طراحی سایت مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک فرصتی بی‌نظیر است برای تمامی مراکز تعلیم و تربیت کودکان تا خود را با تکنولوژی روز هم گام کرده و خدمات متفاوت‌تری را در اختیار کودکان قرار دهند. با ساخت سایت مهد کودک می‌توانید مطالب علمی، بازی‌های کودکانه و روش‌های نوین آموزشی را در این وب‌سایت به نمایش بگذارید، این عامل سبب می‌شود تا والدین کودک با مشاهده چنین خدماتی در وب‌سایت، به مهد کودک شما سر بزنند و کودک خود را در کودکستان تحت مدیریت شما ثبت‌نام کنند. طراحی وب‌سایت مهد کودک نماینده خوبی برای مراکز تربیت کودکان جهت پرورش و تربیت این نسل آینده‌دار است.

در دنیای دیجیتال امروزی،‌ والدین کودکان برای پیدا کردن مهد کودک مناسب برای فرزندانشان، از موتورهای جستجو کمم می‌گیرند. در واقع آنها برای پیدا کردن مرکز مورد نظر ابتدا از طریق اینترنت به جستجو می‌پردازند. طراحی و راه‌اندازی سایت از این بابت برای مراکز تربیت کودک و کودکستان‌ها اهمیت دارد که به واسطه آنلاین بودن، کاربران زیادی را از طریق اینترنت با مهد کودک شما آشنا می‌سازد. طراحی سایت یک فرصت بی‌نظیر جهت رشد و ارتقاء سطح آموزش مهد کودک‌ها محسوب می‌شود.

موسسات و آموزشگاه‌های تعلیم و تربیت کودکان این موقعیت را دارند تا با طراحی سایت مهد کودک خود را به یک مرکز آموزشی مهم تبدیل کرده و کودکان زیادی را در جهت تعلیم و تربیت، تحت حمایت خود گیرند. دبستان یا مهد کودک به آموزشگاه ابتدایی گفته می‌شود که اولین قدم کودکان برای یادگیری علوم و فنون مختلف محسوب می‌شود. این مکان پرشور در تربیت و ساختن شخصیت کودکان نقش مهمی دارد که می‌تواند از همان اوایل زندگی کودک، آن را با مسیر درست و روشنی آشنا سازد.

وب‌سایت مهد کودک

قیمت طراحی سایت مهد کودک

قیمت تقریبی طراحی سایت مهد کودک در مجموعه سایت با سئو بین 7 الی 15 میلیون تومان است، این قیمت برای یک وب‌سایت وردپرسی با امکانات و قابلیت‌های استاندارد در نظر گرفته شده است. اگر کارفرما با توجه به نیازش قصد استفاده از یک وب‌سایت اختصاصی را داشته باشد، با توجه به اینکه از قابلیت‌های خاصی نظیر زبان‌های برنامه‌نویسی و ماژول‌های اختصاصی در این وب‌سایت استفاده می‌شود، قیمت آن افزایش می‌یابد. ما در جلسه مشاوره به دقت نیاز شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم و سپس با توجه به امکاناتی که در سایت مهد کودک نیاز دارید، قیمت دقیق این وب‌سایت را به شما اعلام می‌کنیم.

سفارش طراحی سایت مهد کودک

طراحی وب‌سایت مهد کودک یک فرصت بی‌نظیر است تا مهد کودک بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین در اختیار کودکان و والدین کودک قرار دهد، این نوع خدمات رسانی باعث جذب کاربران زیادی به مهد کودک می‌شود که با افزایش درآمد شما همراه است. برای سفارش طراحی سایت مهد کودک همین الان با مشاوران مجموعه سایت با سئو تماس حاصل کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. نحوه ثبت سفارش سایت مهد کودک با توجه به بودجه‌ شما انجام می‌شود تا متناسب با نیاز کارفرما، بهترین پلن قیمتی برای وی در نظر گرفته شود.

