طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه _ ارائه تسهیلات دیجیتالی به صورت 24 ساعته

طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه _ ارائه تسهیلات دیجیتالی به صورت 24 ساعته

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی که بر جامعه حکم رانی می‌کند، هستند افراد و سازمان‌هایی که اقدام به راه‌اندازی صندوق قرض‌ الحسنه می‌کنند. ولی موضوع مهمی که باید توجه زیادی به آن داشت نوع مدیریت این صندوق است، طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه یک راهکار ارزشمند و کلیدی لست برای مدیریت هر چه بهتر صندوق‌ها و موسسات مالی در جهت ارائه بهتر خدمات به اقشار مردم.

برای موفقیت یک موسسه‌ی مالی، چگونگی مدیریت و برنامه ریزی حرف اول را می‌زند. طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه یکی از خدمات ارزنده‌ای است که مجموعه سایت با سئو برای مدیریت هر چه بهتر صندوق‌های قرض‌ الحسنه و موسسه‌های مالی ارائه می‌دهد.

اهمیت طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

صندوق‌های قرض الحسنه نقش بسزایی در رفع تبعیض‌های اجتماعی ایفا می‌کنند، همچنین یکی از اهداف این موسسات ارائه خدمات بانکداری بدون ربا است. نکته مهمی که وجود دارد این است که هر چقدر هم یک صندوق و موسسه مالی خدمات با کیفیتی را به افراد ارائه دهد ولی در بین آحاد جامعه دیده نشوند، نمی‌تواند نقش پر زنگی را در فقر زدایی و کم کردن تضاد طبقاتی ایفا کند.

اهمیت طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

امروزه استفاده از اینترنت در زندگی جوامع نقش پر رنگی دارد و افراد تمایل دارند تا بسیاری از کارهای خود را با استفاده از این تکنولوژی محبوب انجام دهند. مثلا خرید شارژ، پرداخت قبوض، خرید محصول و غیره، با توجه به این موضوع صندوق‌های قرض‌ الحسنه نیز باید خود را به روز کرده و بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین به متقاضیان ارائه دهند. طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه یک راهکار هدفمند و هوشمندانه است در جهت ارائه خدمات با کیفیت به عموم افراد یک جامعه.

مزایای طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به متقاضیان
 • فعالیت آنلاین اینترنتی بدون تعطیلی
 • ارائه کلیه خدمات مالی به متقاضیان از طریق وب‌سایت
 • تبدیل شدن صندوق قرض‌ الحسنه به یک برند خوشنام
 • فعالیت گسترده و نامحدود در بستر وب
 • کار کردن با وب‌سایت صندوق قرض‌ الحسنه ساده است
 • گرفتن تحصیلات مالی تنها با عضویت در وب‌سایت
 • گسترش دامنه فعالیت صندوق بدون محدوده‌ی جغرافیایی

ویژگی‌های طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

زمانی که یک وب‌سایت صندوق قرض‌ الحسنه راه‌اندازی می‌شود یک سری ویژگی‌ها باید داشته باشد تا بتواند کاربران زیادی را جذب خود کند، هر چقدر این ویژگی‌های بهتر باشد نقش پر رنگ‌تری در موفقیت این وب‌سایت ایفا خواهد کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با ویژگی‌های مهم طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه بیشتر آشنا سازیم:

ویژگی‌های طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

۱_ استفاده از تکنولوژی مناسب

یکی از ویژگی‌های مهم در طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه استفاده از تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای استاندارد است. هر چقدر تکنولوژی مورد استفاده در این وب‌سایت بهتر باشد، نتیجه‌های بهتری را برای شما رقم خواهد زد. مثلا امکان دارد که در یک وب‌سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده شود ولی در یک وب‌سایت قرض الحسنه دیگر وردپرس جوابگوی نیاز کارفرما نباشد و از سیستم اختصاصی در آن استفاده شود.

نکته مهمی که در انتخاب تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای در طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه باید به آن توجه داشت این است که انتخاب تکنولوژی اصلا سلیقه‌ای نیست و باید با توجه به نیازها و امکانات مورد نیاز کارفرما مشخص شود.

۲_ رابط کاربری ساده و استاندارد

شاید شما نیز برای دریافت خدمات به یک سایت سر زده باشید ولی به محض ورود با به هم ریختگی المان‌ها، دکمه‌ها، منوها و موارد دیگر در آن وب‌سایت مواجعه شد‌ه‌اید. در این حالت چه احساسی خواهید داشت، در بیشتر مواقع اقدام به ترک کردن سایت مورد نظر کرده و به سراغ دیگر وب‌سایت‌های رقیب خواهید رفت. پیاده سازی رابط کاربری ساده در عین حال حرفه‌ای از دیگر ویژگی‌های مهم در طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه محسوب می‌شود.

