طراحی سایت فروش شارژ | به صورت آنلاین شارژ موبایل بفروش…!

طراحی سایت فروش شارژ | به صورت آنلاین شارژ موبایل بفروش…!

اگه دوس دارید تا در اینترنت و به صورت آنلاین اقدام به فروش شارژ کنید، طراحی سایت فروش شارژ این فرصت را برای شما مهیا خواهد کرد که به صورت 24 ساعته خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید.

در دنیای امروزی اکثریت افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند مانند جوانان، نوجوانان، سالمندان و افراد بازنشسته همگی از تلفن همراه استفاده می‌کنند و در زمان‌های کاری و یا در فراغت خود با استفاده از این ابزار با افراد گوناگونی ارتباط برقرار می‌کنند، که این نشان دهنده جایگاه و اهمیتی است که تلفن همراه در زندگی افراد دارد.

یکی از پر درآمد ترین کسب کارها را شرکت‌های مخابراتی در اختیار دارند زیرا این شرکت‌ها دستگاهی ارتباطی و اپراتورهایی را در اختیار دارند که می‌تواند از طریق آن وسایل مرتبط را به سازمان‌ها و افراد بفروشند. فروش شارژ تلفن همراه را باید یکی از نیازهای ضروری دانست که گردش مالی زیادی را برای شرکت‌ها و فروشگاهای فعال در این عرصه به همراه دارد.

وب‌سایت فروش شارژ

طراحی سایت فروش شارژ این امکان را برای شما فراهم ساخت تا با عرضه شارژهای تلفن همراه مانند ایرانسل، رایتل و همراه اول درآمد بالایی را از این طریق به دست آورد.

تمامی افراد و شرکت‌هایی که در فروش شارژ فعالیت دارند مانند اپراتورهای همراه، فروشگاهای فروش شارژ و شرکت های مخابراطی می‌توانند با طراحی سایت بستری را فراهم سازند تا کاربران و مخاطبان بتوانند به راحتی و با مراجعه با وب‌سایت از خدمات و امکاناتی که در آن وجود دارد استفاده کنند.

این کار سبب می‌شود که در زمان و هزینه آنها صرفه جویی شود و از طرف دیگر به خاطر استقبال زیادی که از طراحی سایت فروش شارژ می‌شود، درآمد زیادی را برای صاحبان و شرکت های فروش شارژ به صورت آنلاین و اینترنتی به همراه خواهد داشت.

طراحی سایت فروش شارژ چه صفحاتی دارد

صفحات طراحی سایت فروش شارژ
 1. صفحه تماس با ما
 2. صفحه ای که برای تخفیف، جوایز و امتیاز دهید در نظر گرفته شده است
 3. صفحه در باره ما
 4. صفحه اصلی وب‌سایت(خانه)
 5. صفحه آرشیو محصولات
 6. صفحه محصولات
 7. صفحه محصولات نهایی
 8. صفحه آرشیو مقالات و بلاگ
 9. صفحه مقالات وبلاگ
 10. صفحه آرشیو خدمات
 11. صفحه خدمات
 12. صفحه خدمات نهایی

طراحی سایت فروش شارژ دارای چه امکاناتی است

امکانات وب‌سایت فروش شارژ

امکاناتی که در این وب‌سایت وجود دارد شامل:

1- دسته بندی

امکان ایجاد کردن دسته‌بندی برای تمامی امکانات و محصولاتی که در وب‌سایت فروش شارژ وجود دارد مثلا بسته های اینترنتی، شارژ همراه اول، شارژه ایرانسل، شارژ رایتل، شارژ وایمکس، بسته های اینترنتی و غیره…

2- طراحی کردن آیتم‌های موجود

در این بخش امکان تعریف نامحدود برای هر کدام از محصولاتی که در طراحی سایت فروش شارژ وجود خواهد داشت، مثلا فروش شارژ 5 هزارتومانی به صورت نامحدود را می‌توان مشخص کرد.

