طراحی سایت سوپر مارکت | ساخت سایت هایپر مارکت با معرفی 20 مورد از امکانات مهم آن🍭

طراحی سایت سوپر مارکت | ساخت سایت هایپر مارکت با معرفی 20 مورد از امکانات مهم آن🍭

سوپر مارکت‌ها یکی از مکان‌هایی هستند که انواع محصولات خوراکی، بهداشتی و غیره را عرضه می‌کنند و بیشتر این مکان‌ها به صورت سنتی و حضوری محصولات و کالای خود را در اختیار افراد قرار می‌دهند، ولی موضوع مهی که بسیاری از این فروشگاه‌ها از آن غافل هستند، از دست دادن بازار بزرگ و گسترده اینترنتی است. طراحی سایت سوپر مارکت یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود برای تمامی افرادی که در زمینه فروش مواد غدایی فعالیت دارند تا از این طریق بتوانند فروش محصولات خود را تا چند برابر افزایش دهند.

وب‌سایت سوپر مارکت

نمایش محصولات از طریق وب‌سایت امکان بازاریابی آنلاین را برای شما فراهم خواهد کرد و تنها با یک سرچ ساده افراد زیادی می‌توانند مواد غدایی مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی شما تهیه کنند. طراحی سایت سوپر مارکت از این بابت هائز اهمیت است که تمامی محصولات خوراکی شما در دید کاربران زیادی قرار خواهد گرفت و این افراد به راحتی می‌توانند با توجه به نیازشان، کالای مورد نظر خود را بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین تهیه کنند.

اهمیت طراحی سایت سوپر مارکت

یکی از موضوعات مهی که اکثر سوپر مارکت‌ها و فر شگاه‌های مواد غذایی با آن روبرو هستند، فراهم کردن یک مکان مناسب برای فروش محصولات است. در واقع تهیه یک مغازه مناسب که اصطلاحا (پا خور خوبی) داشته باشد برای بسیاری از افرادی که در حوزه فروش و بازاریابی محصولات خوراکی فعالیت دارند، کار نه چندان راحتی نیست. حتا اگر شما هزینه اجاره یک مکان بزرگ و مناسب را برای فعالیت در حوزه سوپر مارکت داشته باشید، لوکیش و موقعیت جغرافیایی آن مکان در فروش و درِآمد زایی شما تاثیرات زیادی دارد.

طراحی سایت سوپر مارکت تمامی این دغدغه‌ها را از شما دور خواهد کرد و تنها با راه‌اندازی یک وب‌سایت یک فضای پر بازدید و امن در جهت فروش و بازاریابی محصولات غدایی در اختیار خواهید داشت.

اهمیت طراحی سایت سوپر مارکت

یکی دیگر از موضوعات مهمی که در فروش و بازاریابی اهمیت زیادی دارد، تبلیغات و برندینگ است. فعالیت یک سوپر مارکت به صورت فیزیکی برای برند شدن آن کافی نیست زیرا افراد زیادی قادر نیستند تا فروشگاه سوپری شما را مشاهده کنند. با طراحی سایت سوپر مارکت این بستر برای شما فراهم خواهد شد تا به تبلیغات اینترنتی در جهت برند شدن فروشگاه خود بپردازید و طولی نخواهد کشید که افراد زیادی از طریق اینترنت با شما آشنا خواهند شد و نیاز خود را از طریق سوپر مارکت آنلاین شما برآورده می‌سازند. به این نکته توجه داشته باشید که تنها راه هدفمند و کم هزینه در جهت فروش بالای محصولات و خدمات، طراحی سایت است.

