طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی راهکاری هدفمند و مطمئن به منظور انجام خدمات آنلاین جهت پیشرفت سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی محسوب می‌شود. در واقع سایت سازمانی ارائه خدمات به طیف گسترده‌ای از کاربران را در کمترین زمان ممکن فراهم می‌سازد و یکی از الزامات ارتقاء سطح کیفی سازمان‌ها به شمار می‌رود.

امروزه سازمان‌های دولتی و خصوصی برای اینکه بتوانند خدمات باکیفیت و مفیدی را به تعداد افراد زیادی ارائه دهند باید یک سری تغییرات در شیوه تامل با کاربران و مخاطبان خود ایجاد کنند تا بتوانند به شکل موفقی به فعالیت خود بپردازند، طراحی سایت راهکاری موثر و هدفمند در جهت رشد و پیشرفت سازمان‌ها محسوب می‌شود.

طراحی سایت سازمانی این امکان را برای سازمان‌ها و موسسات دولتی فراهم می‌سازد تا خود را با علم روز تطبیق داده و خدمات شایانی را به کاربران ارائه دهند که اعتبار دوچندانی را نیز برای آنها به همراه دارد.

سایت سازمانی به فضایی گفته می‌شود که توسط سازمان‌ها و موسسات مختلف برای خدمات‌رسانی و ارائه سرویس در بستر اینترنت ساخته می‌شود، در واقع طراحی سایت سازمانی کانال قوی و مستحکم است که امکان برقراری ارتباطی هدفمند را بین کاربران و مشتریان یک سازمان‌ها فراهم می‌سازد.

قیمت طراحی سایت سازمانی

برسی قیمت طراحی سایت سازمانی

با توجه به نوسانات اقتصادی که بیشتر مشاغل با آن روبه‌رو هستند، هزینه طراحی سایت سازمانی برای مدیران از اهمیت زیادی برخوردار است. دقت داشته باشید که قیمت سایت سازمانی را نمی‌توان فقط مختص به یک موضوع دانست و عوامل زیادی در تعیین آن تاثیر‌گذار هستند. به عنوان مثال سایت سازمانی که دارای امکانات زیادی است و از افزونه‌ها و ماژول‌های مختلفی در آن استفاده شده است از قیمت بیشتری به نسبت یک سایت سازمانی ساده برخوردار است.

امروزه شرکت‌های زیادی اقدام به طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت‌های اینترنتی می‌کنند که هر کدام با توجه به سیاست‌هایی که دارند، قیمت‌های متفاوتی را برای ساخت سایت ارائه می‌دهند. مجموعه سایت با سئو همواره در کنار شما می‌ماند و این آمادگی را دارد تا با توجه به نیاز و امکاناتی که شما در سایت سازمانی به آنها نیاز دارید، طراحی سایت سازمانی را با نازلترین قیمت به شما ارائه دهد.

سفارش طراحی سایت سازمانی

سایت سازمانی یک پلتفرم جامع با قابلیت‌های منحصربه‌فرد است که از آن برای نمایش خدمات و سرویس‌هایی سازمان‌ها استفاده می‌شود. سفارش طراحی سایت سازمانی در مجموعه سایت با سئو با در نظر گرفتن اهداف سازمان به ثبت می‌رسد. ما در یک جلسه مشاوره رایگان که به صورت حضوری برگزار می‌شود، به صورت دقیق نیازهای سازمان‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم و متناسب با اهداف شما، سفارش طراحی سایت سازمانی را ثبت می‌کنیم. توجه داشته باشید که این فرآیند در راستای نیاز شما انجام می‌شود تا بهترین بازخورد را برای سازمان و موسسات به همراه داشته باشد.

چرا به سایت سازمانی نیاز دارید؟

وب سایت سازمانی

در دنیای دیجیتال امروز بسیاری از مشاغل برای اینکه خدمات و محصولات باکیفیت و مطلوبی را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهند، از خدمات آنلاین استفاده می‌کنند. افراد نیز برای اینکه کارهای و نیاز‌های روزمره خود را در کمترین زمان ممکن و با هزینه کمتری انجام دهند، تمایل زیادی به استفاده از خدماتی اینترنتی از خود نشان می‌دهند.

