طراحی سایت مجسمه فروشی | فروش تندیس و آثار هنری در بستر وب

طراحی سایت مجسمه فروشی | فروش تندیس و آثار هنری در بستر وب

تمامی افرادی که در این حوزه مجسمه مشغول به فعالیت هستند این فرصت را در پیش دارند تا با طراحی سایت مجسمه فروشی تمامی آثارشان را با دیگر افراد به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند، با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این نوع از وب‌سایت آشنا کنیم.

مجسمه به یک پیکره سه بعدی گفته می‌شود که هدف آن دست یابی به هیبت یک شی مانند انسان، حیوان و یا چیز دیگری است. در واقع هر شکل سه بعدی را که به صورت هنری و با هدف موضوعی خاصی خلق می‌شود را می‌توان مجسمه نامید.

زمانی که شما از مجسمه استفاده می‌کنید یک فضای جذاب و متفاوت را ایجاد کرده‌اید. با توجه به جنبه تزئینی بودنی که در مجسمه‌ها وجود دارد آنها را می‌توان بیانگر دیدگاه افراد و کسانی که اقدام به خلق آن می‌کنند دانست.

وب‌سایت مجسمه

با توجه به نوع و جنس مجسمه‌ها انواع آنها عبارتند از مجسمه‌های فانتزی، مجسمه‌های مدرن، مجسمه‌های مفهومی و غیره… که در بازار موجود بوده و از لحاظ جنبه هنری از ارزش بالایی برخوردار هستند. مجسمه‌ها را می‌توان نمادی از خاطرات و دوران‌های مختلف دانست و با نگاه کردن به آنها ما به آن دوران بر می‌گردیم.

برای انتخاب مجسمه‌ها می‌توانید با توجه به سلیقه و نیازی که دارید اقدام به تهیه آنها کنید و اصولا آثاری را انتخاب کنید که با اخلاق و خصوصیات شما سازگار بوده و از دیدن آن احساس خوب را تجربه کنید. سوال اینجاست که بهترین روش انتخاب مجسمه چیست و مجسمه مورد نظر خودمان را از کجا تهیه کنیم؟ طراحی سایت مجسمه فروشی راهکاری مفید و خلاقانه برای فروش و بازاریابی بهتر.

اهمیت وب‌سایت مجسمه فروشی

درمجسمه فروشی‌های و کارگاهای تولیدی این محصول، تندیس‌های زیادی وجود دارد که این مراکز در بسیاری از نقاط به فروش محصولات خود مشغول هستند و مردم برای تهیه مجسمه مورد نظر خود به این مکان‌ها می‌روند.

ولی دیگر رفتن حضوری و فیزیک برای تهیه و خرید یک محصول به یک روش کهنه و قدیمی تبدیل شده و باید به روش دیگر مجسمه‌ها را در دید عموم افراد قرار دارد تا آنها بتوانند به راحتی اقدام به تهیه و خرید این تندیس‌ها کنند.

کارگاهای و مغازهای مجسمه فروشی که به روش سنتی و قدیمی مشغول به فروش و بازاریابی محصول خود هستند باید به این نکته توجه کنند که یک بازار بزرگ و نامحدودی را از دست داده اند، زیرا اقدام به طراحی سایت نکرده‌اند.

امروزه با وجود اینترنت افراد تمایل دارند تا کلیه کارهای شخصی و خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام دهند و از تولید کنندگانی که محصول و کالای خودشان را به صورت اینترنتی و آنلاین در اختیار آن ها قرار میدهد حمایت خواهند کرد.

اهمیت طراحی سایت مجسمه

خرید از طریق وب‌سایت دارای فواید زیادی است، اول اینکه از لحاظ زمانی برای خریدار به صرفه است و نیاز ندارد برای تهیه محصول مورد نظر به بازار و مرکز خرید رفته و در این ترافیک و شلوغی بازار گیرکند، و دوم اینکه از لحاظ هزینه‌ای به او صرفه است زیرا دیگر نیاز نیست تا هزینه رفت آمد پرداخت کند و بعد از انتخاب محصول مورد نظر می‌تواند آن را درب منزل در اختیار داشته باشد.

تمامی افرادی که در حوزه مجسمه سازی مشغول هستند اعم از تولید کنندگان و فروشندگان تندیس، می‌توانند با طراحی سایت مجسمه فروشی کسب کار خودشان را با تحولی اساسی روبرور کنند و شاهد فروش و بازاریابی چند برابری نسبت به فروش سنتی باشند.