ویژگی‌های طراحی سایت سوپر مارکت

ساخت سایت سوپر مارکت مزایای زیادی را برای فروشگاه مواد غدایی و هایپر مارکت شما به همراه خواهد داشت، ولی این وب‌سایت باید دارای ویژگی‌های مفیدی باشد تا نظر کاربران را به خوبی جلب کند، در ادامه به برسی مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت سوپر مارکت خواهیم پرداخت:

ویژگی‌های طراحی سایت سوپر مارکت

۱_ استفاده از تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای

مناسب

یکی از ویژگی‌های مهم که در زمان ساخت سایت سوپر مارکت باید توجه زیادی به آن شود، انتخاب تکنولوژی مناسب است، در طراحی سایت سوپر مارکت باید از تکنولوژی متناسب با حوزه فعالیت کارفرما استفاده شود. انتخاب درست سیستم مدیریت محتوا باعث خواهد شد تا هر گونه محتوا و محصولی که شما در این سایت قرار دهید در صورت رعایت کردن اصول سئو و بهینه سازی در لیست بالای نتایج جستجو قرار گیرد و باعث شود تا مشتریان زیادی جذب تجارت اینترنتی شما شوند.

توجه داشته باشید در صورتی که سایت سوپر مارکت با استفاده از تکنولوژی‌های مرسوخ شده راه‌اندازی شود، تبعات جبران ناپذیری برای تجارت آنلاین شما به همراه دارد. مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره حضوری به دقت کسب و کار شما را مورد برسی قرار خواهد داد و از بهترین تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا در جهت راه‌اندازی وب‌سایت شما استفاده خواهد کرد.

۲_ تجربه کاربری خوب

بگذارید به یک سوال شروع کنیم، به راستی هدف شما از راه‌اندازی یک وب‌سایت سوپر مارکت چیست؟ بهترین پاسخی که می‌توان به این سوال داد، افزایش درآمد است. حالا که شما به دنبال فروش بیشتر محصولات خود هستید چه کارهایی برای رسیدن به این مهم باید انجام داد! در واقع برای بالا بردن فروش باید تمامی محصولات مورد نیاز مشتری را به بهترین شکل در دسترس او قرار داد تا به راحتی قادر باشد پروسه خرید خود را به پایان برساند.

ویژگی‌های طراحی سایت سوپر مارکت

تجربه کاربری مناسب نقش زیادی در طراحی سایت سوپر مارکت دارد و باید تمامی محصولات ، امکانات و خدمات این وب‌سایت به گونه‌ای طراحی شود که به راحتی در دسترس کاربران قرار باشد و آنها در کمترین زمان ممکن نیاز خود را در وب‌سایت سوپر مارکت برطرف سازند. تجربه کاربری غیره استاندار و ناقص باعث گیجی و سردرگمی کاربر خواهد شد و بهترین کاری که کاربران در زمان مواجه شدن با چنین وب‌سایت انجام می‌دهند، ترک کردن سایت مورد نظر است.

۳_ گرافیک و رنگ بندی جذاب

یکی از موضوعات مهمی که کاربران به محض ورود به یک وب‌سایت توجه زیادی به آن دارند، گرافیک و رنگ‌ بندی مورد استفاده در آن سایت است. گرافیک جذاب و کاربر پسند احساس خوبی را در افراد ایجاد می‌کند و باعث خواهد شد تا آنها مدت زمان بیشتری را در وب‌سایت سپری کنند. گرافیک و استفاده درست از روانشناسی رنگ‌ها از اهمیت زیادی در طراحی سایت سوپر مارکت برخوردار است و یکی از ویژگی‌های مهم آن محسوب می‌شود. استفاده از رنگ‌ها جذاب و مرتبط نقش زیادی در جذب کاربران دارد.

۴_ ریسپانسیو بودن وب‌سایت سوپر مارکت

همانگونه که اطلاع دارید امروزه بیشترین سرچ‌های اینترنتی با استفاده از گوشی هوشمند انجام می‌شود و افراد تمایل زیادی دارند تا خریدهای خود را با موبایل انجام دهند. با توجه به اینکه وب‌سایت سوپر مارکت یک فروشگاه آنلاین محسوب می‌شود باید قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال مانند تبلت، تلفن همراه و دسکتاپ را داشته باشد و در هر سایز و ابعادی به کاربران نمایش داده شود تا افراد به راحتی قادر باشند تمامی محصولات و کالای این وب‌سایت را به راحتی مشاهده کرده و در صورت نیاز اقدام به خرید کنند.