طراحی سایت سازمانی این امکان را برای موسسات‌، شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم می‌سازد تا با راه‌اندازی سایت از پتانسیل و ظرفیت گسترده و نامحدودی که در وب وجود دارد به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و افراد زیادی را از این طریق جذب تجارت خود کنند.

ساخت سایت سازمانی باعث می‌شود تا میان شرکت و مشتریان یک تامل سازنده شکل گیرد و اعتماد را در کاربران ایجاد می‌کند. اگر شما نیز به عنوان یک مدیر و یا صاحب سازمان مشغول به فعالیت هستید ولی هنوز یک وب‌سایت برای فعالیت‌های موسسه خودتان راه‌اندازی نکرده‌اید، سایت سازمانی فرصتی ایده‌آل است برای اینکه سازمان شما به یک برند معتبر در حوزه فعالیتتان تبدیل شود، مجموعه سایت با سئو در این مهم همراه همیشگی شماست.

ویژگی‌های طراحی سایت سازمانی

ویژگی‌ طراحی سایت سازمانی

همان‌گونه که در بخش قبل به آن اشاره کردیم، طراحی وب‌سایت سازمانی یک فرصت فوق‌العاده است برای تمامی سازمان‌ها و مؤسساتی که دوست دارند خدمات آنلاین خود را به کاربران زیادی ارائه دهند. سایت سازمانی باید دارای یک سری ویژگی‌ها باشد تا بتواند عملکرد موفقی در بستر وب از خود نشان دهد. در ادامه به معرفی مهم‌ترین این ویژگی‌ها می‌پردازیم:

مقیاس‌پذیری همراه با انعطاف‌پذیری

ساختار انعطاف‌پذیر سایت سازمانی باید به‌گونه‌ای باشد تا کاربران به راحتی بتوانند نیازهای خود را در این وب‌سایت برطرف سازند. هرچقدر کاربر به شکل بهتری با سایت شما ارتباط برقرار کند، اعتماد بیشتری به تجارت و کسب‌و‌کار شما خواهد داشت.

واکنش‌گرا بودن سایت سازمانی

یکی از ویژگی‌های مهمی که در طراحی سایت سازمانی باید به آن توجه زیادی شود، قابلیت واکنش‌گرا (ریسپانسیو) بودن آن است. امروزه بیشتر کاربران از تلفن همراه برای سرچ در اینترنت استفاده می‌کنند و بسیاری از کارهای آنلاین خود را با این وسیله هوشمند انجام می‌دهند. سایت سازمانی باید قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند دیجیتال را داشته باشد و در هر ابعادی به خوبی به کاربران نمایش داده شود.

گرافیک و رنگ‌بندی مناسب

ظاهر و گرافیک در سایت سازمانی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا کاربران در بدو ورود به یک سایت اینترنتی اولین بخشی که به آن توجه دارند، گرافیک و رنگ‌بندی وب‌سایت است. در طراحی سایت سازمانی باید از رنگ‌ها و المان‌های جذاب و مناسب استفاده شود تا کاربران در زمان ورود به این وب‌سایت، احساس خوبی داشته باشند.

ویژگی‌ طراحی سایت سازمانی

تجربه کاربری (ui) و رابط کاربری (ux) مناسب و استاندارد

رنگ‌بندی و اندازه المان‌ها مربوط به تجربه کاربری است و در کجا قرار گرفتن آنها را رابط کاربری مشخص می‌کند. مجموعه سایت با سئو با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت اینترنتی دارد، بهترین استراتژی را در پیاده‌سازی (ui) و (ux) اجرایی می‌کند تا کاربران شما قادر باشند به راحتی به تمامی امکانات سایت سازمانی دسترسی داشته باشند و از رنگ‌بندی المان‌های وب‌سایت لذت ببرند.

تجربه و رابط کاربری استاندارد نقش مستقیمی در سئو و بهینه سایت دارد و سبب می‌شود که کاربران با ورود به سایت سازمانی به راحتی به نیاز و خواسته‌ خود دست یابند. زمانی که سایت سازمانی شما به خوبی استانداردهای سئو را رعایت کند، گوگل نیز تجارت شما را در صفحه اول گوگل به کاربران بی‌‌شماری نمایش می‌دهد.

