طراحی سایت فیلم و موزیک

طراحی سایت فیلم و موزیک

طراحی سایت فیلم و موزیک یک فضای حرفه‌ای است که تمامی فعالان حوزه‌ی فیلم، سریال و موسیقی می‌توانند از طریق آن هنر و تخصص خود را با قشر زیادی از کاربران به اشتراک بگذارند و درآمد زیادی را به دست آورند، در واقع ساخت سایت فیلم و موزیک ارائه آثار هنری در کمترین زمان با حجم بالا به کاربران و علاقه‌مندان این حوزه است.

در عصر حاضر نوع سرگرمی و وسایلی که در زمان‌های فراغت افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند به نسبت گذشته فرق کرده است که در این میان می‌توان به فیلم و موسیقی اشاره کرد. فیلم و موسیقی از بهترین و محبوبترین سرگرمی‌های هستند که هم جنبه آموزشی دارند و هم حس لذت‌بخشی را برای افراد به ارمغان می‌آورند. با طراحی سایت فیلم و موزیک کاربران زیادی را از طریق اینترنت جذب می‌کنید و با بالا رفتن بازدید وب‌سایت، شما به یک برند سرشناس در حوزه‌ی فیلم و موسیقی تبدیل می‌شوید.

وب‌سایت فیلم و موزیک

در سرتاسر دنیا موسیقی و فیلم‌های گوناگونی ساخته می‌شود که با توجه به نیاز افراد، انوع مختلفی دارند. در گذشته برای پیدا کردن فیلم و موزیک مورد علاقه خودتان باید به کلوپ‌ها مراجعه می‌کردید و یا از طریق نوارهای ویدئویی و سی‌دی، نیازهای خودتان را برآورده می‌ساختید که این قبیل کارها برای شما نیز مشکلاتی را به همراه داشت.

مثلا همیشه فیلم و موسیقی مد نظرتان را نمی‌توانستید پیدا کنید و یا کیفیت نامناسبی که در پخش بعضی از آنها وجود داشت، باعث می‌شد که از دیدن و شنیدن آن صرف نظر کنید. طراحی سایت فیلم و موزیک فرصتی است تا انواع سریال و موسیقی‌های روز را در آن قرار دهید و با به اشتراک‌گذاری این محتواها با کاربران، درآمد زیادی را به دست آورید.

قیمت طراحی سایت فیلم و موزیک

قبل از اینکه به بررسی قیمت طراحی سایت فیلم و موزیک بپردازیم باید توجه داشته باشید که عوامل متعددی در نوسان قیمتی این وب‌سایت تاثیرگذار هستند، به عنوان مثال سیستم و تکنولوژی، امکانات، قابلیت‌ها، نوع هاست و دامنه، رابط و تجربه کاربری و… که همگی در تعیین قیمت این وب‌سایت نقش مهمی دارند. پلن قیمتی ما برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت فیلم و موزیک از ۴ میلیون شروع می‌شود و تا ۱۳ میلیون ادامه دارد که با توجه به نیاز و خواسته‌ی کارفرما، قیمت دقیق آن مشخص می‌شود. ساخت سایت اختصاصی نیز پلن قیمتی مختص به خود را دارد که در صورت نیاز، بین کارفرما و مجموعه مطرح می‌شود.

اهداف طراحی سایت فیلم و موزیک

 • ساخت سایت فیلم و سریال بهترین روش برای معرفی انواع موسیقی و سریال است.
 • ارتباط مستقیم با کاربران
 • وب‌سایت فیلم و موسیقی به افزایش اعتبار کمپانی شما می‌افزاید.
 • طراحی سایت فیلم و موزیک درآمد شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد.
 • کاهش هزینه‌ها

چرا به طراحی سایت فیلم و موزیک نیاز دارید؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن اینترنت در سالیان اخیر، این امکان وجود دارد تا تمامی افراد بتواند در هر مکانی فیلم و موزیک مورد علاقه خودشان را از طریق اینترنت دانلود کرده و از دیدن و شنیدن آن لذت ببرند. امروزه کاربران به دنبال تهیه فیلم و سریال مورد علاقه خودشان از طریق اینترنت هستند، در واقع آنها دوست دارند تا به یک وب‌سایت فیلم و موزیک مفید و با ارزش دسترسی داشته باشند تا بتوانند نیازهای خودشان را از طریق این مرجع برآورده سازند.

