طراحی سایت شیشه و آینه | ارائه خدمات و فروش محصولات بلوری به صورت آنلاین

طراحی سایت شیشه و آینه | ارائه خدمات و فروش محصولات بلوری به صورت آنلاین

افرادی که در صنعت شیشه و آینه به فعالیت مشغول هستند این فرصت را دارند، تا با طراحی سایت شیشه و آینه تجربه جدید و بی نظیری را برای خود و مشتریان به وجود آورده و از طریق این وب‌سایت تمامی محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین و شبانه روزی در اختیار افراد قرار دهند.

در دنیایی امروزی که ما در آن زندگی می‌کنیم هر روز شاهد تغییرات در صنعت و تکنولوژی هستیم و انسان‌ها برای اینکه بتواند با استفاده از علم و صنعت زندگی بهتر و بهینه‌تری را تجربه کنند، همواره در جستجوی چیزهایی جدید و تازه ای هستند. بعضی وسایل از روزگاران قدیم وجود داشته و از آن ها استفاده زیادی می‌کردند و هنوز هم استفاده‌های زیاد و مهمی در زندگی بشری دارند.

شیشه و آینه را باید از مواد و ابزاری کاربردی در زندگی بشری نام برد که با توجه به قدمت زیادی که دارند اما هم چنان کاربردهای مهم و متنوعی را در زندگی بشری دارا هستند. طراحی سایت شیشه و آینه پیشنهاد مجموعه سایت با سئو برای کسانی که در این حوزه فعالیت دارند.

وب‌سایت شیشه و آینه

گاهی برای زیبایی، گاهی برای حفاظت و ایمنی از شیشه و آینه استفاده می‌شود. موارد استفاده از شیشه و آینه در دکوراسیون و نماها در زندگی جوامع امروزی کاربرد زیادی دارد، استفاده کردن از این صنعت فقط مختص به زیبایی و دکوراسیون منازل نبوده و در پروژهای ساختمانی و صنعتی مصارف زیادی دارد.

کاربرد شیشه و آینه

استفاده شیشه و آینه را در صنعت ساختمان باید جزو مهم‌ترین موارد مصرف این صنایع مهم دانست، در سازمان‌ها و مراکز مختلف برای زیبایی نما و دکوراسیون از شیشه و آینه مختلفی مانند (شیشه رومیزی، آینه تزئینی، شیشه دو جداره، آینه و شیشه لمینت و غیره…) استفاده‌های زیادی می‌شود. ساختمان‌های مسکونی از وآینه‌ کاری و دکوراتیو برای دکوراسیون استفاده می‌کنند.

در ساختمان‌های اداری از شیشه برای جدا سازی فضا‌ها مختلف در ساختمان و پارتیشن بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد و علاوه بر آن می‌توان از شیشه‌های طرح داری که امروزه تولید می‌شود برای این فضاها استفاده کرد.

زمانی که قرار است شیشه و آینه در ساختمان‌های اداری و مسکونی استفاده شود، از ابزاری با اسم دستگاه برش (cnc ) استفاده می‌شود، که می‌توانید با استفاده از این دستگاه شیشه و آینه مورد نظر خود را در اندازهای مختلفی برش زد و از آن استفاده کرد.

کاربرد شيشه و آینه

در گذشته افراد برای اینکه بتوانند شیشه و آینه مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند باید به صورت حضوری در فروشگاه یا کارخانه حاضر می‌شدند تا بتوانند محصول مورد نظر را سفارش داده و خریداری کنند. اما امروزه راه‌اندازی و طراحی سایت بستری ایجاد کرده تا افراد تنها با چند کلیک خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

که این امر خود از جهات مختلفی افراد را با مشکل مواجه می‌کرد، مثلا قرار گرفت در ترافیک و شلوغی بازار و صرف زمان برای رفتن به محل فروش این محصولات. طراحی سایت شیشه و آینه روشی کاربردی و پولساز قلمداد می‌شود که به تمامی فعالان این حوزه امکان می‌دهد تا وارد دنیای وب شده و کسب کار خود را رونق ببخشند.

طراحی سایت شیشه و آینه چه مزایایی دارد

در ادامه به مزایای این وب‌سایت اشاره خواهیم کرد:

۱_ راحتی در خرید و صرفه جویی در زمان

وقتی که فروشگاه و کارگاه مورد نظر شما اقدام به طراحی سایت شیشه و آینه کند، شما می‌توانید از داخل منزل و با ورود به وب‌سایت تمامی محصولات را مشاهده کنید و هر محصولی را که انتخاب کردید بعد از طی کردن مراحل خرید، آن را درب منزل خوتان تحویل بگیرید.

