طراحی سایت مصالح ساختمانی

طراحی سایت مصالح ساختمانی

با طراحی سایت مصالح ساختمانی این امکان برای شما فراهم است تا کلیه تجهیزات و کالاهای ساختمانی را به صورت آنلاین به قشر زیادی از کاربران اینترنتی معرفی کنید، زمانی که افراد محصولات شما را در بستر وب مشاهده کنند حس کنجکاوی در آنها ایجاد می‌شود و در صورت نیاز، به مشتریان بالقوه شما تبدیل می‌شوند. ساخت سایت مصالح ساختمانی دسترسی مشتریان را به فروشگاه اینترنتی شما راحتر می‌کند که این عامل به جذب مشتریان و افزایش درآمد شما منجر می‌شود.

امروزه بیشتر افراد قبل از اینکه یک محصول و کالا را خریداری کنند، اقدام به جستجو و تحقیقات درباره آن از طریق اینترنت می‌کنند زیرا با این کار، اطلاعات جامعی راجب محصول مورد نظر به دست می‌آورند. در این میان فروشندگان مصالح ساختمانی می‌توانند این فرصت را غنیمت شمرده و اقدام به فروش و ارائه تجهیزات ساختمانی به صورت اینترنتی کنند. طراحی سایت مصالح ساختمانی فرصتی ایدال است برای تمامی شرکت‌ها و کسانی که در حوزه ساختمانی به فعالیت مشغول هستند تا از طریق این وب‌سایت فروش خود را تا چند برابر افزایش دهند و مشتریان زیادی را جذب کنند.

وب‌سایت مصالح ساختمانی

تولیدکنندگان مصالح ساختمانی از جایگاه والایی در سازندگی کشور برخوردار هستند زیرا با تولید محصولات باکیفیت، نقش زیادی در عمر و دوام بناها و ساختمان‌‌های یک مملکت دارند. تولید و ساخت مصالح ساختمانی به تنهایی نمی‌تواند کیفیت سازندگی را بالا ببرد، چگونگی فروش و ارائه محصولات ساخت‌وساز به دست مصرف‌کنندگان از اهمیت زیادی در صنعت ساختمانی برخوردار است و اگر شرکت‌های تولید‌کننده نتوانند مصالح ساختمانی مورد نیاز را در زمان معین تهیه کنند، با مشکلات زیادی همراه خواهند شد. طراحی سایت مصالح ساختمانی این مشکلات را از بین می‌برد و به بهترین شکل ممکن محصولات ساخت‌و‌ساز را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

قیمت طراحی سایت مصالح ساختمانی

اینکه برای طراحی سایت فروشگاه مصالح ساختمانی چه مقدار پول باید هزینه شود یکی از سوالات پرتکراری است که افراد شاغل در این حوزه از ما دارند. به صورت کلی عوامل زیادی در قیمت ساخت سایت مصالح فروشی تاثیر‌گذار هستند که شامل تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا، امکانات، مدت‌زمان طراحی، شرکت طراح و… می‌باشد. لازم نیست هیچ‌گونه نگرانی در این رابطه داشته باشید زیرا کارشناسان مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره رایگانی که با کارفرما برگزار می‌کنند به دقت تجارت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند وسپس قیمت دقیق این وب‌سایت را به شما اعلام می‌نمایند.

اهداف طراحی سایت مصالح ساختمانی

مهم‌ترین هدف ساخت سایت مصالح ساختمانی، افزایش درآمد و کسب اعتبار است. در ادامه به معرفی برخی دیگر این اهداف می‌پردازیم:

 • با طراحی سایت مصالح ساختمانی درآمد شما افزایش می‌یابد.
 • ارتباط هدفمند فروشگاه و تولید‌کننده با مشتریان از طریق وب‌سایت مصالح ساختمانی
 • ساخت سایت ساختمانی اعتبار شرکت شما را افزایش می‌‌دهد.
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها
 • در وب‌سایت مصالح ساختمانی امکان ارائه خدمات غیر‌حضوری به صورت شبانه‌روزی وجود دارد.

