طراحی سایت مهد کودک | بستری امن برای خردسالان جویای علم

طراحی سایت مهد کودک | بستری امن برای خردسالان جویای علم

موسسات و آموزشگاه‌های تعلیم و تربیت کودکان این موقعیت را دارند تا با طراحی سایت مهد کودک خود را به یک مرکز آموزشی مهم تبدیل کرده و کودکان زیادی را در جهت تعلیم و تربیت تحت حمایت خود در آیند.

دبستان یا مهد کودک به آموزشگاه ابتدایی گفته می‌شود که اولین قدم کودکان برای یادگیری علوم و فنون مختلف بوده و این مکان پرشور در تربیت و ساختن کودکان نقش مهمی دارد و می‌تواند از همان اوایل زندگی کودک،آن را با مسیر درست و روشنی آشنا کند.

وب‌سایت مهد کودک

با توجه به اینکه فرآیند یادگیری و آماده سازی کودکان امری مهم و ضروری تلقی می‌شود، والدین باید از تعداد و انواع مهد کودک‌هایی که در نزدیکی محل زندگیشان است اطلاع داشته باشند.

طراحی سایت مهد کودک این امکان را به والدین خواهد داد تا بتواند از طریق اینترنت پیش دبستانی مورد نظر را برای فرزندشان پیدا کنند و در جریان تمامی امور کودکشان از طریق وب‌سایت پیش دبستانی قرار گیرند.

طراحی سایت مهد کودک به چه صورت راه‌اندازی می‌شود

طراحی سایت مهد کودک باید به صورت حرفه‌ای و کارآمد راه‌اندازی شود، زیرا باید تمامی کارهای آموزشی کودکان از طریق این وب‌‍سایت برآورده شد تا آنها بتوانند به درستی آموزش‌های خود را فرا گیرند.

داشتن یک وب‌سایت پیش دبستانی برای مراکز آموزشی می‌تواند توجه والدین را به خودش جلب کرده و باعث شود تا افراد زیادی با مرکز آموزشی کودکان شما آشنا شده و از خدمات وب‌سایت شما استفاده کنند.

پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک، می‌توانند برای بالا بردن سطح فعالیت خودشان اقدام به طراحی سایت کرده، در اینترنت به فعالیت مشغول شوند و روز به روز با متقاضیان زیادتری مواجه شوند. این عامل سبب خواهد شد تا پیش دبستانی شما کمکم معروف شده و به یک برند آموزشی کودک تبدیل شود.

طراحی سایت مهد کودک چه مزایایی دارد

 مزایای وب‌سایت مهد کودک
 • انتشار و ارائه تمرینات آموزشی به صورت آنلاین به والدین کودک
 • امکان پرداخت کردن هزینه‌های به صورت آنلاین
 • برقراری رابطه موثر و مفید مربیان کودک با والدین کودک
 • امکان ثبت نام حضوری کودک در طراحی سایت مهد کودک
 • وجود دیتابیس در وب‌سایت پیش دبستانی برای نگهداری اطلاعات کودک
 • والدین می‌تواند به راحتی به اخبار و اطلاعیه‌های پیش دبستانی از طریق وب‌سایت دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت مهد کودک چه صفحات دارد

در ادامه به برسی صفحات این وب‌سایت می‌پردازدیم:

صفحه تماس با ما

در طراحی سایت مهد کودک پنلی طراحی می‌شود تا تمامی اطلاعات پیش دبستانی مانند شماره تماس‌های مستقیم، کروکی و نقشه دقیق آموزشگاه و ساعت کاری پیش دبستانی دراین پنل قرار خواهد گرفت تا متقاضیان و والدین کودکان در صورت بروز هر گونه مشکل و اختلالی بتوانند به راحتی با پیش دبستانی ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را حل کنند.

صفحه خدمات

صفحه خدمات به بخشی گفته می‌شود که کلیه کارها و خدمات ارائه شده در آن قرار گرفته وتمامی کارهایی که در پیش دبستانی انجام خواهد شد در این بخش برای همه قابل روئیت باشد. این خدمات می‌تواند شامل آموزش نقاشی، کاردستی، آموزش الفبای فارسی، قصه گویی، انواع بازی‌های فکری و غیره باشد که تمامی این اطلاعات برای راحتی کاربران در این بخش قرار داده خواهد شد.

