طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه شرایط ایده‌آلی را برای تمامی مدارس فراهم می‌سازد تا اعتبار خود را افزایش دهند. طراحی سایت برای مدرسه به تسهیل در روند آموزش به صورت گسترده به دانش آموزان کمک می‌کند تا با وارد شدن به این وب‌سایت، بسیاری از خدمات آموزشی را به صورت آنلاین دریافت کنند.

طراحی سایت مدرسه محیطی آنلاین و پرطرفدار است که یکی از بهترین واسطه‌ها میان معلمان، دانش‌آموزان و اولیاء محسوب می‌شود. در واقع محصل‌ها می‌توانند از طریق این وب‌سايت تمامی کارهای مربوطه به تحصیل را انجام داده و از امکانات آن جهت صرفه‌جویی در زمان و رفاه بیشتر، استفاده کنند.

امروزه با توجه به گسترش علم در سرتاسر دنیا، تمامی والدین و دانش‌آموزان قبل از انتخاب مدرسه مناسب و ثبت‌نام در آن به تحقیق و تفحص مدرسه مورد نظر می‌پردازند، این امر به آنها کمک می‌‌کند تا مرکز قابل قبولی و استانداردی را برای تحصیل فرزندانشان انتخاب کنند. تمامی مدارس دولتی و خصوصی این امکان را دارند تا با ساخت سایت مدرسه دانش‌آموزان زیادی را به سمت خود جذب کنند و از ظرفیت زیادی که در این فضا وجود دارد، بهترین استفاده ممکن را ببرند.

قیمت طراحی سایت مدرسه

قیمت طراحی سایت مدرسه

قیمت طراحی سایت مدرسه نرخ ثابتی ندارد و با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که این وب‌سایت دارد، با نوسان همراه است. اگر شما مدیر و مسئول یک مدرسه خصوصی یا دولتی هستید باید به این نکته توجه زیادی داشته باشید که شما برای راه‌اندازی وب‌سایت مدرسه هزینه نمی‌کنید! این یک سرمایه‌گذاری است که باعث می‌شود دانش‌آموزان زیادی از طریق اینترنت، مدرسه‌ تحت مدیریت شما را پیدا کنند و با رعایت کردن اصول سئو و بهینه سازی، این دانش‌آموزان جذب شما می‌شوند. طراحی سایت مدرسه با وردپرس، پیشنهاد مجموعه سایت به سئو به آن دسته از مدارسی است که قصد دارند با صرف هزینه مناسب، یک سایت استاندارد و بهینه راه‌اندازی کنند.

سفارش طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه بهترین راهکار برای ایجاد یک تعامل هدفمند بین دانش آموز و معلم است که در موفقیت دانش آمورش نقش مهمی را ایفا می‌‌کند. طراحی سایت برای مدرسه یک فرصت ویژه است برای تمامی مدارس خصوصی و دولتی تا خود را با دانش روز همگام کرده و با ارائه آموزش‌های آنلاین، کاربران زیادی را جذب خود کنند. برای سفارش طراحی سایت مدرسه تنها کاری که شما باید انجام دهید، برقراری تماس با کارشناسان مجموعه سایت با سئو است تا در کوتاه‌ترین زمان، سفارش شما را به ثبت برسانند. مراحل ثبت سفارش طراحی سایت برای مدرسه زیر نظر متخصصین مجموعه انجام می‌شود تا شما یک انتخاب هدفمند در راستای نیازتان داشته باشید.

مزایای طراحی سایت برای مدرسه

مزایای طراحی سایت مدرسه

✅️ طراحی سایت برای مدرسه، مسیری روشن برای برند شدن مدرسه است.

✅️ ارائه خدمات غیر حضوری به دانش‌آموزان و اولیاء به صورت ۲۴ ساعته

✅️ تثبیت جایگاه مدرسه در بین رقبا

✅️ افزایش سطح آموزشی دانش آموزان

✅️ طراحی سایت برای مدرسه، ارتباط هدفمندی میان دانش آموز و مدرسه برقرار می‌کند.

✅️ مدیریت و سامان‌دهی اصولی دانش‌آموزان

✅️ طراحی سایت برای مدرسه بهترین ابزار برای معرفی رزومه و سابقه فعالیت مدارس به کاربران است.