چرا به طراحی سایت مصالح ساختمانی نیاز دارید؟

همان‌گونه که اطلاع دارید افراد قبل از خرید یک محصول و کالا ابتدا با استفاده از اینترنت اطلاعات کافی را درباره آن به دست می‌آورند و سپس اقدام به خرید آن می‌کنند. اگر شما در حوزه تولید و ساخت مصالح ساختمانی فعالیت دارید یا یک فروشگاه و مغازه فروش محصولات ساختمانی را مدیریت می‌کنید، این فرصت را مغتنم شمارید و با طراحی سایت مصالح ساختمانی مشتریان و کاربران زیادی را جذب تجارت آنلاین خود کنید.

اهمیت طراحی سایت مصالح ساختمانی

طراحی سایت فروشگاه مصالح ساختمانی یک بستر آنلاین با ظرفیت زیاد است که باعث می‌شود تا تمامی محصولات و مصالح ساختمانی مورد نظر شما در دید افراد زیادی قرار گیرد. در واقع ساخت سایت مصالح ساختمانی تجارت شما را در معرض دید کاربران بی‌شماری قرار می‌دهد و این فرصت باعث می‌شود تا کسب‌و‌کار شما به یک برند محبوب و نامی در صنعت ساخت‌و‌ساز تبدیل شود.

امکانات طراحی سایت مصالح ساختمانی

 • پنل کاربری
 • ورود
 • امکان عضویت کاربر
 • قابلیت قرار دادن اخبار و اطلاعیه‌های مصالح ساختمانی در وب‌سایت
 • درگاه مستقیم بانکی
 • در طراحی سایت مصالح ساختمانی امکان چند فروشندگی وجود دارد.
 • پرداخت آنلاین و آنی از طریق درگاه مستقیم بانکی
 • گالری تصاویر و ویدئو
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت
 • ایجاد نظر‌سنجی در بخشی از سایت
 • سیستم چت آنلاین در وب‌سایت مصالح ساختمانی
 • عضویت ویژه (vip)
 • پنل مدیریتی
 • امکان ایجاد سیستم چند فروشندگی (همکاری در فروش)
 • سیستم تیکتینگ
 • موتور جستجوی داخلی قدرتمند
 • قابلیت فیلتر کردن مصالح ساختمانی

ویژگی‌های طراحی سایت مصالح ساختمانی

ویژگی‌های طراحی سایت مصالح ساختمانی

یک وب‌سایت محصولات ساختمانی باید دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی باشد تا بتواند به خوبی نیاز مشتریان و کاربران را برآورده سازد. هر‌چقدر این ویژگی‌ها به شکل بهتری پیاده‌سازی شوند، امکان قرار گرفت این وب‌سایت در لیست بالا نتایج جستجو افزایش می‌یابد. در ادامه به مهم‌ترین ویژ‌گی‌های طراحی سایت مصالح ساختمانی می‌پردازیم:

وب‌سایت مصالح ساختمانی باید امنیت بالایی داشته باشد

امنیت بالا یکی از ویژگی‌های مهم در طراحی سایت مصالح ساختمانی محسوب می‌شود که از اهمیت زیادی برخوردار است. هرچقدر امنیت این وب‌سایت بیشتر باشد و از داده‌ها و اطلاعات کاربران به شکل بهتری محافظت شود، مشتریان زیادی جذب تجارت اینترنتی شما می‌شوند و این مساوی است با افزایش درآمد کارفرما.

استفاده از امکانات مهم و کاربردی

با توجه به اینکه محصولات و کالاهای زیادی در وب‌سایت مصالح ساختمانی وجود دارد، داشتن امکانات کاربردی و ضروری نقش زیادی جهت خرید محصولات مورد نظر مشتریان دارد. ایجاد امکانات مفید و کاربردی در طراحی سایت فروشگاه مصالح ساختمانی دست کاربران را باز می‌گذارد تا آنها از سایر خدمات این وب‌سایت به خوبی استفاده کنند.

