طراحی سایت مجله اینترنتی | تاج‌گذاری الکترونیکی…!

طراحی سایت مجله اینترنتی | تاج‌گذاری الکترونیکی…!

لذت خواندن مجله‌ مورد علاقه همیشه برای افراد جذابیت خاصی دارد و آنها دوست دارند که در اوقات بیکاری و اوقاتی که وقت لازم را دارند مجله مورد نظر را بخوانند. طراحی سایت مجله اینترنتی را می‌توان یکی از راهکارهای مفید و کاربردی دانست که تمامی ناشران و تولید کنندگان مجله‌ها می‌‌‌توانند از آن در جهت رشد و ارتقاء مجلات خودشان استفاده کنند و فروش خودشان را به چند برابر برسانند.

امروزه با پیشرفت‌های زیادی که در “دنیای دیجیتال” و تکنولوژی شاهد آن هستیم، درنوع استفاده کردن افراد از خدمات نیز فرق ایجاد شده و آن ها تمایل دارند مجله یا مطالب مورد نظرشان را از طریق گوشی همراه یا کامپیوتر بخوانند.

امروزه اکثر مجله‌های اینترنتی به جای استفاده از روش‌های چاپی و سنتی، از طریق وب‌سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی در اختیار افراد قرار می‌گیرند تا از آنها استفاده کنند.

مجله‌های اینترنتی، محدود به یک موضوع نیستند و در رابطه با هر موضوع یا مبحثی که شما به آن نیاز داشته باشید اطلاعت کافی را در اختیارتان قرار خواهد داد، گاهی اوقات مجله‌هایی هستند که به چند موضوع گوناگون می‌پردازند.

وب‌سایت مجله اینترنتی

بازار کار بهتر با طراحی سایت مجله اینترنتی

اگر توجه بیشتری به دورورتان کنید، خواهید دید که ناشران معروف و سرشناسی هستند که تمایلی به فعالیت و کسب کار از طریق وب‌سایت ندارند و دوست ندارند اطلاعاتی نیز در این مورد داشته باشند.

اگر این بزرگان به این درک رسیده بودند که چه بازار بزرگ و جهانی را از دست داده‌اند و با طراحی سایت مجله اینترنتی چه دگرگونی در شیوه و نوع کارشان به وجود می آمد، به همین راحتی از کنارش عبور نمی‌کردند و در کمترین زمان اقدام به راه‌اندازی این وب‌سایت می‌کردند.

اگر شما به عنوان یک ناشر مجله و یا فعال در زمینه نشر فعالیت دارید، می‌توانید در کنار صنعت و تجارت سنتی که دارید خود را یک گام به جلو هدایت کنید و اقدام به طراحی سایت مجله اینترنتی نمایید.

شما این امکان را خواهید داشت تا با انتشار مجلات خود در این وب‌سایت، کاربران زیادی را دعوت کنید تا از مطالب و محتویات سایت شما استفاده کنند. این افراد به دیگران نیز این پیشنهاد را خواهند داد تا به سایت شما برای خواندن مجله‌های مورد علاقه‌شان وارد شوند.

وب‌سایت‌ مجله‌های اینترنتی یک موضوع را به عنوان هدف قرار نمی‌دهند و به دلیل اینکه به موضوعات گوناگونی در قالب مجله می‌پردازند؛ طیف وسیعی از مردم برای دسترسی داشتن به اطلاعات مورد نظرشان به این سایت مراجعه خواهند کرد.

طراحی سایت مجله اینترنتی چه امکاناتی دارد

 • ثبت نام کاربران در وب‌سایت برای خواندن مجله
 • امکان فروش آنلاین انواع مجله ها برای کاربران و مخاطبان
 • می‌توانید در وب‌سایت برای تبلیغاتی که برای شرکت‌ها و سازمان‌ها انجام می‌دهید، در داخل مجله هزینه تبلیغات دریافت کنید
 • با استفاده از نام مجله می‌توانید درون وب‌‌سایتتان به فروش محصولات فرهنگی بپردازید
 • اگر کاربرانی تمایل داشتند نسخه ای قدیمی از مجله را در اختیار داشته باشند، می‌توانید این نسخه ها را با دریافت مبالغی در اختیار آنها قرار دهید
 • ایجاد درگاه مستقیم بانکی برای تراکنش‌های درون وب‌سایت
 • امکان چت آنلاین با کاربران
 • پشتیبانی 24 ساعته از وب‌سایت
امکانات وب‌سایت مجله اینترنتی
طراحی سایت مجله اینترنتی

مجله به یک نشریه دوره‌ای گفته می‌شود که با پرداختن به یک موضوعات مد نظر، هم به صورت غیر رسمی و هم به صورت رسمی برای تمامی اشخاص عام و یا افراد خاص منتشر می‌شود.

مجله‌ها برای مدت نامعلوم اقدام به انتشار اطلاعات یا جزوهای گوناگون و مفید می‌کنند و هدف آنها این است که با تحت تاثیر قرار دادن مخاطب و با اطلاعات و مطالبی که در اختیار او می‌گذارند، بتوانند او را به یک مشتری همیشگی تبدیل کند.

