طراحی سایت صنعتی | 4 ویژگی مهم راست کار صنعتگران

طراحی سایت صنعتی | 4 ویژگی مهم راست کار صنعتگران

در دنیای امروزی با پیشرفت‌های زیادی که در تکنولوژی شاهد هستیم، تمامی کسب کارها به دنبال بهترین راهکار برای خدمات رسانی بهتر و معرفی محصول و ارتباط و تعامل با مشتری هستند. هر کسب کاری متناسب با حوزه فعالیتش به دنبال فروش و خدمات رسانی بیشتر برای سود آوری است. طراحی سایت صنعتی می‌تواند تمامی نیازهایی را که شرکت‌های صنعتی به دنبال آن هستند برآورده ساخته و فروش بالایی را برای آنها فراهم سازد.

تمامی صنعتگران و واحدهای تولیدی برای توسعه و گسترش خدمات و محصولاتشان نیازمند یک بازنگری اساسی برای ارائه شیوه خدمات و درآمد بیشتر هستند، بر همین اساس طراحی سایت صنعتی بهترین راهکار است برای معرفی محصولات و ارائه خدمات صنعت گران و فعالان در این حوزه.

وب‌سایت صنعتی

زمانی که شما اقدام به طراحی سایت برای فعالیت صنعتی خودتان می‌کنید، می‌توانید محصولات خودتان را به راحتی به تعداد زیادی از مشتریان معرفی کنید و با ارائه محصولات به تمامی نقاط کشور، سهم زیادی در بازار تجارت اینترنتی داشته باشید.

اهمیت طراحی سایت صنعتی

شرکت‌ها و کارخانه‌های زیادی در حوزه صنعت وجود دارند که یک رقابت چشمگیر در میان آنها شکل گرفته است، هر بخش تولید بتواند هوشمندانه و موثر واقع شود سهم بیشتری را از فروش و ارائه خدمات به دست خواهد آورد.

با وجود گسترش اینترنت و استفاده آن در بین قشر زیادی از اشخاص، بخش‌های صنعتی این فرصت را دارند تا اقدام به طراحی سایت صنعتی کرده و از این فضا به بهترین شکل استفاده کنند و با تبلیغ کردن محصولاتشان در فضای اینترنت کاربران زیادی را به وب‌سایت دعوت کرده و با تعامل مناسبی تعداد زیادی از این کاربران را به مشتری تبدیل کنند. صنعت گران با طراحی سایت صنعتی یک سرمایه گذاری هوشمند و با ارزش را برای پیشرفت و توسعه کسب کارشان انجام می‌دهند.

اهمیت طراحی سایت صنعتی

امکانات طراحی سایت صنعتی

 • امکان ثبت نام و ورود کاربران به وب‌سایت
 • قرار دادن بخشی برای تصاویر از تجهیزات صنعتی
 • دسته‌بندی هوشمند و پیشرفته برای تجهیزات صنعتی
 • ارائه کاتالوک و محصولات واحد صنعتی در وب‌سایت برای کاربران
 • اگر واحد صنعتی نمایندگی فعال داشته باشد، در یک بخش از سایت به معرفی این نمایندگی‌ها پرداخته خواهد شد.
 • قرار دادن یک بخش برای اخبار و خبرهای صنعتی
 • قرار دادن جستجوی پیشرفته برای جستجوی راحت کاربر در وب‌سایت
 • قابلیت سفارش آنلاین و پرداخت اینترنتی برای مشتریان در طراحی سایت صنعتی
 • درگاه مستقیم بانکی برای تراکنش‌های صورت گرفته
 • ثبت آدرس دقیق در نقشه گوگل برای دسترسی راحتر مخاطبان
 • چند زبانه کردن سایت
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت صنعتی
 • سیستم تیکتینگ

طراحی سایت صنعتی دارای چه ویژگی‌هایی است

وب‌سایت صنعتی باید به گونه‌ای طراحی و راه‌اندازی شود تا بتوانند به بهترین شکل تمامی نیازهای کاربران را برآورده سازد، در ادامه به برسی ویژگی‌های این وب‌سایت می‌پردازیم:

1- مدیریت ساده

یک وب‌سایت صنعتی علی رغم اینکه باید دارای زیبایی و جذابیت باشد، باید یک پنل مدیریت کاربر پسند و راحت داشته باشد تا صاحب وب‌سایت بتواند به راحتی کارهای خودش را با آن انجام پیش ببرد.