صفحه تکمیل کردن مدارک و خدمات غیر حضوری

این بخش از طراحی سایت مهد کودک این امکان را برای والدین به وجود خواهد آورد که آنها بتوانند در کمترین زمان و با صرفه جویی در هزینه کلیه کارهای کودکشان را مانند پرداخت کردن شهریه، فرستادن مدارک برای پیش دبستانی و ثبت نام کودک را انجام دهند.

آموزشگاه می‌تواند با فرستادن ایمیل یا پیامک به والدین کودک به آنها اعلام کند که مراحل ثبت نام و تکمیل فرم کودک آنها با موفقیت انجام شده است.

صفحات طراحی سایت مهد کودک

صفحه که در آن خبرهای پیش دبستانی قرار دارد

تمامی اطلاعیه ها و اخباری را که پیش دبستانی قصد اطلاع رسانی آنها را دارد، در این بخش از وب‌سایت قرار می‌گیزد. والدین کودک می‌تواند با مراجعه کردن به این صفحه از تمامی اخبار و مراسم‌هایی که در آیند باید برگزار شود با خبر شوند. این اخبار می‌تواند شامل برگزاری انجمن‌ها و جشن‌ها باشد. خبرها و اطلاعیه‌ها را باید از صفحات مهم در طراحی سایت مهد کودک به شمار آورد.

صفحه که درآن به معرفی پیش دبستانی می‌پردازد (در باره ما)

این صفحه از وب‌سایت به معرفی رزومه و افتخارات پیش دبستانی می‌پردازد و تمامی مشخصات و عکس‌های بخش‌های گوناگون پیش دبستانی در این بخش قرار خواهد گرفت تا کاربران و متقاضیان برای شناخت بیشتر و آشنایی وارد این صفحه شوند. اسامی مربیان پیش دبستانی نیز در صفحه در باره ما قرار خواهد گرفت.

صفحه انتقادات و پیشنهادات

 این بخش از طراحی سایت مهد کودک این قابلیت را دارد که والدین کودک بتوانند به راحتی وارد این صفحه شده و انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کنند تا باعث شود با برسی و رسیدگی به این مشکلات، سطح آموزش در پیش دبستانی ارتقاء و پیشرفت داشته باشد.

همچنین دبیران و مربیان نیز می‌توانند وارد این صفحه شوند و بدون وارد کردن نام خود پیشنهادات و انتقاد خود را به هیات مدیر و مدیران مسئول اعلام نماید که این عامل سبب پیشرفت و رفاه بیشتر پیش دبستانی خواهد شد.

صفحات وب‌سایت مهد کودک

دیگر صفحات طراحی سایت پیش دبستانی

 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌خدمات
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ

امروزه تربیت کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است و هر چقدر آموزش‌هایی که به این قشر داده می‌شود از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، در آینده آنها نیز تاثیرات مثبتی را به همراه دارد. اگر علاقه‌مند هستید تا با وب‌سایت کودکان آشنا شوید، می‌توانید مقاله‌ی زیر را تا انتها مطالعه کنید:

«طراحی سایت کودکان»

سخن پایانی

پیش دبستانی را باید جزو مهم‌ترین مقاطع زندگی هر انسانی دانست به واسطه‌ی اینکه اولین محیط آموزشی کودکان محسوب می‌شود از حساسیت‌های بالایی برخوردار است.

شما اگر به عنوان یک مدیر و صاحب مهد کودک به فعالیت مشغول هستید، می‌توانید با توجه به مواردی که ما دراین مقاله به آنها اشاره کردیم اقدام به طراحی سایت مهد کودک کنید و تمامی فعالیت‌هایی را که به صورت سنتی انجام می‌دهید دراین وب‌سایت قرار دهید.

اگر شما بتوانید به درستی وب‌سایت خودتان را سئو و بهینه سازی کنید، می‌توانید قشر زیادی از والدین را مجاب کنید که از وب‌سایت مهد کودک شما دیدن کنند و از طریق آن تمامی کارهای آموزشی و تربیتی کودک خود را انجام دهند.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.