طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش یک فرصت استثنایی است برای تمامی افرادی که در زمینه تولید و فروش انواع فرش فعالیت دارند تا از ظرفیت‌های گسترده اینترنت به بهترین شکل استفاده کنند و درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهند. طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی تجارت شما را به یک برند خوش‌نام تبدیل می‌کند که این عامل کاربران زیادی را از طریق فضای مجازی به سمت کسب‌وکار سوق می‌دهد.

فرش‌بافی از جمله هنرهایی ارزشمندی است که دارای سابقه طولانی در ایران می‌باشد و جزئی از فرهنگ و تمدن ایرانیان محسوب می‌شود، با وجود گذشت قرن‌ها از پیدایش این محصول ارزشمند اما همچنان نزد ایرانیان از جایگاه بالایی برخوردار است. طراحی وب‌سایت فرش فرصتی بی‌نظیر است برای تمامی افرادی که در این شاخه از صنعت فعالیت دارند تا خود را با علم روز هم سو کرده و از روش‌های جدید برای بازاریابی و فروش استفاده کنند. طراحی سایت فرش فروشی برای تمامی تولید‌کنندگان و افرادی که در زمینه فروش و بازاریابی فرش فعالیت دارند ایده‌ای خلاقانه و پرسود محسوب می‌شود.

از گذشته تا به امروز هنر و خلاقیت در زندگی افراد اهمیت زیادی داشته و در هر دوره آثار هنری با تغییرات چشمگیری همراه بوده است. فرش را باید جزء میراث و هنر ایرانیان محسوب کرد که حفاظت و هراست از آن، وظیفه تمامی ایرانیان است. در ابتدا عشایر و چادرنشینان اقدام به فرش‌بافی می‌کردند که با توجه به ورود تکنولوژی در این صنعت، کم‌کم فرش‌های زیبایی نیز تولید شد و این‌گونه‌ بود که این هنر در میان افراد رواج پیدا کرد.

وب‌سایت فرش فروشی

با توجه به شواهد، بیش از 3 یا 4 هزار سال است که قالیبافی در ایران قدمت دارد. زمان اوج گرفتن محبوبیت فرش در ایران، زمان صفویه است زیرا در این زمان کارگاه‌های زیادی در سطح کشور برای قالیبافی راه‌اندازی شدند که بازرسانی نیز بر روی این کارگاه‌ها نظارت داشتند. امروزه طراحی سایت قدمی روبه جلو است برای افرادی که دوست دارند صدای تولید و فروش فرش را همگان بشنوند.

قیمت طراحی سایت فرش

یکی از سوالات پرتکراری که بسیاری از فعالان حوزه تولید و فروش فرش از ما می‌پرسند، قیمت طراحی سایت فرش فروشی است. شاید شما نیز به عنوان فردی که در زمینه‌ تولید، فروش و بازاریابی فرش مشغول به فعالیت هستید این سوال را داشته باشید که با صرف کردن چه میزان هزینه‌ای امکان راه‌اندازی یک سایت فرش فروشی وجود دارد؟

در جواب به این سوال باید گفت که قیمت طراحی سایت فرش به عوامل متعددی نظیر امکانات، سیستم مدیریت محتوا، گرافیک و… بستگی دارد. لازم نیست در این مورد نگران باشید زیرا مجموعه سایت با سئو طی یک مشاوره حضوری که به صورت رایگان برگزار می‌شود، نیازهای شما را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد و بهترین پلن قیمتی را برای شما در نظر می‌گیرد.

سفارش طراحی وب‌سایت فرش

با ساخت سایت فرش فروشی، شما فرصت حضور در بازارهای داخلی و بین‌المللی را دارید و با انجام تبلیغات در این بازارها، مشتریان زیادی برای تهیه و خرید فرش مورد نظر خود به سمت شما می‌آیند. برای سفارش طراحی وب‌سایت فرش فروشی ابتدا باید با متخصصان ما در مجموعه سایت با سئو تماس بگیرید، سپس کارشناسان مجموعه با توجه به نیاز و اهداف کارفرما، اقدام به ثبت سفارش سایت فرش فروشی می‌کنند. در زمان ثبت سفارش طراحی‌ وب‌سایت فرش فروشی بودجه شما در نظر گرفته می‌شود و متناسب با توان مالی شما، بهترین پلن طراحی سایت را برایتان در نظر می‌گیریم.

