طراحی سایت ساعت فروشی

طراحی سایت ساعت فروشی

طراحی سایت ساعت فروشی بستری آنلاین است که به تمامی تولید‌کنندگان و فروشندگانی که در حوزه ساعت فعالیت دارند این فرصت را می‌دهد تا به صورت تخصصی به‌ کسب‌وکار خود بپردازند. ساخت سایت ساعت فروشی یک راهکار هدفمند است که شما از طریق آن می‌توانید محصولات خود را به فروش رسانده و به یک برند نامی در صنعت ساعت تبدیل شوید.

در دنیای دیجیتال امروزی تمامی کسب‌و‌کارها به سمت آنلاین شدن قدم برداشته‌اند و تمایل دارند تا خدمات خود را به صورت اینترنتی به افراد ارائه دهند، از این رو ساخت سایت یکی از اولویت‌های مهم هر تجارتی محسوب می‌شود. ساعت فروشی یک تجارت لوکس و پرطرفدار است که بیشتر افراد فعال در این حوزه به صورت سنتی فعالیت دارند، در واقع فروش سنتی ساعت شما را از بازار رقابت دور می‌کند و مشتریان کمی به سراغتان می‌آیند. طراحی سایت ساعت فروشی یک پله ترقی در جهت فروش و بازاریابی موفق ساعت محسوب می‌شود.

قیمت طراحی سایت ساعت فروشی

هزینه و قیمت طراحی سایت فروشگاه ساعت فروشی یکی از موضوعات مهمی است که برای افرادی که قصد راه‌اندازی این وب‌سایت را دارند از اهمیت زیادی برخوردار است، در واقع یک شرکت تولیدکننده و یا یک ساعت فروشی قبل از اینکه قصد راه‌اندازی وب‌سایت را داشته باشند، تمایل دارند که از قیمت ساخت آن اطلاع کامل داشته باشد.

به صورت کلی چندین عامل در قیمت طراحی سایت ساعت فروشی تاثیر‌گذار هستند، به عنوان مثال تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا، شرکت و مجموعه طراحی سایت، امکانات، قابلیت‌ها، نوع هاست، مدت‌زمان طراحی و… از موارد مهمی هستند که باعث می‌شوند تا قیمت این وب‌سایت افزایش یابد. برخی از شرکت‌ها در قبال ساخت سایت هزینه‌های گزافی را دریافت می‌کنند که نشان‌دهنده‌ی کیفیت بالای کار نیست. برای اطلاع از قیمت و هزینه ساخت وب‌سایت ساعت فروشی می‌توانید با کارشناسان مجموعه سایت با سئو در ارتباط باشید تا این متخصصان با بررسی نیازها و امکاناتی که شما در وب‌سایتتان نیاز دارید، قیمت واقعی ساخت سایت فروشگاه ساعت را به شما اعلام کنند.

چرا به طراحی سایت ساعت فروشی نیاز دارید؟

امروزه فروش و بازاریابی از اهمیت زیادی در تجارت برخوردار است و مشاغل تمامی تلاش خود را می‌کنند تا فروش خود را افزایش دهند، ولی موضع مهم این است که تا مشتری وجود نداشته باشد، فروشی نیز وجود ندارد! طراحی سایت ساعت فروشی بستری را فراهم می‌کند تا شما بتوانید انواع ساعت را به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار دهید و کاربران این امکان را دارند تا با انتخاب ساعت مورد نظر از طریق وب‌سایت، هزینه آن را پرداخت کرده و این محصول را به راحتی درب منزل خود تحویل بگیرند.

اهمیت وب‌سایت ساعت فروشی

وقتی که شما یک وب‌سایت ساعت فروشی در اختیار دارید این امکان برای شما فراهم است تا محصولات خود را به صورت ۲۴ ساعتی و از طریق وب‌سایت در اختیار کاربران قرار دهید زیرا هیچ‌گونه محدودیت زمانی در این رابطه وجود ندارد. طراحی سایت فروشگاه ساعت یک بستر قدرتمند و پویا است برای تبدیل شدن تجارت شما به یک برند محبوب و معتبر در میان سایر رقبایی که دارید.

