طراحی سایت فرش فروشی

طراحی سایت فرش فروشی

طراحی سایت فرش فروشی یک فرصت استثنایی است برای تمامی افرادی که در زمینه تولید و فروش قالی فعالیت دارند تا بتوانند با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی به بهترین شکل استفاده کرده و درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهند. طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی تجارت شما را به یک برند خوش‌نام تبدیل می‌کند که این عامل کاربران زیادی را از طریق اینترنت به سمت شما سوق می‌دهد.

قالیبافی را می‌توان از جمله هنرهایی ارزشمندی دانست که دارای سابقه طولانی در ایران بوده است و جزئی از فرهنگ و تمدن ایرانیان محسوب می‌شود، با وجود گذشت قرن‌ها از پیدایش این محصول ارزشمند اما همچنان نزد ایرانیان از جایگاه بالایی برخوردار است. طراحی سایت فرش فروشی فرصتی بی‌نظیر است برای تمامی افرادی که در این شاخه از صنعت فعالیت دارند تا خود را با علم روز هم سو کرده و از روش‌های جدید برای بازاریابی و فروش استفاده کنند.

از گذشته تا به امروز هنر و خلاقیت در زندگی افراد اهمیت زیادی داشته و در هر دوره آثار هنری با تغییراتی همراه بوده است. قالی را باید جزء میراث و هنر ایرانیان محسوب کرد که حفاظت و هراست از آن، وظیفه تمامی ایرانیان است. در ابتدا عشایر و چادرنشینان اقدام به بافتن قالی کردند که با توجه به ورود تکنولوژی در این صنعت، کم‌کم قالی‌های زیبایی تولید شد و این‌گونه‌ بود که این هنر در میان افراد رواج یافت.

وب‌سایت فرش فروشی

با توجه به شواهد بیش از 3 یا 4 هزار سال که قالیبافی در ایران قدمت دارد. زمان اوج گرفتن محبوبیت قالی در ایران، در زمان صفویه است زیرا در این زمان کارگاه‌های زیادی در سطح کشور برای قالیبافی راه‌اندازی شدند که بازرسانی بر روی این کارگاه‌ها نظارت داشتند. امروزه راه‌اندازی و طراحی سایت قدمی روبه جلو است برای کسانی که دوست دارند صدای تولید و فروش قالی را همگان بشنوند.

قیمت طراحی سایت فرش فروشی

یکی از سوالات پرتکراری که برخی از فعالان حوزه تولید و فروش فرش از ما دارند، قیمت طراحی سایت فرش فروشی است. شاید شما نیز به عنوان فردی که در زمینه‌ی تولید، فروش و یا بازاریابی فرش مشغول به فعالیت هستید این سوال را داشته باشید که با صرف کردن چه میزان هزینه‌ای امکان راه‌اندازی یک سایت فرش فروشی وجود دارد؟

در جواب به این سوال باید گفت که قیمت طراحی سایت قالیبافی به عوامل متعددی نظیر امکانات، سیستم مدیریت محتوا، گرافیک و… بستگی دارد. لازم نیست در این باره نگران باشید زیرا مجموعه سایت با سئو طی یک مشاوره حضوری که به صورت رایگان برگزار می‌شود، نیازهای شما را به دقت مورد بررسی قرار داده و بهترین پلن قیمتی برای شما در نظر می‌گیرد.

اهداف طراحی سایت فرش فروشی

✅️ ساخت سایت فروشگاه فرش فروشی شما را به یک برند تبدیل می‌کند.

✅️ استفاده از ظرفیت نامحدود اینترنت برای بازاریابی مدل‌های مختلف قالی

✅️ با توجه به فعالیت آنلاین فروشگاه فرش فروشی، مشتریان زیادی جذب تجارت شما می‌شوند.

✅️ به دلیل اینکه بسیاری از خدمات فرش فروش با راه‌اندازی وب‌سایت در بستر وب انجام می‌شود، باعث کاهش هزینه‌ها شما می‌شود.

✅️ ارتباط مستقیم کاربران با شما

اهمیت فرش در زندگی انسان‌ها

امروز صنعت قالیبافی به قدری گسترش یافته است که ما شاهد بافتن فرش‌های بزرگ و زیبا در انواع و رنگ‌های مختلفی هستیم که از طرفدارن زیادی نیز در سرتاسر دنیا برخوردار هستند. کارگاه‌های متعددی در سطح کشور مشغول به تولید فرش هستند که محصولات ارزنده‌ای را تولید می‌کنند. به دلیل روش بازاریابی و فروش سنتی که این کارگاه‌های فرش بافی دارند، با فروش کمی مواجه هستند زیرا افراد اغلب از کسب‌وکارهایی خرید می‌کنند که در فضای اینترنت فعالیت دارند و یک وب‌سایت مستقل راه‌اندازی کرده‌اند.

