طراحی سایت عمده فروشی | 6 ویژگی مهم آن

طراحی سایت عمده فروشی | 6 ویژگی مهم آن

همانگونه که اطلاع دارید امروزه ساخت وب‌سایت در هر کسب و کاری از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث خواهد شد تا تجارت شما به صورت گسترده‌ای اقدام به تبلیغات و بازاریابی کرده و مشتریان زیادی را جذب خود کند. طراحی سایت عمده فروشی یکی از وب‌سایت‌هایی است که طرفداران زیادی دارد و ظرفیت فعالیت در این حوزه روز به روز در حال افزایش است، ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با وب‌سایت عمده فروشی بیشتر آشنا کنی، ولی ابتدا به تعریفی مختصری از این شغل خواهیم پرداخت. برا آشنایی با این حوزه تا انتها با ما همراه باشید.

عمده فروشی

عمده فروش به کسی گفته می‌شود که کالا و محصول را در حجم زیادی و قیمت مناسب به خورده فروشان عرضه می‌کند. زمانی که خرده فروش با قیمت مناسبی کالای مورد نظر را از عمده فروش تهیه کرد این امکان را خواهد داشت تا از قبال فروش آن سود مناسبی را به دست آورد.

طراحی سایت عمده فروشی

عمده فروشی نوعی فعالیت است که محصول و کالا با حجم زیاد را بین خرده فروشان تقسیم می‌کند، ولی مشکلی که اکثر عمده فروشان با آن درگیر هستند محدوده‌ی فعالیت است. مثلا تبلیغات یک عمده فروشی بیشتر دهان به دهان است و امکان ارسال محصول و کالا به سایر نقاط کشور در این سبک از بازاریابی بسیار کم است، طراحی سایت عمده فروشی تجارت شما را به یک فروشگاه آنلاین بزرگ تبدیل خواهد کرد تا به راحتی قادر باشید به سایر نقاط ایران محصول ارسال کنید.

اهمیت طراحی سایت عمده فروشی

گسترش اینترنت و در دسترس بودن آن برای عموم افراد باعث شد تا بسیاری از خدمات به صورت آنلاین در دسترس افراد قرار گیرد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه آنها شده است، عمده فروشی یکی از حوزه‌هایی است که مشتریان زیادی دارد. تمامی خرده فروشان، فروشگاه‌ها، تولیدی‌های کوچک و بزرگ و غیره برای تامین کالا و محصولات مورد نظر خود به سراغ عمده فروش می‌روند تا نیازهای خود را برطرف سازند.

نوع فعالیت فیزیکی و سنتی عمده فروش جوابگوی نیاز مصرف کننده نخواهد بود و فعالیت این مدلی باعث از دست رفتن مشتریان زیادی خواهد شد، طراحی سایت عمده فروشی انتخابی هوشمندانه و هدفمند است در جهت ارائه محصولات و کالا به صورت عمده و ‌گسترده در بستر وب.

ویژگی‌های طراحی سایت عمده فروشی

ویژگی‌ به مجموعه امتیازات مثبتی گفته می‌شود که باعث می‌شود یک وب‌سایت به نسبت دیگر رقبا از جایگاه ارزشمند‌تری برخوردار باشد. مجموعه سایت با سئو در زمان طراحی سایت عمده فروشی یک سری ویژگی‌های مهم را به خوبی در این وب‌سایت پیاده سازی خواهد کرد که شامل:

ویژگی‌های طراحی سایت عمده فروشی

۱_ سایت عمده فروشی باید ریسپانسیو (واکنشگرا) باشد

با توجه به اینکه بیشتر سرچ‌های اینترنتی توسط گوشی موبایل انجام می‌شود، ریسپانسیو بودن سایت‌های اینترنتی از اهمیت زیادی نزد گوگل برخوردار است و وب‌سایت‌هایی که این قابلیت را نداشته باشند جریمه خواهند شد و در لیست نتایج جستجو قرار نخواهند گرفت. طراحی سایت عمده فروشی باید به صورت واکنشگرا طراحی شود تا کاربران قادر باشند با هر دستگاه هوشمند دیجیتال (موبایل، لب‌تاب، کامپیوتر) به خوبی و در هر ابعاد و اندازه‌ای این وب‌سایت را مشاهده کنند.

