طراحی سایت فرش |👈 سوار بر قالیچه سلیمان 7 روز هفته قالی بفروشید

طراحی سایت فرش |👈 سوار بر قالیچه سلیمان 7 روز هفته قالی بفروشید

قالیبافی را می‌توان از جمله هنرهایی ارزشمندی دانست که دارای سابقه طولانی در ایران بوده و آن را باید جزوی از فرهنگ و تمدن ایرانیان محسوب کرد، با وجود گذشبتن قرن‌ها از پیدایش این محصول ارزشمند اما همچنان نزد ایرانیان جایگاه بالایی برخوردار است دارد. طراحی سایت فرش فرصتی بی نظیر است برای تمامی افرادی که در این شاخه از صنعت فعالیت دارند تا خود را با علم روز هم سو کرده و از روش‌های جدید برای بازاریابی و فروش استفاده کنند.

از روزگاران قدیم با توجه به دوره‌ای که انسان‌ها در آن زندگی می‌کردند، همواره هنر و خلاقیت در زندگی افراد وجود داشته و در هر دوره و نسلی آثار هنری دچار تغییراتی شده است. قالی را باید جزوه میراث وهنر ایرانیان دانست و حفاظت و هراست از آن وظیفه تمامی ایرانیان است.

در ابتدا عشایر و چادرنشینان اقدام به تولید قالی کرده‌اند و باتوجه به بالارفتن علم در بافت و تولید آن، کم کم این افراد توانستند تا قالی های زیبایی را ببافند و این هنر در میان افراد رواج یافت.

وب‌سایت فرش فروشی

با توجه به شواهد بیش از 3 یا 4 هزار سال است که در ایران قالیبافی قدمت دارد. زمان اوج گرفتن قالی را در ایران باید در زمان صفویه دانست زیرا در این زمان کارگاهای زیادی در سطح کشور برای قالیبافی راه‌اندازی شدند و بازرسانی بر روی این کارگاها نظارت داشتند. امروزه راه‌اندازی و طراحی سایت قدمی روبه جلو خواهد بود برای کسانی که دوست دارند صدای تولید و فروش قالی را همگان بشنوند.

اهمیت فرش در زندگی انسان‌ها

امروز صنعت قالیبافی به قدری گسترش یافته است که ما شاهد بافتن فرش‌های بزرگ و زیبا در انواع و رنگ‌های مختلفی هستیم که از طرفدارن زیادی در سرتاسر دنیا برخوردار هستند. کارگاهای متعددی هستند که در سطح کشور مشغول به تولید قالی هستند و محصولات ارزنده‌ای را تولید می‌کنند.

اما به دلیل روش بازاریابی و فروش سنتی که این کارگاهای فرش بافی دارند، با فروش کمتری مواجه هستند زیرا در زندگی امروزی افراد اغلب از کسب کارهایی خرید می‌کنند که در فضای اینترنت فعالیت دارند.

در روش فروش قالیجه به صورت قدیمی و سنتی شما با افراد زیادی داد و ستت نخواهید داشت و اغلب مشتریان کمی را در این روش از فروش با شما رابطه دارند. طراحی سایت فرش یعنی ارتباط شما با تعداد افراد زیادی از طریق اینترنت و به صورت آنلاین، پس اگر در زمینه تولید، فروش و بازاریابی فرش و قالیچه فعالیت داری برای گرفتن گوی سبقت از رقیبان عجله کن.

وب‌سایت فرش فروشی

طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش فروشی می‌تواند فروش و بازاریابی را در کارگاهای تولید قالی بالا ببرد و به واسطه آنلاین بودن آن مشتریان زیادی را در اینترنت پیدا خواهید کرد. دامنه فعالیتی که در روش فروش قالیچه به روش سنتی وجود دارد وسعت زیادی ندارد و شما قادر هستید تولیدات فرش خود را نهایتا به شهرهای همجوار صادر کنید.

اما زمانی که شما از طریق وب‌سایت قالیبافی اقدام به فروش و بازاریابی محصولات خودتان می‌کنید، به واسطه نداشتن محدودیت اینترنت قادر هستید تا فرش‌های تولید شده خود را به تمامی شهرها و نقاط دنیا صادر کنید و مشتریان زیادی را از جاجای دنیا به دست آورید.