اهداف طراحی سایت ساعت فروشی

 • طراحی سایت ساعت فروشی یک فروشگاه آنلاین شبانه‌روزی است.
 • راه‌اندازی وب‌سایت سایت فروشی تجارت شما را وارد دنیای گسترده وب می‌کند.
 • افزایش اعتبار برند ساعت فروشی شما
 • کاهش هزینه‌های ساعت فروشی، درآمد بیشتر
 • با ساخت سایت ساعت فروشی از دیگر رقبای سنتی خودتان پیشی می‌گیرید.

مزایای طراحی سایت ساعت فروشی

طراحی سایت فروشگاه ساعت دارای مزایای زیادی است که باعث می‌شود تا تجارت شما رونق ‌گرفته و درآمدتان تا چند برابر افزایش یابد، حالا نوبت آن است تا شما را با مزایای مهم وب‌سایت ساعت فروشی بیشتر آشنا سازیم، این مزایا عبارتنداز:

فروش و بازاریابی تمام وقت و به صورت ۲۴ ساعتی

فعالیت فیزیکی و سنتی معایب زیادی برای تجارت شما به همراه دارد که مهم‌ترین آن محدودیت فروش است، مثلا شما باید ساعات زیادی را در مغازه خودتان منتظر ورود مشتری باشید. طراحی سایت ساعت فروشی محدودیت زمانی ندارد و این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که به صورت ۲۴ ساعتی اقدام به فروش و بازاریابی محصولات ساعت خود کنید.

طراحی سایت ساعت فروشی یک بستر قدرتمند تبلیغاتی محسوب می‌شود

امروزه تبلیغات از اهمیت زیادی در تجارت برخوردار است و هر کسب‌‌و‌کاری برای اینکه مشتریان زیادی را جذب کند، نیاز به تبلیغات هدفمند و هوشمند دارد، ولی پرداخت هزینه تبلیغات برای هر تجارتی مقدور نیست. لازم نیست نگران باشید زیرا طراحی سایت فروشگاه ساعت فروشی یک محیط آنلاین تبلیغاتی است که نیاز به پرداخت هزینه اضافی ندارد و افراد زیادی را از طریق اینترنت به سمت شما سوق می‌دهد.

مزایای طراحی سایت ساعت فروشی

جذب مشتریان بی‌شمار از طریق اینترنت

فعالیت از طریق اینترنت مزایای زیادی را برای هر تجارتی به همراه دارد که یکی از مهم‌ترین این مزایا، جذب تعداد مشتریان زیاد است. وقتی که از طریق یک وب‌سایت اقدام به فعالیت، فروش محصول و بازاریابی می‌کنید با توجه به اینکه کاربران زیادی در اینترنت فعالیت دارند، شانس بیشتری برای دیده شدن دارید که این مساوی است با جذب چند برابری تعداد مشتریان. طراحی سایت ساعت فروشی همانند آهنربای جذب مشتری عمل می‌کند.

عدم محدودیت در طراحی سایت فروشگاه ساعت

با توجه به در دسترس بودن اینترنت برای تمامی افراد، این امکان برای آنها وجود دارد تا بیشتر نیازهای خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین برآورده سازند. این یک فرصت است برای شما تا با طراحی سایت ساعت فروشی بدون هیچ گونه محدودیتی، فعالیت‌های خود را در فضای وب گسترش داده و تجارت خود را رونق ببخشید.

خداحافظی با فعالیت سنتی، شروع فعالیت آنلاین

به گفته برخی از بزرگان اگر در آینده کسب‌و‌کار شما آنلاین نشود خود را یک ورشکسته محسوب کنید، این موضوع نشان دهنده‌ی آن است که فعالیت‌های سنتی کم‌کم از دو خارج خواهد شد و طراحی سایت جای آن را می‌گیرد.

مزایای طراحی سایت ساعت فروشی

تبدیل شدن ساعت فروشی شما به یک برند معروف

به نظر شما چرا برخی از کسب‌و‌کارها مانند دیجی کالا، علی بابا، ورزش ۳ و… به یک برند نامی در حوزه فعالیت خود تبدیل شده‌اند، جواب سوال ساده است! طراحی و ساخت سایت عامل اصلی موفقیت آنها می‌باشد. طراحی سایت ساعت فروشی نیز می‌تواند بستری را فراهم سازد تا ساعت فروشی شما به تدریج در میان کاربران نامی را برای خود دست و پا کند و به یک برند سرشناس تبدیل گردد.

