طراحی سایت موسسه خیریه | برسی 3 ویژگی مهم برای نیکوکاران

طراحی سایت موسسه خیریه | برسی 3 ویژگی مهم برای نیکوکاران

 به جرات می‌توان گفت که امروز وب‌سایت‌ها اینترنتی از پرکاربردترین تکنولوژی‌های دنیا محسوب می‌شوند و در واقع آنها را باید یک ویترین دانست از آنچه که ما قصد عرضه آن را داریم و با طراحی سایت می‌توانیم هر چیزی را که دوست داشته باشیم با انجام دادن چند کلیک ساده در دنیای بزرگ و نامحدود وب مخابره کنیم. در این مقاله قصد دارم تا شما را با طراحی سایت موسسه خیریه آشنا کنیم، پس تا آخر این محتوا ما را همراهی کنید.

کمک کردن به دیگران را می‌توان یکی از لذت بخش‌ترین کارهایی دانست که هم به ما انگیزه زیادی در زندگی انتقال خواهد داد و هم انرژی مثبتی از این کار نصیب ما خواهد شد، در زندگی روزمره ما نیز تاثیرات شگرفی را به جا خواهد گذاشت.

وب‌سایت موسسه خیریه

افراد زیادی وجود دارند که در سرتاسر این دنیا نیاز به یاری و کمک رسانی دارند، انسان‌هایی که بعضا برای تهیه غذای روزانه خودشان توان لازم را ندارند و این به دور از انسانیت است که ما به این موضوع بی اهمیت باشیم، به راستی چاره کار چیست؟ طراحی سایت برای موسسه‌ها و نهادهایی که به امور خیریه و برطرف سازی نیازهای افراد کم توان مشغول هستند راهکاری اساسی برای کمک به هم نوع خواهد بود.

موسسه‌های خیریه را می‌توان نهادهای مستقلی دانست که هدف آنها جمع آوری کمک‌های مالی و کالایی است تا بتوانند این اقلامی که توسط افراد جمع آوری می‌شود را به دست افراد نیازمند برسانند. در مراکز خیریه روزانه خبرها و اخبار گوناگونی رخ می‌دهد که باید این اخبار واطلاعیه‌ها در دسترس افراد نیکوکار وعلاقمند به کمک رسانی قرار گیرد. طراحی سایت موسسه خیریه امکان تبادل و اطلاع رسانی همه جانبه را به مراکز و سازمان‌های بشر دوستانه خواهد داد.

چرا راه‌اندازی وب‌سایت خیریه از اهمیت زیادی برخوردار است

اهمیت طراحی سایت خیریه

در گذشته موسسات نیکوکاری برای اطلاع رسانی و جمع آوری کمکهای مردمی نیار داشتند تا در یک مکان به صورت حضوری جمع شوند و افراد را دعوت کنند که با حضور در این اماکن‌ها کمک‌های خودشان را برای یاری رساندن به فقرار و نیازمندان اهدا کنند، این خود هم برای کسانی که مسئول جمع آوری کمک بودند کار سخت و دشواری بود و هم برای افرادی که قصد کمک کردن داشتند.

جمع کردن مردم در یک مکان هم نیازمند تهیه و چیدمان محل مناسب و امنی بود تا افراد بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و هم باید به در مدت زمان خاصی کمک ها جمع آوری می‌شد تا هم وقت کمتر را از تیم بنیان‌گذار خیریه می‌گرفت و هم افراد با صرف کردن کمترین زمان کمک‌های خود را به دست نیازمندان می‌رسانند.

در شرایط سنتی و قدیمی اجرا کردن این پروسه بس دشوار و سخت بود و بازده کمتری را به دنبال داشت. مراکز نیکو کاری می‌توانند با طراحی سایت موسسه خیریه تحولاتی عظیم را در نوع جمع آوری اقلام و کمک‌های افراد به وجود آوردند.

طراحی سایت بنیان خیریه این امکان را به افراد می‌دهد تا با وارد شدن به این وب‌سایت از تمامی اخبار و اتفاقات پیش رو با خبر شده و با توجه به خدماتی که در این محیط وجود دارد، تمامی کارهای خودشان را انجام دهند و در زمان خود صرفه جویی کنند.

طراحی سایت موسسه خیریه دارای چه صفحاتی است

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت موسسه خیریه
 • صفحه درباره ما

طراحی سایت موسسه خیریه چه ویژگی‌هایی دارد

ویژگی طراحی سایت موسسه خیریه

در ادامه به ویژگی‌هایی وب‌سایت موسسه خیریه اشاره خواهیم کرد:

۱_ معرفی خدمات به اقشار نیازمند در طراحی سایت موسسه خیریه

مراکز نیکوکاری می‌توانند تمامی کارهایی را که درپیشبرد و یاری رسانی به نیازمندان انجام می‌دهند،  در وب‌سایت خود قرار دهند و خیران و کسانی که تمایل دارند به نیازمندان کمک کنند این امکان را دارند تا به وب‌سایت موسسه نیکوکاری وارد شده و نوع کمک رسانی خود را انتخاب کنند.

مثلا کمک‌های نقدی که واریز کردن مبلغ به حساب موسسه است و کمک‌های کالا که شامل اقلامی مانند مواد خوراکی و وسایل رفاهی است را می‌توان از نوع این خدمات محسوب کرد.

۲_ بخش ارتباط مستقیم با مدیریت

هدف این بخش این است که اگر فرد مستمندی نیاز داشت تا با مدیریت دیدار و ملاقاتی داشته باشد پیشنهاد خود را در این صفحه به صورت مستقیم با مدیریت موسسه در میان بگذارد.

۳_ گرافیک و رنگ‌بندی مناسب

وب‌سایت موسسه خیریه باید به گونه‌ای طراحی شود که علی رغم فضای معنوی، دارای یک گرافیک و رنگ‌بندی مناسب باشد تا زمانی که افراد وارد وب‌سایت می‌شوند احساس خوبی به آنها انتقال داده شود. این عامل در سئو سایت نیز تاثیر زیادی دارد و باعث می‌شود تا ارزش وب‌سایت شما بالا رود.

طراحی سایت موسسه خیریه چه امکاناتی دارد

امکانات وب‌سایت خیریه
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم تیکتینگ
 • عضویت vip
 • چت آنلاین
 • درگاه مستقیم بانکی برای تراکنش‌های داخلی
 • گالری تصاویر و ویدیو

سخن پایانی

اقدامات بشر دوستانه را باید از موثرترین و مهم‌ترین کارهایی دانست که انسان‌ها در طول زندگی به آن می‌پردازند، زمانی که یک موسسه و مرکز خیریه دارای یک وب‌سایت مستقل باشد، تمامی افراد می‌توانند در کمترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر خودشان را به حساب این موسسات واریز کنند تا این مبالغ در اختیار افراد نیازمند و تهی دست قرار گیرد.

مجموعه سایت با سئو آماده است تا شما را در زمینه طراحی سایت موسسه خیریه از ابتدا تا انتها همراهی کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.