اهداف طراحی سایت مهد کودک

با توجه به اینکه فرآیند آموزش و آماده‌سازی کودکان امری مهم و ضروری تلقی می‌شود، والدین باید از تعداد مهد کودک‌هایی که در نزدیکی محل زندگیشان وجود دارد، اطلاع داشته باشند. در ادامه به معرفی دو مورد از اهداف مهم سایت مهد کودک اشاره می‌‌کنیم:

✔️ طراحی سایت مهد کودک این امکان را به والدین می‌دهد تا بتواند از طریق اینترنت پیش دبستانی مورد نظر را برای فرزندشان پیدا کنند و در جریان تمامی امور کودکشان از طریق وب‌سایت پیش دبستانی قرار گیرند.

✔️ از دیگر اهداف ساخت سایت مهد کودک، ارائه خدمات غیرحضوری نظیر ثبت‌نام، واریز شهریه و… در تمامی ساعات شبانه‌روزی است زیرا ارائه این مدل خدمات هم در وقت مدیر کودکستان صرفه‌جویی به عمل می‌آورد و هم در زمان اولیا کودکان.

ویژگی‌های طراحی سایت مهد کودک

✳️ قرار دادن گالری تصاویر جذاب و چشم نواز

✳️ سایت مهد کودک باید قسمت را مختص به انیمیشن قرار داد.

✳️ سایت مهد کودک باید از ویژگی ریسپانسیو (واکنشگرا) برخوردار باشد.

✳️ طراحی جذاب و کاربرد پسند

✳️ ارائه خدمات غیره‌حضوری در طراحی سایت مهد کودک وجود دارد.

چرا به طراحی سایت مهد کودک نیاز دارید؟

طراحی سایت مهد کودک باید به صورت حرفه‌ای و کارآمد راه‌اندازی شود، زیرا بسیاری از کارهای آموزشی کودکان از طریق این وب‌‍‌سایت انجام می‌شود تا آنها بتوانند به درستی آموزش‌های خود را فرا گیرند.

داشتن یک وب‌سایت پیش دبستانی برای مراکز آموزشی می‌تواند توجه والدین را به خودش جلب کرده و باعث شود تا افراد زیادی با مرکز آموزشی کودکان آشنا شده و از خدمات وب‌سایت شما استفاده کنند.

پیش دبستانی‌ها و مهد کودک‌‌ها می‌توانند برای بالا بردن سطح فعالیت خودشان اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت کرده و از طریق این فضا، کاربران زیاد را به صورت آنلاین جذب مرکز آموزشی خود کنند. این عامل سبب می‌شود تا پیش دبستانی شما کم‌کم معروف شده و به یک برند آموزشی کودک تبدیل شود.

مزایای طراحی سایت مهد کودک

 مزایای وب‌سایت مهد کودک
 • انتشار و ارائه تمرینات آموزشی به صورت آنلاین به والدین کودک
 • امکان پرداخت کردن هزینه‌های به صورت آنلاین
 • برقراری رابطه موثر و مفید مربیان با والدین کودک
 • امکان ثبت‌نام حضوری کودک در طراحی سایت مهد کودک
 • وجود دیتابیس در وب‌سایت پیش دبستانی برای نگهداری اطلاعات کودک
 • والدین می‌تواند به راحتی به اخبار و اطلاعیه‌های پیش دبستانی از طریق این وب‌سایت دسترسی داشته باشند.

صفحات طراحی سایت مهد کودک

در ادامه به معرفی صفحات مرسومی که در وب‌سایت مهد کودک وجود دارد ‌می‌پردازیم:

صفحه تماس با ما

در طراحی سایت مهد کودک پنلی طراحی می‌شود تا تمامی اطلاعات پیش دبستانی مانند شماره تماس‌های مستقیم، کروکی، نقشه دقیق آموزشگاه و ساعت کاری پیش دبستانی در این پنل قرار می‌گیرد تا متقاضیان و والدین کودکان در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانند به راحتی با پیش دبستانی ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را حل کنند.

صفحه خدمات

صفحه خدمات به بخشی گفته می‌شود که کلیه خدمات ارائه شده در آن قرار گرفته و تمامی کارهایی که در پیش دبستانی انجام می‌شود، در این بخش برای همه قابل روئیت است. این خدمات می‌تواند شامل آموزش نقاشی، کاردستی، آموزش الفبای فارسی، قصه‌گویی، انواع بازی‌های فکری و… باشد که تمامی این اطلاعات برای راحتی کاربران در این بخش قرار داده شده است.