در روش فروش قالیچه به صورت قدیمی و سنتی، شما با افراد زیادی داد و ستت ندارید و اغلب مشتریان کمی در این روش از فروش با شما رابطه دارند. طراحی سایت فرش فروشی یعنی ارتباط شما با تعداد افراد زیادی از طریق اینترنت و به صورت آنلاین، پس اگر در زمینه تولید، فروش و بازاریابی فرش و قالیچه فعالیت دارید برای گرفتن گوی سبقت از رقیبان عجله کنید.

چرا به طراحی سایت فرش فروشی نیاز دارید؟

طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش فروشی می‌تواند فروش کارگاه‌های تولید قالی را بالا ببرد و به واسطه آنلاین بودن، مشتریان زیادی را در اینترنت به سمت شما می‌آیند. دامنه فعالیت فروش قالیچه به صورت سنتی، وسعت زیادی ندارد و شما قادر هستید تولیدات خودتان را نهایتا به شهرهای هم‌جوار صادر کنید.

اما زمانی که شما از طریق وب‌سایت قالیبافی اقدام به فروش و بازاریابی محصولات خودتان می‌کنید، به واسطه نداشتن محدودیت اینترنت قادر هستید تا فرش‌های تولید شده خود را به تمامی شهرها ایران و سایر نقاط دنیا صادر کنید و مشتریان زیادی را به دست آورید.

وقتی که شما بتوانید توسط وب‌سایت فرش فروشی در اینترنت فعالیت کنید، با تبلیغاتی که از طریق وب‌سایت انجام می‌دهید می‌توانید به یک برند معتبر قالی تبدیل شوید که مشتریان زیادی برای بازدید و خرید به شما سر می‌زنند.

صفحات طراحی سایت فرش فروشی

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت فرش فروشی
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

ویژگی‌های طراحی سایت فرش فروشی

امروزه طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و تمامی مشاغل این امکان را دارند تا با ساخت سایت خود را وارد دنیای نامحدود و گسترده اینترنت کرده و فروش بالایی را تجربه کنند. طراحی سایت فرش فروشی برای تمامی افرادی که در این صنعت فعالیت دارند یک فرصت مهم است برای بهتر دیده شدن. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی ویژگی‌های مهم وب‌سایت فرش فروشی بپردازیم:

ثبت سفارش، خرید و فروش

زمانی که مشتریان نیاز داشته باشند تا یک فرش مناسب را برای خودشان خریداری کنند، می‌توانند به وب‌سايت فرش فروشی وارد شوند و با انتخاب کردن محصول مورد نظر، کارهای مربوط به خرید آن را انجام دهند.

برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی در این وب‌سایت خرید خود را انجام دهند، می‌توانید فرم ثبت‌نام را در صفحه خرید قرار دهید تا بعد از پرکردن این فرم، مشتریان بتوانند فرش مد نظر خودش را انتخاب کرده و بعد از پرداخت کردن مبلغ آن توسط درگاه بانکی، این محصول را درب منزل تحویل بگیرند.

ویژگی طراحی‌ سایت فرش

قرار دادن اخبار و رویدادها در یک بخش از طراحی سایت فرش فروشی

کاربران و مخاطبان دوست دارند تا همیشه از جدیدترین اخباری مطلع شوند، شما می‌توانید اخبار و رویدادهای مرتبط با قالیبافی را در این بخش از وب‌سایت قرار دهید تا کاربران بتوانند با وارد شدن به این بخش، اخبار و رویدادها جدید را مطالعه کنند.

قابلیت پشتیبانی در طراحی سایت فرش فروشی

یکی از عوامل مهمی که مشتریان قبل و بعد از خرید به آن اهمیت زیادی می‌دهند، پشتیبانی تولید کننده از محصول است. طراحی سایت فرش فروشی این فرصت را به کاربران می‌دهد که قبل از پروسه خرید و بعد از آن، امکان ارتباط با پشتیبانی و مشاوره رایگان را داشته باشند.

امکان مقایسه محصولات

مقایسه محصولات در طراحی سایت فرش فروشی این امکان را برای کاربران و مشتریان فراهم می‌سازد که آنها بتوانند قالی‌های هم قیمت را از لحاظ کیفیت و تار پود با یکدیگر مقایسه کرده و بعد از اطمینان از محصول، اقدام به خرید آن کنند.

قرار دادن تصاویر 

بسیاری از کاربران تمایل دارند تا با کارگاه یا شرکت تولید‌کننده قالی بیشتر آشنا شوند، برای اینکه این خواسته کاربران و مخاطبان خود را برآورده سازید می‌توانید عکس‌های باکیفیتی را از جاهای مختلف تولیدی و کارگاه قالیبافی بگیرید و این تصاویر را در یک بخش از وب‌سايت قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی به این عکس‌ها دسترسی داشته باشند.

