طراحی سایت لاکچری | ساخت سایت لوکس و کاربر پسند

طراحی سایت لاکچری | ساخت سایت لوکس و کاربر پسند

در دنیای دیجیتال امروزی بسیاری از کسب و کارهای بزرگ آنلاین شده و اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت کرده‌اند، ولی موضوعی که در این بین از اهمیت زیادی برخوردار است حس رقابتی است که در میان این سایت‌ها وجود دارد. در هر حوزه‌ای رقابتی وجود دارد و مدیران تمایل دارند تا وب‌سایت شرکت و مجموعه‌ی آنها در لیست نتایج بالای جستجو به کاربران نمایش داده شود. طراحی سایت لاکچری یک راهکار هوشمندانه و هدفمند است برای رونق تجارت اینترنتی شما و پلی است برای ورود به بازارهای بزرگ داخلی و خارجی.

وب‌سایت لاکچری

در صورتی که یک کسب و کار اقدام به ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت لاکچری نکند، امکان رقابت در بازارهای بین‌المللی را نخواهد داشت و کاربران زیادی را از دست می‌دهد. طراحی سایت لاکچری یک فضای آنلاین و گسترده است که تجارت شما را به مشتریان زیادی معرفی خواهد کرد.

اهمیت طراحی سایت لاکچری

امروزه ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت برای مشاغل از اهمیت زیادی برخوردرا است زیرا سبب می‌شود تا تجارت شما از دیگر رقبایتان پیشی گرفته و مشتریان زیادی به سمت شما جذب شوند. با توجه به تحقیقات که صورت گرفته است بهترین و سریعترین روشی که امروزه برای معرفی محصول و خدمات می‌توان از آن استفاده کرد، طراحی سایت است. حال سوال اینجاست که آیا هر وب‌سایتی توانایی جذب کاربر را دارد؟ هر وب‌سایتی می‌تواند به درستی نیاز کاربران و مشتریان را برطرف سازد؟ طراحی سایت لاکچری ایده‌ی نوین در جهت برطرف سازی نیازهای مشتری و همگام با اهداف شماست.

اهمیت طراحی سایت لاکچری

هستند کسب و کارهایی که هزینه‌های زیادی برای ساخت سایت پرداخت کرده‌اند ولی آنگونه که باید نتیجه لازم را نگرفته‌اند، در واقع اگر یک وب‌سایت به صورت حرفه‌ای طراحی و راه‌اندازی نشود قادر نخواهد بود تا نیازهای کاربران را به خوبی برطرف سازد و بازخورد منفی از گوگل دریافت خواهد کرد. طراحی سایت لاکچری همان چیزی است که تمامی مشاغل و کسب و کارهای به دنبال آن هستند تا از طریق آن به فعالیت‌های هدفمند و ثمر بخشی در بستر وب بپردازند، همچنین این وب‌سایت باعث رضایت کاربران خواهد شد و این موضوع سبب می‌شود تا گوگل امتیازات مثبتی را برای تجارت آنلاین شما در نظر گیرد.

ویژگی‌های طراحی سایت لاکچری

خلاقیت یکی از پارمترهای مهمی است که در ساخت سایت لاکچری اهمیت زیادی دارد، در واقع خروجی این وب‌سایت باید به گونه‌ای باشد تا کاربران را به شدت مورد تاثیر قرار دهد و آنها ترقیب شوند برای برطرف سازی نیازهای خود وارد سایت شوند. در ادامه به برسی ویژگی‌های مهم طراحی سایت لاکچری خواهیم پرداخت:

ویژگی‌های طراحی سایت لاکچری

۱_ اهداف این وب‌سایت مشخص است

اولین ویژگی که در طراحی سایت لاکچری باید به آن توجه زیادی شود، مشخص کردن اهداف است. برخی از شرکت‌ها اقدام به ساخت سایت برای تجارت و کسب و کاری می‌کنند بدون اینکه شناخت کافی بر روی مشتریان آن مجموعه داشته باشند. وب‌سایت لاکچری باید به گونه‌ای طراحی و راه‌اندازی شود تا در کمترین زمان ممکن نیاز مشتریان هدف را برطرف سازد.