✅️ صرفه‌جویی در هزینه‌های مدرسه

✅️ صرفه‌جویی در زمان دانش‌آموزان و اولیاء آنها

چرا به طراحی وب‌سایت مدرسه نیاز دارید؟

تمامی مدارس این امکان را دارند تا با ساخت سایت مدرسه در فضای نامحدود اینترنت فعالیت‌های گسترده‌ای داشته باشند و سوابق آموزشی، امکانات و خدماتشان با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند تا انتخاب برای والدین و دانش‌آموزان راحت‌تر باشد. طراحی وب‌سایت مدرسه یک ارزش افزوده به خدمات و سرویس‌های مدارس می‌افزاید.

وقتی که یک مدرسه اقدام به طراحی سایت می‌کند، نشان‌دهنده این است که با دیگر رقبایش تفاوت دارد. این عامل سبب می‌‌شود تا بیش از دیگر مدارس، توجه دانش‌‌آموزان و والدین آنها را به خود جلب کند. ساخت و راه‌اندازی سایت ارزش و اعتبار زیادی را برای مدارس به همراه دارد.

صفحات طراحی سایت مدرسه

به صورت کلی سایت مدرسه دارای یک سری صفحات است که هر کدام قابلیت‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آنها با وارد شدن به این وب‌سایت، نیازهای خود را برآورده سازند. در ادامه به معرفی مهم‌ترین صفحاتی که در وب‌سایت مدرسه ساخته می‌شود می‌پردازیم:

 • صفحه‌ای برای ثبت‌نام غیر حضوری دانش‌آموزان، این امکان سبب می‌‌شود مدارس از تجمع غیر ضروری دانش‌آموزان جلوگیری کنند.
 • ایجاد صفحه‌ای برای اعلام نمرات و نتایج امتحانات ترم تحصیلی
 • راه‌اندازی صفحه‌ای برای گالری عکس‌های مدرسه
 • صفحه‌ای برای اعلام نتایج تمام مسابقات، آزمون‌ها، المپیاد‌ها و آموزش‌هایی که در مدرسه برگزار می‌گردد.
 • راه‌اندازی صفحه برای گفتگوهای آنلاین دانش‌آموزان و معلمان.
 • ایجاد یک صفحه برای در اختیار گذاشتن کتاب‌ها و جزوات آموزشی هم برای دانش‌آموزان و هم برای معلمین
 • صفحه‌ای برای نظرسنجی‌ها، پیشنهادها و انتقادات
 • مدرسه باید در وب‌سایت خود یک صفحه اختصاصی برای تماس با ما ایجاد کند و با معرفی پل‌های ارتباطی و قرار دادن شماره مستقیم مدرسه، راهی آسان برای ارتباط والدین و دانش‌آموزان با مدرسه مهیا نماید.
 • صفحه آرشیو خدمات در طراحی وب‌سایت مدرسه
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

چه افرادی امکان استفاده از وب‌سایت مدرسه را دارند؟

✔️ دانش‌آموزان

✔️ اولیا دانش‌آموز

✔️ معلمین و مربیان

✔️ خیرین مدرسه‌ساز جهت مشارکت در طرح‌های ساخت‌وساز

✔️ مدیر مدرسه

✔️ کاربران و مخاطبین که برای کسب اطلاعات مورد‌ نیازشان و انتخاب مدرسه مناسب، به سایت مدرسه رجوع می‌کنند.

چه افرادی می‌توانند از سایت مدرسه استفاده کنند

مراحل طراحی سایت مدرسه

مجموعه سایت با سئو در زمان طراحی وب‌سایت مدرسه، مراحلی را برای این پروژه در نظر می‌گیرد که برای آشنایی بیشتر شما با این فرآیند، در ادامه به بررسی خلاصه‌ای از آن می‌پردازیم:

مرحله اول: کارشناسان ما با کارفرما، جهت ساخت سایت مدرسه یک جلسه مشاوره حضوری برگزار می‌کنند.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت مدرسه

مرحله سوم: بازبینی طرح اولیه سایت توسط کارفرما

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: بازبینی و بررسی طرح نهایی توسط کارفرما و تیم فنی سایت با سئو؛ در صورت بروز هر‌گونه اشکالی این مشکل توسط تیم پشتیبانی در کمترین زمان برطرف می‌گردد.