دقت داشته باشید که هر‌چقدر تصاویر مورد نظر از کیفیت خوبی برخوردار باشند در نتیجه کاربران با شما تامل بیشتری برقرار می‌کنند که این موضوع تاثیرات زیادی بر روی سئو سایت شما به جا می‌گذارد.

مقالات و مطالب آموزشی در طراحی سایت فرش فروشی

قراردادن مقالات و مطالب آموزشی مفید و مرتبط در طراحی سایت فرش فروشی می‌تواند مخاطبان زیادی را برای مطالعه این مطالب به وب‌سایت شما بکشاند و افراد زیادی امکان خواندن این مطالب را دارند، از مقالات ساده و کاربردی استفاده کنید تا همه کاربران توانایی درک آن را داشته باشند.

امکانات طراحی سایت فرش فروشی

امکانات طراحی سایت فرش

هر وب‌سایتی برای اینکه به درستی پاسخگوی نیاز کاربران خود باشد، نیاز به یک سری امکانات دارد تا بتواند به خوبی به درخواست مشتریان خود پاسخ دهد، طراحی سایت فرش فروشی نیز دارای امکانات کامل و جامعی است که ما در ادامه به بررسی مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

✔️ پنل کاربری

✔️ ورود

✔️ عضویت

✔️ درگاه مستقیم بانکی

✔️ امکان چت آنلاین

✔️ سیستم چند فروشندگی

✔️ امکان چند‌زبانه کردن طراحی سایت فرش فروشی

✔️ سیستم تیکتینگ

✔️ عضویت vip

✔️ گالری تصاویر و ویدئو

مراحل طراحی سایت فرش فروشی

همان‌گونه که اطلاع دارید هر وب‌سایت اینترنتی برای اینکه به صورت موفقی طراحی و راه‌اندازی شود باید یک پروسه را پشت سر بگذارد، برای اینکه شما به درک بهتری از مراحل ساخت سایت فرش فروشی برسید کافیست در ادامه با ما همراه باشید:

۱_ قدم اول: اولین مرحله ساخت سایت فروشگاه فرش فروشی، مشاوره کارشناسان مجموعه سایت با سئو با کارفرما می‌باشد.

۲_ قدم دوم: عقد قرارداد بین کارفرما و مجموعه

۳_ قدم سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت فرش فروشی توسط مجموعه سایت با سئو

۴_ قدم چهارم: ارائه طرح اولیه وب‌سایت به کارفرما

۵_ قدم پنجم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت فروشگاه فرش فروشی توسط مجموعه سایت با سئو

۶_ قدم ششم: ارائه طرح نهایی به کارفرما

۷_ قدم هفتم: بازبینی نهایی وب‌سایت توسط متخصصان ما

۸_ قدم هشتم: ایندکس کردن سایت

۹_ قدم نهم: پشتیبانی وب‌سایت توسط مجموعه سایت با سئو

مراحل طراحی سایت فرش

دقت داشته باشید که تمامی مراحل طراحی سایت فرش فروشی زیر نظر شما برگزار می‌شود و هرگونه ایراد و اشکال احتمالی در پروژه وجود داشته باشد به دقت توسط تیم فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا وب‌سایت فرش فروشی متناسب با سلیقه شما و در جهت اهدافتان پیش برود.

مدت‌زمان ساخت سایت فرش فروشی

مدت‌زمان لازم برای طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی بین ۸ الی ۱۵ روز کاری است که زمان دقیق آن در جلسه‌ی مشاور‌ه‌ای که بین کارفرما و تیم فنی مجموعه برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد. توجه داشته باشید که طراحی سایت فرش فروشی یک پروسه‌ تخصص است که باید متناسب با استانداردهای روز انجام شود تا یک وب‌سایت بهینه و مناسب در اختیار کارفرمایان عزیز قرار گیرد، به همین منظور هیچ‌گونه عجله‌ای در این رابطه نداشته باشید تا ما در موعد تعیین شده وب‌سایت شما را طراحی و دسترسی آن را در اختیار شما قرار دهیم. استفاده از تکنولوژی اختصاصی برای راه‌اندازی وب‌سایت فرش فروشی مدت‌زمان ساخت آن را افزایش می‌دهد.

سخن پایانی

امروزه هنرهای دستی را باید از مهم‌ترین آثار کشور به شمار آورد که در صدر آنها، صنعت قالیبافی قرار دارد. طراحی سایت فرش فروشی بستری را فراهم می‌سازد تا بافندگان، تولیدکنندگان و فروشندگان فرش بتوانند محصولاتشان را به صورت گسترده‌ای در اختیار عموم افراد قرار داده و خود را به یک برند معروف و سرشناس در این حوزه تبدیل کنند. هرگونه سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا این افراد با تجربه به بهترین شکل شما را در این راستا راهنمایی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.