این بدان معناست که در زمان شما صرفه جویی شده و هزینه کمتری را برای در اختیار داشتن شیشه و آینه مورد نظرتان صرف کرده اید.

۲_ در دسترس بودن وب‌سایت شیشه و آینه در تمامی ساعات شبانه روز

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در مواقعی برای خرید محصول مورد نظرتان به یک فروشگاه و رفته و زمانی که در آنجا حضور یافتید با بسته شدن آنجا مواجه شوی، قطعنا لحظه بد و نفرت انگیزی برایتان خواهد بود.

طراحی سایت شیشه و آینه یک فرصت طلائی است برای کسانی که برای زیبایی واحد مسکونی یا دفتر کارشان به شیشه و آینه نیاز دارند ،این افراد قادر هستند تا در هر ساعتی از شبانه روز به وب‌سایت وارد شده و هر محصولی را که نیاز دارند سفارش داده و در زمان مشخص شده در اختیار داشته باشند.

۳_ فروش چند برابری برای فروشندگان و تولید کنندگان

تمامی کارگاه‌ها، شرکت‌ها و مغازهایی که محصولات شیشه و آینه را تولید و به فروش می‌رسانند، می‌توانند از این فرصت مناسب استفاده کنند و یک وب‌سایت برای کسب کار خودشان راه اندازی کنند.

کسب کارهایی که به صورت سنتی به فعالیت خودشان ادامه می‌دهند اگر خدمات و فروش خود را به صورت آنلاین ارائه ندهند، طولی نخواهد کشید که در فروش و بازاریابی به مشکل بر می‌خورند و با افت چشمگیری مواجعه خواهند شد.

زمانی که تولیدی و فروشگاه شیشه و آینه شما از یک وبسایت استفاده می‌کند، با یک بازار بزرگ و نامحدود در اینترنت مواجعه خواهید شد و مشتریان زیادی را در این بازار می‌توانید به دست آورید که به چند برابر شدن درآمد شما منجر می شود.

۴_ تبدیل شدن کسب کار شما به یک برند با طراحی سایت شیشه و آینه

همه ما میدانیم وقتی یک محصول میتواند یک برند باشد که بتواند رضایت را در میان مشتریان به وجود آورده و تداوم این ویژگی‌ها کم کم در خاطر مردم نقش خواهد بست.

طراحی سایت شیشه و آینه به واسطه اینکه خدمات زیادی را به مشتریان و مخاطبان در تمامی ساعات شبانه روز ارائه می‌دهد، رضایت را در افراد به وجود خواهد آورد.

گوگل زمانی که متوجه این موضوع شود کاربران زیادی را برای بازدید به وب‌سایت شما می‌فرستد، برطرف کردن نیاز آنها مساوی است با نقش بستن برند و کسب کار شما در ذهن کاربران. این موضوع خود در سئو سایت تاثیرات مثبتی را به همراه دارد و ارزش دامنه شما را بالا می‌برد.

طراحی سایت شیشه و آینه دارای چه امکاناتی است

امکانات وب‌سایت شیشه و آینه
 • قابلیت اسلاید شو در طراحی سایت شیشه و آینه که می‌تواند باعث جلب توجه در کاربران شود
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • درگاه مستقیم بانکی برای تراکنش هایی که در وب‌سایت شیشه و آینه انجام می‌شود
 • معرفی و دسته‌بندی محصولات شیشه و آینه که سبب شده تا کاربران در زمان خرید به درستی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند
 • ایجاد کردن قسمتی از وب‌سایت شیشه و آینه برای نقشه و لوکیشن فروشگاه و شرکت تا کاربران در زمان مراجعه حضوری بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند
 • قابلیت ثبت سفارش
 • عضویت vip
 • قرار دادن نمونه کارها و کارهای جدیدی برای بازدید کاربران
 • ایجاد یک بخش در وب‌سایت شیشه و آینه برای قرار دادن عکس از محصولات و نمونه کارهای شما تا کاربران بتوانند با تمامی محصولات شما آشنا شوند
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم چت آنلاین

طراحی سایت شیشه و آینه چه صفحاتی دارد

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه در باره ما در طراحی سایت شیشه و آینه
 • صفحه آرشیو مقالات و وبلاگ
 • صفحه مقالات و بلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات

سخن پایانی

طراحی سایت شیشه و آینه روشی کاربردی و کم هزینه است که می‌تواند کسب کار شما را با تغییرات مثبت زیادی همراه کند و کاربران زیادی را برای دیدن و خرید کردن از محصولاتاتان به سمت شما خواهد کشاند.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.