ویژگی‌های طراحی سایت مصالح ساختمانی

تکنولوژی مناسب و استاندارد

استفاده از یک تکنولوژی مناسب و استاندارد یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در طراحی سایت مصالح ساختمانی محسوب می‌شود. توجه داشته باشید که انتخاب درست سیستم مدیریت محتوا در موفقیت وب‌سایت مصالح ساختمانی تاثیر مستقیم دارد زیرا باعث می‌شود تا سرعت و امنیت این وب‌سایت افزایش یافته و موتورهای جستجو به راحتی قادر هستند بخش‌های مختلف این وب‌سایت را در کمترین زمان کرول کنند.

دقت داشته باشید که انتخاب تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت مصالح ساختمانی اصلا سلیقه‌ای نیست و باید با توجه به نیاز و حوزه فعالیت کارفرما انتخاب شود. کارشناسان فنی مجموعه سایت با سئو با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت، ابتدا تجارت شما را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهند و سپس با توجه به امکاناتی که کارفرما نیاز دارد، بهترین تکنولوژی ساخت سایت را برای موفقیت تجارت شما در نظر می‌گیرند.

ریسپانسیو بودن وب‌سایت مصالح ساختمانی

ریسپانسیو (واکنش‌گرا) بودن یک وب‌سایت به معنی این است که قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال را در هر ابعاد و اندازه‌ای داشته باشد. طراحی سایت مصالح ساختمانی باید به صورت ریسپانسیو ساخته شود تا تمامی کاربران قادر باشند با استفاده از گوشی هوشمند، لپ‌تاپ و دسکتاپ در اندازه‌ای، مصالح ساختمانی را مشاهده کرده و در صورت نیاز اقدام به خرید این محصولات کنند.

سرعت لودینگ مناسب

ویژگی‌های طراحی سایت مصالح ساختمانی

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که در وب‌‌سایت مصالح ساختمانی اهمیت زیادی دارد، سرعت لودینگ آن است. وقتی که یک کاربر قصد دارد تا از محتوای وب‌سایت شما بازید کند باید بتواند با سرعت بالایی به بخش‌های مختلف سایت سر بزند و در کمترین زمان ممکن، فرآیند مورد نظر را انجام دهد. دقت داشته باشید که سرعت کم وب‌سایت مصالح ساختمانی باعث می‌شود تا شما مشتریان زیادی از دست دهید.

گرافیک و رنگ‌بندی جذاب و کاربرپسند

زمانی که کاربری وارد یک وب‌سایت می‌شود به اولین موضوعی که توجه دارد، گرافیک و رنگ‌ استفاده شده در آن سایت است. در واقع گرافیک و رنگ‌بندی نقش بسزایی در موفقیت یک وب‌سایت دارد. در طراحی سایت فروشگاه مصالح ساختمانی باید از گرافیک استاندارد و رنگ‌های جذاب استفاده شود تا احساس خوبی را به کاربران انتقال دهد، حس خوب کاربر باعث می‌شود تا مدت‌زمان بیشتری در وب‌سایت حضور داشته باشد که این موضوع احتمال خرید آن را افزایش می‌دهد.

مزایای طراحی سایت مصالح ساختمانی

مزایای طراحی سایت مصالح ساختمانی
 • ساخت سایت مصالح ساختمانی تا حد زیادی در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند.
 • باعث ایجاد ارتباط شما با شرکت‌های انبوه‌ساز، پیمانکاران، معماران و… می‌شود.
 • فروش محصولات ساختمانی به صورت ۲۴ ساعتی
 • طراحی سایت مصالح ساختمانی یک فضای آنلاین کم هزینه در جهت تبلیغات و بازاریابی است.
 • برند شدن تجارت و کسب‌و‌کار ساختمانی شما
 • فعالیت گسترده و نامحدود در اینترنت

صفحات طراحی سایت مصالح ساختمانی

صفحات طراحی سایت مصالح ساختمانی
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

مراحل طراحی سایت مصالح ساختمانی در مجموعه سایت با سئو

در مرحله اول ساخت و راه‌اندازی سایت مصالح فروشی، مشاوره رایگان با کارفرما انجام می‌شود. بعد از مشاوره نوبت عقد قرارداد است که بین کارفرما و مجموعه سایت با سئو بسته می‌شود.

