طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی بستری را برای شما فراهم می‌سازد تا کاربران را با سایر خدمات و پروژه‌های مهندسی خودتان آشنا سازید و با ساخت یک رزومه قدرتمند در فضای مجازی، این کاربران را به وب‌سایت خودتان جذب کنید. تمامی کسب‌وکارهای که در حوزه مهندسی فعالیت دارند نظیر شرکت‌های نفتی، شرکت‌های فنی، شرکت‌های دانش بنیان و همه مهندسان عزیز می‌توانند از طریق وب‌سایت مهندسی رزومه، سابقه فعالیت و نوع خدمات خود را با قشر انبوهی از کاربران اینترنتی به اشتراک بگذارند و مشتریان زیادی را از این طریق به دست آورند.

افرادی که در حوزه مهندسی مشغول به فعالیت هستند این فرصت را پیش رو خود دارند تا با طراحی سایت مهندسی تخصص و علم خود را با تعداد زیادی از متقاضیان به اشتراک بگذارند و خدمات شایانی را به جامعه ارائه دهند. طراحی وب‌سایت مهندسی علی‌رغم اینکه به معرفی خدمات شما می‌پردازد، باعث افزایش اعتماد کاربران به تجارت شما نیز می‌شود.

امروزه کسب‌وکارهایی هستند که با اینکه وجود فعالیت فیزیکی، اقدام به طراحی سایت نیز کرده‌اند و در اینترنت به خدمات رسانی مشغول هستند. راه‌اندازی وب‌سایت باعث می‌شود تا شما پیشرفت دوچندان را در حوزه و رشته کاری خودتان شاهد باشید. مهندسان و دانشجویانی که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند، برای طرح‌ها و ایده‌های خود باید بازاریابی موفق و مفید را انجام دهند. در واقع آنها برای اینکه بتوانند تجربه کافی را در زمینه تحصیلی خود به دست آورند و در آینده پروژ‌ه‌های زیادی را مدیریت کنند، باید یک وب‌سایت مهندسی مختص به خود داشته باشند تا از این طریق بتوانند به شکل بهتری کارهای خود را مدیریت کرده و در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی به عمل آورند.

وب‌سایت مهندسی

قیمت طراحی سایت مهندسی

قیمت طراحی سایت مهندسی و پیاده سازی آن بستگی به حجم امکانات و قابلیت‌های این وب‌سایت دارد. ثکنولوژی مورد استفاده، نوع هاست و دامنه، تیم طراح، گرافیک و زبان‌های استفاده شده از موارد مهمی هستند که در تعیین هزینه طراحی سات مهندسی نقش کلیدی را ایفا می‌کنند.

به صورت کلی از دور روش برای طراحی سایت مهندسی استفاده می‌شود که هر کدام نیز پلن قیمتی مختلفی دارند. هزینه طراحی وب‌سایت مهندسی با وردپرس بین 6 الی 15 میلیون تومان است در صورتی که وب‌سات مهندسی با تکنولوژی اختصاصی با توجه به پیچیدگی‌هایی که دارد، از قیمت بیشتری نیز برخوردار می‌باشد. نگران قیمت سایت مهندسی نباشید زیرا ما با توجه به بودجه شما، بهترین پلن را برایتان در نظر می‌گیریم، فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

سفارش طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی برای تمامی مهندسان با تجربه و مهندسان جوان، بهترین گزینه برای دریافت پروژه‌های معماری از طریق اینترنت محسوب می‌شود. اگر نیاز به سفارش طراحی سایت مهندسی دارید و عزم خودتان را برای درآمدزایی بیشتر جزم کرده‌اید، ما بهترین پیشنهاد را برای شما داریم. با برقراری تماس با متخصصان مجموعه سایت با سئو، ما با نیاز و سلیقه شما بیشتر آشنا می‌شویم و بهترین پلن طراحی سایت را برای شما در نظر می‌گیریم. فرآیند ثبت سفارش طراحی وب‌سایت مهندسی در راستای اهداف شما پیش می‌رود تا بهترین آورد را برایتان به همراه داشته باشد.

مزایای طراحی سایت مهندسی

تبلیغات و بازاریابی از طریق اینترنت یکی از بهترین و مفیدترین کارهایی است که مهندسان و فعالان در این حوزه می‌توانند برای به دست آوردن مشتری و گرفتن پروژه‌های گوناگون از آن استفاده کنند.