۲_ استفاده از قالب لوکس و جذاب

یک قالب مناسب باید دارای یک سری پارامترها مانند جذابیت، مرتبط بودن با حوزه کسب و کار، امنیت و سرعت مناسبی برخوردار باشد. انتخاب قالب استاندار از دیگر ویژگی‌های وب‌سایت لاکچری محسوب می‌شود.

۳_ رابط کاربری (ui) و تجربه کاربری (ux) استاندارد

اگر جزوء آن دسته از افرادی هستید که از دیجی کالا خرید کرده‌اید حتما به این موضوع واقف هستید که در کمترین زمان ممکن و به راحتی خرید خود را در این سایت ثبت کرده و مراحل خرید را انجام داده‌اید، این همان تجربه کاربری و رابط کاربری استانداری است که دیجی کالا به خوبی رعایت کرده.

ویژگی‌های طراحی سایت لاکچری

طراحی سایت لاکچری نیز باید از ui و ux خوبی برخوردار باشد تا کاربران در زمان وارد شدن به این وب‌سایت به راحتی به امکانات آن دسترسی داشته باشند و نیاز خود را در کمترین زمان ممکن برطرف سازند. قرار گرفتن درست المان‌ها همراه با رنگ مناسب و جذاب، منوی ساده و حرفه‌ای، چیدمان درست امکانات وب‌سایت و غیره از نکات مهمی است که در تجریه و رابط کاربری باید به آن توجه شود. به صورت کلی وب‌سایت لاکچری باید رابط کاربری ساده‌ و حرفه‌ای داشته باشد تا هر کاربری با هر میزان سواد و دانش به راحتی قادر باشد تا نیاز خود را در این سایت برطرف سازد.

۴_ امنیت مناسب در طراحی سایت لاکچری

اینکه یک وب‌سایت از داده‌ها و اطلاعات کاربران به خوبی محافظت کند یک ویژگی مهم محسوب می‌شود. امنیت اطلاعات کاربران برای گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است و سایت‌هایی که به این مهم پایبند باشند مورد تشویق گوگل قرار خواهند گرفت و عکس این موضوع باعث افت جایگاه وب‌سایت و تنزل رتبه خواهد شد. مجموعه سایت با سئو تمامی موارد امنیتی را در طراحی سایت لاکچری به خوبی پیاده سازی خواهد کرد تا از داده‌های و اطلاعات کاربران به بهترین شکل ممکن محافظت شود.

۵_ رنگ بندی و ‌گرافیک استاندارد

ویژگی‌های طراحی سایت لاکچری

ظاهر و رنگ بندی یک وب‌سایت از اهمیت زیادی برای کاربران برخوردار است و هر چقدر این ویژگی به صورت بهتری پیاده سازی شود، جذب کاربران زیادتری را به دنبال خواهد داشت. جلو‌های بصری مورد استفاده در یک وب‌سایت حکم ویترین مغازه را دارد و کاربران با توجه به گرافیک و رنگ‌بندی سایت، تجارت شما را قضاوت خواهند کرد. در طراحی سایت لاکچری از گرافیک و المان‌های جذابی استفاده خواهد شد تا احساس خوشایندی را به کاربران شما انتقال دهد.

۶_ تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای هدفمند

انتخاب درست سیستم و تکنولوژی در طراحی سایت لاکچری از اولویت‌های اصلی این وب‌سایت محسوب می‌شود زیرا انتخاب درست تکنولوژی باعث خواهد شد تا وب‌سایت از سرعت‌، امنیت و کاربری استانداردی برخوردار باشد و در ارتقاع جایگاه آن در نتایج جستجو تاثیر بسازی دارد. در زمان ساخت سایت لاکچری حوزه کاری و امکانات مورد نیاز کارفرما به دقت مورد برسی قرار خواهد گرفت و با توجه به این موارد بهترین تکنولوژی برای ساخت این وب‌سایت در نظر گرفته خواهد شد.

۷_ سرعت لودینگ مناسب

ویژگی‌های طراحی سایت لاکچری

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که در طراحی سایت لاکچری از اهمیت زیادی برخوردار است، سرعت لودینگ مناسب است. سرعت لودینگ این وب‌سایت باید به گونه‌ای باشد تا کاربران به بخش‌های مختلف آن در کمترین زمان ممکن دسترسی داشته باشند و به راحتی بتوانند نیاز خود را برطرف سازند.