در مرحله دوم نوبت به ساخت طرح اولیه وب‌سایت است. این پروسه در راستای سلیقه و امکانات کارفرما صورت می‌گیرد، بعد از ساخت طرح اولیه نوبت بازبینی کارفرما از این طرح می‌باشد.

مراحل طراحی سایت مصالح ساختمانی

مرحله سوم طرح نهایی سایت مصالح ساختمانی ساخته می‌شود، طرح نهایی متناسب با خواسته کارفرما می‌باشد. حالا نوبت بازبینی طرح نهایی توسط تیم فنی و کارفرما است. هر‌گونه ایراد و اشکال احتمالی که در این مرحله مشاهده شود، توسط توسط تیم فنی برطرف می‌گردد.

در مرحله چهارم وب‌سایت مصالح ساختمانی راه‌اندازی می‌شود که این پروسه بین ۱ یا ۲ هفته زمان نیاز دارد.

مرحله پنجم نوبت به پشتیبانی کارشناسان مجموعه سایت با سئو از وب‌سایت مصالح ساختمانی است. بعد از طراحی سایت مصالح ساختمانی تازه کار شما شروع شده است و باید محتواهای مرتبط و مناسب در وب‌سایت قرار دهید و به بهینه‌سازی و سایت بپردازید. نگرانی در این رابطه جایز نیست زیرا کارشناسان ما از ابتدای راه‌اندازی وب‌سایت در کنار شما هستند و تمامی تکنیک‌ها و روش‌های استاندار را جهت بهبود سئو سایت در اختیار شما قرار می‌دهند.

مراحل طراحی سایت مصالح ساختمانی

ساخت سایت مصالح فروشی به چند روز زمان نیاز دارد؟

مدت‌زمان ساخت سایت مصالح ساختمانی ثابت نیست و با توجه به امکانات و نیازهای کارفرما مشخص می‌شود، در واقع هر‌چقدر قابلیت‌های یک وب‌سایت بیشتر باشد و از زبان‌های برنامه‌نویسی بیشتر برای ساخت آن استفاده شود، مدت‌زمان طراحی آن افزایش می‌یابد و عکس این موضوع نیز صدق دارد. لازم هیچ‌گونه نگرانی بابت این موضوع داشته باشید زیرا کارشناسان ما در مجموعه سایت با سئو طی یک تماس تلفنی به دقت نیاز و خواسته‌ی شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و با توجه به امکانات وب‌سایت، مدت‌زمان دقیق طراحی و راه‌اندازی سایت مصالح فروشی را به شما اعلام می‌کنند.

سخن پایانی

طراحی سایت مصالح ساختمانی روشی نوین و قدرتمند در جهت فروش و بازاریابی وسایل مصرفی ساختمان محسوب می‌شود، در واقع فرصتی است تا تجارت شما فعالیت گسترده و نامحدودی را در دنیای بزرگ اینترنت تجربه کند. امروزه لازمه‌ی موفقیت هر کسب‌و‌کاری، ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت است و اگر شما از این غافله عقب بیفتید، قشر زیادی از مشتریان بالقوه خود را از دست می‌دهید. مجموعه سایت با سئو با بیش از ۲ دهه تجربه در راستای ساخت سایت‌های اینترنتی، این آمادگی را دارد تا شما را از ابتدا تا انتهای پروژه‌ی طراحی سایت مصالح ساختمانی همراهی کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.