، سئو و بهینه سازی است. ما نه اولین هستیم و نه بهترین، اما به شما قول می‌دهیم که از ابتدای تا انتهای پروژه ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت در کنار شما باشیم تا سایت ساختمانی شما در لیست بالای نتایج جستجو به کاربران زیادی نمایش داده شود.

امیدواریم که این مقاله توانسته باشد شما را در شناخت وب‌سایتی متناسب با کسب‌وکار ساختمانی که دارید، راهنمایی کند و شما با طراحی سایت ساختمانی بتوانید پله‌های ترقی را یک‌به‌یک سپری کرده و به اهدافتان دست یابید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.