طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان

با طراحی سایت مبلمان شما به عنوان یک تولیدکننده یا فردی که در حوزه فروش مبل فعالیت دارد، می‌توانید بخش عمده‌ای از فعالیت‌هایی که در این صنعت جریان دارد را به خود اختصاص داده و با ارائه خدمات باکیفیت، سود و درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهید. کاربران با وارد شدن به سایت مبلمان با خدمات شما آشنا می‌شوند و به راحتی می‌توانند نیازهای خود را در این وب‌سایت برطرف‌ سازد، این موضوع اعتبار تجارت شما را افزایش می‌دهد.

طراحی سایت مبلمان این امکان را برای تمامی فعالان حوزه‌ مبل فراهم می‌سازد تا محصولات و خدمات خودشان را به صورت آنلاین با قشر زیادی از کاربران به اشتراک بگذارند و فروش چند برابری را تجربه کنند. با ساخت سایت مبلمان، تولیدی و نمایندگی مبلمان شما به یک برند سرشناس در میان دیگر رقبایتان تبدیل می‌گردد.

تمامی افرادی که در صنعت مبل مشغول به فعالیت هستند، این امکان را دارند تا با طراحی سایت مبلمان محصولات و خلاقیت هنری خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارند و به صورت حرفه‌ای‌تری به بازاریابی و فروش بپردازند. شما به عنوان یک تولیدکننده مبلمان نیاز دارید تا محصولات تولیدی خود را در یک فضا پرطرفدار و محبوب قرار دهید، با راه‌اندازی سایت مبلمان پلی قدرتمند میان کسب‌وکار شما با دنیای گسترده وب ایجاد می‌شود که کاربران زیادی را به سمت تجارت شما سوق می‌دهد.

وب‌سایت مبلمان

با توجه به‌ اینکه اکثریت تولید کنندگان مبل در یک فضای کارگاهی و بسته محصولاتشان را تولید می‌کنند، امکان این را ندارند تا کالاهای خود را در یک فضای باز و بزرگ برای مخاطبان به نمایش بگذارند. امروزه همه افراد دوست دارند در زمان سفارش مبلمان، طرح‌های مختلف را با کیفیت گرافیکی بالایی مشاهده کنند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند، ولی به دلیل روش‌های سنتی فروش و بازاریابی اکثریت کارگاه‌های تولید مبلمان، این امکان برای آنها محیا نیست.

طراحی سایت مبلمان تجارت شما را به مشتریان زیادی نمایش می‌دهد و کاربران امکان مشاهده‌ تمامی محصولات مبلی شما را تنها با انجام چند کلیک ساده دارند.

قیمت طراحی سایت مبلمان

قیمت طراحی سایت مبلمان نرخ ثابتی ندارد و با توجه به عواملی مختلفی نظیر امکانات وب‌سایت، تکنولوژی مورد استفاده، رابط و تجربه کاربری، گرافیک، نوع هاست و… تعیین می‌گردد. توجه داشته باشید که قیمت بالایی که برخی از شرکت‌ها به منظور ساخت سایت مبلمان درخواست می‌کنند، دلیل کیفیت بالای این وب‌سایت نیست، در مقابل قیمت مناسب ارائه شده‌ دیگر شرکت‌ها دلیل بر کیفیت پایین این وب‌سایت نیست. ما در مجموعه سایت با سئو با توجه به نیاز، سلیقه‌ و بودجه مد نظر کارفرما، مناسب‌ترین پلن قیمتی را برای او در نظر می‌گیریم تا بهترین آورد را برایش به همراه داشته باشد و تجارت آنلاین موفقی را تجربه کند.

ثبت سفارش طراحی سایت مبلمان

برای سفارش طراحی سایت مبلمان ابتدا باید با متخصصان ما تماس بگیرید تا ما به خوبی با اهداف که شما جهت راه‌اندازی وب‌سایت مبلمان مد نظر دارید، بیشتر آشنا شویم. ما یک جلسه حضوری برگزار می‌کنیم تا از نزدیک با نیاز شما آشنا شده و بهتری پلن طراحی سایت را برای شما در نظر گیریم. مشاوره رایگانی که ما به کارفرمایان عزیز ارائه می‌دهیم به منظور شناخت کلی از حجم امکانات و قابلیت‌هایی است که شما در سایت مبلمان نیاز دارید.