3- چگونگی دریافت شارژ

انتخاب چگونگی روش شارژ از دیگر امکانات طراحی سایت فروش شارژ به شمار می‌آید. مثلا اینکه کاربر دوست دارد که شارژ را از طریق ایمیل و یا به صورت نمایشی و یا به صورت شارژ مستقیم بر روی خطش فرستاده شود.

4- طراحی کردن صفحه راهنما در وب‌سایت فروش شارژ

این امکان برای این است که کاربران نحوه استفاده از شارژ اپراتورهای مختلف را بعد از خرید کردن آن در اختیار داشته باشند، مثلا برای شارژکردن سیم کارت ایرانسلی باید کد شارژ را با استفاه از این روش وارد کنند: (# کد شانزده رقمی شارژ*144*).

امکانات وب‌سایت فروش شارژ

5- ثبت کردن سفارش

یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی سایت فروش شارژ وجود دارد، ثبت کردن سفارش به صورت دقیق به همراه وضعیت پرداخت و تحویل آن است. کاربران می‌توانند سفارش‌های خودشان را در وب‌سایت ثبت کنند و با انجام دادن مراحل شارژ آن را در اختیار داشته باشند.

6- قرار دادن کدهای تخفیف

در این بخش به منظور ترغیب کردن مشتریان و تشویق برای خریداری محصولات، از کدهای شارژ در وب‌سایت فروش شارژ استفاده خواهد شد.

7- طراحی کردن یک پنل برای تبلیغات

یکی از راهایی که شما در سایت فروش شارژ اینترنتی می‌توانید از طریق آن درآمد مناسبی داشته باشید، قرار دادن تبلیغات شرکت ها و کسب کارهای مختلف است. شرکت‌ها و کسب کارها تمایل دارند که در وب‌سایت‌هایی که دارای ترافیک بالایی هستند، به تبلیغات و بازاریابی بپردازند و یکی از گزینه های مناسب برای آن ها قرار دادن تبلیغات در وب سایت شما است.

تبلیغاتی که شما می‌توانید در وب‌سایت فروش شارژ قرار دهید شامل تبلیغات بنری، فلش، پاپ آپ، تبلیغات بنری و تبلیغات متنی است و شما می‌توانید از این طریق درآمد بالایی را به دست آورید.

8- ایجاد کردن یک قسمت برای ارائه سرویس و خدمات

در این قسمت می‌توانید به فروش شارژهای مستقیم اپراتورهای بپردازید ؛ معرفی اپلیکیشن های فروش شارژ و نمایندگی های فروش از جمله مواردی هستند که می‌توانید در این بخش قرار دهید.

9- طراحی بخش اخبار

در این بخش اخبار مهم شبکه‌های مخابراتی و اطلاعیه‌های اپراتورها در مورد سرویس‌های جدید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

10- طراحی درگاه پرداخت در طراحی سایت فروش شارژ

برای اینکه کاربران بتوانند مبلغ شارژ را در درگاه‌های عضوه شتاب بانکی مانند بانک پاسارگاد و بانک پارسیان پرداخت کنند، درگاه‌های این بانک‌ها در وب‌سایت قرار داده شده است تا کاربر با اتصال به این درگاه‌ها بتواند مبلغ شارژ را واریز کنند.

امکانات وب‌سایت فروش شارژ

11- دیگر امکانات طراحی سایت فروش شارژ

 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • سیستم چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت

سخن پایانی

داشتن ارتباط خوب و موثر در زندگی امروزی نقش پراهمیتی را در میان افراد به وجود آورده است، تمامی افراد و شرکت هایی که در زمینه تامین و فروش شارژ فعالیت دارند، می‌توانند با طراحی سایت فروش شارژ کسب کار خودشان را گسترده و نامحدود کنند و از این کار درآمد های زیادی را به دست آروداند.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.