مزایای طراحی سایت فرش

✅️ طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی، تجارت شما را به یک برند تبدیل می‌کند.

✅️ استفاده از ظرفیت نامحدود اینترنت برای بازاریابی مدل‌های مختلف فرش

✅️ با توجه به فعالیت آنلاین فروشگاه فرش فروشی، مشتریان زیادی جذب کسب‌وکار شما می‌شوند.

✅️ به دلیل اینکه بسیاری از خدمات فرش فروش با راه‌اندازی وب‌سایت در بستر وب انجام می‌شود، این عامل باعث کاهش هزینه‌ها شما می‌شود.

✅️ ارتباط مستقیم مشتریان با تولیدکنندگان فرش، از دیگر مزایای مهم طراحی وب‌سایت فرش محسوب می‌شود

اهمیت فرش در زندگی انسان‌ها

امروز صنعت قالیبافی به قدری گسترش یافته است که ما شاهد بافتن فرش‌های بزرگ و زیبا در انواع و رنگ‌های مختلفی هستیم که از طرفداران زیادی نیز در سرتاسر دنیا برخوردار هستند. کارگاه‌های متعددی در سطح کشور مشغول به تولید فرش هستند که محصولات ارزنده‌ای را تولید می‌کنند. به دلیل روش بازاریابی و فروش سنتی که این کارگاه‌های فرش‌بافی دارند، با فروش کمی مواجه هستند زیرا افراد اغلب از کسب‌وکارهایی خرید می‌کنند که در فضای اینترنت فعالیت دارند و یک وب‌سایت مستقل راه‌اندازی کرده‌اند.

در روش فروش فرش به صورت قدیمی و سنتی، شما با افراد زیادی داد و ستت ندارید و اغلب مشتریان کمی در این روش از فروش با شما رابطه دارند. طراحی سایت فرش فروشی یعنی ارتباط شما با تعداد افراد زیادی از طریق اینترنت و به صورت آنلاین، پس اگر در زمینه تولید، فروش و بازاریابی فرش و قالیچه فعالیت دارید برای گرفتن گوی سبقت از رقیبان عجله کنید.

چرا به طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی نیاز دارید؟

چرا به طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی نیاز دارید؟

طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی می‌تواند فروش کارگاه‌های تولید قالی را بالا ببرد و به واسطه آنلاین بودن، مشتریان زیادی به سمت شما می‌آیند. دامنه فعالیت فروش قالیچه به صورت سنتی، وسعت زیادی ندارد و شما قادر هستید تولیدات خودتان را نهایتا به شهرهای هم‌جوار صادر کنید.

اما زمانی که شما از طریق وب‌سایت قالیبافی اقدام به فروش و بازاریابی محصولات خودتان می‌کنید، به واسطه نداشتن محدودیت اینترنت قادر هستید تا فرش‌های تولید شده خود را به تمامی شهرها ایران و سایر نقاط دنیا صادر کنید و مشتریان زیادی را به دست آورید.

وقتی که شما بتوانید توسط وب‌سایت فرش فروشی در اینترنت فعالیت کنید، با تبلیغاتی که از طریق وب‌سایت انجام می‌دهید می‌توانید به یک برند معتبر قالی تبدیل شوید که مشتریان زیادی برای بازدید و خرید به شما سر می‌زنند. طراحی سایت فروشگاهی فرش فروشی یک پلتفرم اینترنتی است که به شما امکان فروش انواع فرش و قالی را بدون مراجعه حضوری مشتریان و به صورت آنلاین می‌دهد.

صفحات طراحی سایت فرش

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت فرش فروشی
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

ویژگی‌های طراحی سایت فرش

امروزه طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و تمامی مشاغل این امکان را دارند تا با ساخت سایت خود را وارد دنیای نامحدود و گسترده اینترنت کرده و فروش بالایی را تجربه کنند. طراحی سایت فرش برای تمامی افرادی که در این صنعت فعالیت دارند یک فرصت مهم است برای بهتر دیده شدن. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی ویژگی‌های مهم وب‌سایت فرش فروشی بپردازیم:

ثبت سفارش، خرید و فروش

زمانی که مشتریان نیاز داشته باشند تا یک فرش مناسب را برای خودشان خریداری کنند، می‌توانند به وب‌سايت فرش فروشی وارد شوند و با انتخاب کردن محصول مورد نظر، کارهای مربوط به خرید آن را انجام دهند.

برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی در این وب‌سایت خرید خود را انجام دهند، می‌توانید فرم ثبت‌نام را در صفحه خرید قرار دهید تا بعد از پرکردن این فرم، مشتریان بتوانند فرش مد نظر خودش را انتخاب کرده و بعد از پرداخت کردن مبلغ آن توسط درگاه بانکی، این محصول را درب منزل تحویل بگیرند.

ویژگی طراحی‌ سایت فرش

قرار دادن اخبار و رویدادها در یک بخش از طراحی سایت فرش

کاربران و مخاطبان دوست دارند تا همیشه از جدیدترین اخباری مطلع شوند، شما می‌توانید اخبار و رویدادهای مرتبط با صنعت فرش را در این بخش از وب‌سایت قرار دهید تا کاربران بتوانند با وارد شدن به این بخش، اخبار و رویدادها جدید را مطالعه کنند.

قابلیت پشتیبانی در طراحی سایت فرش

یکی از عوامل مهمی که مشتریان قبل و بعد از خرید به آن اهمیت زیادی می‌دهند، پشتیبانی تولید کننده از محصول است. طراحی سایت فرش این فرصت را به کاربران می‌دهد که قبل از پروسه خرید و بعد از آن، امکان ارتباط با پشتیبانی و مشاوره رایگان را داشته باشند.

امکان مقایسه محصولات

مقایسه محصولات در طراحی سایت فرش این امکان را برای کاربران و مشتریان فراهم می‌سازد که آنها بتوانند فرش‌های هم قیمت از لحاظ کیفیت و تار پود را با یکدیگر مقایسه کنند و بعد از اطمینان از محصول، آن را خریداری نمایند.

قرار دادن تصاویر 

بسیاری از کاربران تمایل دارند که با کارگاه یا شرکت تولید‌کننده فرش بیشتر آشنا شوند، برای اینکه این خواسته کاربران و مخاطبان خود را برآورده سازید می‌توانید تصاویر باکیفیتی را از بخش‌های مختلف تولیدی و کارگاه فرش‌بافی بگیرید و این تصاویر را در یک بخش از وب‌سايت قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

دقت داشته باشید که هر‌چقدر تصاویر مورد نظر از کیفیت مناسب‌تری برخوردار باشند، در نتیجه کاربران با شما تامل بیشتری برقرار می‌کنند که این موضوع تاثیرات مثبت زیادی بر روی سئو سایت شما به جا می‌گذارد.

مقالات و مطالب آموزشی در طراحی سایت فرش

قراردادن مقالات و مطالب آموزشی مفید و مرتبط در طراحی سایت فرش می‌تواند مخاطبان زیادی را برای مطالعه این محتواها به وب‌سایت شما بکشاند که افراد زیادی امکان خواندن این مقالات را دارند. از مطالب ساده و کاربردی استفاده کنید تا همه کاربران توانایی درک آن را داشته باشند.

امکانات طراحی سایت فرش

امکانات طراحی سایت فرش

هر وب‌سایتی برای اینکه به درستی بتواند نیاز کاربران خود برطرف سازد، نیاز به یک سری امکانات دارد تا به خوبی به درخواست مشتریان پاسخ دهد. طراحی سایت فرش فروشی نیز دارای امکانات کامل و جامعی است که ما در ادامه به معرفی مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

✔️ پنل کاربری

✔️ ورود

✔️ عضویت

✔️ درگاه مستقیم بانکی

✔️ امکان چت آنلاین

✔️ سیستم چند فروشندگی

✔️ امکان چند‌زبانه کردن طراحی سایت فرش

✔️ سیستم تیکتینگ

✔️ عضویت vip

✔️ گالری تصاویر و ویدیو

✔️ موتور جستجوی پیشرفته داخلی

✔️ امکان مقایسه مدل‌های مختلف فرش

✔️ پنل مدیریت حرفه‌ای

✔️ ایجاد بخشی برای ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربران

✔️ در وب‌سایت فرش فروشی، امکان ثبت سفارش و فروش آنلاین محصولات وجود دارد.