چرا به طراحی سایت مبلمان نیاز دارید؟

طراحی سایت مبلمان می‌تواند کسب‌وکار شما را جانی دوباره‌ای ببخشد، زیرا مشتریان شما با دسترسی به وب‌سایت مبلمان در کمترین زمان و با تمرکز بالایی، اقدام به انتخاب مبل مورد نظرشان می‌کنند، ساخت سایت مبلمان کاربران زیادی را به سمت تجارت شما سوق می‌دهد.

زمانی که شما به عنوان یک فروشنده یا تولیدکننده مبلمان فعالیت دارید و از شیوهای سنتی و قدیمی برای فروش و بازاریابی محصولاتتان استفاده می‌کنید، سهم زیادی از بازار تجارت این کالا را از دست خواهید داد.

اهمیت طراحی سایت مبلمان

با وجود دسترسی افراد به اینترنت، مخاطبان و مشتریان دوست دارند که قبل از انتخاب مبل مورد نظرشان، عکس و ویژگی آن محصول را مشاهده کنند و بعد از اینکه تصمیم نهایی برای خرید آن داشتند، می‌توانند برای دیدن مبلمان مورد‌نظر به مغازه و کارگاه تولیدی شما بیایند.

شما به عنوان یک فعال در صنعت مبلمان برای ارائه و فروش محصولاتتان می‌توانید یک سایت مبلمان راه‌اندازی کنید تا از این طریق، مشتریان زیادی را به دست آورده و فروشتان را افزایش دهید. اگر تمایل دارید تا از دیگر طرح‌های ساخته شده توسط مجموعه سایت با سئو نیز بازدید کنید، تنها کافیست به صفحه نمونه کارها وارد شوید.

اهداف طراحی سایت مبلمان

 • نمایش ۲۴ ساعتی محصولات مبلمان شما برای کاربران از طریق وب‌سایت
 • فروش و بازاریابی موفق و پرسود
 • ساخت سایت مبلمان کاربران زیادی را به سمت شما سوق می‌دهد.
 • برند‌ شدن تولیدی، کارگاه و کارخانه شما تنها با راه‌اندازی وب‌سایت مبلمان امکان‌پذیر است.
 • طراحی سایت مبلمان همسو با اهداف شما می‌باشد.
 • برقراری یک تعامل مناسب و هدفمند با کاربران و مشتریان
 • پیشی گرفتن از دیگر رقبای سنتی

مزایای طراحی سایت مبلمان

مزایای وب‌سایت مبلمان

وب‌سایت مبلمان مزایای زیادی را برای تجارت و کسب‌وکار شما به همراه دارد و در مدت‌زمان کمی، مشتریان زیادی را به سمت شما سوق می‌دهد. در ادامه به بررسی مهم‌ترین مزایای طراحی سایت مبلمان می‌پردازیم:

معرفی محصولات

زمانی که شما در سایت مبلمان یک قسمت را برای معرفی محصولاتتان انتخاب می‌کنید و مشخصات اصلی محصول مانند قیمت و جنس آن را در این بخش قرار می‌دهید، این مشخصات راهنمای خوبی است تا مشتریان با اطمینان محصول مورد نظر را از شما خریداری کنند.

قرار دادن مشخصات کامل مبلمان در وب‌سایت، سبب می‌شود تا کاربران زیادی برای خرید مبل به سایت مبلمان سر بزنند که این موضوع با افزایش فروش شما همراه است.

تجربه کاربری حرفه‌ای طراحی سایت مبلمان

یکی از موارد مهمی که در زمان طراحی سایت باید توجه ویژ‌ه‌ای به آن داشت، طراحی زیبا و رابط کاربری استاندارد آن است. در زمان طراحی و راه‌اندازی سایت باید به تمامی اصول و استانداردهای لازم برای پیاده سازی ui توجه شود تا کاربران در زمان ورود به سایت، احساس خوبی را تجربه کنند.

ما در مجموعه سایت با سئو، وب‌سایت مبلمان را به‌گونه‌ای راه‌اندازی می‌کنید که کاربران بتوانند به راحتی تصاویر و محصولات را در هر اندازه‌ای مشاهده کنند. این موضوع سبب می‌شود مخاطبان و کاربران در زمان ورود به وب‌سایت مبلمان به دلیل جذابیت این سایت، مدت‌زمان زیادی را در آن حضور داشته باشند که باعث افزایش ترافیک سایت نیز می‌شود.