ساخت سایت باعث پیشی گرفتن شما از دیگر رقبای سنتی می‌شود

بگذارید صادقانه به شما بگویم، ساخت سایت ساعت فروشی باعث پیشی گرفتن شما از دیگر رقبایتان می‌شود و اگر در انجام این فرآیند کوتاهی کنید، طولی نمی‌کشد که دیگر رقبایتان با راه‌اندازی یک وب‌سایت گوی سبقت را از شما می‌ربایند.

ویژگی‌های طراحی سایت ساعت فروشی

طراحی سایت فروشگاه ساعت باید به گونه‌ای باشد تا به خوبی نیاز کاربران را برآورده سازد و بتواند تجارت شما را با نتایج مثبتی همراه کند، در ادامه به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت ساعت فروشی می‌پردازیم:

ویژگی‌های طراحی سایت ساعت فروشی
 • قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال (ریسپانسیو)
 • رابط کاربری (ui) و تجربه کاربری (ux) استاندارد و کاربرپسند
 • طراحی سایت فروشگاه ساعت فروشی سرعت لود مناسبی دارد.
 • امنیت استاندارد برای حفاظت از اطلاعات کاربران
 • استفاده از هاست و فضای ذخیره‌سازی استاندارد

تکنولوژی مناسب در طراحی سایت فروشگاه ساعت

امروزه انتخاب درست و اصولی تکنولوژی در ساخت وب‌سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر بنا به هر دلیلی از سیستم و تکنولوژی غیره استاندارد در ساخت وب‌سایت استفاده شود، تبعات جبران ناپذیری را برای کسب‌و‌کارها شما به دنبال دارد. یکی از عوامل مهمی که در طراحی سایت ساعت فروشی تاثیرات زیادی را به همراه دارد، نوع تکنولوژی مورد استفاده در ساخت آن است.

انتخاب تکنولوژی در ساخت سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و اصلا سلیقه‌ای نیست زیرا این پارامتر با توجه به امکانات و حوزه‌ی کاری کارفرما انتخاب می‌شود. مجموعه سایت با سئو در یک جلسه که به صورت حضوری برگزار می‌شود تجارت شما را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد و بهترین تکنولوژی را برای طراحی سایت ساعت فروشی به شما پیشنهاد می‌دهد.

امکانات طراحی سایت ساعت فروشی

امکانات طراحی سایت ساعت فروشی
 • معرفی انواع ساعت
 • عضویت
 • ورود
 • پنل کاربری
 • مجله ساعت
 • درگاه مستقیم بانکی
 • امکان قرار دادن پیشنهاده‌های ویژه در طراحی سایت فروشگاه ساعت
 • قابلیت چند فروشندگی
 • چت آنلاین
 • عضویت ویژه
 • پنل مدیریتی
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت
 • گالری تصاویر و ویدئو

صفحات طراحی سایت ساعت فروشی

صفحات طراحی سایت ساعت فروشی
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات

سئو و بهینه‌سازی در طراحی سایت فروشگاه ساعت فروشی

زمانی که یک وب‌سایت اینترنتی طراحی و ساخته می‌شود و فعالیت خود را در بستر وب شروع می‌کند، تازه در نقطه شروع قرار دارد که برای قرار گرفتن در نتایج جستجو باید تمامی استاندارهای سئو سایت را به خوبی رعایت کند. این برداشت که تنها با ساخت سایت مشتریان زیادی به سمت تجارت شما روانه می‌شوند از پایه اشتباه است زیرا ساخت سایت فقط ایجاد یک فضا و بستر آنلاین برای تجارت شما است که برای رسیدن به نتایج مورد نظر باید به خوبی اصول و استاندارهای سئو را در وب‌سایت رعایت کنید.