مرحله ششم: در این مرحله تیم فنی اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت مدرسه می‌کند.

مرحله هفتم: پشتیبانی رایگان و مادام‌العمر سایت با سئو از وب‌سایت مدرسه هم‌راستای نیاز شما

امکانات طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه از بخش‌های گوناگونی تشکیل شده است که هر کدام مختص به کار خاصی هستند. نکته‌ای که در این وب‌سایت بسیار مهم است، نوع امکاناتی است که برای آن د نظر گرفته می‌شود. این امکانات باید خوب و باکیفیت طراحی شده باشند تا کاربران و مخاطبین بتوانند بخش عمده‌ای از فعالیت‌های خود را توسط در این وب‌سایت انجام دهند. در ادامه به معرفی بهترین و مهم‌ترین امکاناتی که در طراحی سایت مدرسه ایجاد می‌شود اشاره می‌کنیم:

بخش دانش‌آموزان در طراحی سایت مدرسه

دانش‌آموزان با وارد کردن کد کاربری خود، به این بخش دسترسی دارند و از این طریق می‌توانند به برنامه روزانه خود در مدرسه، دروس امتحانی، تکالیف روزانه، حضوروغیاب، کلاس‌های آموزشی، مسابقات ورزشی، باشگاه دانش‌آموزان، ارتباط با دانش‌آموزان و معلمین و … دسترسی داشته باشند.

این امکانات فراهم کننده نظم و ثبات در برنامه‌ریزی‌ها و کارهای دانش‌آموزان و ترغیب آنها به شرکت در مباحث علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی است، این بخش را باید یکی از امکانات مهم در طراحی سایت مدرسه محسوب کرد.

بخش معلمین

معلمین می‌توانند با وارد کردن کد کاربری که مدرسه در اختیار آنها قرار داده، به این بخش دسترسی داشته باشند و به اطلاعات مربوط به خود نظیر برنامه روزانه و هفتگی، ارتباط با دانش‌آموزان، ارتباط با همکاران، ارتباط با اولیای دانش‌آموز، کلاس‌های تقویتی و آموزشی، مسابقات، برنامه اردوها و تفریحات، نمرات و ارزشیابی دانش‌آموزان، حضوروغیاب و… دسترسی داشته باشند.

بخش اولیای دانش‌آموز

 اولیا دانش‌آموز به دلیل شاغل بودن و نداشتن وقت کافی، قادر نیستند که برای تمامی کارهای فرزندشان در مدرسه حضور داشته باشند، در واقع آنها تمایل دارند که از دور کارهای فرزند خود را مدیریت کرده و به این مسائل رسیدگی کنند. طراحی سایت مدرسه این امکان را در اختیار اولیاء قرار داده تا بدون حضور فیزیکی، فعالیت‌های گسترده‌ای در امور مربوط به فرزندشان داشته باشند.

اولیای دانش‌آموزان می‌توانند با وارد کردن کد کاربری مخصوصی که مدرسه در اختیارشان قرار داده است از برنامه‌های آموزشی و انضباطی فرزندانشان که شامل انضباط، وضعیت نمرات، ارزشیابی، کلاس‌های تقویتی، آموزش‌های آنلاین، مسابقات و… اطلاع داشته باشند و از این طریق با معلمان، معاونین و مدیر مدرسه نیز ارتباط موثری و هدفمندی را برقرار کنند.

امکانات طراحی سایت مدرسه

بخش مدیر مدرسه

وقتی که صحبت از مدیر مدرسه به میان می‌آید، یعنی نفر اول مدیریت و اداره مدرسه. تمامی مدیران مدارس دوست دارند مرکزی تحت مدیریت آنها از لحاظ آموزشی، پرورشی، اخلاقی و اجتماعی در جایگاه بالایی باشد.

به همین منظور مدیران مدارس این امکان را دارند تا به شکل کامل فعالیت‌‌های مدرسه را اداره کنند و به صورت مستقیم شاهد تمام فعالیت‌های این محیط آموزشی باشند. در واقع آنها می‌توانند تمام کارهای دانش‌آموزان، معلمین و اولیاء را زیر نظر بگیرند تا بتوانند به بهترین نحوه، به این امور رسیدگی کنند.