ویژگی‌های طراحی سایت سوپر مارکت

در زمان طراحی سایت سوپر مارکت باید توجه زیادی به قابلیت واکنشگرا بودن این وب‌سایت شود تا به خوبی در تمامی دستگاه‌ها برای کاربران به نمایش درآید. برای اینکه متوجه شوید که وب‌سایت سوپر مارکت شما به خوبی در نسخه موبایل نمایش داده می‌شود فقط کافیست تا با گوشی هوشمند خود وارد این سایت شوید و از تمامی صفحات و بخش‌های آن بازید کنید، اگر چیدمان، المان‌ها و محصولات این وب‌سایت با استفاده از موبایل به خوبی در دسترس بود می‌توان پی برد که سایت سوپر مارکت از قابلیت ریسپانسیو (واکنشگرا) برخوردار است.

۵_ سرعت و امنیت استاندارد در طراحی سایت سوپر مارکت

امروزه محافظت از اطلاعات کاربران از اهمیت زیادی نزد گوگل برخوردار است و این شرکت بارها اعلام کرده است که سایت‌هایی را در لیست نتایج بالای جستجو قرار خواهد داد که از امنیت خوبی برخودار بوده و از داده‌های کاربران به خوبی محافظت کنند. برای بالا بردن امنیت در وب‌سایت سوپر مارکت باید از تکنولوژی مناسب، هاست پرسرعت و امن، افزونه‌ها و ماژول‌های امنیتی استاندارد، کد نویسی و برنامه نویسی بهینه و غیره استفاده شود تا به خوبی از اطلاعات کاربران محافظت شود.

ویژگی‌های طراحی سایت سوپر مارکت

سرعت لودینگ از دیگر ویژگی‌های مهم در طراحی سایت سوپر مارکت محسوب می‌شود. کاربران دوست دارند در کمترین زمان ممکن نیازهای خود را در وب‌سایت سوپر مارکت برآورده سازند و به بخش‌ها و صفحات این وب‌سایت به راحتی سر بزند. برای بالا بردن سرعت وب‌سایت سوپر مارکت باید از هاست و قالب مناسب استفاده شود تا فروشگاه آنلاین عرضه کننده مواد غدایی بدون هیچ گونه مشکلی به کاربران نمایش داده شود.

مزایای طراحی سایت سوپر مارکت

 • ارائه تخفیف و جشنواره‌ای مختلف برای فروش بیشتر محصولات
 • خرید از وب‌سایت سوپر مارکت آسان و راحت است
 • طراحی سایت سوپر مارکت باعث برند شدن فروشگاه شما خواهد شد
 • راه‌اندازی وب‌سایت سوپر مارکت یک فضای تبلیغاتی گسترده و ارزان است
 • تمامی افراد با هر سطح سواد و دانشی امکان خرید از این وب‌سایت را دارند
 • خرید محصول و کالا تنها با چند کیک ساده
 • فروش محصولات غذایی بدون هیچ محدودیت جغرافیایی در سرتاسر ایران
 • سفارش و فروش آنلاین محصول بدون مراجع حضوری مشتری

قیمت طراحی سایت سوپر مارکت

شاید شما نیز به عنوان یک مدیر و صاحب فروشگاه سوپر مارکتی این سوال را داشته باشید که قیمت طراحی سایت سوپر مارکت چقدر است؟ در واقع با صرف کردن چه میزان هزینه امکان راه‌اندازی یک وب‌سایت سوپر مارکت وجود دارد؟

قیمت طراحی سایت سوپر مارکت

در جواب به اینگونه سوالات باید گفت که هزینه ساخت سایت سوپر مارکت به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام در کاهش و افزایش قیمت این وب‌سایت تاثیر گذار هستند. مثلا حجم امکانات، سیستم مدیریت محتوا، نوع هاست و فضای ذخیره سازی اطلاعات، شرکت طراح سایت، مدت زمان مورد نیاز برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت و غیره از عوامل مهم قیمت گذاری سایت سوپر مارکت محسوب می‌شوند.