زمانی که شما بتوانید توسط وب‌سایت قالیبافی در اینترنت فعالیت کنید، کم کم و با شناخته شدن می‌توانید به یک برند در تولید و فروش قالی تبدیل شوید و مشتریان زیادی برای بازدید و خرید به شما سر خواهند زد.

صفحات طراحی سایت فرش

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت فرش فروشی
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

قیمت طراحی سایت فرش فروشی

یکی از سوالات پر تکراری که برخی از افراد از ما دارند، هزینه‌ی طراحی سایت قالیبافی است. شاید شما نیز به عنوان فردی که در زمینه‌ی تولید، فروش و یا بازاریابی فرش مشغول به فعالیت هستید این سوال را داشته باشید که با صرف کردن چه میزان هزینه‌ای امکان راه‌اندازی یک سایت فرش فروشی وجود دارد؟

در جواب به این سوال باید گفت که قیمت طراحی سایت قالیبافی به عوامل متعددی بستگی دارد مانند امکانات، سیستم مدیریت محتوا، گرافیک و غیره…لازم نیست که در این باره نگران باشید زیرا مجموعه سایت با سئو طی یک مشاوره حضوری که به صورت رایگان برگزار می‌شود نیازهای شما را به دقت مورد برسی قرار خواهد داد تا بتوانید به صورت موفقی به تجارت آنلاین بپردازید، کافیست با ما همراه باشید…

برسی ویژگی‌های طراحی سایت فرش

امروزه طراحی و راه‌اندازی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و تمامی مشاغل این امکان را دارند تا با ساخت سایت خود را وارد دنیای نامحدود و گسترده اینترنت کرده و فروش بالایی را تجربه کنند، در این میان طراحی سایت فرش فروشی نیز برای تمامی افرادی که در این صنعت فعالیت دارند مهم بوده و فرصتی است برای بهتر دیده شدن، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی‌های مهم وب‌سایت فرش فروشی بیشتر آشنا سازیم:

1- ثبت سفارش، خرید و فروش

زمانی که مشتریان نیاز داشته باشند تا یک فرش مناسب را برای خودشان خریداری کنند می‌توانند به وب‌سايت قالیبافی وارد شوند و با انتخاب کردن محصول مورد نظر اقدام به خرید آن کنند.

برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی در وب‌سایت خرید خود را انجام دهند، می‌توانید فرم ثبت نام را در صفحه سفارش و خرید قرار دهید تا بعداز پرکردن آن مشتری بتواند فرش مد نظر خودش را انتخاب کرده و بعد از پرداخت کردن مبلغ آن توسط درگاه بانکی، می‌تواند قالی مورد نظر را درب منزل خود تحویل گیرد.

ویژگی طراحی‌ سایت فرش

2- قرار داد اخبار و رویدادها در یک بخش از طراحی سایت فرش فروشی

کاربران و مخاطبان دوست دارند تا همیشه از جدیدترین اخباری آگاه باشند، شما می‌توانید اخبار و رویدادهای مرتبط با قالیبافی را در این بخش از وب‌سایت قرار دهید تا کاربران مشتریان بتوانند با وارد شدن به این بخش به اخبار و رویدادها جدید و بروز دسترسی داشته باشند.

3- قابلیت پشتیبانی در وب‌سایت قالیبافی

یکی از عوامل مهمی که مشتریان دوست دارند قبل از خرید و بعد ازخرید به آن اهمیت داده شود و برای مشتری ارزش آفرینی شود، پشتیبانی از محصول است. طراحی سایت فرش این اعتماد را به کاربران و مشتریان خواهد داد که در هر زمانی که آنها نیاز داشته باشند امکان ارتباط با پشتیبانی و مشاوره رایگان برای آنها میسر شود.

4- امکان مقایسه محصولات

مقاسیه محصولات در طراحی سایت فرش فروشی این امکان را برای کاربران و مشتریان فراهم می‌سازد که آنها بتوانند قالی‌های هم قیمت را از لحاظ کیفیت و تار پود با یکدیگر مقایسه کنند و بعد از اطمینان از محصول اقدام به خرید آن کنند.