استفاده از افزونه‌های کاربردی

افزونه‌ها را باید یکی از دوست‌ داشتنی‌ترین امکانات هر وب‌سایتی محسوب کرد زیرا دست شما را برای بالا بردن قابلیت‌های وب‌سایت باز می‌گذارد و امکان دسترسی مناسبی را به کاربران می‌دهد. در طراحی سایت سازمان از افزونه‌‌های کاربردی متناسب با نوع فعالیت شما استفاده می‌شود تا هر آنچه را که کاربران به دنبال آن هستند، در سایت سازمانی به سهولت در اختیار داشته باشند.

استفاده از هاست مناسب

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که در طراحی سایت سازمانی باید به خوبی به آن اهمیت داده شود، انتخاب درست هاست است. هاست به همان فضای ذخیره‌سازی وب‌سایت شما گفته می‌شود که تمامی اطلاعات و دیتاها نظیر ویدیو، تصاویر، محتوا و … در آن قرار می‌گیرد و کاربران زمانی که نیاز به این اطلاعات داشته باشند، وب‌سایت از طریق هاست این اطلاعات را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

هرچقدر سرعت و امنیت هاست بالاتر باشد، اطلاعات به شکل بهتری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که سرعت لودینگ وب‌سایت را نشان می‌دهد. مجموعه سایت با سئو از بهترین هاست‌ برای ساخت سایت سازمانی استفاده می‌کند تا در کمترین زمان ممکن، دیتای و داده‌های مورد نیاز کسب‌وکار شما در اختیار کاربران قرار گیرد.

تکنولوژی مناسب در ساخت سایت سازمانی

تکنولوژی سایت سازمانی

امروزه از تکنولوژی‌های زیادی برای ساخت و راه‌اندازی سایت‌های اینترنتی استفاده می‌شود که باید متناسب با حوزه کاری و امکانات مورد نیاز هر تجارت انتخاب شود، در واقع بهترین تکنولوژی در طراحی سایت یعنی استفاده از سیستم مناسبی که بهترین بازخورد را برای کارفرما به همراه داشته باشد. امروزه استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طرفداران زیادی دارد و گزینه مناسبی برای طراحی سایت سازمانی محسوب می‌شود.

فناوری دیگری که می‌توان در طراحی و ساخت وب‌سایت سازمانی از آن استفاده کرد، سیستم اختصاصی است. این تکنولوژی همان‌گونه که از اسم آن مشخص است به صورت اختصاصی و مختص به شما طراحی می‌شود که از امکانات مناسب، امنیت بالا و سرعت لودینگ خوبی برخوردار است. ما در جلسه مشاوره رایگانی که به صورت حضوری با شما برگزار می‌کنیم، بهتری تکنولوژی سایت سازمانی را با توجه به حوزه فعالیت و امکانات مورد نیازی که لازم دارید به شما اعلام می‌کنیم تا بهترین آورد را برایتان به همراه داشته باشد.

مزایای طراحی سایت سازمانی

ساخت سایت سازمانی مزایای زیادی را برای موسسات به همراه دارد که در رشد و توسعه تجارت بین‌المللی آنها نقش مهمی را ایفا می‌کند. حالا نوبت آن است تا شما را با مزایایی طراحی سایت سازمانی آشنا سازیم، این مزایا عبارتنداز:

بالا بردن سرعت انجام کارها

افراد در هر ساعت از شبانه‌روز این امکان را دارند تا با وارد شدن به سایت سازمانی، از امکانات و خدماتی که شما برای آنها در نظر گرفته‌اید استفاده کنند.

مزایای طراحی سایت سازمانی

معرفی خدمات و امکانات مورد نظر سازمان

تمامی موسسات و سازمان‌ها دوست دارند تا امکانات و خدمات خود را در اختیار افراد زیادی قرار دهند و از این طریق سود بیشتری را به دست آورند. طراحی سایت سازمانی بهترین راهکاری است که موسسات و شرکت‌ها را با درآمد بالایی مواجه می‌کند و افراد زیادی را به سمت شما سوق می‌دهد.