سئو به مجموعه استانداردهایی گفته می‌شود که باعث بهینه‌سازی موتورهای جستجو می‌شود. به صورت کلی سئو باعث خواهد شد تا محتوای سایت یک سری فرآیند را سپری کند تا مورد توجه گوگل و کاربران قرار گیرد، هر‌چقدر این پروسه به شکل بهتری پیاده‌سازی شود، ارزش وب‌سایت نزد گوگل و کاربران بالاتر می‌رود که باعث می‌شود تا کم‌کم در لیست نتایج جستجوی قرار گیرد.

سئو به صورت کلی به سه دسته سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال تقسیم می‌شود:

سئو داخلی به مجموعه کارهایی گفته می‌شود که درون وب‌سایت رخ می‌دهد مانند تولید محتوا، قرار دادن تصاویر در محتوا، قرار دادن ویدئو، پادکست، لینک ‌سازی داخلی و…

سئو خارجی به مجموعه کارهایی که در خارج از وب‌سایت رخ می‌دهد گفته می‌شود که برعکس سئوی داخلی عمل می‌کند. به عنوان مثال ریپورتاژ آگهی، بک لینک، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و… جزء فعالیت‌های سئو خارجی محسوب می‌شوند.

سئو تکنیکال به تمامی موارد فنی سایت گفته می‌شود مانند تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا، سرعت‌، امنیت، نوع هاست، سورس کدهای وب‌سایت و…

سئو در طراحی سایت فروشگاه ساعت

در طراحی سایت ساعت فروشی باید تمامی پارمترهای سئو که در بخش بالا به آن اشاره کردیم به خوبی پیاده‌سازی شود تا این وب‌سایت پله‌های ترقی را پشت سر بگذارد و در مدت‌زمان مشخص، در لیست نتایج بالای نتایج جستجو به کاربران زیادی نمایش داده شود.

مراحل طراحی سایت ساعت فروشی

به صورت کلی طراحی و ساخت وب‌سایت ساعت فروشی باید به صورت اصولی و استاندارد انجام شود تا یک وب‌سایت بهینه در اختیار کارفرمایان عزیز قرار گیرد. در ادامه به بررسی خلاصه‌ای از این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: در مرحله اول کارشناسان مجموعه به دقت نیاز کارفرما را مورد بررسی قرار می‌دهند و بهترین پلن را برای وی در نظر بگیرند.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت ساعت فروشی

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما و بازبینی آن

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت ساعت فروشی

مرحله پنجم: حالا نوبت آن است تا این وب‌سایت توسط کارفرما و تیم فنی به دقت مورد بازبینی قرار گیرد.

مرحله ششم: راه‌اندازی و ایندکس وب‌سایت

مرحله هفتم: طراحی سایت ساعت فروشی به صورت رایگان تا ۱ سال توسط مجموعه سایت با سئو پشتیبانی می‌شود.

مدت‌زمان ساخت سایت ساعت فروشی

به صورت کلی برای ساخت سایت ساعت فروشی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس به ۷ الی ۱۴ روز کاری زمان نیاز است. حجم امکانات، قابلیت‌ها، تکنولوژی و فناوری مورد استفاده، شرکت طراح و… از موراد مهمی هستند که در افزایش و کاهش مدت‌زمان طراحی سایت نقش مهمی دارند. متخصصان مجموعه سایت با سئو ابتدا نیاز و خواسته شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و سپس با توجه به امکاناتی و قابلیت‌هایی که شما در وب‌سایت به آن نیاز دارید، مدت‌زمان دقیق ساخت وب‌سایت ساعت فروشی را به شما اعلام می‌کنند.

سخن پایانی

طراحی سایت ساعت فروشی بستری آنلاین و ارزشمند است برای اینکه شما فعالیت خود را در اینترنت به صورت ۲۴ ساعته ادامه داده و فروش و بازاریابی موفقی را تجربه کنید. توجه داشته باشید که وب‌سایت ساعت فروشی فقط مختص به تولید‌کنندگان و کسانی که مغازه ساعت فروشی دارند نیست، در واقع یکی از قابلیت‌هایی که طراحی سایت ساعت فروشی دارد این است که شما نیاز به مغازه فیزیکی ندارید و تنها با راه‌اندازی یک وب‌سایت قادر هستید بدون نیاز به هیچ مکانی، انواع مدل‌های ساعت را بفروشید و سود خوبی را از این راه به دست آورید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.