تیم سایت با سئو این آمادگی را دارد تا باتوجه به نوع فعالیتی که دارید برای شما وب‌سایت مورد نظر را راه‌اندازی کند تا شما بتوانید تمامی نیازهای خودتان را از طریق این فصا برآورده سازید.

معرفی صفحات در وب‌سایت مجله اینترنتی

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه دربارما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه دسته بندی خبرها

چند نکته مهم در طراحی سایت مجله اینترنتی

یک مجله و نشریه‌ی اینترنتی، برای اینکه بتواند در ذهن کاربر تاثیرات مثبتی را ایجاد کند باید یک سری موارد در آن به خوبی رعایت شود، در ادامه به این نکات اشاره می‌کنیم:

1- استفاده از تصاویر با کیفیت بالا

نکته هائز اهمیتی که در طراحی سایت مجله اینترنتی باید به آن توجه کنید این است که از تصاویر گرافیکی زیبا و مناسب در وب‌سایت استفاده کنید تا کاربران در زمان ورود به وب‌سایت احساس خوشایندی را تجربه کنند و همچنین به اصول استاندارد سئو و بهینه سازی نیز توجه کنید.

نکات وب‌سایت مجله اینترنتی

تمامی قواعد و کارهای لازم را در بهبود و بهینه کردن وب‌سایت انجام دهید، مثلا استفاده کردن از مجله‌های پر طرفدار و مفید و یا بک لینک‌های مناسب، این عوامل باعث خواهدتا کیفیت سایت شما بالا رود و با قرار گرفتن در نتیجه‌های جستجوی بالای گوگل، کاربران زیادی به سایت شما سر بزنند.

2- قراردادن انجمن‌های گفتگو و مقالات آموزنده و مفید در سایت

قرار دادن مقالات و انجمن‌های گفتگو یکی از موضوعات مهمی است که در طراحی سایت مجله اینترنتی اهمیت زیادی دارد و در جذب کاربران تاثیر زیادی خواهد داشت.

با قرار دادن بحث‌های آزاد مثل؛ داستان نویسی، اشعار و … کاربران را ترغیب خواهید کرد تا برای شرکت در این مباحث به سایت شما سر بزنند.

3- صرفه جویی در منابع محیط زیست

ناشران و نویسندگان کتاب و مجلات، هر روز تعداد زیادی از این اثرات را روانه بازار می‌کنند و در اختیار افراد قرار می‌دهند. اما یکی از معایب اساسی این روش سنتی این است که اثرات چاپ شده بعد از مدتی یا از بین خواهند رفت ویا بر اثر عواملی مخدوش خواهند شد و به راحتی این سرمایه‌ها از دست خواهد رفت.

اما ناشران و نویسندگان در حوزه چاپ زمانی که اقدام به طراحی سایت مجله اینترنتی می‌کنند، امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار خواهند داد که هم در وقت و زمان آنها صرفه جویی می‌کند و هم در محیط زیست نقش ارزشمندی را ایفا کرده و از قطع شدن بی رویه درختان جلوگیری می‌شود.

نکات وب‌سایت مجله اینترنتی

اگر در زمینه انتشارت نیز فعالیت دارید و یا علاقه‌مند به این حوزه هستید، پیشنهاد ما به شما این است تا از مقاله طراحی سایت انتشارت دیدن کنید تا به درک درستی از این فضا دست یابید:

خواندن مقاله «طراحی سایت انتشارات»

سخن پایانی

در عصر حاضر تعداد زیادی از مجلات، مشتریان و کاربران خودشان را از دست داده‌اند و آنها برای اینکه این ضعف را بر طرف سازند، می‌توانند اقدام به طراحی سایت مجله اینترنتی کنند.

دلیل اینکه این مجلات و انتشارات با روش‌های سنتی به مشکل بر خورده‌اند؛ این است که علاقه در اشخاص برای خواندن مجلات روز به روز کاسته شده است و تنها دلیلش را می‌توان استفاده زیاد اشخاص از اینترنت و خدماتی دانست که در این فضا ارائه می‌شود.

به همین دلیل مجله‌ها برای اینکه کاربران و خوانندگانشان را از دست ندهند اقدام به طراحی سایت مجله اینترنتی می‌کنند. راه‌اندازی وب‌سایت برای مجلات سود بیشتر و خواننده زیادتر را به دنبال خواهد داشت و هیچ وقت روش مرسوخی نخواهد بود.

موفقیت درطراحی سایت مجله اینترنتی، در صورتی برای شما امکان پذیر خواهد بود که وب‌سایت شما از محبوبیت بالایی برخوردار باشد و محتویات جذاب و دوس داشتنی را برای کاربران به نمایش بگذارید و در صحت اخبار و مجلاتی که در سایت قرار می‌دهید تردید نداشته باشید تا بتوانید اعتماد را در مخاطب به وجود بیاورد.

توجه داشته باشید که با رعایت نکردن هر کدام از این قوانین و اصول شاهد پیشرفت و ارتقاء وب‌سایت مجله اینترنتی نخواهید بود و اعتماد را دربین کاربرانتان از دست خواهید داد، پس به تمامی مواردی که ما در این مقاله به آنها اشاره کردیم توجه لازم را داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.