اگر یک نگاه کلی به وب‌سایت‌هایی که در زمینه فیلم و موسیقی فعالیت دارند بیندازید، متوجه می‌شود که چه درآمد بالایی را از فروش این محصولات به دست می‌آورند و یا انجام دادن تبلیغات در این این‌گونه سایت‌ها به دلیل زیاد بودن تعداد کاربران، مزایای زیادی را برای صاحب وب‌سایت به همراه دارد. شما نیز می‌توانید با طراحی سایت فیلم و موزیک تجارت اینترنتی خودتان را شروع کنید و با جذب کاربران و مخاطبان، خدمات خودتان را به آنها ارائه دهید. اگر به دنبال یک مجموعه مطمئن در زمینه راه‌اندازی وب‌سایت هستید و قصد دارید کسب‌وکارتان را سرو سامان ببخشید، جهت مشاوره طراحی سایت می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

چرا به طراحی سایت فیلم و موزیک نیاز دارید

امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک

زمانی که یک وب‌سایت فیلم و موزیک طراحی و راه‌اندازی می‌شود باید دارای یک سری امکانات باشد تا کاربران بتوانند به راحتی تمامی نیازهای خود را در این وب‌سایت برآورده سازند، این امکانات عبارتنداز:

امکان عضویت

در این بخش از وب‌سایت می‌توانید یک سری پکیج و سرویس‌ها را برای کاربران در نظر بگیرید، به عنوان مثال کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغ مشخصی، حساب کاربری خودشان را به اکانت ویژه و طلایی ارتقاء دهند و یا با در اختیار گذاشتن آرشیو‌های موسیقی در وب‌سایت، هزینه‌ای را از کاربران دریافت کنید. امکان عضویت آسان یکی از مهم‌ترین امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک به شمار می‌رود.

دسته‌بندی فیلم و موزیک

شما این امکان را دارید تا انواع فیلم و موسیقی را در وب‌سایت دسته‌بندی کنید، به عنوان مثال فیلم‌ها را براساس نوع کمدی، اکشن و درام دسته‌بندی کنید و یا موزیک‌ها را بر اساس نوع سنتی، راک و پاپ دسته‌بندی کنید. زمانی که شما این امکانات را در وب‌سایت قرار دهید به کاربران این امکان را می‌دهید تا هر فیلم و موزیکی را که نیاز دارند در کمترین زمان، در دسترس داشته باشند.

موتور جستجو پیشرفته

وقتی که شما در وب‌سایت فیلم و موزیک از یک موتور جستجوی قدرتمند استفاده کنید، کاربران شما می‌تواند هر آنچه را که در وب‌سایت شما وجود دارد را با سرچ کردن در اختیار داشته باشند، با این کار رضایت کاربران را فراهم می‌کنید.

امکان دانلود آسان

می‌توانید با قرار دادن لینک‌های مستقیم در طراحی سایت فیلم و موزیک به مخاطبانتان این اجازه را دهید تا به راحتی هر فیلم و موزیکی را که نیاز دارند دانلود کنند و از آن لذت ببرند.

امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک

قرار دادن بنر تبلیغاتی در سایت

به دلیل اینکه وب‌سايت فیلم و موزیک از بازدید کنندگان زیادی برخوردار است، قرار دادن تبلیغات گوناگون در طراحی سایت فیلم و موزیک می‌تواند برای شما درآمد بالایی را به همراه داشته باشد.

فایل‌های زیر نویس

با توجه به اینکه اکثر افراد به زبان انگلیس مسلط نیستند و در سایت شما نیز فیلم‌های خارجی وجود دارد، می‌توانید زیر‌نویس‌‌‌‌های ترجمه شده را با قابلیت دانلود قرار دهید تا کاربران برای دیدن فیلم مورد نظرشان به مشکل برنخورند. فایل‌های زیرنویس را باید از دیگر امکانات کاربردی در طراحی سایت فیلم و موزیک به شمار آورد.

پنل مدیریت

طراحی و راه‌اندازی یک پنل کاربری آسان برای مدیر وب‌سایت امری ضروری است، زیرا توسط آن می‌توانید حجم زیادی از اطلاعات را مدیریت کنید بدون اینکه هیچ مشکلی در این زمینه رخ دهد. پنل کاربری را باید از امکانات مهم در طراحی سایت فیلم و موزیک محسوب کرد.

درگاه مستقیم بانکی برای تراکنش‌ها انجام شده

تمامی تراکنش‌هایی که در طراحی سایت فیلم و موزیک انجام می‌شود، از طریق درگاه مستقیم بانکی صورت می‌گیرد که کار شما و کاربران را برای ارائه خدمات راحتر می‌کند.

امکان چت آنلاین

زمانی که وب‌سايت شما از امکان چت آنلاین برخوردار باشد، اگر کاربری برای ارائه خدمات به مشکلی بر خورد و یا سوالی داشت، می‌تواند از طریق چت آنلاین سوالش را با شما بیان کند و شما می‌‌‌توانید به صورت آنلاین به مشکل آن رسیدگی کنید.