مهندسان شاید بتوانند با تاسیس یک شرکت و یا دفتر کاری، پروژه‌های کارهای خوبی را بگیرند و تمایل به راه‌اندازی وب‌سایت از خود نشان ندهند؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کار کردن به روش سنتی تا اندازه‌ای می‌تواند موفقیت آمیز باشد و این روش روز به روز مرسوختر می‌شود.

طراحی سایت مهندسی شما را با تعداد بی‌شماری از پروژه‌ها مهندسی مواجه خواهد کرد، زیرا شما این کار را در بستر اینترنت انجام می‌دهید و از ظرفیت‌های نامحدود این فضا استفاده می‌کنید.

اولویت طراحی سایت مهندسی

امروز افراد برای یافتن مهندسان و متخصصان کاردان برای انجام و اجرای امور عمرانی و خدماتی، به اینترنت روی می آورند تا بتوانند فرد مورد نظر را برای همکاری و پیش بردن اهدافشان پیدا کنند. وب‌سایت مهندسی فرصتی مناسب برای مهندسان محسوب می‌شود تا با استفاده از این فضا بتوانند حضوری پررنگ و فعال در فضای نامحدود اینترنت داشته باشند و توانایی خود را به اثبات برسانند.

با توجه به فعالیت شرکت‌های مهم و سرشناس مهندسی در اینترنت، این امکان را برای مهندسان جوان و پرشور فراهم می‌سازد تا با راه‌اندازی وب‌سایت مهندسی بتوانند توانایی و ایده‌های خود را در بستر وب به نمایش بگذارند و بهترین استفاده ممکن را از این فرصت داشته باشند. مجموعه سایت با سئو با تجربه و تخصص کافی در زمینه طراحی سایت، بهترین وب‌سایت مهندسی را متناسب با نیاز شما راه‌اندازی می‌کند. در ادامه به معرفی برخی از مزایای سایت مهندسی می‌پردازیم:

✔️ معرفی سابقه و رزومه مهندسان در بستر وب

✔️ افزایش اعتبار شرکت‌های مهندسی

✔️ طراحی وب‌سایت مهندسی، بهتریم راهکار برای مشارکت پروژه‌های مهندسی است که در اینترنت وجود دارد.

✔️ صرفه‌جویی در هزینه و زمان

✔️ امکان فعالیت شبانه‌روزی بدون تعطیلی

✔️ نمایش هنر و تخصص شما با افراد زیادی که در فضای وب به دنبال یک مهندس زبده هستند.

طراحی سایت مهندسی برای چه افرادی مناسب است؟

طراحی سایت مهندسی مناسب کیست
 • مهندسان عمران
 • مهندسان الکترونیک
 • مهندسان کامپیوتر
 • مهندسان مکانیک
 • مهندسان برق
 • مهندسان صنایع غذایی
 • مهندسان صنایع پتروشیمی
 • مهندسان هوا فضا
 • مهندسان تاسیسات ساختمانی
 • تمامی مهندسان فعال در صنعت و تکنولوژی
 • سایر مهندسانی که در تمامی شاخه‌ها به فعالیت مشغول هستن

چرا طراحی سایت مهندسی را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

ما در مجموعه سایت با سئو به خوبی نگرانی‌ها و دغدغه شما را در زمینه طراحی سایت مهندسی درک می‌کنیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی این وب‌سایت متناسب با نیاز شما پیش برود تا در مدت زمان کوتاهی قادر باشید بهترین بازخورد را از آن به دست آورید. ما یک جلسه مشاوره رایگان حضوری با شما برگزار می‌کنیم تا از نزدیک با خواسته‌های شما بیشتر آشنا شویم و یک مسیر روشن و هموار برای موفقیت شما در فضای وب ترسیم کنیم.