۳_ گرافیک و رنگ‌بندی مناسب در طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

ویژگی‌های طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

استفاده از گرافیک جذاب و کاربر پسند در طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه باعث خواهد شد تا کاربران شما به محض ورود به سایت احساس خوبی را تجربه کنند و مدت زمان بیشتری را در وب‌سایت سپری کنند. رنگ‌های مورد استفاده در وب‌سایت قرض‌ الحسنه باید مرتبط و متناسب با حوزه فعالیت شما بوده و به گونه‌ای باشد که کاربران ارتباط خوبی با آن برقرار کنند، در واقع گرافیک این وب‌سایت باید کاربر پسند باشد.

۴_ سرعت و امنیت مناسب و استاندارد

امروزه حفاظت از اطلاعات و داده‌های کاربران از اهمیت زیادی در میان موتورهای جستجو برخوردار است، در واقع هر وب‌سایتی به شکل بهتری از اطلاعات کاربرانش محافظت کند از محبوبیت بیشتری در میان موتورهای جستجو برخوردار است زیرا کاربران رضایت کافی از این وب‌سایت دارند. طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه باید به گونه‌ای پیاده سازی شود تا از تمامی افزونه‌ها و امکانات امنیتی لازم در آن استفاده شود تا دیگر هیچ خطری اطلاعات کاربران را تهدید نکند.

سرعت لودینگ نیز از دیگر ویژ‌گی‌های مهمی است که در طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه اهمیت زیای دارد. در واقع باید سرعت لودینگ در وب‌سایت قرض‌ الحسنه به گونه‌ای باشد که در کمترین زمان ممکن محتوا و بخش‌های مورد نیاز کاربران را در دسترس آنها قرار دهد. لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا مجموعه سایت با سئو در زمان طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت قرض‌الحسنه تمامی موارد مربوط به امنیت و سرعت لود را در نظر خواهد گرفت تا به بهترین شکل ممکن این موارد در سایت طراحی و پیاده سازی شود.

امکانات طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

امکانات طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • سیستم مدیریت اعضای صندوق قرض‌ الحسنه
 • مدیریت اسناد و مدارک مالی
 • سیستم تیکتینگ
 • مدیریت دفترچه‌های حساب
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم گزارش دهی
 • پنل مدیریت ساده و حرفه‌ای
 • مدیریت وام‌ها و نحوه اقساط
 • درگاه مستقیم بانکی
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • چت آنلاین

قیمت طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

قیمت و هزینه مورد نیاز برای ساخت سایت قرض‌ الحسنه به موارد زیادی بستگی دارد که هر کدام در کم و زیاد شدن قیمت این وب‌سایت تاثیر ‌گذار هستند. مقدار امکانات مورد استفاده، نوع سیستم و تکنولوژی، مدت زمان طراحی، نوع هاست و غیره را می‌توان از موارد مهمی محسوب کرد که در قیمت طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه تاثیرات زیادی دارند.

قیمت طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

اینکه یک شرکت طراحی سایت در قبال ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت هزینه زیادی را دریافت می‌کند دلیل بر کیفیت بالای کار نیست و برعکس هر شرکتی که هزینه کمی در قبال طراحی سایت دریافت کند دلیل بر بی کیفیتی کار نخواهد بود. مجموعه سایت با سئو در زمان مشاوره به دقت نیازهای شما را مورد برسی قرار خواهد داد و قیمت دقیق طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه را به شما اعلام خواهد کرد.

مراحل طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه در مجموعه سایت با سئو

زمانی که قرار است مجموعه سایت با سئو اقدام به طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه کند، یک سری مراحل را برای تحقق این امر باید سپری کند، این مراحل شامل:

۱_ مشاوره و نیاز سنجی کارفرما در یک جلسه حضوری

۲_ عقد قرارداد بین کارفرما و مجموعه سایت با سئو

۳_ ساخت طرح اولیه وب‌سایت

۴_ بازبینی طرح اولیه توسط کارفرما

۵_ ساخت طرح نهایی وب‌سایت قرض‌ الحسنه

۶_ بازبینی طرح نهایی وب‌سایت توسط کارفرما و تیم فنی، در صورتی که هر گونه کاستی یا اختلالی در وب‌سایت وجود داشته باشد برطرف سازی ایرادات احتمالی توسط تیم فنی مجموعه امکان پذیر خواهد بود.

۷_ راه‌اندازی و ایندکس سایت

۸_ پشتیبانی مادام‌العمر توسط مجموعه سایت با سئو

مراحل طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه

سخن پایانی

طراحی سایت صندوق قرض‌ الحسنه را باید یک ایده نوین و نوپا در جهت خدمات رسانی مالی دیجیتال محسوب کرد. ساخت سایت قرض‌ الحسنه در مجموعه سایت با سئو با بالاترین سطح دانش انجام خواهد شد تا همسو با اهداف و آرمان‌های شما پیش رود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.