قرار دادن نمونه کارها

زمانی که در وب‌سایت مبلمان یک بخش برای نمونه کارها در نظر گرفته می‌شود،‎ می‌توانید عکس‌‎ها و مشخصات بهترین محصولات را با گرافیک بالا در این قسمت از وب‌سایت قرار دهید تا کاربران برای دیدن محصول مورد نظر، حق انتخاب داشته باشند.

سفارشی‌سازی محصول در طراحی سایت مبلمان

یک مشتری دوست دارد زمانی که مبل مورد نظرش را انتخاب می‌کند با توجه به سلیقه که دارد، بهترین انتخاب را داشته باشد، به عنوان مثال از فلان چوب و پارچه در ساخت مبل استفاده شده باشد. ما می‌توانیم این قابلیت را در وب‌سایت مبلمان ایجاد کنیم تا مشتریان بتوانند محصول مورد نظرشان را آن‌گونه که دوست دارند انتخاب کنند.

مزایای وب‌سایت مبلمان

فروش آنلاین محصولات مبلمان

یک وب‌سایت حرفه‌ای مبلمان، باید قابلیت ثبت‌نام و سفارش کالا را به صورت آنلاین داشته باشد تا کاربران بتوانند در صورت نیاز، اقدام به خرید و پرداخت هزینه محصول مورد نظر از طریق درگاه بانکی کرده و آن را درب منزل خودشان تحویل بگیرند.

این بخش باید به‌گونه طراحی شود که مشتری امکان پرداخت، صدور فاکتور، سفارش محصول و تعیین کردن روش ارسال را به صورت آنلاین داشته باشد.

معرفی فروشگاه

معرفی سوابق و افتخارات، از ملاک‌های مهمی هستند که می‌تواند اعتماد را در مشتری و کاربر ایجاد کند و یکی از مزایایی مهم در طراحی سایت مبلمان نیز به شمار می‌آید. در بخشی از سایت مبلمان می‌توانید به معرفی شرکت و تولیدی خود بپردازید و کلیه افتخارات و گواهینامه‌های معتبر را در این بخش قرار دهید. مشتریان با مشاهده کردن این اطلاعات شناخت بیشتری از شما به دست می‌آورند و باعث می‌شود تا آنها انتخاب راحتری داشته باشند.

چند نمونه از معروف‌ترین وب‌سایت‌های مبلمان دنیا

وب‌سایت‌های مبلمان

✔️ IKEA 

✔️ HermanMiller

✔️ Ashley Furniture

✔️ Enza Home

✔️ Steelcase

✔️ Rooms To Go

ویژگی‌های طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان مهم‌ترین کانالی است که شما از طریق آن می‌توانید تمامی محصولات و خدماتی را که در حوزه مبلمان ارائه می‌دهید را با کاربران زیادی به اشتراک بگذارید. سایت مبلمان باید یک سری ویژگی‌های کاربردی داشته باشد تا بتوانند یک ارتباط هدفمند و موثر با مشتریان برقرار کند. در ادامه به معرفی ویژگی‌های مهم طراحی سایت مبلمان اشاره می‌کنیم:

✅️ طراحی سایت مبلمان به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا) طراحی می‌شود.

✅️ سایت مبلمان قابلیت لیست کردن تمامی محصولات مبلمان را بر اساس فاکتور دارد.

✅️ معرفی کامل انواع مبلمان با مشخصات کامل

✅️ وب‌سایت مبلمان از استاندارد‌های سئو و بهینه سازی برخوردار است.

✅️ طراحی کاربری استاندارد

صفحات طراحی سایت مبلمان

 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت مبلمان
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه خدمات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه اخبار مرتبط با مبلمان و دکوراسیون
 • صفحه که در آن به معرفی نمایندگی‌های فعال می‌پردازد.
 • صفحه معرفی نویسندگان وب‌سایت
 • صفحه نظرات مشتریان
 • صفحه درباره ما که آدرس فروشگاه و کارگاه مبلمان در آن قرار می‌گیرد.