چرا طراحی سایت فرش را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

مجموعه سایت با سئو این آمادگی را دارد تا تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت فرش را به صورت سفارشی‌سازی شده انجام دهد و زیبایی را در صنعت فرش برای شما به ارمغان آورد. ما از اهمیت صنعت فرش بر رفاه حال جامعه آگاه هستیم، به همین منظور پروژه طراحی سایت فرش را باکیفیت عالی و استفاده از بهترین زیرساخت‌های فنی پیش می‌بریم. پشتیبانی مادام‌العمر از وب‌سایت فرش توسط سایت با سئو، یک آفر ویژه از طرف مجموعه برای شماست.

مراحل طراحی سایت فرش

همان‌گونه که اطلاع دارید هر وب‌سایت اینترنتی برای اینکه به صورت موفقی طراحی و راه‌اندازی شود باید یک پروسه را پشت سر بگذارد. برای اینکه شما به درک بهتری از مراحل ساخت سایت فرش فروشی دست یابید، کافیست در ادامه با ما همراه باشید:

۱_ قدم اول: اولین مرحله ساخت سایت فروشگاه فرش فروشی، مشاوره کارشناسان مجموعه سایت با سئو با کارفرما می‌باشد.

۲_ قدم دوم: عقد قرارداد بین کارفرما و مجموعه

۳_ قدم سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت فرش فروشی توسط مجموعه سایت با سئو

۴_ قدم چهارم: ارائه طرح اولیه وب‌سایت به کارفرما

۵_ قدم پنجم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت فروشگاه فرش فروشی توسط مجموعه سایت با سئو

۶_ قدم ششم: ارائه طرح نهایی به کارفرما

۷_ قدم هفتم: بازبینی نهایی وب‌سایت توسط متخصصان ما

۸_ قدم هشتم: ایندکس کردن سایت

۹_ قدم نهم: پشتیبانی وب‌سایت توسط مجموعه سایت با سئو

مراحل طراحی سایت فرش

دقت داشته باشید که تمامی مراحل طراحی سایت فرش زیر نظر کارفرما برگزار می‌شود و هرگونه ایراد و اشکال احتمالی در پروژه وجود داشته باشد به دقت توسط تیم فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا وب‌سایت فرش فروشی متناسب با سلیقه و در جهت اهداف شما پیش برود.

طراحی سایت فرش فروشی چند روز زمان نیاز دارد؟

مدت‌زمان لازم برای طراحی سایت فروشگاه فرش فروشی بین ۸ الی ۱۵ روز کاری است که زمان دقیق آن در جلسه‌ی مشاور‌ه‌ای که بین کارفرما و تیم فنی مجموعه برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد. توجه داشته باشید که طراحی سایت فرش فروشی یک پروسه‌ تخصص است که باید متناسب با استانداردهای روز انجام شود تا یک وب‌سایت بهینه و مناسب در اختیار کارفرمایان عزیز قرار گیرد، به همین منظور هیچ‌گونه عجله‌ای در این رابطه نداشته باشید تا ما در زمان تعیین شده وب‌سایت شما را طراحی و دسترسی آن را در اختیار شما قرار دهیم. در ضمن استفاده از تکنولوژی اختصاصی برای راه‌اندازی وب‌سایت فرش فروشی مدت‌زمان ساخت آن را افزایش می‌دهد.

سخن پایانی

هنرهای دستی از مهم‌ترین آثار کشور ما محسوب می‌شود که در صدر آنها، صنعت فرش قرار دارد. طراحی سایت فرش بستری را فراهم می‌سازد تا بافندگان، تولیدکنندگان و فروشندگان فرش بتوانند محصولاتشان را به صورت گسترده‌ای در اختیار عموم افراد قرار داده و خود را به یک برند معروف و سرشناس در این حوزه تبدیل کنند. هرگونه سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به بهترین شکل شما را در این راستا راهنمایی کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.