۲_ تجربه کاربری (ux) و رابط کاربری (ui) استاندارد

تصور کنید که وارد سایت دیجی کالا شده‌اید و قصد دارید تا محصول و کالای مورد نظر خود را تهیه کنید، پروسه‌ای که باید طی کنید اصلا زمان بر و خسته کننده نخواهد بود زیرا در دیجی کالا رابط و تجربه کاربری به صورت استاندارد طراحی شده‌ است. چیدمان درست المان‌ها، منوهای منظم، استفاده از رنگ‌های متناسب و جذاب، استفاده از امکانات کاربردی، مشخص کردن درست مکان پیاده سازی امکانات و غیره همگی نشان دهنده‌ی ui و ux استاندارد در یک وب‌سایت است.

ویژگی‌های طراحی سایت عمده فروشی

در طراحی سایت عمده فروشی نیز درست به همین شکل تمامی استانداردهای تجربه و رابط کاربری پیاده سازی خواهد شد تا زمانی که مشتریان شما وارد سایت شدند در کمترین زمان ممکن به هدف مورد نظرشان دست یابند و از بودن در این وب‌سایت احساس خوشایندی داشته باشند.

۳_ سرعت لود مناسب

از دیگر ویژگی‌های مهم وب‌سایت عمده فروشی، سرعت لودینگ مناسب است. کاربران دوست دارند در کمترین زمان ممکن وارد سایت شما شوند و کالای مورد نظرشان را به سرعت تهیه کنند. در طراحی سایت عمده فروشی از تمامی ابزارهای افزایش سرعت لودینگ استفاده خواهد شد تا صفحات در کمتر از چند ثانیه برای کاربران لود شوند.

۴_ استفاده از تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای کاربردی

دقت داشته باشید که هر چقدر هم که یک وب‌سایت از محتوا و گرافیک خوبی برخوردار بوده ولی از تکنولوژی استانداردی برای طراحی آن استفاده نشده باشد، امکان قرار گرفتن آن در لیست نتایج جستجو کاهش خواهد یافت. تکنولوژی مناسب در زمان ساخت سایت عمده فروشی باید با توجه به نیاز کارفرما انتخاب شود تا هم پاسخگوی نیاز کاربران باشد و هم موتورهای جستجوی به راحتی قادر باشند این وب‌سایت را شناسایی کرده و محتوای آن را برسی کنند.

ویژگی‌های طراحی سایت عمده فروشی

۵_ گرافیک جذاب کاربر پسند

گرافیک و رنگ‌بندی مناسب از دیگر ویژگی‌های مهم عمده فروشی آنلاین محسوب می‌شود. در زمان طراحی سایت عمده فروشی باید از گرافیک و رنگ‌های جذابی استفاده شود تا هم متناسب با این حوزه باشد و هم احساس خوبی را به کاربران و مشتریان انتقال دهد.

۶_ امنیت در طراحی سایت عمده فروشی

امروزه امنیت و محافظت از اطلاعات کاربران از اهمیت زیادی برای گوگل برخودار است و هر وب‌سایتی در این مهم سستی کند با جریمه‌های سنگین گوگل مواجعه خواهد شد. در زمان ساخت وب‌سایت عمده فروشی از سیستم و تکنولوژی مناسبی باید استفاده شود تا امنیت این وب‌سایت تا حد زیادی افزایش یابد.

امکانات طراحی سایت عمده فروشی

امکانات طراحی سایت عمده فروشی
 • نمایش اطلاعات و جزئیات کالا
 • ورود
 • عضویت
 • پنل کاربری
 • قابلیت چند فروشندگی
 • سیستم تیکتینگ در عمده فروشی آنلاین
 • درگاه مستقیم بانکی
 • امکان خرید محصولات به صورت آنلاین و غیره حضوری
 • قابلیت ثبت سفارش
 • امکان پیگیری سفارشات
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • سیستم چت آنلاین
 • پنل مدیریت حرفه‌ای
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت

قیمت طراحی سایت عمده فروشی

یکی از چالش‌هایی که بیشتر عمده‌فروشی با آن مواجعه هستند، قیمت ساخت سایت است. در واقع قیمت‌های مختلفی که شرکت‌های طراحی سایت ارائه می‌دهند باعث خواهد شد تا کارفرما با سردرگمی مواجعه شود. اما لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا ما در این بخش به تمامی ابهامات شما پاسخ خواهیم داد. قیمت طراحی و ساخت وب‌سایت عمده فروشی به عوامل متعددی بستگی دارد و فقط معطوف به یک ویژگی‌ و قابلیت خاص نیست مثلا سیستم و تکنولوژی مناسب، گرافیک و رنگ‌بندی، نوع هاست، مدت زمان طراحی، شرکت طراح و غیره از عوامل مهم در قیمت گذاری وب‌سایت عمده فروشی هستند.