صفحات طراحی سایت مهندسی

صفحات طراحی سایت مهندسی

✅️ صفحه درباره ما

✅️ صفحه اصلی وب‌سایت

✅️ صفحه تماس با ما

✅️ صفحه آرشیو مقالات وبلاگ

✅️ صفحه نهایی مقالات وبلاگ

✅️ صفحه آرشیو خدمات

✅️ صفحه دسته‌بندی خدمات

✅️ صفحه خدمات نهایی

✅️ صفحه آرشیو محصولات

✅️ صفحه دسته‌بندی محصولات

✅️ صفحه محصولات نهایی

ویژگی‌های طراحی سایت مهندسی

ویژگی طراحی سایت مهندسی

وب‌سایت مهندسی از ویژگی‌های بارزی برخوردار است تا بتواند به خوبی نیاز کارفرما و کاربران را برطرف سازد. برای آشنایی بیشتر شما با طراحی سایت مهندسی در ادامه به معرفی ویژگی‌های مهم آن می‌پردازیم:

معرفی مهندس در فضای اینترنت

وب‌سایت مهندسی باید به گونه‌ای طراحی و راه‌اندازی شود تا بتواند شخص مهندس را به خوبی در فضای اینترنت معرفی کند، اگر یک مهندس بتواند به خوبی در اینترنت به کاربران و مشتریان معرفی شود، موفقیت های زیادی را به دست خواهد آورد و پروژه‌ها و کارهای متعددی را می‌تواند از کارفرمایان دریافت کند.

قرار دادن امکانات تخصصی

قرار دادن امکانات تخصصی و معرفی پروژه‌های مختلف در وب‌سایت مهندسی نقش مهمی را در موفقیت شما به همراه دارد. شما باید تصاویری از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرای خود را در وب‌سایت مهندسی قرار دهید تا بازدید کنندگان و کاربران متوجه شوند شما بر روی چه طرح‌های مهمی مشغول به فعالیت هستید، این کار می‌تواند اعتبار شما را دوچندان کند.

قابلیت واکنش‌گرا (ریسپانسیو) در طراحی سایت مهندسی

با توجه به اینکه اکثر مردم از موبایل و تبلت برای ورود به اینترنت استفاده می‌کنند، وب‌سایت مهندسی باید به صورت ریسپانسیو طراحی و راه‌اندازی شود تا کاربران در زمانی که با موبایل و تبلت وارد این وب‌سایت می‌شوند، به خوبی تمامی صفحات و بخش‌های آن را مشاهده کنند.

هر چقدر کاربران و مشتریان شما از خدمات و امکانات وب‌سايت رضایت بیشتری داشته باشند، این عامل تاثیرات مثبت زیادی بر روی سئو سایت می‌گذارد و ارزش برند و مجموعه شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

معرفی پروژه‌های مختلف کاری

قرارد دادن پروژه‌های موفق در وب‌سایت سبب می‌شود تا اعتماد کاربران و مخاطبان بالا رود، می‌توانید در قسمتی از وب‌سایت پروژه‌های خود را به نمایش بگذارید. این بخش را باید از ویژگی‌های مهمی به شمار آورد که در طراحی سایت مهندسی باید به آن توجه زیادی شود.

رزومه کاری

طراحی سایت مهندسی می‌تواند نشان دهندی رزومه کاری و سوابق شما باشد. می‌توانید در این قسمت از وب‌سایت تمامی فعالیت‌هایی را که تا به امروز انجام داده‌اید نظیر تاریخچه فعالیت شرکت و تمامی اطلاعاتی که برای کاربران و کارفرمایان ضروری است، در این بخش وب‌سایت قرار دهید.

امکانات طراحی سایت مهندسی

امکانات وب‌سایت مهندسی
 • امکان ورود کاربران
 • عضویت کاربر
 • قرار دادن درگاه مستقیم بانکی در وب‌سایت
 • سیستم تیکتینگ
 • برخورداری از امکان چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت مهندسی
 • پنل کاربری
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • امکان به نمایش گذاشتن انواع پروژه‌های مهندسی
 • قرار دادن یک بخش مختص به سابقه فعالیت و رزومه

سخن پایانی

طراحی سایت مهندسی صرف هزینه نیست؛ یکی از الزامات بی بدیل برای تمامی مهندسان و شرکت‌های مهندسی محسوب می‌شود. طراحی وب‌سایت مهندسی شما را به اهدافتان نزدیک‌تر می‌کند و اعتبار شما را در میان رقبا بهبود می‌بخشد.

ما دراین مقاله شما را با طراحی سایت مهندسی آشنا کردیم، تمامی کسانی که در حوزه مهندسی مشغول به فعالیت هستند می‌‌توانند با راه‌اندازی وب‌سایت پا به دنیای گسترده و نامحدود اینترنت بگذارد و از ظرفیت‌های زیادی که در این فضا وجود دارد به بهترین شکل استفاده کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.