طراحی سایت مجسمه فروشی از چه صفحاتی برخوردار است

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه در باره ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه اصلی در طراحی سایت مجسمه فروشی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

طراحی سایت مجسمه فروشی دارای چه امکاناتی است

امکانات وب‌سایت مجسمه فروشی

در ادامه به امکانات مهمی که در این وب‌سایت وجود دارد اشاره خواهیم کرد:

1- قرا دادن تازه ترین ها در طراحی سایت مجسمه فروشی

وقتی که شما یک اثر هنری را در وب‌سايت مجسمه فروشی در بخش تازه‌ترین‌های قرار می‌دهید، تمامی مشتریان و کاربران شما از این موضوع خبردار خواهند شد و برای بازدید و خرید این اثر با شما تماس خواهند گرفت. تازه‌ترین‌ها را باید از امکانات مهمی به شمار آورد که در طراحی سایت مجسمه فروشی قرار دارد.

2- بخش گالری و تصاویر تندیس‌ها

این قسمت از طراحی سایت مجسمه فروشی برای قرار دادن عکس های مختلفی که از تمامی آثار و تندیس‌ها وجود دارد، طراحی می‌شود. زمانی که تصاویر با کیفیت و جذابی از مجسمه‌ها را در این بخش قرار دهید باعث جذب مخاطب خواهد شد و تاثیرات مثبتی در سئو سایت شما دارد.

3- امکان قرار دادن اخبار و اطلاعیه‌ها در طراحی سایت مجسمه فروشی

تمامی اخبار و اطلاعیه هایی را که دوست دارید مخاطبان و کاربران شما از آن مطلع باشند، می‌توانید در این بخش قرار دهید.

4- بخش مقالات و مطالب

با قرا دادن مقالات و مطالب مفید و کاربردی مرتبط در طراحی سایت مجسمه فروشی این امکان را به کاربران می‌دهید تا مطالبی را در رابطه با مجسمه سازی که به آن علاقه دارند، در اختیار داشته و از خواندن آن لذت ببرند.

امکانات وب‌سایت مجسمه فروشی

5- قابلیت فروش آنلاین مجسمه

مشتریان دوست دارند که بعد از انتخاب کردن محصول مورد نظر آن محصول و کالا را در اختیار داشته باشند، با قرار دادن درگاه مستقیم بانکی در طراحی سایت مجسمه فروشی این امکان را برای کاربران مهیا می‌سازید که بعد از انتخاب تندیس مورد نظرشان فرآیند خرید و پرداخت را انجام داده و آن را درب منزل خودشان تحویل بگیرند.

6- امکان برقراری کلاس‌های آموزشی

خیلی از افراد دوست دارند تا هنر مجسمه سازی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرند، با توجه به شوق یادگیری که در افراد وجود دارد شما می‌توانید کلاس‌ها و دورهای آموزش مجسمه سازی را در این وب‌سایت برگزار کنید و با دریافت شهریه از کاربران و متقاضیان هنر مجسمه سازی را به آنها آموزش دهید.

می‌توانید فرم‌های ثبت نام در وب‌سایت قرار دهید تا کاربران هر کدام یک پنل عضویت را در اختیار داشته باشند و با پرداخت شهریه هر دروه امکان ورود به کلاس‌های مجازی را داشته باشند.

7- معرفی کردن هنرمندان و استادان مجسمه ساز

هنرمندان و استادانی که در حوزه مجسمه سازی مشغول به فعالیت هستند را باید خلق کنندگان هنر و زیبایی دانست، زیرا آنها با روح و احساسات لطیف و زیبایی که دارند یک اثر هنری را خلق می‌کنند تا احساس خوبی را به ما مخاطب انتقال دهند.

شما می‌توانید رزومه و مشخصات استادان و هنرمندان مجسمه سازی را که با شما همکاری می‌کنند در یک بخش از وب‌سایت مجسمه فروشی قرار دهید تا هم تبلیغی برای فروش بیشتر شما باشد و هم کاربران با این هنرمندان بیشتر آشنا شوند.

سخن پایانی

طراحی سایت مجسمه فروشی تنها یک محیط هنری محسوب نمی‌شود، در واقع تمامی آثار هنری که شما در قالب مجسمه طراحی و ساخته‌اید را می‌توانید در این وب‌سایت قرار دهید و افراد زیادی را برای دیدن و خرید کردن از این آثار هنری جذب خود کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.