طراحی سایت مجسمه فروشی

طراحی سایت مجسمه فروشی

طراحی سایت مجسمه فروشی برای تمامی افرادی که در حوزه مجسمه سازی، فروش تندیس و… مشغول به فعالیت هستند یک فرصت بی‌نظیر است تا تمامی آثار هنری خود را با کاربران بی‌شماری به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. ساخت سایت مجسمه فروشی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است که باعث می‌شود تا تجارت شما از روش سنتی فاصله گرفته و به صورت اینترنتی مشغول به فروش محصولات و بازاریابی گسترده شود.

مجسمه به یک پیکره سه‌بعدی گفته می‌شود که هدف آن دست‌یابی به هیبت یک شئ مانند انسان، حیوان و یا چیز دیگری است. در واقع هر شکل سه‌بعدی که به صورت هنری با هدف موضوعی خاصی خلق می‌شود را می‌توان مجسمه نامید. زمانی که شما از مجسمه در مکان‌های گوناگون استفاده می‌کنید، یک فضای جذاب و متفاوت را خلق کرده‌اید. با توجه به جنبه تزیینی بودن مجسمه‌ها، آنها را می‌توان بیانگر دیدگاه افراد و کسانی که اقدام به خلق آن می‌کنند دانست. طراحی سایت مجسمه فروشی به تولید‌کنندگان و فروشندگان تندیسی و مجسمه این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را تنها از طریق وب‌سایت به راحتی بفروشند و درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهند.

وب‌سایت مجسمه

با توجه به نوع و جنس مجسمه‌ها آنها انواع مختلفی نظیر فانتزی، مجسمه‌های مدرن، مجسمه‌های مفهومی و… دارند که در بازار موجود هستند و از لحاظ جنبه هنری از ارزش بالایی برخوردار می‌باشند. مجسمه‌ها را می‌توان نمادی از خاطرات و دوران‌های مختلف دانست که با نگاه کردن به آنها، ما به آن دوران بر می‌گردیم. طراحی سایت مجسمه فروشی فرصت بی‌نظیری است که تمامی فعالان این حوزه می‌توانند به صورت آنلاین تمامی محصولات ساخته شده‌ی خود را در معرض نمایش تعداد زیادی از کاربران اینترنتی قرار دهند.

قیمت طراحی سایت مجسمه فروشی

قیمت طراحی سایت مجسمه فروشی در تیم سایت با سئو از ۳ میلیون شروع می‌شود و تا ۱۳ میلیون ادامه دارد که قیمت دقیق آن با توجه به نیاز و خواسته‌ای که کارفرما دارد، تعیین می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت بالا نشان کیفیت وب‌سایت نیست، همچنین قیمت‌هایی پایینی که برخی از شرکت‌ها و افراد در خصوص ساخت سایت پیشنهاد می‌دهند، دلیل بر مناسب بودن نرخ آن نیست. درست است که طراحی سایت قیمت ثابتی ندارد ولی برآورد هزینه‌ی یک وب‌سایت وردپرسی ساده که از امکانات معمولی برخوردار است کار سختی نیست. ما در جلسه مشاوره‌ای که با کارفرما برگزار می‌کنیم ابتدا نیاز و سلیقه‌ او را به دقت بررسی می‌کنیم و سپس بهترین پلن قیمتی را برای طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت مجسمه فروشی به شما اعلام می‌نماییم.

مدت‌زمان ساخت سایت مجسمه فروشی

اینکه ساخت سایت مجسمه فروشی به چند روز زمان نیاز دارد یک سوال کلی است زیرا قابلیت و امکاناتی که کارفرمایان عزیز در این وب‌سایت نیاز دارند متفاوت‌ است و نمی‌توان تا قبل از بررسی نیاز و خواسته کارفرما، مدت‌زمان دقیقی برای طراحی و راه‌اندازی این وب‌سایت در نظر گرفت. به عنوان مثال هرچقدر امکانات و قابلیت‌های وب‌سایت بیشتر باشد، مدت‌زمان ساخت آن بیشتر طول می‌کشد و عکس این موضوع نیز صدق دارد؛ همچنین استفاده از تکنولوژی اختصاصی برای ساخت سایت مجسمه فروشی، مدت‌زمان طراحی آن را افزایش می‌دهد.