۸_ قابلیت ریسپانسیو (واکنشگرا)

با توجه به اینکه امروزه بیشترین سرچ کاربران با استفاده از گوشی هوشمند انجام می‌شود، ریسپانسیو بودن وب‌سایت‌های اینترنتی از اهمیت زیادی برای موتورهای جستجو برخوردار است و هر وب‌سایتی نتوانند به خوبی این قابلیت را پیاده سازی کند کاربران زیادی را از دست خواهد داد.

مجموعه سایت با سئو با توجه به تجربه چندین ساله‌ای که در زمینه ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت دارد در زمان طراحی سایت لاکچری تمامی استانداردهای لازم برای ریسپانسیو بودن وب‌سایت را در نظر خواهد گرفت تا این سایت در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال و در هر سایز و اندازه‌ای به خوبی برای کاربران به نمایش در آید.

امکانات طراحی سایت لاکچری

امکانات طراحی سایت لاکچری
 • ورود و مدیرت کاربران
 • قابلیت تنظیمات پیشرفته امنیتی
 • پنل کاربری ساده
 • مدیریت کامل فایل‌های وب‌سایت
 • سیستم تیکتینگ
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • موتور جستجوی پیشرفته‌ی داخلی
 • امکان مدیریت اسکریپت‌ها
 • قابلیت بازیابی اطلاعات
 • سیستم چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت لاکچری وجود دارد
 • آمار بازدید کنندگان وب‌سایت
 • درگاه مستقیم بانکی
 • امکان تبادل نظر بین کاربران
 • عضویت ویژه
 • پنل مدیریت حرفه‌ای
 • نقشه سایت
 • امکان چند فروشندگی

صفحات طراحی سایت لاکچری

تعداد صفحات هر وب‌سایتی با توجه به حوزه فعالیتی که دارد متفاوت است. مثلا یک سایت فروشگاهی با توجه به محصولات زیادی که دارد امکان دارد صدها صفحه داشته باشد، در صورتی که یک وب‌سایت شرکتی ساده تنها با چند صفحه نیازش برطرف خواهد شد. ولی به صورت کلی یک سری صفحات در طراحی سایت لاکچری برای تمامی مشاغل یکسان است که شامل:

صفحات طراحی سایت لاکچری
 • صفحه اصلی (خانه)
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

قیمت طراحی سایت لاکچری

بگذارید با یک مثال شروع کنم، هیچ وقت قیمت یک خودرو مرسدس بنز با یک خودرو پژو قابل قیاس نیست زیرا کیفیت ساخت و امکاناتی بنز نسبت به پژو قابل مقایسه نیست. این موضوع در ساخت وب‌سایت نیز صدق می‌کند و قیمت طراحی سایت لاکچری نیز به عوامل متعددی مانند نوع هاست، تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا، امکانات، مدت زمان طراحی و شرکت طراح بستگی دارد. برای اینکه از قیمت نهایی وب‌سایت لاکچری مرتبط با حوزه‌ی فعالیت خود مطلع شوید، کافیست تا با کارشناسان مجموعه سایت با سئو در ارتباط باشید تا شما را به بهترین شکل ممکن همراهی کنند.

مزایای طراحی سایت لاکچری

مزایای طراحی سایت لاکچری
 • برند شدت تجارت و کسب و کار شما
 • در دسترس بودن خدمات و محصولات به صورت ۲۴ ساعته برای کاربران
 • فاصله گرفتن از تجارت سنتی
 • فروش محصولات و خدمات به کاربران نامحدود در بستر وب
 • نداشتن هیچ گونه محدودیتی زمانی و مکانی
 • کاربران تجارت شما را تنها با یک سرچ ساده پیدا خواهند کرد
 • فروش محصولات و خدمات تنها با چند کلیک از طریق وب‌سایت

سئو و بهینه سازی در وب‌سایت لاکچری

همان‌گونه که اطلاع دارید امروزه سئو و بهینه سازی از اهمیت زیادی برای گوگل برخوردر است و هر وب‌سایتی بتواند به خوبی این استاندارد را پیاده سازی کند، درصد موفقیت بالاتری در میان دیگر رقبای خود خواهد داست. سئو به همان بهینه کردن وب‌سایت برای موتورهای جستجو گفته می‌شود(تولید یک محتوا کاربر پسند، ارائه خدمات کاربر پسند). به صورت کلی seo به سه دسته‌ی سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال تقسیم بندی می‌شود.