قیمت طراحی سایت عمده فروشی

در واقع اگر کارفرما یک وب‌سایت اختصاصی با امکانات زیاد نیاز داشته باشد، با توجه به اینکه ساخت و راه‌اندازی این وب‌سایت کمی زمان بر خواهد بود باید چندین متخصص به صورت تمام وقت در ساخت آن مشارکت داشته باشند و به این دلیل از قیمت بالاتری به نسبت یک وب‌سایت وردپرسی معمولی برخوردار است.

اینکه برخی از شرکت‌های طراحی سایت قیمت‌های بالایی را در قبال ساخت و راه‌اندازی سایت عمده فروشی تقاضای می‌کنند نشان دهنده‌ی کیفیت کار نیست چرا که قیمت بالا همیشه نشان‌ دهنده کیفیت نبوده و در برخی اوقات گران فروشی است. در طرف مقابل نیز درست به همین شکل است و قیمت‌های کم در قبال طراحی سایت کار درستی نبوده زیرا هیچ ارزانی بی دلیل نیست. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای اطلاع از قیمت طراحی سایت عمده فروشی با کارشناسان مجموعه سایت با سئو تماس گرفته تا این متخصصان به صورت دقیق و حساب شده با توجه به سلیقه و نیازهایتان قیمت دقیق عمده فروشی آنلاین را با شما اعلام کنند.

صفحات طراحی سایت عمده فروشی

صفحات طراحی سایت عمده فروشی
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات

مدت زمان طراحی سایت عمده فروشی چقدر است؟

هر وب‌سایتی برای طراحی و راه‌اندازی نیاز به زمان دارد و برای اینکه پروسه ساخت آن با موفقیت سپری شود باید زمان لازم برای ساخت و طراحی آن در نظر گرفته شود. طراحی سایت عمده فروشی نیاز به مدت زمان کافی برای طراحی و راه‌اندازی دارد، حجم کار و میزان امکانات مورد استفاده از مهم‌ترین عوامل در مدت زمان طراحی عمده فروشی آنلاین محسوب می‌شود. به صورت کلی بین یک یا دو هفته زمان برای طراحی وب‌سایت عمده فروشی نیاز است.

مدت زمان طراحی سایت عمده فروشی

مراحل طراحی سایت عمده فروشی

برای آشنایی بیشتر با مراحل چند گانه‌ی عمده فروشی آنلاین در ادامه با ما همراه باشید:

۱_ مرحله اول: مشاوره ونیاز سنجی کارفرما

۲_ مرحله دوم: بستن قرارداد بین مجموعه و کارفرما

۳_ مرحله سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سايت

۴_ مرحله چهارم: برسی طرح اولیه توسط کارفرما

۵_ مرحله پنجم: ساخت طرح نهایی

۶_ مرحله ششم: بازبینی طرح نهایی توسط تیم فنی و کارفرما

۷_ مرحله هفتم: راه‌اندازی و ایندکس وب‌سایت توسط تیم فنی مجموعه

۷_ پشتیبانی همیشگی: بعد از ایندکس شدن وب‌سایت حالا نوبت آن است تا شما فعالیت خودتان را در سایت انجام دهید. مجموعه سایت با سئو در این مرحله تمامی آموزش‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا تمامی کارهای مربوطه را خودتان انجام دهید و گیر هیچ کس نباشید. در صورت انجام دادن درست و اصولی سئو سایت تجارت شما نیز در لیست نتایج جستجو به کاربران نمایش داده خواهد شد.

مراحل طراحی سایت عمده فروشی

سخن پایانی

ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت یک روش موثر در بازاریابی محسوب می‌شود و در صورتی که این پروسه با موفقیت انجام شود مشتریان زیادی به سمت شما جذب خواهند شد. طراحی سایت عمده فروشی فرصتی مناسب و ایدال است برای تمامی افرادی که در حوزه‌ی عمده فروشی مشغول به فعالیت هستند تا از این طریق افراد زیادی را جذب کرده و فروش خود را تا چند برابر افزایش دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.