اهداف طراحی سایت مجسمه سازی

هدف اصلی طراحی سایت مجسمه سازی ارائه تندیس‌های هنری باکیفیت بالا به دست مشتریان است، در واقع تولید‌کنندگان مجسمه دوست دارند تا آثار هنری خود را با همان کیفیت اولیه به متقاضیان عرضه کنند. در ادامه به معرفی مهم‌ترین اهداف ساخت سایت مجسمه سازی می‌پردازیم:

 • افزایش اعتبار مجسمه سازی
 • ارائه مجسمه و تندیس به صورت ۲۴ ساعتی از طریق وب‌سایت مجسمه سازی امکان‌پذیر است.
 • ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتری
 • تثبیت جایگاه شما در میان دیگر رقبا
 • فروش و بازاریابی تمامی محصولات در بازارهای داخلی و بین‌المللی

چرا به طراحی سایت مجسمه فروشی نیاز دارید؟

در مجسمه فروشی‌ها و کارگاه‌های تولیدی تندیس، مجسمه‌های زیادی وجود دارد که در مکان‌های مختلفی این محصولات به فروش می‌رسند. فروش حضور و سنتی مجسمه دیگر مرسوخ شده است به همین منظور باید به روش دیگر مجسمه‌ها را در دید عموم افراد قرار داد تا آنها بتوانند به راحتی اقدام به تهیه و خرید این تندیس‌ها کنند. کارگاه‌ها و مغازه‌های مجسمه فروشی که به روش سنتی و قدیمی مشغول به فروش و بازاریابی محصول خود هستند، یک بازار بزرگ و نامحدود را از دست داده‌اند، زیرا هنوز اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت نکرده‌اند.

امروزه با وجود همه‌گیری اینترنت، افراد تمایل دارند تا کلیه کارهای شخصی و خریدهای خود را با استفاده اینترنت انجام دهند و از تولیدکنندگانی که محصول و کالای خودشان را به صورت اینترنتی و آنلاین در اختیار آنها قرار می‌دهند، حمایت می‌کنند.

اهمیت طراحی سایت مجسمه

خرید آنلاین از طریق وب‌سایت دارای فواید زیادی است، اول اینکه از لحاظ زمانی برای خریدار به صرفه است و نیاز ندارد برای تهیه محصول مورد نظر به بازار و مرکز خرید رفته و در ترافیک و شلوغی بازار گیر کند، و دوم اینکه در هزینه‌های او صرفه‌جویی می‌شود زیرا دیگر نیاز نیست تا هزینه رفت آمدی را پرداخت کند و بعد از انتخاب محصول مورد نظر می‌تواند آن را درب منزل تحویل بگیرد. تمامی افرادی که در حوزه مجسمه سازی مشغول به فعالیت هستند اعم از تولیدکنندگان و فروشندگان تندیس، می‌توانند با طراحی سایت مجسمه فروشی کسب‌وکار خودشان را با تحولی اساسی روبرور کنند و شاهد فروش و بازاریابی چند برابری محصولات خود نسبت به فروش سنتی باشند.

صفحات طراحی سایت مجسمه فروشی

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه اصلی در طراحی سایت مجسمه فروشی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

امکانات طراحی سایت مجسمه فروشی

امکانات وب‌سایت مجسمه فروشی

در ادامه به امکانات مهمی که در وب‌سایت مجسمه فروشی وجود دارد اشاره می‌کنیم:

قرار دادن تازه‌ترین‌ها در طراحی سایت مجسمه فروشی

وقتی که شما یک اثر هنری را در وب‌سايت مجسمه فروشی در بخش تازه‌ترین‌های قرار می‌دهید، تمامی مشتریان و کاربران شما از این موضوع خبردار می‌شوند و برای بازدید و خرید این اثر، با شما تماس می‌گیرند. تازه‌ترین‌ها را باید از امکانات مهمی به شمار آورد که در طراحی سایت مجسمه فروشی قرار دارد.

بخش گالری و تصاویر تندیس‌ها

این قسمت از طراحی سایت مجسمه فروشی برای قرار دادن عکس‌های مختلفی که از تمامی آثار و تندیس‌ها وجود دارد، طراحی می‌شود. زمانی که تصاویر باکیفیت و جذابی از مجسمه‌ها را در این بخش قرار دهید، باعث جذب مخاطبان می‌شود که تاثیرات مثبتی در سئو سایت شما دارد.