مراحل طراحی سایت مبلمان در مجموعه سایت با سئو

تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت مبلمان باید متناسب با استاندارد‌های موتورهای جستجو و اصول سئو انجام شود تا نتایج قابل قبولی را در برای شما به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: کارشناسان مجموعه سایت با سئو به منظور ارائه بهترین خدمات، یک جلسه مشاوره رایگان با کارفرما برگزار می‌کنند.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت مبلمان

مرحله سوم: طرح اولیه برای بازبینی در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.

مرحله چهارم: در این مرحله ساخت طرح نهایی وب‌سایت مبلمان شروع می‌شود.

مرحله پنجم: بازبینی طرح نهایی سایت توسط کارفرما و تیم فنی

مرحله ششم: ایندکس سایت مبلمان، لازم است ورود شما را به دنیای گسترده‌ی اینترنت تبریک عرض کنیم.

مرحله هفتم: دقت داشته باشید که بعد از راه‌اندازی و ساخت سایت مبلمان، تیم فنی سایت با سئو به صورت مادام‌العمر از این وب‌سایت پشتیبانی رایگان به عمل می‌آورد.

امکانات طراحی سایت مبلمان

امکانات وب‌سایت مبلمان
 • ورود
 • پنل کاربری
 • عضویت
 • سیستم چند فروشندگی
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت
 • درگاه پرداخت بانکی
 • گالری از تصاویر و محصولات
 • سیستم تیکتینگ
 • عضویت vip
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • چت آنلاین

دکوراسیون و تزیین لوازم منزل امروزه از طرفداران زیادی برخوردار است، هرچقدر که منزل شما از دکور حرفه‌ای‌تری برخوردار باشد، نشان‌دهنده خوش‌سلیقه‌ای شما است.

طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل پیشنهاد مجموعه سایت با سئو به کسانی است که قصد دارند در این صنعت به صورت حرفه‌ای فعالیت داشته باشند، برای آشنایی بیشتر با این وب‌سایت می‌توانید از مقاله‌ی زیر دیدن کنید.

امروز بیشتر یاد بگیریم «طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل»

طراحی سایت مبلمان چند روز زمان نیاز دارد؟

مدت‌زمان ساخت سایت مبلمان بین ۷ الی 25 روز کاری است که بسته به نیاز و خواسته‌ای کارفرما، تعیین می‌گردد. به عنوان مثال یک وب‌سایت مبلمان وردپرسی که دارای امکانات و قابلیت‌های استانداردی است در بازه زمانی ۷ روز ساخته می‌شود‌، ولی اگر شما به دنبال راه‌اندازی سایت اختصاصی هستید که دارای قابلیت و ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی باشد، باید حداقل 20 روز را برای ساخت آن در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که ساخت سایت مبلمان نیاز به تخصص و دانش لازم دارد زیرا این پروسه باید به‌صورت دقیق و حساب‌ شده انجام شود تا نتایج قابل قبولی را برای شما به همراه داشته باشد.

چرا طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت مبلمان را باید به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

استفاده از طراحی بصری جذاب، سرعت و امنیت استاندارد، دموهای متنوع، سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و قیمت مناسب سایت از جمله خدماتی است که مجموعه سایت با سئو در قبال طراحی سایت مبلمان به شما ارائه می‌دهد. تیم سایت با سئو مسئولیت صفر تا صدی طراحی و راه‌اندازی سایت مبلمان را به عهده می‌گیرد تا اگر در حین پروژه ساخت سایت مشکلی ایجاد شد، در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف سازد. همچنین ساخت سایت مبلمان در سایت با سئو، از پشتیبانی مادام‌العمر برخوردار است.

سخن پایانی

طراحی سایت مبلمان این امکان را برای تمامی مراکز تولیدی، کارگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و فروشندگان مبل فراهم می‌سازد تا با ارائه خدمات آنلاین به مشتریان، درآمد خود را افزایش داده و با تکیه بر ظرفیت‌های نامحدود اینترنت، کاربران زیادی را جذب کسب‌وکار خود کنند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه طراحی و راه‌اندازی سایت مبلمان می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا شما در جریان تمامی مراحل این پروژه قرار دهند. همچنین با طرح سوالات خود در قسمت کامنت‌ها، انرژی دوچندانی را به ما منتقل می‌کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.