سئو تکنیکال به تمامی موارد فنی سایت مانند سرعت، امنیت، بهینه بودن سورس کدها، انتخاب هاست مناسب و برنامه نویسی استاندارد سایت گفته می‌شود.

سئو داخلی به تمامی فعالیت‌هایی که در داخل وب‌سایت انجام می‌شود مانند تولید محتوا مناسب، استفاده از تصاویر بهینه، استفاده از ویدیو مرتبط، لینک سازی داخلی و غیره گفته می‌شود.

سئو خارجی برعکس سئو داخلی است و به تمامی فعالیت‌های خارج از وب‌سایت مانند فعالیت در شبکه‌های اجتماعی(سوشیال مدیا)، لینک سازی خارجی، بک لینک، ریپورتاژ آگهی و غیره گفته می‌شود.

سئو در طراحی سایت لاکچری

حالا که شما به صورت خلاصه با انواع سئو آشنا شدید نوبت آن است تا به برسی سئو در طراحی سایت لاکچری بپردازیم. اگر شما بهترین وب‌سایت را داشته که از گرافیک، امنیت و ظاهر خوبی برخوردار بوده ولی استانداردهای سئو سایت در آن رعایت نشده باشد، به هیچ وجه در لیست نتایج جستجو قرار نخواهید گرفت و صرفا شما هزینه پرداخت کرده‌اید بدون هیچ گونه ورودی و آوردی.

لازم نیست هیچ گونه نگرانی در این رابطه داشته باشید زیرا متخصصان مجموعه سایت با سئو در زمان ساخت سایت لاکچری تمامی موارد فنی سئو تکنیکال را به خوبی پیاده سازی خواهند کرد و بعد از طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت تمامی اطلاعات مربوط به سئو داخلی و سئو خارجی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

مراحل طراحی سایت لاکچری در مجموعه سایت با سئو

مراحل طراحی سایت لاکچری

پروسه طراحی و پیاده سازی وب‌سایت یک سری مراحل دارد که باید به صورت منظم و پشت سر هم انجام شود تا روند ساخت سایت با موفقیت سپری شود، در ادامه به برسی مراحل طراحی سایت لاکچری خواهیم پرداخت:

۱_ مرحله اول: مشاوره رایگان و نیاز سنجی کارفرما

۲_ مرحله دوم: عقد قرارداد بین کارفرما و مجموعه سایت با سئو

۳_ مرحله سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت توسط تیم فنی مجموعه

۴_ مرحله چهارم: ارائه طرح اولیه وب‌سایت به کارفرما

۵_ مرحله پنجم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت توسط تیم فنی

۶_ مرحله ششم: بازبینی طرح نهایی توسط کارفرما و تیم فنی

۷_ مرحله هفتم: راه‌اندازی و پشتیبانی مادام‌العمر وب‌سایت لاکچری توسط مجموعه سایت با سئو

مراحل طراحی سایت لاکچری

سخن پایانی

با توجه به پیشرفت‌های زیادی که در حوزه‌ی دیجیتال رخ داده است، راه‌اندازی و ساخت سایت یکی از اولویت‌های مهم هر کسب و کاری محسوب می‌شود زیرا دریچه‌ای خواهد بود برای ورود به بازارهای بزرگ داخلی و بین‌المللی. طراحی سایت لاکچری یک فضای آنلاین و قدرتمند است برای جذب کاربران زیاد و بالا بردن اعتماد در آنها در بازده زمانی کم. اگه دنبال این هستید تا تجارت شما نیز به یک برند محبوب و سرشناس در بین افراد تبدیل شود، ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت لاکچری پیشنهاد مجموعه سایت به سئو به شما است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.