امکان قرار دادن اخبار و اطلاعیه‌ها در طراحی سایت مجسمه فروشی

تمامی اخبار و اطلاعیه‌هایی را که دوست دارید مخاطبان و کاربران شما از آن مطلع باشند، می‌توانید در این بخش قرار دهید.

بخش مقالات و مطالب

با قرار دادن مقالات و مطالب مفید در طراحی سایت مجسمه فروشی، این امکان را به کاربران می‌دهید تا مطالبی مورد علاقه خود را در اختیار داشته باشند و از خواندن آن لذت ببرند.

امکانات وب‌سایت مجسمه فروشی

قابلیت فروش آنلاین مجسمه

مشتریان دوست دارند که بعد از انتخاب کردن محصول مورد نظر آن را در اختیار داشته باشند، با قرار دادن درگاه مستقیم بانکی در طراحی سایت مجسمه فروشی این امکان را برای کاربران مهیا می‌سازید که بعد از انتخاب تندیس مورد نظرشان، فرآیند خرید و پرداخت را انجام داده و آن را درب منزل خودشان تحویل بگیرند.

امکان برقراری کلاس‌های آموزشی

خیلی از افراد دوست دارند تا هنر مجسمه سازی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرند، با توجه به شوق یادگیری که در افراد وجود دارد شما می‌توانید کلاس‌ها و دوره‌های آموزش مجسمه سازی را در این وب‌سایت برگزار کنید و با دریافت شهریه از کاربران و متقاضیان، هنر مجسمه سازی را به آنها آموزش دهید.

می‌توانید فرم‌های ثبت‌نام را در وب‌سایت قرار دهید تا کاربران هر کدام یک پنل عضویت را در اختیار داشته باشند و با پرداخت شهریه هر دوره، امکان ورود به کلاس‌های مجازی برای آنها فراهم باشد.

معرفی کردن هنرمندان و استادان مجسمه ساز

هنرمندان و استادانی که در حوزه مجسمه سازی مشغول به فعالیت هستند را باید خلق‌کنندگان هنر و زیبایی دانست، زیرا آنها با روح و احساسات لطیف و زیبایی که دارند یک اثر هنری را خلق می‌کنند تا احساس خوبی را به مخاطب انتقال دهند.

شما می‌توانید رزومه و مشخصات استادان و هنرمندان مجسمه سازی را که با شما همکاری می‌کنند در یک بخش از وب‌سایت مجسمه فروشی قرار دهید تا تبلیغی برای فروش بیشتر شما باشد و کاربران با این هنرمندان بیشتر آشنا شوند.

مراحل طراحی و ساخت سایت مجسمه فروشی

برای طراحی و ساخت سایت مجسمه فروشی یک سری مراحل باید به صورت منظم و پشت سرهم انجام شود تا این وب‌سایت به صورت موفقی راه‌اندازی شود و عملکرد موفقیت‌آمیزی در اینترنت داشته باشد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:

مرحله اول: در مرحله اول کارشناسان ما به بررسی نیاز و سلیقه مشتری می‌پردازند، مشاوره و نیازسنجی کارفرما با متخصصان سایت با سئو

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت مجسمه فروشی

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی آن

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی سایت مجسمه فروشی

مرحله پنجم: حالا نوبت آن است تا تیم فنی به همراه کارفرما طرح نهایی وب‌سایت را مورد بازبینی قرار دهند.

مرحله ششم: ایندکس و راه‌اندازی وب‌سایت مجسمه فروشی توسط متخصصان ما

مرحله هفتم: طراحی سایت مجسمه سازی به مدت ۱ سال از پشتیبانی رایگان مجموعه سایت با سئو برخوردار است.

سخن پایانی

طراحی سایت مجسمه فروشی تنها یک محیط هنری محسوب نمی‌شود، در واقع تمامی آثار هنری که شما در قالب مجسمه ساخته‌اید را می‌توانید در این وب‌سایت قرار دهید و افراد زیادی را برای دیدن و خرید این تندیس‌ها جذب خود کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.