طراحی سایت موتور سیکلت_👈 با 100 سرعت پیش به سوی فروش

طراحی سایت موتور سیکلت_👈 با 100 سرعت پیش به سوی فروش

در زندگی پر مشغله‌ی امروزی با توجه به افزایش جمعیت و تردد بیشمار خودروهای سواری ترافیک نسبتا شدیدی در شهرهای بزرگ شکل گرفته، به همین دلیل اکثر افراد تمایل دارند تا از موتور سیکلت برای حمل و نقل استفاده کنند تا از زمان بهترین استفاده ممکن را بکنند. از این رو طراحی سایت موتور سیکلت برای تمامی شرکت‌ها، تولید کنندگان و فروشندگان این وسیله نقلیه‌ای انتخابی هوشمندانه‌ است تا محصولات خود را با کمترین ریسک در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار دهند.

چرا طراحی سایت موتور سیکلت

استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین در سالیان اخیر با پیشرفت‌های زیادی روبه رو شده است و از طرفدارن زیادی برخوردار است، از این رو هر تجارت و کسب و کاری که خود را با علم روز همسو کرده و به ارائه خدمات آنلاین روی آورد، گوی سبقت را از دیگر رقبای سنتی خود ربود و فروش چند برابری را تجربه خواهد کرد.

اهمیت طراحی سایت موتور سیکلت

طراحی سایت موتور سیکلت این امکان را برای شما محیا خواهد کرد تا بتوانید فروش و بازاریابی خود را در یک فضای قدرتمند و گسترده ادامه دهید و خود را به یک برند نامی و سرشناس در حوزه موتور سیکلت تبدیل کنید.

طراحی سایت موتور سیکلت چه ویژگی‌های باید داشته باشد

وب‌سایت موتور سیکلت باید دارای ویژگی‌های متعددی باشد تا هم کارایی بهتری در فضای وب داشته باشد و هم به خوبی بتواند نیاز کاربران را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد، برای اینکه با ویژگی‌های مهم طراحی سایت موتور سیکلت بهتر آشنا شوید از شما درخواست داریم تا در ادامه با ما همراه باشید:

۱_ وب‌سایت موتور سیکلت باید از ui و ux خوبی برخوردار باشد

تجربه کاربری (ui) و رابط کاربری (ux) دو مورد از پارمترهای مهمی هستند که در طراحی سایت موتور سیکلت باید به خوبی پیاده سازی شوند تا کاربران ارتباط بهتری با وب‌سایت برقرار کرده و به شکل بهتری بتوانند نیازهای خود را برطرف سازند. مجموعه سایت با سئو در زمان ساخت و راه‌راه‌اندازی سایت موتور سیکلت از بهترین طراحان و متخصصان وب استفاده خواهد کرد تا به گونه‌ای رابط کاربری سایت شما را طراحی کنند که متناسب با سلیقه و نیاز کاربران باشد.

۲_ سرعت و امنیت استاندارد

یکی دیگر از ویژگی‌های مهی که در طراحی سایت موتور سیکلت باید به آن توجه شود، سرعت و امنیت آن است. سرعت این وب‌سایت باید به گونه‌ای باشد که تمامی بخش‌ها، صفحات و محتوای آن در کمتر از چند ثانیه برای کاربران لود شود و افراد در زمان کلید بر روی صفحه مورد نظر با سرعت زیادی وارد آن صفحه شوند، این حالت احساس خوبی را در کاربران ایجاد خواهد کرد.

ویژگی‌های وب‌سایت موتور سیکلت


امنیت نیز از دیگر ویژگی‌های مهم وب‌سایت موتور سیکلت محسوب می‌شود که باید اهمیت زیادی به آن داده شود. هر چقدر امنیت این وب‌سایت بهتر باشد محافظت از اطلاعات و داده‌های کاربران راحتر خواهد شد و هیچ تهدید امنیتی نمی‌توانند اختلالی را برای سایت شما به وجود آورد.

۳_ گرافیک و رنگ بندی جذاب

گرافیک و روانشناسی رنگ‌ها از دیگر ویژگی‌های مهم در طراحی سایت موتور سیکلت به شمار می‌رود. یک کاربر زمانی که وارد یک سایت می‌شود، دوست دارد که از گرافیک و رنگ بندی خوبی در آن سایت استفاده شده باشد تا بتواند احساس خوبی تجربه کند. مجموعه سایت با سئو با توجه به حوزه‌ی فعالیت کارفرما از بهترین گرافیک و رنگ‌بندی در ساخت سایت موتور سیکلت استفاده خواهد کرد.

۴_قابلیت ریسپانیسو (واکنشگرا)

یک از پارامترهای مهم گوگل برای امتیاز دادن به وب‌سایت اینترنتی، نمایش درست و اصولی المان‌های وب سایت در هر سایزی و ابعادی به کاربران است. با توجه به اینکه بیشترین تعداد سرچ با استفاده از گوشی هوشمند صورت می‌گیرد، وب‌سایت موتور سیکلت باید به گونه‌ای طراحی و ساخته شود که قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال را بدون هیچ گونه مشکلی داشته باشد و کاربران در هر سایز و اندازه‌ای امکان مشاهده آن را داشته باشند.