ویژگی‌های وب‌سایت صنعتی

2- معرفی کردن محصولات تولید شده

زمانی که شما در وب‌سایت صنعتی به معرفی کالای خودتان میپردازید، به کاربران این امکان را می‌دهید تا بتوانند به درستی اطلاعات لازم را در مورد کالای مورد نظرش کسب کند و به شما اعتماد کند که این اعتماد مساوی است با فروش بیشتر محصولات شما.

3- استفاده از قالب اختصاصی

زمانی که شما از یک قالب اختصاصی در طراحی سایت صنعتی استفاده می‌کنید، این قالب با توجه به بهینه بودن زیبایی و جذابیت حرفه‌ای را به وب‌سایت شما می‌دهد.

4- ریسپانسیو بودن

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در طراحی وب‌سایت صنعتی باید به آن توجه کنیم، واکنشگرا بود آن است، وقتی که وب‌سایت صنعتی به صورت ریسپانسیو طراحی شود، این امکان را به تمامی اشخاص می‌دهد که با گوشی و تبلت بتوانند به راحتی تمامی صفحات آن را تماشا کنند و وب‌سایت شما به درستی در تمامی ابعاد برای کاربران به نمایش در می آید، این موضوع اهمیت زیادی در سئو و بهینه سازی دارد.

طراحی سایت صنعتی برای چه صنایعی کاربرد دارد

کاربرد طراحی سایت صنعتی

1- طراحی سایت برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

2- طراحی سایت برای صنایع استیل

3 طراحی سایت برای صنایع غذایی و آشامیدنی

4- طراحی سایت برای صنایع بهداشتی

5- طراحی سایت برای صنایع برودتی

6- طراحی سایت برای صنایع نساجی

7- طراحی سایت برای صنایع سیمان

8- طراحی سایت صنعتی برای صنایع سنگ و چوب

9- طراحی سایت برای صنایع هوایی

10- طراحی سایت برای صنایع الکترونیک

مزایای طراحی سایت صنعتی

در ادامه به چند مزیت مهم وب‌سایت صنعتی اشاره می‌کنیم:

1- صرفه جویی در زمان

وقتی که شما یک وب‌سایت صنعتی برای کسب کارتان راه‌اندازی می‌کنید، هم باعث خواهد شد که در وقت کاربران و مشتریان صرفه جویی شود و با انتخاب محصولات مورد نیازشان در کمترین زمان ممکن و با تازلترین قیمت آن محصول را در اختیار داشته باشند، هم خود شما به عنوان صاحب کسب کار با راضی نگه داشتن مشتری فروشی بالاتری را تجربه خواهید کرد و در وقت و زمانتان صرفه جویی خواهد شد.

2- جذب کردن مشتریان بیشتر

امروزه اگر هر کسب کاری این فضای حاکم و نامحدودی را که در اینترنت برای همگان مهیا است را از دست بدهد از قافله عقب مانده است، با فروش و بازاریابی که از طریق وب‌سایت در اینترنت انجام می‌دهید مشتریان زیادی را برای فروش محصولات صنعتی پیدا خواهید کرد و از دیگر رقیباتان در این صنعت یک قدم جلوتر خواهید بود.

3- ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

اگر توجه کرده باشید اکثر تولید کنندگان در حوزه صنعت در 24 ساعت شبانه روزی قادر به تولید و فعالیت نیستند و بنا به دلایل گوناگونی ساعاتی از شبانه روز را فعالیت ندارند و تعطیل میباشند، اگر تولیدی صنعتی شما دارای یک وب سایت نیز باشد در تمامی ساعات شبانه روزی میتوانید به مشتریانتان خدمات رسانی کنید و هیچ مشتری را از دست نخواهید داد. 

طراحی سایت صنعتی از چه صفحاتی تشکیل شده است

صفحات وب‌سایت صنعتی
 • صفحه تماس با ما که کاربران از این طریق با شما ارتباط برقرار می‌کنند
 • صفحه معرفی محصولات و خدمات
 • صفحه درباره ما که به معرفی شرکت شما میپردازد
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه وبلاگ که تمامی مطالب و مقالات سایت شما در آن قرار می‌گیرد

سخن پایانی

وب‌سایت صنعتی به شما این امکان را می‌دهد که در دنیای نامحدود اینترنت به بازاریابی و تبلیغ وب سایتتان بپردازید و بدون هیچ محدودیتی خدمات و کالای خودتان را در اختیار مخاطبان هدفتان قرار دهید.

هر چه سریعتر بتوانید یک وب‌سایت را برای فعالیت صنعتی خودتان راه‌اندازی کنید، تجربه بالاتری در فروش اینترنتی کسب خواهید کرد که این عامل در روند پیشرفت و موفقیت شما به عنوان یک صنعتگر نقش چشمگیری را ایفا می‌کند.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.