صفحه تکمیل کردن مدارک و خدمات غیرحضوری

این بخش از طراحی سایت مهد کودک امکانی را برای والدین به وجود می‌آورد که آنها بتوانند در کمترین زمان و با صرفه‌جویی در هزینه‌های خود، کلیه کارهای کودکشان را مانند پرداخت کردن شهریه، فرستادن مدارک برای پیش دبستانی و ثبت‌نام کودک را تنها با چند کلیک انجام دهند. آموزشگاه می‌تواند با فرستادن ایمیل یا پیامک به والدین کودک به آنها اعلام کند که مراحل ثبت‌نام و تکمیل فرم کودک آنها با موفقیت انجام شده است.

صفحات طراحی سایت مهد کودک

صفحه که در آن خبرهای پیش دبستانی قرار دارد

تمامی اطلاعیه‌ها و اخباری که پیش دبستانی قصد اطلاع‌رسانی آنها را دارد، در این بخش از وب‌سایت قرار می‌گیرد. والدین کودک می‌تواند با مراجعه کردن به این صفحه از تمامی اخبار و مراسم‌هایی که در آینده باید برگزار شود مطلع گردند که این اخبار شامل برگزاری انجمن‌ها و جشن‌ها برگزار شده و مراسم‌های پیش رو است. اخبار و اطلاعیه‌ها را باید از صفحات مهم در طراحی سایت مهد کودک به محسوب کرد.

صفحه که در آن به معرفی پیش دبستانی می‌پردازد (درباره ما)

این صفحه از وب‌سایت به معرفی رزومه و افتخارات پیش دبستانی می‌پردازد که تمامی مشخصات و عکس‌های بخش‌های گوناگون پیش دبستانی در این بخش قرار می‌گیرد تا کاربران و متقاضیان برای شناخت بیشتر با مرکز، وارد این صفحه شوند. اسامی مربیان پیش دبستانی نیز در صفحه (درباره ما) قرار می‌گیرد.

صفحه انتقادات و پیشنهادات

 این بخش از طراحی سایت مهد کودک قابلیت آن را دارد تا والدین کودک بتوانند به راحتی وارد این صفحه شده و انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کنند. این موضوع باعث می‌شود با بررسی و رسیدگی به این مشکلات، سطح آموزش در پیش دبستانی با پیشرفت همراه شود.

همچنین دبیران و مربیان نیز می‌توانند وارد این صفحه شوند و بدون وارد کردن نام خود، پیشنهادات و انتقاداتشان را به هیات مدیر و مدیران مسئول اعلام نمایند. این عامل سبب پیشرفت و رفاه بیشتر پیش دبستانی می‌شود.

صفحات وب‌سایت مهد کودک

دیگر صفحات طراحی سایت پیش دبستانی

 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌خدمات
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ

امروزه تربیت کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است و هرچقدر آموزش‌هایی که به این قشر داده می‌شود از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، در آینده آنها نیز تاثیرات مثبتی را به همراه دارد. اگر علاقه‌مند هستید تا با وب‌سایت کودکان آشنا شوید، می‌توانید مقاله‌ی زیر را تا انتها مطالعه کنید.

امروز بیشتر یاد بگیریم «طراحی سایت کودکان»

چرا طراحی سایت مهد کودک را باید به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

انجام فرآیند طراحی و راه‌اندازی سایت مهد کودک باید توسط یک شرکت با تجربه و معتبر صورت گیرد تا موفقیت‌های دوچندانی را برای مهد کودک به همراه داشته باشد. مجموعه سایت با سئو به عنوان همراه همیشگی شما، از صفر تا صد پروژه طراحی سایت مهد کودک در کنارتان می‌ماند تا شما با خیالی راحت فعالیت‌های مهد کودک را به صورت آنلاین ادامه دهید. استفاده از رابط بصری حرفه‌ای، امکانات کاربردی، ظاهر گرافیکی جذاب، سرعت و امنیت استاندارد، تکنولوژی مناسب و آموزش سئو و بهینه سازی سایت از جمله خدماتی است که ما در زمان طراحی وب‌سایت مهد کودک برای شما در نظر می‌گیریم.