صفحات طراحی سایت فیلم و موزیک

صفحات طراحی سایت فیلم و موزیک
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه نهایی محصولات صوتی و تصویری
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

ویژگی‌های وب‌سایت فیلم و موزیک

با توجه به اهمیت این وب‌سایت در اشتراک‌گذاری فیلم و موسیقی برای کاربران، طراحی سایت فیلم و موزیک دارای ویژگی‌های مهمی است که در ادامه به معرفی مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

سئو و بهینه‌سازی استاندارد

یکی از ویژگی‌های مهم طراحی سایت فیلم و موزیک، رعایت کردن اصول سئو و بهینه‌سازی است. وقتی وب‌سایت شما از یک سئو مناسب برخوردار باشد، توجه موتورهای جستجو را به خود جلب می‌کند و طولی نمی‌کشد که این وب‌سایت در صفحه اول گوگل به کاربران زیادی نمایش داده می‌شود.

دارای فضای ذخیره‌‌سازی مناسب

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های وب‌سایت فیلم و موزیک، برخورداری از یک فضای ذخیره‌سازی گسترده برای ذخیره کردن تمامی محتویات داخل وب‌سایت است. این محتواها شامل فیلم‌ها، موسیقی و دیگر امکانات می‌باشد.

سرعت لود بالا

سرعت لود بالای از دیگر ویژگی‌هایی مهم طراحی سایت فیلم و موزیک محسوب می‌شود، در واقع زمانی که یک کاربر برای دانلود و دیدن فیلم مورد نظرش وارد وب‌سایت می‌شود باید بتواند در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالایی، کارهای مربوطه را انجام دهد.

قابلیت واکنش‌گرا (ریسپانسیو) در وب‌سایت فیلم و موسیقی

ریسپانسیو بودن از قابایت‌های مهمی است که در طراحی سایت فیلم و سریال باید به خوبی اجرا شود، در واقع وب‌سایت فیلم و موزیک باید دارای این ویژگی باشد تا در هر ابعادی و اندازه‌ای در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال نظیر موبایل، تبلت و دسکتاپ به کاربران نمایش داده شود. زمانی ک وب‌سایت شما از قابلیت ریسپانسیو برخوردار باشد، ترافیک بالایی خواهد داشت که به درآمد‌زایی بیشتر شما ختم می‌شود.

ویژگی طراحی سایت فیلم و موزیک

برخی از افراد اقدام به تولید فایل‌ و پادکست‌های مفید می‌کنند و با فروش و ارائه آن به کاربران، درآمدی را برای خودشان فراهم ساخته و امرار معاش می‌کنند. طراحی سایت دانلودی بهترین گزینه‌ای است که از طریق آن می‌توانید هر فایلی را به فروش برسانید، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

«طراحی سایت دانلودی»

مراحل طراحی سایت فیلم و موزیک

وب‌سایت فیلم و موسیقی باید متناسب با الگوریتم‌های موتورهای جستجو طراحی و راه‌اندازی شود تا بتواند به صورت موفقی به فعالیت در دنیای گسترده‌ی وب بپردازد. در ادامه به معرفی مراحل طراحی و ساخت سایت فیلم و موزیک می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره کارشناسان مجموعه سایت با سئو با کارفرما

مرحله دوم: طراحی و ساخت طرح اولیه وب‌سایت فیلم و موزیک

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما به منظور بازبینی و بررسی آن

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: در این مرحله کارفرما و تیم فنی مجموعه، اقدام به بازبینی و بررسی طرح نهایی سایت فیلم و سریال می‌کنند.

مرحله ششم: راه‌اندازی وب‌سایت فیلم و موسیقی

مرحله هفتم: طراحی سایت فیلم و موزیک توسط مجموعه سایت با سئو به مدت ۱ سال پشتیبانی می‌شود.

ساخت سایت فیلم و سریال به چند روز زمان نیاز دارد؟

مدت‌زمان ساخت سایت فیلم و سریال

به صورت کلی بین ۱۰ الی ۱۵ روز زمان نیاز است تا وب‌سایت فیلم و سریال با امکانات مناسب طراحی و راه‌اندازی شود. گاهی اوقات کارفرما نیاز دارد تا از امکانات خاصی در وب‌سایت استفاده شود که در این مواقع امکان دارد مدت‌زمان طراحی سایت فیلم و سریال افزایش یابد. ما در جلسه‌ مشاوره‌ای که با شما برگزار می‌کنیم به دقت نیازتان را مورد بررسی قرار داده و سپس زمان دقیق راه‌اندازی وب‌سایت را به شما اعلام می‌نماییم.

سخن پایانی

طراحی سایت فیلم و موزیک می‌تواند اطلاعات مفید و ارزشمندی مرتبط با محصولات فرهنگی در اختیار کاربران و مخاطبان قرار دهد، کاربران با ورود به این سایت‌ها دیگر نیاز ندارند تا برای رفع نیازشان به کلوپ و مراکز ارائه فیلم و سریال مراجعه کنند، زیرا متناسب با سلیقه وشخصیت افراد هر نوع موزیک و فیلم در این نوع وب‌سایت وجود دارد که کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.