امکانات طراحی سایت موتور سیکلت

امکانات طراحی سایت موتور سیکلت

• عضویت در وب‌سایت
• ورود
• پنل کاربری
• راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی
• ایجاد بخش پرسش و پاسخ
• چت آنلاین
• امکان چند فروشندگی
• قابلیت ایجاد پنل اس ام اس
• درگاه مستقیم بانکی
• سیستم تیکتینگ
• گالری ویدیو و تصاویر
• مجله موتور سیکلت
• عضویت ویژه برای کاربران فعال
• امکان چند زبانه کردن وب‌سایت موتور سیکلت

مراحل طراحی سایت موتور سیکلت

مراحل ساخت این وب‌سایت باید به گونه‌ای انجام شود که تمامی کارهای هر مرحله به خوبی و در سر جای خود انجام شوند تا هیچ گونه اختلالی در این روند رخ ندهد، با ما همراه باشید تا شما را با مراحل طراحی سایت موتور سیکلت توسط مجموعه سایت با سئو آشنا سازیم:

۱_ مشاوره و نیاز سنجی: اولین کاری که در زمان ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت موتور سیکلت باید انجام شود، برگزاری یک جلسه مشاوره و نیاز سنجی با کارفرما است، در این جلسه تمامی نیازها کارفرما توسط کارشناسان سایت با سئو سنجیده خواهد شد تا بهترین پلن طراحی سایت برای شما اجرایی شود.

مراحل طراحی سایت موتور سیکلت

۲_ بستن قرارداد: دومین مرحله از پروسه طراحی سایت، عقد قرارداد دو طرفه بین مجموعه سایت با سئو و کارفرما است. در این جلسه تمامی امکانات مورد نیاز سایت، مدت زمان طراحی و راه‌اندازی، هزینه و قیمت طراحی سایت و غیره به صورت یک قرارداد بین کارفرما و مجموعه بسته خواهد شد.

۳_ ساخت طرح اولیه: حالا نوبت آن است تا تیم فنی سایت با سئو طرح اولیه وب‌سایت موتور سیکلت را طراحی کند. با توجه به نیاز و سلیقه‌ی شما این طرح پیاده سازی خواهد شد و بعد از پایان برای بازبینی در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

۴_ ساخت طرح نهایی: بعد از اینکه طرح اولیه توسط کارفرما بازبینی شده و مورد پسند واقع گردید، حالا نوبت آن است تا طرح نهایی وب‌سایت ساخته شود. تیم فنی سایت با سئو با توجه به تجربه و مهارتی که در این زمینه دارند بهترین طرح پیشنهادی را پیاده سازی خواهمند کرد متناسب با سلیقه و نیاز شما باشد. بعد از اتمام طرح نهایی حالا نوبت آن است تا کارفرما این طرح را بازبینی کند و تایید نهایی را صادر کند.

۵_ راه‌اندازی و پشتیبانی وب‌سایت:بعد از ساخت طرح نهایی و برطرف سازی ایرادات و اختلالات احتمالی نوبت آن است که سایت موتور سیکلت راه‌اندازی شود، این مرحله که توسط تیم فنی انجام می‌شود چند روز به طول خواهد انجامید و بعد از سپری ردن یک سری تست‌ها توسط گوگل، سایت اینترنتی شما راه‌اندازی خواهد شد و شما به جمع میلیون‌ها سایت اینترنتی می‌پیوندید.


پشتیبانی سایت نیز به این شکل خواهد بود که یک ویدیوی کامل از تنظیمات و چگونگی کارکردن با پیشخوان وب‌سایت در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت تا بتواند بدون نیاز به کسی کارهای مربوطه را انجام دهد. مجموعه سایت با سئو همیشه در کنار شما خواهد بود تا شما به‌ شکل موفقی به فعالیت آنلاین خود بپردازید.

صفحات طراحی سایت موتور سیکلت

صفحات طراحی سایت موتور سیکلت

• صفحه اصلی وب‌سایت
• صفحه درباره ما
• صفحه تماس با ما
• صفحه آرشیو محصولات
• صفحه دسته بندی محصولات
• صفحه نهایی محصولات
• صفحه آرشیو خدمات
• صفحه دسته بندی خدمات
• صفحه نهایی خدمات
• صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
• صفحه نهایی مقالات وبلاگ

قیمت طراحی سایت موتور سیکلت

یکی از سوالات پر تکراری که اغلب افراد از ما می‌پرسند، قیمت طراحی سایت موتور سیکلت است، در واقع آنها دوست دارند از هزینه‌ی راه‌اندازی این وب‌سایت با خبر باشند.

به صورت کلی می‌توان گفت که هزینه ساخت سایت موتور سیکلت به یک عامل مرتبط نیست و عوامل زیادی در قیمت‌گذاری آن تاثیر گذار می‌باشند مثلا امکانات، قابلیت‌ها، کیفیت هاست، نکات فنی و غیره. به عنوان مثال یک سایت موتور سیکلت که دارای امکانات ساده‌ای است و از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای ساخت آن استفاده شده است قیمت کمتری به نسبت یک وب‌سایت اختصاصی موتور سیکلت خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت موتور سیکلت

پس همان گونه که مطلع شدید نمی‌توان گفت که یک عامل در قیمت گذاری سایت موتور سیکلت تاثیر گذار است زیرا عوامل متعددی دخیل هستند. حالا نیازی نیست شما نگران قیمت طراحی سایت موتور سیکلت باشید زیرا مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره رایگانی که با شما برگزار می‌کند ابتدا امکانات مورد علاقه شما را برسی خواهد کرد و باتوجه به نیازهای شما قیمت دقیق ساخت سایت موتور سیکلت را به شما اعلام خواهد کرد.

سخن پایانی

طراحی سایت موتور سیکلت را می‌توان یکی از بهترین روش‌های برای گسترش و تجارت محصولات موتوری محسوب کرد. دیگر وقت آن رسیده تا متخصصان و فعالان حوزه موتور سیکلت نگرش خود را عوض کرده و از فضای نامحدود و سود آور اینترنت استفاده کنند، زمانی می‌توان خدمات و محصولات موتوری را به صورت آنلاین به کاربران ارائه داد، که یک وب‌سایت موتور سیکلت مستقل برای تجارت خودتان راه‌اندازی کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.