بخش مدیر دارای امکانات کاملی نظیر مدیریت دانش‌آموزان، مدیریت دروس، معلمین، برنامه هفتگی و امتحانات مدرسه، مدیریت حضور غیاب معلمین و دانش‌آموزان، مدیریت وبلاگ مدرسه، نظارت بر تمامی ثبت‌نام‌ها و فعالیت‌های آنلاین، مدیریت و نظارت بر پرداخت‌های آنلاین، مدیریت و تغییرات سیستم وب‌سایت و سیستم‌های پیامکی مدرسه است.

کتابخانه دیجیتال در طراحی سایت مدرسه

 کتاب خواندن از لذت‌بخش‌ترین و مهم‌ترین کارهایی است که دانش‌آموزان به آن علاقه زیادی دارند، زیرا این کار کمک زیادی به نوع تفکر آنها نسبت به موضوعات مختلف می‌کند. بخش کتابخانه‌ی دیجیتالی یکی از جذاب‌ترین امکانات در طراحی سایت مدرسه است، زیرا دانش‌آموزان با عضویت در آن می‌توانند به صورت دیجیتال کتاب مورد علاقه خود را در کمترین زمان در دسترس داشته و آن را مطالعه نمایند.

آموزشگاه به مکانی گفته می‌شود که با بهره‌گیری از دانش اساتید و مربیان، آموزش‌های لازم به هنرجو داده می‌شود، اگر به دنبال ساخت سایت آموزشگاه با امکانات خوب و کاربردی هستید، می‌توانید با مراجعه به لینک زیر با طراحی سایت آموزشگاه بیشتر آشنا شوید.

امروز بیشتر یاد بگیریم «طراحی سایت آموزشگاه»

طراحی سایت مدرسه چند روز زمان نیاز دارد؟

برای طراحی و ساخت وب‌سایت مدرسه نمی‌توان زمان خاصی مشخص کرد زیرا امکانات و قابلیت‌های مختلفی در این وب‌سایت استفاده می‌شود که با توجه به نیاز و سلیقه شما، مشخص می‌گردد. یک سری عوامل نقش مهمی در کاهش و افزایش مدت‌زمان طراحی وب‌سایت مدرسه ایفا می‌کنند، به عنوان مثال استفاده از سیستم اختصاصی با توجه به اینکه از امکانات و قابلیت‌های زیادی برخوردار است، مدت‌زمان ساخت سایت مدرسه را افزایش می‌دهد. در مقابل طراحی سایت مدرسه با وردپرس نیاز به زمان زیادی ندارد که این تکنولوژی نتایج مثبتی نیز برای شما به همراه دارد. اگر تمایل دارید از دیگر طرح‌های ما نیز بازدید کنید، تنها کافیست وارد صفحه نمونه کارها شوید.

چرا طراحی سایت مدارس را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

طراحی سایت مدارس در مجموعه سایت با سئو این نوید را به شما می‌دهد که حضور آنلاین مدرسه در فضای مجازی باعث خواهد شد تا شهرت مدرسه شما در بین مخاطبان افزایش یابد و با ارائه خدمات باکیفیت به آنها، والدین زیادی برای ثبت نام فرزندشان به سمت شما جذب شوند. ما متعهد هستیم که از ابتدای پروژه طراحی سایت مدارس با شما و درکنارتان باشم و با ارائه آموزش‌های باکیفیت، نقش مهمی در پیشرفت آینده سازان کشور ایفا کنید. مجموعه سایت با سئو مسیر روشنی را در فضای وب برای شما ترسیم می‌کند تا مدرسه شما حضوری قدرتمند در این دنیای گسترده و نامحدود داشته باشد.

سخن پایانی

طراحی سایت مدرسه راهکاری کاربردی و مفید است برای تمامی مدارس تا بتوانند از این طریق اقدام به جذب کردن دانش‌آموزان کنند و خدمات باکیفیتی را از طریق سایت به آنها ارائه دهند. زمانی که یک مدرسه دارای وب‌سایت باشد، کاربران زیادی امکان مشاهده آن را در فضای وب دارند و طولی نمی‌کشد که این مدرسه به یک برند معتبر آموزشی تبدیل می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان مجموعه سایت با سئو تماس بگیرید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.