امکانات طراحی سایت مهد کودک

با طراحی سایت مهد کودک شما این امکان را دارید تا سایر خدمات مهد کودک و کودکستان را از طریق این وب‌سایت در اختیار کودکان و والدین آنها قرار دهید. به صورت کلی یک سری امکانات مهم برای وب‌سایت مهد کودک در نظر گرفته می‌شود که عبارتنداز:

✅️ امکان ثبت نام آنلاین

✅️ ایجاد یک پنل مختص به مربیان مهد کودک

✅️ ورود

✅️ پنل کاربری

✅️ سیستم چت آنلاین

✅️ بخش اطلاع رسانی در طراحی سایت مهد کودک

✅️ ایجاد بخش از وب‌سایت به منظور قرار گیری انتقادات و پیشنهادات کاربران

✅️ سیستم تیکتینگ

✅️ پنل مدیریت حرفه‌ای با کاربری راحت

✅️ انجام تبلیغات هدفمند برای مهد کودک در قسمتی از سایت

✅️ درگاه مستقیم بانکی

✅️ بخشی که در آن به معرفی مهد کودک پرداخته می‌شود.

✅️ در سایت مهد کودک یک پنل کاربری مختص به والدین قرار می‌گیرد.

✅️ ایجاد یک بخش برای قرار دادن بازی‌های آموزشی مخصوص کودکان

✅️ امکان رزرو سرویس رفت آمد کودکان در سایت مهد کودک وجود دارد.

مراحل طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت مهد کودک

تمامی مراحل طراحی سایت مهد کودک باید به صورت اصولی و منظم انجام شود تا یک وب‌سایت بهینه متناسب با استانداردهای روز در اختیار کارفرمایان عزیز قرار گیرد. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با این فرآیند بیشتر آشنا سازیم:

مرحله اول: اولین قدم برای ساخت سایت مهد کودک، مشاوره با کارفرما و آشنایی با نیاز و سلیقه او است.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت مهد کودک

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: حالا نوبت آن است تا کارفرما به همراه تیم فنی مجموعه اقدام به بررسی طرح نهایی وب‌سایت کند.

مرحله ششم: ایندکس کردن وب‌سایت، ورود شما را به دنیا گستره و نامحدود وب تبریک عرض می‌کنیم.

مرحله هفتم: سایت مهد کودک به صورت مادام‌العمر توسط مجموعه سایت با سئو پشتیبانی می‌شود.

طراحی سایت مهد کودک چند روز زمان نیاز دارد؟

مدت‌زمان لازم برای ساخت وب‌سایت مهد کودک بستگی به عوامل مختلفی دارد، استفاده از امکانات مختلف و تکنولوژی اختصاصی در یک وب‌سایت باعث می‌شود که مدت‌زمان طراحی آن افزایش یابد، در مقابل ساخت یک وب‌سایت معمولی با قالب آماده به مدت‌زمان کمتری نیاز دارد. به صورت کلی ساخت و راه‌اندازی سایت مهد کودک که از امکانات و قابلیت‌های مناسبی برخوردار است، بین ۷ الی ۱۴ روز کاری به طول می‌انجامد.

سخن پایانی

پیش دبستانی را باید جزء مهم‌ترین مقاطع زندگی هر انسانی دانست زیرا اولین محیط آموزشی کودکان محسوب می‌شود که از حساسیت‌های بالایی برخوردار است. شما اگر به عنوان یک مدیر و صاحب مهد کودک به فعالیت مشغول هستید، با طراحی سایت مهد کودک این امکان برای شما فراهم است تا بسیاری از فعالیت‌هایی را که تا به امروز به صورت سنتی انجام می‌دادید، در این وب‌سایت به صورت اینترنتی دنبال کنید.

اگر شما بتوانید به درستی وب‌سایت خودتان را سئو و بهینه سازی کنید، قشر زیادی از والدین را مجاب می‌کنید که از وب‌سایت مهد کودک شما دیدن کنند و از طریق آن تمامی کارهای آموزشی و تربیتی کودک خود را انجام دهند، این عامل سبب می‌شود درآمد شما تا چند برابر افزایش یابد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.