طراحی سایت سازمانی رضایت کاربران را به دنبال دارد

از دیگر مزایای مهم سایت سازمانی، رضایت کاربران و مشتریان شماست. راه‌اندازی یک وب‌سایت تا حد زیادی نیاز کاربران را برطرف می‌کند و زمانی که آنها از طریق سایت سازمانی شما به نیازها خودشان دست یابند، از شما رضایت خواهند داشت. توجه داشته باشید گوگل بارها اعلام کرده است که رضایت کاربران رضایت گوگل را نیز به دنبال دارد، به همین منظور در صورت پایبندی به این تعهد، کاربران زیادی را به سمت شما روانه می‌شوند.

مراجعات حضوری سازمان کم می‌شود

وقتی که یک موسسه و شرکت اقدام به طراحی سایت سازمانی می‌کند با توجه به اینکه امکان خدمات‌رسانی زیادی به صورت آنلاین از این طریق وجود دارد، مراجعات حضوری مشتریان کم می‌شود. در واقع سازمان حجم زیادی از خدمات را از طریق وب‌سایت به صورت آنلاین به کاربران ارائه می‌دهد.

بالا رفت اعتبار شما

برای یک مدیر و صاحب سازمان هیچ چیزی خوشایند‌تر از این نیست که اعتبار شرکت و مجموعه خود را افزایش دهد. طراحی سایت سازمانی راست کار شماست زیرا به سبب بالا بودن ظرفیت گسترده اینترنت، افراد زیادی امکان دیدن تجارت شما را دارند که این موضوع به بالا رفتن اعتبار برند و سازمان ختم می‌شود.

امکانات طراحی سایت سازمانی

امکانات طراحی سایت سازمانی

اینکه سازمان و موسسه در چه حوزه‌ای فعالیت دارد، بر میزان کم یا زیاد بودن امکانات آن نیز تاثیر‌گذار است؛ اما به صورت کلی یک سری امکانات مهم و کاربردی در طراحی سایت سازمانی وجود دارد که عبارتنداز:

 • امکان چت آنلاین
 • پنل مدیریت حرفه ای با کاربری آسان
 • امکان جستجوی پیشرفته
 • پنل کاربری
 • درگاه مستقیم بانکی
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • سیستم چت آنلاین
 • عضویت
 • ورود
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت سازمانی وجود دارد.
 • عضویت ویژه (vip)
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان ردوبدل شدن پیام بین مدیر سازمان و کاربران وجود دارد.
 • طراحی و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی برای سازمان و مجموعه

صفحات طراحی سایت سازمانی

وب‌سایت سازمانی دارای صفحات متعددی است که هر کدام امکانات و قابلیت‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هر وب‌سایتی با توجه به حوزه فعالیتش، دارای یک سری صفحات است که امکان دارد تعداد این صفحات در یک سایت چند عدد ولی در سایت دیگر چند صد صفحه باشد؛ اما به صورت کلی یک سری صفحات مشترک در وب‌سایت سازمانی وجود دارد که عبارتنداز:

✅️ صفحه اصلی وب‌سایت

✅️ صفحه تماس با ما

✅️ صفحه آرشیو محصولات

✅️ صفحه دسته‌بندی محصولات در طراحی سایت سازمانی

✅️ صفحه نهایی محصولات

✅️ صفحه آرشیو مقالات وبلاگ

✅️ صفحه مقالات وبلاگ

✅️ صفحه آرشیو خدمات

✅️ صفحه دسته‌بندی خدمات

✅️ صفحه نهایی خدمات

✅️ صفحه درباره ما

انواع طراحی سایت سازمانی

 مراکزی نیازمند ساخت سایت سازمانی

تمامی سازمان‌ها، شرکت‌‌ها و موسسات دولتی و خصوصی این امکان را دارند تا با راه‌اندازی وب‌سایت سازمانی تجارت خودشان را تغییر داده و به بازار‌های گسترده و نامحدودی وارد شوند. در ادامه به برخی از انواع سایت‌ سازمانی اشاره می‌کنیم که جهش زیادی را در تجارت‌های بین‌المللی سازمان‌های دولتی و خصوصی به ارمغان می‌آورد:

 • طراحی سایت سازمانی ادارای
 • ساخت سایت سازمانی برای وزارتخانه‌ها
 • طراحی سایت سازمانی مراکز دولتی
 • ساخت سایت سازمانی برای موسسات خصوصی
 • طراحی وب‌سایت سازمانی برای شهرداری‌ها
 • طراحی سایت سازمانی برای تمامی سازمان‌های کوچک و بزرگ

مراحل طراحی و ساخت سایت سازمانی

زمانی که قرار است یک وب‌سایت سازمانی طراحی و راه‌اندازی شود باید یک سری مراحل انجام شود که این مراحل از ابتدا پروسه شروع شده و تا پایان آن ادامه دارد. برای اینکه به درک بهتری از سلسله مراتب طراحی سایت سازمانی دست یابید، در ادامه مراحل ساخت این وب‌سایت را شرح می‌دهیم:

مرحله اول: مشاوره رایگان و نیازسنجی با کارفرما به منظور طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت سازمانی

مرحله دوم: ثبت قرارداد میان کارفرما و مجموعه سایت با سئو

مرحله سوم: ساخت طرح اولیه سایت سازمانی توسط تیم طراح

مرحله چهارم: بازبینی طرح اولیه توسط کارفرما

مرحله پنجم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت سازمانی

مرحله ششم: بازبینی طرح نهایی وب‌سایت سازمانی توسط کارفرما و تیم فنی

مرحله هفتم: راه‌اندازی سایت بازرگانی، بابت پیوستن تجارت شما به جمع میلیون‌ها وب‌سایت اینترنتی تبریک عرض می‌کنیم.

مرحله هشتم: پشتیبانی مادام‌العمر وب‌سایت بازرگانی توسط مجموعه سایت با سئو

مراحل طراحی و ساخت سایت سازمانی

چرا باید به مجموعه سایت با سئو جهت طراحی و راه‌اندازی سایت سازمانی اعتماد کنیم؟

دستیابی به مخاطبان هدف از اصلی‌ترین اهداف مجموعه سایت با سئو در زمان طراحی سایت سازمانی به شمار می‌رود، در واقع ما به گونه‌ای سایت سازمانی را طراحی می‌کنیم که کاربران در زمان وارد شدن به این وب‌سایت در کوتاه‌ترین زمان به نیاز خود دست یافته و تامل هدفمندی را با سازمان برقرار کنند. سایت با سئو با در اختیار داشتن کادر حرفه‌ای و استفاده از بهترین متد‌های روز دنیا، از بهترین امکانات در وب‌سایت سازمانی استفاده می‌کند تا کاربران بعد از وارد شدن به این سایت، خاطر لذت‌بخشی را تجربه کنند. ما به نیاز سازمان‌ها و موسسات کاملا آشنا هستیم و بهتریم پلن را برای موفقیت شما در فضای گسترده اینترنت پیاده سازی می‌کنیم.

طراحی سایت سازمانی چند روز زمان نیاز دارد؟

طراحی سایت سازمانی یک پروسه تخصصی است که باید با توجه به استانداردهای گوگل راه‌اندازی شود. مدت‌زمان ساخت سایت سازمانی با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که این وب‌سایت دارد، مشخص می‌گردد، هر‌چقدر حجم امکانات بیشتر باشد، زمان ساخت بیشتر می‌شود که عکس این موضوع نیز صحت دارد. مجموعه سایت با سئو با دقت و ظرافت بالایی اقدام به طراحی و ساخت سایت بازرگانی می‌کند تا یک وب‌سایت بهینه با قیمت مناسب در اختیار کارفرما قرار گیرد.

سخن پایانی

امروزه با توجه به اینکه کسب‌و‌کارهای دیجیتال با سرعت بالایی در حال رشد و ترقی هستند، طراحی سایت سازمانی فرصتی مهم و ایده‌آل است برای تمامی سازمان‌ها و شرکت‌هایی که به دنبال اعتباری برای خود هستند. وب‌سایت سازمانی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید تعداد افراد زیادی را از طریق اینترنت جذب سازمان خود کنید و خدمات باکیفیتی را به آنها ارائه دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.