5- قرار دادن تصاویر 

کاربران تمایل دارند تا با کارگاه یا شرکت تولید کنند قالی بیشتر آشنا شوند، برای اینکه بتوانید این خواسته کاربران و مخاطبان خود را برآورده سازید می‌توانید عکس‌های با کیفیت را از جاهای مختلف کارگاه و شرکت قالیبافی بگیرید و در یک بخش از وب‌سايت قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی به این عکس ها دسترسی داشته باشند.

دقت داشته باشید که هر چقدر تصاویر مورد نظر از کیفیت خوبی برخوردار باشند در نتیجه کاربران با شما تامل بیشتری برقرار خواهند کرد و این موضوع تاثیرات زیادی بر روز سئو سایت شما به جا می‌گذارد.

6- مقالات و مطالب آموزشی در طراحی سایت فرش

قراردادن مقالات و مطالب آموزشی مفید و مرتبط در طراحی سایت فرش می‌تواند مخاطبان زیادی را برای مطالعه محتوا و مطالب به وب‌سایت شما بکشاند و افراد زیادی امکان خواندن این مطالب را خواهند داشت، از مقالات ساده و کاربردی استفاده کنید تا همه کاربران توانایی درک آن را داشته باشند.

امکانات طراحی سایت فرش فروشی

امکانات طراحی سایت فرش

هر وب‌سایتی برای اینکه به درستی پاسخگوی نیاز کاربران خود باشد، نیاز به یک سری امکانات دارد تا بتواند به خوبی به درخواست مشتریان خود پاسخ دهد، طراحی سایت قالیبافی نیز دارای امکانات کامل و جامعی است که ما در ادامه به برسی مهم‌ترین آنها خواهیم پرداخت:

 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • درگاه مستقیم بانکی
 • امکان چت آنلاین
 • سیستم چند فروشندگی
 • امکان چند زبانه کردن طراحی سایت فرش فروشی
 • سیستم تیکتینگ
 • عضویت vip
 • گالری تصاویر و ویدیو

مراحل طراحی سایت فرش

همانگونه که اطلاع دارید هر وب‌سایت اینترنتی برای اینکه به صورت موفقی طراحی و راه‌اندازی شود باید یک پروسه را پشت سر بگذارد، برای اینکه شما به درک بهتری از مراحل ساخت سایت قالیبافی برسید کافیست در ادامه با ما همراه باشید:

۱_ قدم اول، مشاوره و نیاز سنجی

۲_ قدم دوم، عقد قرارداد و استارت پروژه

۳_ قدم سوم، ساخت طرح اولیه سایت فرش فروشی توسط سایت با سئو

۴_ قدم چهارم، ارائه طرح اولیه وب‌سایت به کارفرما

۵_ قدم پنجم، ساخت طرح نهایی وب‌سایت فرش فروشی توسط مجموعه سایت با سئو

۶_ قدم ششم، ارائه طرح نهایی به کارفرما

۷_ قدم هفتم، بازبینی نهایی وب‌سایت توسط متخصصان ما

۸_ قدم هفتم، ایندکس کردن سایت

۹_ قدم نهم، پشتیبانی وب‌سایت توسط مجموعه سایت با سئو

مراحل طراحی سایت فرش

دقت داشته باشید که تمامی مراحل طراحی سایت فرش زیر نظر شما برگزار خواهد شد و هر گونه ایراد و اختلال احتمالی در پروژه وجود داشته باشد به دقت مورد برسی قرار خواهد گرفت تا وب‌سایت قالیبافی متناسب با صلیقه شما و در جهت اهدافتان پیش برود.

سخن پایانی

هنرهای دستی را باید از مهم‌ترین آثار هر کشور به شمار آورد که در صدر آنها قالیبافی قرار دارد. طراحی سایت فرش فروشی بستری را فراهم خواهد کرد تا بافندگان، تولید کنندگان و فروشندگان قالی بتوانند محصولاتشان را به صورت گسترده‌ای در اختیار افراد گذاشته و خود را به یک برند معروف و سرشناس در این حوزه تبدیل کنند. هر گونه سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا این افراد ذبده به بهترین شکل ممکن شما را در این راستا راهنمایی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.