البته هستند شرکت‌هایی که بدون در نظر گرفتن این موارد قیمت‌های گزافی را از کارفرما در جهت طراحی سایت سوپر مارکت دریافت می‌کنند. لازم نیست هیچ گونه نگرانی از این بابت داشته باشید زیرا مجموعه سایت با سئو این آمادگی را دارد تا بدون هیچ گونه هزینه‌ای در قبال مشاوره، تجارت شما را به صورت دقیقی مورد برسی قرار دارد و قیمت دقیق و واقعی راه‌اندازی این وب‌سایت را به شما اعلام کند تا در دام اقوال کنندگان نیفتید.

امکانات طراحی سایت سوپر مارکت

امکانات طراحی سایت سوپر مارکت

✅️ پنل کاربری

✅️ عضویت

✅️ ورود

✅️ قابلیت اعمال فیلترینگ محصولات

✅️ موتور جستجوی قوی برای پیدا کردن محصولات

✅️ درگاه مستقیم بانکی

✅️ امکان پرداخت آنلاین در قبال خرید کالا

✅️ ایجاد بخشی برای معرفی قوانین و مقررات سایت

✅️ قابلیت درج کامنت برای محصولات

✅️ پنل مدیریتی حرفه‌ای

✅️ سیستم چت آنلاین

✅️ ایجاد پنلی مجزا برای همکاری بازاریابان

✅️ سیستم چند فروشندگی

✅️ پنل پیامکی

✅️ فرم سازی پیشرفته در جهت استخدام، همکاری، اخد نمایندگی و ثبت سفارش عمده

✅️ امکان به اشتراک گذاشتن تمامی محصولات در شبکه‌های اجتماعی

✅️ عضویت ویژه (vip)

✅️ امکان چند زبانه کردن وب‌سایت سوپر مارکت وجود دارد

✅️ امکان ایجاد نقشه سایت (سایت مپ)

✅️ ایجاد بخش خبرنامه

صفحات طراحی سایت سوپر مارکت

صفحات طراحی سایت سوپر مارکت

وب‌سایت سوپر مارکت دارای صفحات مختلفی است که شامل محصولات، دسته‌بندی‌ها، وبلاگ و غیره می‌باشد. توجه داشته باشید که با توجه به حجم کار، محصولات و امکانات مورد نیاز کارفرما امکان دارد تعداد صفحات سایت سوپر مارکت کم یا زیاد شود. به صورت کلی یک سری صفحات مرسوم در این وب‌سایت وجود دارد که شامل:

 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات

مراحل طراحی سایت سوپر مارکت در مجموعه سایت با سئو

حالا نوبت آن است تا شما را با مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت سوپر مارکت آشنا سازیم، توجه داشته باشید که تمامی این مراحل باید پشت سر هم و به صورت پیوسته پیاده سازی شود تا روند ساخت سایت با موفقیت سپری شود، مراحل ساخت سایت سوپر مارکت شامل:

مراحل طراحی سایت سوپر مارکت

۱_ قدم اول: نیاز سنجی و مشاوره کارفرما

۲_ قدم دوم: عقد قرارداد بین مجموعه سایت با سئو و کارفرما

۳_ قدم سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت

۴_ قدم چهارم: بازبینی طرح اولیه سایت توسط کارفرما

۵_ قدم پنجم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت سوپر مارکت

۶_ قدم ششم: بازبینی طرح نهایی توسط تیم فنی و کارفرما

۷_ قدم هفتم: راه‌اندازی و پشتیبانی وب‌سایت

سخن پایانی

طراحی سایت سوپر مارکت راهکاری هدفمند در جهت ارائه و فروش محصولات خوراکی به مشتریان خواهد بود. با توجه به اینکه تردد در مسیرهای شلوغ شهری و گیر افتادن در ترافیک برای برخی از افراد کلافه کننده است، ساخت و راه‌اندازی سایت سوپر مارکت ایده‌ای خلاقانه است برای تمامی فروشگاه‌های مواد غدایی، مغازه‌های کوچک و بزرگ سوپری و هایپرمارکت‌ها تا از طریق این وب‌سایت فروش خود را تا چند برابر افزایش دهند و مشتریان زیادی را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین جذب کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.